Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 01:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwne krosty ropne za uchem  (Przeczytany 57917 razy)
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #20 : 14-03-2012, 07:41 »

No, ale kto będzie spryskiwał śpiącą Whenę? Stawiam na małżonka msn-wink.

Ha, ha umknęło mi słowo noc, ale jest krótkie i mogło mi umknąć msn-wink.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #21 : 14-03-2012, 08:40 »

Mam pytanie dotyczące takich czerwonych brodawek na ciele. Słyszałam, że wskazują na zatrucie wątroby. Ale nie wiem, czy tak jest w rzeczywistości. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Cytat
Komórki zdefektowane, czyli uszkodzone wskutek oddziaływania na zdrowe komórki czynników szkodliwych, kancerogennych (promieniowania przenikliwego, wolnych rodników, chemicznych leków współczesnej medycyny. Niebagatelnym czynnikiem uszkadzającym komórki są zmiany w środowisku, zdominowanym przez niewystępujące w naturze, wszechobecne sztuczne substancje chemiczne.
Zdefektowane komórki są niezwykle niebezpieczne dla organizmu, ponieważ potrafią się rozmnażać, tworząc  pseudotkanki  zbudowane z podobnych sobie niepełnowartościowych komórek. Zbitki zdefektowanych komórek tworzą różnego rodzaju niejednorodności w strukturach tkanek, które należy traktować jako stany przedrakowe albo nowotwory łagodne. Należą do nich takie zmiany jak: zmiany barwnikowe skóry, nadżerki szyjki macicy, rozmaite guzy, guzki, narośla, brodawki, włókniaki, tłuszczaki, mięśniaki, gruczolaki, naczyniaki, nerwiaki, polipy, torbiele, cysty.
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!