Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wrocław  (Przeczytany 10366 razy)
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« : 23-02-2012, 12:50 »

Polecam Halę Targową we Wrocławiu! Można tam kupić naprawdę dobre mięso, różnica między nim a tym z marketów jest kolosalna. Zupełnie inaczej smakuje i wygląda, jest jakby miększe i bardziej kruche. Na tym bazarze można znaleźć również inne ciekawe rzeczy, ale mięso zasługuje na uwagę szczególną. Cenowo jest droższe gdzieś od 2 do 5 zł za kilogram od mięsa "zwykłego", jednakże warto, moim zdaniem, w nie zainwestować.

Adres:
Hala Targowa
ul. Piaskowa 17 - niedaleko Akademii Sztuk Pięknych z jednej strony i placu Nankiera z drugiej.
50-158 Wrocław
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 11-01-2014, 15:43 »

Solan, a masz doświadczenie, na którym stoisku jest dobre sprawdzone mięso? Bo na hali jest kilka stoisk z mięsem.

Ja tymczasem polecam jedno z ostatnich targowisk we Wrocławiu na ul. Komandorskiej. Przeznaczone niestety do likwidacji...obwodnica śródmiejska tam będzie...
Ale można tam dostać śliwki polskie suszone na słońcu, warzywa niepłukane siarczanami, kaszę jaglaną dobrej jakości z Polski, ogórki w sezonie z prawdziwego gruntu, jabłka rożnego kształtu i nieświecące, czosnek Polski.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2 : 07-07-2014, 07:55 »

W Arenie na ul. Komandorskiej otwarto stoisku z wyrobami własnymi, smacznymi typu salceson, kaszanka, wędzone polędwiczki wieprzowe, szynka, kiełbasa sucha, pasztet i pasztetowa. Ceny dostępne od ok. 20-40 zł /kg w zależności od asortymentu.   

Stoisko znajduje się w pierwszej alejce od parkingu, należy kierować się na prawo i stoisko też jest po prawej. Jest charakterystyczne, bo ma tylko ten asortyment co wymieniłam, nie ma innych produktów i jedną gablotę.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #3 : 12-08-2014, 07:53 »

We Wrocławiu w sklepach Społem pojawiło się masło domowe extra ZM Rafał Kubiak. Jest na wagę 25 zł /kg.  Smakuje tak, jak kiedyś jadłam u babci w górach. Jest też ser biały domowy ale nie kupowałam.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!