Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 10:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwszy etap DP kontra monodieta  (Przeczytany 23805 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #20 : 01-03-2012, 15:50 »

Tylko te wszystkie opisy czego to ludzie nie doświadczają po koktajlach cytrynowych, melisie z citroseptem, mieszankach itp, brzmią dla mnie obco i fantastycznie.


Oj czyżbym wyczuwał nutę powątpiewania? Dawno już pisałem, że nie mam żadnych objawów związanych z piciem MO. Jedynym widocznym efektem było ustąpienie refluksu. Może czytałeś mój wpis, że dopiero po ponad 4 latach miałem mocno odczuwalne oczyszczanie. I powiem tak, że czułem to całym sobą, że to właśnie to. Cieszyłem się przy tym bardzo i w ogóle miałem świetny humor podczas kiedy bliscy patrzyli na mnie z zatroskaniem (no bo jak to... chory a się z tego cieszy?).
W sumie znam jeszcze 3 osoby pijące MO i żadna z nich nie odczuwa skutków jego picia (na razie).
Pewnie większość forumowiczów dopadają czasem właśnie takie jak ciebie i mnie wątpliwości, ale wtedy zadaję sobie jedno pytanie. Zadam je i tobie:
Czy znasz lepszą i logiczniejszą drogę?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #21 : 01-03-2012, 16:07 »

Cytat
Też o tym myślałem, mam tylko jeden problem. Jak nie leżę przed komputerem, to jestem bardzo aktywny fizycznie. Można z tą dziurą w nodze uprawiać sport?

Może po prostu za dużo tego sportu. Może zużywasz całą energię na wysiłek fizyczny i potem brakuje jej organizmowi na porządki. Tak przypuszczam. Nie jestem przeciwniczką aktywności fizycznej, wręcz przeciwnie, bardzo lubię, ale czasem jednak trzeba trochę przystopować.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #22 : 01-03-2012, 16:46 »

Jakie wątpliwości Savage? Piszę wyraźnie, ze zdrowie mi się poprawia, w przeciwieństwie do lat wcześniejszych, kiedy staczałem się elegancko po równi pochyłej.
Możliwe, że energia idzie w wysiłek fizyczny, zamiast w remont organizmu, ale czy taki myk dotyczyłby na przykład rozpuszczania lub zaniechania tego rozpuszczania złogów przez koktajl cytrynowy?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #23 : 14-03-2012, 16:15 »

Czyli I etap DP śmiało może składać sie z mięsa i kapusty tylko, o ile dobrze poruszam się w zbiorach.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!