Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 12:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Audycje Radiabiosłone  (Przeczytany 613101 razy)
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #60 : 19-09-2011, 10:23 »

Nie da się ukryć, że ten "dżingiel" drażni ucho.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:15 wysłane przez Apollo » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #61 : 19-09-2011, 10:24 »

Racja. Głos brzmi zbyt głośno.

Mogę dodać, że śpiewa lepiej, od kiedy Biosłonejka.
« Ostatnia zmiana: 19-09-2011, 11:35 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #62 : 19-09-2011, 15:37 »

Cytat
Cytat od: Rob  Wczoraj o 17:30
Radia fajnie się słucha. Tylko, właśnie czy moglibyście usunąć tą panią, która nuci "radio biosłone..." trochę brzmi jak w chórze kościelnym msn-wink Tak poza tym ekstra biggrin
Już się zaczyna krytyka. Rozumiem, że to jest Twój wkład w działalność Rozgłośni. Jeśli potrafisz lepiej
Cytat
zanucić
nagraj i wyślij do Machosa. Chętnie posłuchamy i ocenimy.

Myślę, że krytyka jest potrzebna, gdyby tak wszyscy na wszystko przyklaskiwali, to by nijakie i kiepskie rzeczy powstawały, msn-wink

A ja śpiewać nie umiem, natomiast słuchać jak najbardziej, i to jest właśnie mój wkład w działalność rozgłośni...
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:16 wysłane przez Apollo » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #63 : 19-09-2011, 16:26 »

Racja. Głos brzmi zbyt głośno.

Mogę dodać, że śpiewa lepiej, od kiedy Biosłonejka.

A jak długo jest? Bo może jeszcze nie wszystkie toksyny się oczyściły msn-wink
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #64 : 19-09-2011, 16:30 »

Widzę, że trzeba nagrać z Biosłonejką audycję, to sama opowie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mini62
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 21-01-2007
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #65 : 19-09-2011, 18:24 »

Cytat
Cytat od: Rob  Wczoraj o 17:30
Radia fajnie się słucha. Tylko, właśnie czy moglibyście usunąć tą panią, która nuci "radio biosłone..." trochę brzmi jak w chórze kościelnym msn-wink Tak poza tym ekstra biggrin
Już się zaczyna krytyka. Rozumiem, że to jest Twój wkład w działalność Rozgłośni. Jeśli potrafisz lepiej
Cytat
zanucić
nagraj i wyślij do Machosa. Chętnie posłuchamy i ocenimy.

Myślę, że krytyka jest potrzebna, gdyby tak wszyscy na wszystko przyklaskiwali, to by nijakie i kiepskie rzeczy powstawały, msn-wink

A ja śpiewać nie umiem, natomiast słuchać jak najbardziej, i to jest właśnie mój wkład w działalność rozgłośni...
Rob, jeśli nie umiesz śpiewać, to może poproś Nergala, a nóż się zgodzi zanucić w Radiu Biosłone. Wtedy to będzie Twój wkład w działalność rozgłośni. msn-wink
Możesz być pewien, że nie będzie to brzmiało jak w chórze kościelnym, a domniemywam, że według Ciebie
Cytat
brzmienie jak w chórze kościelnym
to musi być nie lada obciach.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:16 wysłane przez Apollo » Zapisane

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #66 : 19-09-2011, 20:01 »

Cytat
Cytat od: Rob  Dzisiaj o 16:37
Cytat
Cytat od: Rob  Wczoraj o 17:30
Radia fajnie się słucha. Tylko, właśnie czy moglibyście usunąć tą panią, która nuci "radio biosłone..." trochę brzmi jak w chórze kościelnym msn-wink Tak poza tym ekstra biggrin
Już się zaczyna krytyka. Rozumiem, że to jest Twój wkład w działalność Rozgłośni. Jeśli potrafisz lepiej
Cytat
zanucić
nagraj i wyślij do Machosa. Chętnie posłuchamy i ocenimy.

Myślę, że krytyka jest potrzebna, gdyby tak wszyscy na wszystko przyklaskiwali, to by nijakie i kiepskie rzeczy powstawały msn-wink

A ja śpiewać nie umiem, natomiast słuchać jak najbardziej, i to jest właśnie mój wkład w działalność rozgłośni...
Rob, jeśli nie umiesz śpiewać, to może poproś Nergala, a nóż się zgodzi zanucić w Radiu Biosłone. Wtedy to będzie Twój wkład w działalność rozgłośni. msn-wink
Możesz być pewien, że nie będzie to brzmiało jak w chórze kościelnym, a domniemywam, że według Ciebie
Cytat
brzmienie jak w chórze kościelnym
to musi być nie lada obciach.

Bardzo śmieszne... smile  Chór kościelny to nie obciach, po prostu nie pasuje tutaj, tylko do kościoła. Czy tak ciężko przyjąć krytykę?
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:17 wysłane przez Apollo » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Mini62
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 21-01-2007
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #67 : 19-09-2011, 23:52 »

Cytat
Czy tak ciężko przyjąć krytykę?
Nie chcesz śpiewać, bo nie umiesz; nie chcesz prosić Nergala, bo to śmieszne - ale chcesz krytykować i chcesz, by tą krytykę przyjmować. Tylko ja dalej nie wiem, dlaczego? Dla mnie to nie jest żadna krytyka, tylko zwykłe chamstwo:
Cytat
czy moglibyście usunąćpanią, która nuci "radio biosłone..."
Cytat
No głosik
Usunąć, to można sobie zęba u dentysty, albo migdałki u chirurga.
Uważam, że ta Pani, jak to napisałeś, zasługuje na odrobinę szacunku za prawdziwy wkład w Radio Biosłone i mógłbyś użyć dużej litery - to taka dygresja.
Cytat
A ja śpiewać nie umiem, natomiast słuchać jak najbardziej i to jest właśnie mój wkład w działalność rozgłośni...
Jestem ciekawy, ile minut audycji powstanie z Twojego wkładu w Rozgłośnię...

Ostatnie przemyślenie: już widzę te tabuny ludzi chętnych do pracy i współpracy z Machosem przy tworzeniu audycji, po Twojej wspaniałej i tak potrzebnej krytyce.
Zapisane

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #68 : 20-09-2011, 13:10 »

Bardzo śmieszne... smile  Chór kościelny to nie obciach, po prostu nie pasuje tutaj, tylko do kościoła. Czy tak ciężko przyjąć krytykę?
Wiele śpiewczek operowych, teatralnych, można posłuchać w stacjach radiowych, więc czemu od razu do kościoła.

W radiu wykorzystuje się dżingle na wiele sposobów, a ja korzystam z uprzejmości śpiewających również, a nie tylko chcących na siłę się promować. Krytyka jest jak najbardziej potrzebna.

Dżingiel już gra ciszej.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #69 : 20-09-2011, 13:16 »

Machos, ten dżingiel jest też przez to taki drażniący, że znacznie odbiega od przyjętych konwencji radiowych. Jest to bardzo surowe i "czuć" okropnie braki warsztatu.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:18 wysłane przez Apollo » Zapisane
Mariuszek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.05.2008
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #70 : 20-09-2011, 13:21 »

Jest to bardzo surowe i "czuć" okropnie braki warsztatu.

Litości!
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #71 : 20-09-2011, 13:27 »

Machos, ten dżingiel jest też przez to taki drażniący że znacznie odbiega od przyjętych konwencji radiowych. Jest to bardzo surowe i "czuć" okropnie braki warsztatu.
A ja nie zamierzam równać do konwencji radiowych.  
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #72 : 20-09-2011, 14:04 »

Machos. No i fajnie. Tak jak jest - nie jest źle. Raczej swojsko. Tylko jednak muszę się przyczepić, że ten "dżingiel" sili się jednak na bycie w "konwencji". Jeżeli chodzi o mnie, to nie widzę problemu.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:18 wysłane przez Apollo » Zapisane
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #73 : 20-09-2011, 17:06 »

Cytat
Wysłany przez: Laokoon.
Machos, ten dżingiel jest też przez to taki drażniący że znacznie odbiega od przyjętych konwencji radiowych. Jest to bardzo surowe i "czuć" okropnie braki warsztatu.
-Zgodzę się, choć słychać, że ta Pani ma ładny głosik, tylko trochę inaczej to zaśpiewać.

Cytat
Wysłany przez: Mini62.
Cytat
Czy tak ciężko przyjąć krytykę?
Nie chcesz śpiewać, bo nie umiesz; nie chcesz prosić Nergala, bo to śmieszne - ale chcesz krytykować i chcesz, by tą krytykę przyjmować. Tylko ja dalej nie wiem, dlaczego? Dla mnie to nie jest żadna krytyka, tylko zwykłe chamstwo:
Cytat
czy moglibyście usunąć tą panią, która nuci "radio biosłone..."
Cytat
No głosik
Usunąć, to można sobie zęba u dentysty, albo migdałki u chirurga.
Uważam, że ta Pani, jak to napisałeś, zasługuje na odrobinę szacunku za prawdziwy wkład w Radio Biosłone i mógłbyś użyć dużej litery - to taka dygresja.
Cytat
A ja śpiewać nie umiem, natomiast słuchać jak najbardziej, i to jest właśnie mój wkład w działalność rozgłośni...
Jestem ciekawy, ile minut audycji powstanie z Twojego wkładu w Rozgłośnię...

Ostatnie przemyślenie: już widzę te tabuny ludzi chętnych do pracy i współpracy z Machosem przy tworzeniu audycji, po Twojej wspaniałej i tak potrzebnej krytyce.
Po pierwsze chamem nie jestem - wypraszam sobie!
Po drugie, po prostu mi się nie podoba ten "dżingiel" i o tym napisałem.
Po trzecie nie chodziło mi o usunięcie dosłownie tej Pani z radia, tylko tego nagrania z tą Panią i nagrania nowego w innej formie.

Cytat
Wysłany przez: Machos.
Wiele śpiewczek operowych, teatralnych, można posłuchać w stacjach radiowych, więc czemu od razu do kościoła.
Wiem o tym, napisałem "do kościoła", bo tak mi się skojarzyło po prostu. Poza tym nie jestem "specem" w tym temacie, natomiast wiem co słyszę. msn-wink

Czemu trzeba tyle się tłumaczyć po napisaniu paru słów krytyki? Myślałem, że może się to przydać, przecież krytykę się wykorzystuje...

Tak w ogóle to można by trochę rozreklamować RadioBiosłone na różnego rodzaju portalach o właściwej tematyce, stronach z darmowymi ogłoszeniami, katalogach, forach itp. Jest tych stron setki i to wszystko jest darmowe, tym bardziej, że RadioBiosłone jest na osobnej domenie.

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:19 wysłane przez Apollo » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #74 : 20-09-2011, 17:40 »

Tak w ogóle to można by trochę rozreklamować RadioBiosłone na różnego rodzaju portalach o właściwej tematyce, stronach z darmowymi ogłoszeniami, katalogach, forach itp. Jest tych stron setki i to wszystko jest darmowe, tym bardziej, że RadioBiosłone jest na osobnej domenie
No to do roboty! Do tej pory jedynie Fabularasa zabrał się za propagowanie naszego radia: http://ufoforum.forumotion.com/t1927p50-ufo-06-07022010-weekend
« Ostatnia zmiana: 20-09-2011, 17:52 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #75 : 21-09-2011, 01:01 »

Tak w ogóle to można by trochę rozreklamować RadioBiosłone na różnego rodzaju portalach o właściwej tematyce, stronach z darmowymi ogłoszeniami, katalogach, forach itp. Jest tych stron setki i to wszystko jest darmowe, tym bardziej, że RadioBiosłone jest na osobnej domenie
No to do roboty! Do tej pory jedynie Fabularasa zabrał się za propagowanie naszego radia: http://ufoforum.forumotion.com/t1927p50-ufo-06-07022010-weekend
Mogę się tym zająć w wolnym czasie. W tygodniu pracuję, więc w weekend mogę coś zdziałać. Nie mogę też obiecać, że dużo czasu temu poświęcę, gdyż teraz mam sporo pracy na głowie. Pomyślę i dam znać!
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:20 wysłane przez Apollo » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #76 : 22-09-2011, 00:25 »

"Jak wymierały epidemie cholery i czarnej ospy".

http://www.radiobioslone.pl/ramowka
« Ostatnia zmiana: 27-09-2011, 00:16 wysłane przez Heniek » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #77 : 22-09-2011, 11:45 »

Kiedy czytam takie artykuły http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/klopoty-mieszkancow-lodzi-kolejki-do-lekarzy,1,4857377,region-wiadomosc.html, to jeszcze bardziej zachęcam do poświęcenia tych paru chwil i posłuchania audycji o grypie, która aktualnie na czasie, a wyjdzie wam na zdrowie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #78 : 22-09-2011, 12:51 »

Właśnie przechodzę coś podobnego do grypy, ale myślę że nasza grypa biosłonejska jest inna.
Miałam temperaturę, dreszcze, bóle stawowe, ale wędrujące, ból gardła tylko jeden dzień, właściwie już jestem zdrowa, nie brałam nic, nawet nurofenu, dużo spałam, pociłam się sporo.

Najbardziej wkurzało mnie, kiedy dzwonili znajomi i namawiali mnie na szczepionkę, na przyszłość jak będę chorować, nikomu o tym nie powiem, a mąż będzie informował ich, że wyjechałam.

Radio super, Machos, tak trzymać.
« Ostatnia zmiana: 25-09-2011, 11:13 wysłane przez Apollo » Zapisane
Mariuszek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.05.2008
Wiadomości: 42

« Odpowiedz #79 : 22-09-2011, 15:28 »


Cytat
Miasto przygotowało 15 tys. szczepionek, na które wydało 450 tys. zł.

Już chciałem napisać, że któryś z urzędników musiał nieźle zarobić na zakupie tych szczepionek, ale okazuje się, że oni tak sami z siebie.
Łódź należy do program Światowej Organizacji Zdrowia „Zdrowe Miasta".
http://uml.lodz.pl/miasto/zdrowie/zdrowe_miasto/

Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!