Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 16:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DP w połączeniu z siłownią  (Przeczytany 16430 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 28-03-2012, 12:47 »

Ja wkleiłem. Uprawiam sport to i nieźle wyglądam.
Ale a propos sportu...uwaga nie pomylić Maści Ochronnej z Neo-Capsidermem jak mnie się udało.
« Ostatnia zmiana: 28-03-2012, 13:59 wysłane przez Klara27 » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #21 : 28-03-2012, 12:58 »


Ludzie polując biegali, pływali uczyli się również walczyć aby przetrwać, ale jakoś nikt nie wpadał na pomysł, aby bezsensownie przenosić jakiś ciężar z miejsca na miejsce.


Pewnie, pewnie, za to wpadli na pomysł. żeby nabazgrać nikomu do niczego niepotrzebne bazgroły mamuta na ścianach jaskini, a potem portret Mony Lizy. W owych zamierzchłych czasach, o których wspominasz niewielu też siedziało na forach dyskusyjnych.
Ludzkość się rozwija na różne sposoby, często są to ślepe uliczki, pomyłki, głupoty, fantasmagorie itp, itd. No i co? Zaprzestać na epoce paleolitu? Nie pracować nad sobą? Fizycznie również?
Ciekawy sposób myślenia, niby są takie sekty.
Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #22 : 28-03-2012, 13:03 »

W każdym razie ja pozostanę przy tym, co robię.
Scorupionie, dobry ten trening musisz stosować. <3

Cytat
Ale apropos sportu...uwaga nie pomylić Maści Ochronnej z Neo-Capsidermem jak mnie się udało.
biggrin Czyżby maseczka rozgrzewająca?

Cytat
A co to takiego umiarkowana siłownia?

To taka, kiedy nie wypruwam sobie flaków, jak to robiłam kiedyś, tylko sobie ćwiczę tak "na luzie".
« Ostatnia zmiana: 28-03-2012, 13:12 wysłane przez Lilithxx » Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #23 : 28-03-2012, 13:19 »

@Scorupion
Mówię tu o latach ewolucji naszego organizmu. Bieganie itp. było od zawsze, a siłownia pewnie nie ma nawet 100 lat.
Kiedyś, ktoś nabazgrał mamuta, potem jakiś portret, a dzisiaj jakiś dzieciak obrabia to w wszystko w Photoshop'ie. To też lata ewolucji.

« Ostatnia zmiana: 28-03-2012, 14:01 wysłane przez Klara27 » Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #24 : 28-03-2012, 13:33 »

Masz rację, ale fizjologiczne mechanizmy zachodzące w mięśniach są w obu przypadkach - siłowni, czy biegania - te same.
« Ostatnia zmiana: 28-03-2012, 14:01 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Fabularasa
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #25 : 28-03-2012, 13:45 »

Masz rację, ale fizjologiczne mechanizmy zachodzące w mięśniach są w obu przypadkach- siłowni, czy biegania- te same.

Mechanizmy może są podobne, ale są to zupełnie inne czynności, z inaczej rozłożonymi siłami.
Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #26 : 28-03-2012, 20:06 »

Cytat
Ludzie polując biegali, pływali uczyli się również walczyć aby przetrwać, ale jakoś nikt nie wpadał na pomysł, aby bezsensownie przenosić jakiś ciężar z miejsca na miejsce.

Ludzie nie robili tych rzeczy regularnie, kilka razy w tygodniu, tylko w sytuacjach zagrożenia,
czy zdobywania pokarmu. Na mamuta też codziennie nie polowali i chyba go jakoś przenosili, też pewnie coś dźwigali smile

Cytat
Mechanizmy może są podobne, ale są to zupełnie inne czynności, z inaczej rozłożonymi siłami.
Ale efekty są te same- gromadzenie się kwasu mlekowego w mięśniach z powodu oddychania beztlenowego, zabliźnianie się zniszczonych włókienek mięśniowych... No, tak, ale w przypadku siłowni może to być rzeczywiście bardziej zintesyfikowane.
« Ostatnia zmiana: 28-03-2012, 20:13 wysłane przez Lilithxx » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #27 : 29-03-2012, 08:48 »

Ja wkleiłem. Uprawiam sport to i nieźle wyglądam.
Ale a propos sportu...uwaga nie pomylić Maści Ochronnej z Neo-Capsidermem jak mnie się udało.
A co powiesz na natarcie sobie "męskości" maścią Ben-gay. Ta maść królowała w moim domu. Syn mi ostatnio powiedział, że jak był na pierwszym obozie bokserskim, to w ramach "chrztu/przycinki" musiał sobie natrzeć... Każdy młodzik to przechodził.
http://www.i-apteka.pl/product-pol-503-BEN-GAY-Sport-masc-35g.html

Na marginesie powiem, że ta maść to nieodzowny lek młodych pięściarzy, którzy w wieku 18-tu lat mają już uszkodzone nadgarstki, ramiona, barki. Do tego stopnia, że niektórzy koledzy mojego syna są już po poważnych operacjach barków. W Polsce według przepisów udział w zawodach bokserskich, mogą brać chłopcy, po ukończeniu czternastego roku życia. Jak dołożymy do intensywnych ćwiczeń patologiczne, oficjalnie promowane jedzenie, to nie ma się co dziwić, że po kilku latach uprawiania sportów siłowych, rośnie pokolenie kalek.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
xxlilithxx
« Odpowiedz #28 : 29-03-2012, 08:52 »

Cytat
A co powiesz na natarcie sobie "męskości" maścią Ben-gay.

Sama nazwa już rozluźnia.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #29 : 29-03-2012, 08:57 »

Każdy młodzik to przechodził.

Scorupion już nie młodzik więc u Niego nie zadziała. msn-wink
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!