Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 05:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Astalavistaaa- Przygodę czas zacząć.  (Przeczytany 51312 razy)
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #40 : 22-04-2012, 12:43 »

Palenie na pewno dokłada Ci toksyn, a nie odejmuje, szczególnie jak się pali tak dużo jak ty i tak długo.
Zapisane
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #41 : 22-04-2012, 18:44 »

Czy już mogę rozpocząć zakraplanie nosa?
Oczywiście zaczęłabym od dawki jaką proponuje Pan Józef.
Czy mogę użyć do tego strzykawki?

Kolekcjonuję już składniki do I etapu diety i do KB.
Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #42 : 25-04-2012, 22:47 »

Ojć, chyba ssanie oleju zaczyna działać. Od 2 dni mam problemy z zatokami, boli mnie głowa i czasem coś mi spływa do gardła.
Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Mia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 64
MO: 20.12.2011
Wiadomości: 271

« Odpowiedz #43 : 25-04-2012, 22:56 »

Cytat
Czy mogę użyć do tego strzykawki?
Ja kupiłam szklany zakraplacz w apteca.
Zapisane
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #44 : 25-04-2012, 23:01 »

Wiem, wiem Mistrz tak polecał, jednakże w dniu kiedy pisałam post nie miałam już zamiaru wychodzić z domu. msn-wink
Wstrzyknęłam sobie alocit do nosa i myślałam, że mi czachę rozwali. Nigdy więcej!
Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Mia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 64
MO: 20.12.2011
Wiadomości: 271

« Odpowiedz #45 : 25-04-2012, 23:11 »

Moje początki też były takie, wydaje mi się że te 3 krople to najlepsze rozwiązanie.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #46 : 26-04-2012, 22:28 »

Astalavistaaa - nie zniechęcaj się. Zakroplić, a wstrzyknąć to jest wielka różnica.
Jak wstrzykujesz, to jest rodzaj ciśnienia,  jak zakraplasz to spływa pomału.
Wstrzykując docierasz za daleko.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #47 : 26-04-2012, 22:55 »

Zmniejsz ilość kropli. Ja po dłuższej przerwie zakropliłam na raz chyba 7 kropel i myślałam, że mi głowa wybuchnie.
Zapisane
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #48 : 23-05-2012, 00:09 »

Cześć. Minął ponad miesiąc odkąd stosuję MO, postanowiłam podzielić się moimi spostrzeżeniami.

Jak wygląda mój poranek?
Po przebudzeniu oczywiście MO, następnie ssanie oleju i płukanie jamy ustnej alocitem.
Po umyciu, twarz także przecieram alocitem.

Co się poprawiło?
Refluks się uspokoił, co mnie bardzo cieszy. Odczuwam go jedynie podczas ssania oleju.
Ogólny stan mojej cery również uległ poprawie- jest gładsza, mimo kilku ropnych, ogromnych krost, czym się wcale nie przejmuję, bo zapewne są one efektem oczyszczania. Oprócz alocitu, wieczorem, zamiast kremu wklepuję olej z oliwek. Przy okazji- dziewczynom mającym problemy z cerą polecam mycie twarzy lub  masaże specjalną miękką szczoteczką (może to być także szczoteczka do zębów). Myję tak twarz codziennie od około roku i naprawdę widać efekty.

Co jeszcze zauważyłam?
Póki co żadna infekcja mnie nie dopadła. Tak jak już wspomniałam, na twarzy pojawiło się kilka dużych ropnych krost. Poza tym, z czym mam największy problem, męczą mnie bóle zatok, a w związku z tym i głowy. Jestem przez to wyczerpana, nie mam sił i czuję się jakby mnie ktoś przejechał walcem. Podejrzewam, że wpływ na to ma ssanie oleju.


Nie podeszłam jeszcze do I etapu DP i do KB, gdyż aktualnie mnie na to nie stać, ponieważ niestety mam dużo wydatków związanych ze studiami. Gdy tylko podreperuję swój budżet, co mam nadzieję nastąpi szybko, ruszam do boju.


Spróbuję jeszcze raz rozpocząć zakraplanie nosa. Po ostatnim razie ze strzykawką, miałam w nocy straszne lęki.

Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #49 : 23-05-2012, 11:09 »


Spróbuję jeszcze raz rozpocząć zakraplanie nosa. Po ostatnim razie ze strzykawką, miałam w nocy straszne lęki.


Pozostaje kupienie zakraplacza. Tylko pytaj o zakraplacz do oczu a nie do nosa, gdyż w takim przypadku mogą Ciebie nie zrozumieć w aptece smile
Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #50 : 24-05-2012, 23:36 »

Ostatnim razem napisałam, że póki co nie zauważyłam jakichś konkretnych objawów oczyszczania. Przypomniało mi się jednak, że w stopie, pięcie (?) pojawiło się jakieś dziwne zapalenie. Trwało to ponad tydzień, nie mogłam chodzić, bo każdy krok sprawiał ból. Zwlekałam z wizytą u lekarza, uznałam, że to ostateczność. Mama przyniosła mi maść- Naproxen, postanowiłam spróbować, bo nie miałam już innego wyjścia. Na szczęście po kilku dniach przeszło.
Czy możliwe, że to efekt oczyszczania?
Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #51 : 25-05-2012, 06:17 »

Możliwe, ponieważ każde zapalenie, choroba jest sygnałem, że organizm się oczyszcza i ma siłę na walkę. Ważne jest żeby nie hamować tych objawów stosując jakieś maści, leki. Należy liczyć tylko na sprawność swojego organizmu.
Zapisane
Alinka12
***


Offline Offline

MO: 04.03.2011, córka 7 lat- MO 26.02.2012
Wiadomości: 248

« Odpowiedz #52 : 25-05-2012, 13:04 »

Ja mam katar już 3 tydzień ogromny i również liczę na to, że to jest oczyszczanie,a  nie alergia np.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #53 : 25-05-2012, 17:38 »

Ja mam katar od jakiegoś czasu i też mam nadzieję, że to objawy oczyszczania. Zamierzam zacząć zakraplanie nosa i może to pomoże. Wydzielina z nosa jest przejrzysta, więc raczej nie jest to ropna wydzielina.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #54 : 25-05-2012, 18:39 »

Ja mam katar od jakiegoś czasu i też mam nadzieję, że to objawy oczyszczania. Zamierzam zacząć zakraplanie nosa i może to pomoże. Wydzielina z nosa jest przejrzysta, więc raczej nie jest to ropna wydzielina.
Do tej pory przeszedłem około 40 infekcji, na początku katar był tylko i wyłącznie wodnisty, przeźroczysty, teraz jeżeli mam infekcję (co zdarza się coraz rzadziej) katar jest ropny.
« Ostatnia zmiana: 25-05-2012, 18:44 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #55 : 25-05-2012, 20:20 »

Spokoadam, jesteś szczęściarzem z tymi infekcjami. Ja z objawów oczyszczania na razie mam tylko ten katar, dwa razy miałam opryszczkę na ustach, sucha, łuszcząca skóra. Widocznie mój organizm na więcej nie może sobie teraz pozwolić :-( Od czterech dni stosuję drinki z octem jabłkowym i mam mega skurcze mięśni i wędrujące bóle w stawach. Jest to dziwne, ponieważ  kilka dni temu zakończyłam kurację Slow-magiem. Zastanawiam się czy można te skurcze mięśni zaliczyć do objawów oczyszczania?
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #56 : 25-05-2012, 21:41 »

Domi5, właśnie w innym wątku napisałam Ci, że to pewnie objawy oczyszczania. msn-wink
Zapisane
Carex
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 17.05.2012
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #57 : 28-05-2012, 14:29 »

Z kolei u mnie po tygodniu stosowania MO wystąpił 4 dniowy ból gardła, który wydaje się że ustał. Mam zdiagnozowane nadżerkowe zapalanie przełyku, więc może coś pod tym kątem zaczęło się dziać...
Zapisane
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #58 : 28-05-2012, 23:28 »

Jeśli chodzi o mnie, to cały czas mam zatkany nos. Najczęściej jedną dziurkę, w zależności od boku na którym śpię, bądź też czasem zatkane są obie dziurki. Mimo tego zawalenia i suchości w nosie, kilka razy dziennie leci mi z nosa wodnisty katar. Przede wszystkim zdarza się tak kiedy się schylam.
Moje problemy z zatokami mnie martwią, odczuwam ból, także głowy. Cały dzień jestem zmęczona, wstaję spuchnięta, ciężko mi się oddycha, mam wrażenie, że zmysł węchu jest upośledzony- po prostu żeby poczuć jakiś zapach muszę się maksymalnie przybliżyć do danej rzeczy.
Chciałabym zapytać ekspertów, bądź samego Pana Słoneckiego, czy ssać nadal olej? Moje problemy z zatokami nasiliły się właśnie od momentu kiedy stosuję olej.
Boję się rozpocząć zakraplania, tak jak mówiłam, po ostatnim razie miałam w nocy straszne lęki ( cierpię na nerwicę). Możliwe, że wpływ miał na to alocit? Po prostu po zaaplikowaniu go do nosa, poczułam lekkie szczypanie i się zaczęło. Nie mogłam spać pół nocy. Popełniłam błąd, nie miałam w domu zakraplacza i wstrzyknęłam alocit do nosa strzykawką ( pod dużym ciśnieniem).

Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #59 : 28-05-2012, 23:39 »

A może by tak spróbować zakraplaczem?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!