Niemedyczne forum zdrowia
31-10-2020, 20:53 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Ram闚ka Radiabios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Pogorszenie - dreszcze, zimno, niepok鎩, md這軼i, brak apetytu  (Przeczytany 69194 razy)
Mag2

P貫: Kobieta
MO: lipiec 2008
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 137

« : 24-04-2012, 21:27 »

Bardzo prosz o rad co dalej?
Swoj drog do zdrowia zacz窸am w lipcu 2008 roku, wdro篡豉m MO, DP, a potem koktajle. Po bardzo ci篹kich objawach oczyszczania m鎩 stan zdrowia systematycznie, znacznie si poprawia. A poczu豉m si na tyle dobrze, 瞠 zdecydowa豉m si na ci捫. Uda這 mi si zaj嗆 w ci捫 bez 瘸dnych hormon闚 i lek闚.

W og鏊e odstawi豉m wszystkie suplementy i leki ju dawno temu, ale oczywi軼ie jestem przypadkiem, kt鏎y na造ka si w swoim 篡ciu antybiotyk闚 i innych lek闚 co niemiara. W pewnym momencie, ju by這 tak 幢e, 瞠 trafi豉m do psychiatry i pr鏏owano mnie leczy psychotropami. Na szcz窷cie tak 幢e na mnie dzia豉造, 瞠 nie zd捫y豉m wzi望 tego za wiele. Musz jeszcze doda, 瞠 jako pierwsza wpad豉 mi w r璚e ksi捫ka Pana Janusa, wi璚 na pocz徠ku oczyszczania opr鏂z MO 造ka豉m suplementy i diet kontynuowa豉m przez 4 miesi帷e.

Wracaj帷 do ci捫y. MO pi豉m do 6 miesi帷a, potem odstawi豉m. C鏎eczk urodzi豉m w terminie, si豉mi natury. Po porodzie chcia豉m w zasadzie bardzo szybko wr鏂i do MO, ale nie da豉m rady. Ostatecznie wr鏂i豉m do mikstury od maja 2011 i pije j nieprzerwanie do dzisiaj.

Je郵i chodzi o diet to mog napisa, 瞠 zdrowo si od篡wiam, ale odpu軼i豉m DP i KB.

Dlaczego w og鏊e pisz? Bo od jakich 2 -3 tygodni nast徙i這 znaczne pogorszenie mojego samopoczucia i sama nie potrafi sobie z tym poradzi. My郵a豉m, 瞠 mam to ju za sob, a tu znowu mam dreszcze, jest mi zimno, potem gor帷o, miewam md這軼i. Od jakiego czasu dostaj bardzo licznych, czerwonych, mega sw璠z帷ych plam na ciele. To jest niesamowite zjawisko, 瞠 taka plama potrafi si pojawi, a potem nagle wch這n望. Serce potrafi przyspieszy nie wiadomo dlaczego. Pobolewa w徠roba. Czuj niepok鎩, rozdra積ienie, brak koncentracji, zagubi豉m cudown pewno嗆 siebie, jak uda這 mi si wypracowa w procesie zdrowienia. Klucha sp造wa mi po gardle i co jaki czas pojawia si wodnisty katar.

Reasumuj帷, jestem pogubiona. Mo瞠 co robi nie tak? Moja intuicja podpowiada mi, 瞠 mo瞠 to przeci捫enie systemu i za du穎 toksyn kr捫y bez mo磧iwo軼i utylizacji? I ten niepok鎩, to jest najgorsze, bo nie pozwala swobodnie funkcjonowa - spa, je嗆, bawi si. Na pewno mam obni穎ny nastr鎩.

Z w豉snej inicjatywy powr鏂i豉m dzisiaj do KB z ostropestem i zacz窸am przyjmowa Slow-Mag.

Czy co jeszcze mog/powinnam dla siebie zrobi?
« Ostatnia zmiana: 25-04-2012, 10:43 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane
Lenka

MO: 01.07.09
Sk康: Bydgoszcz
Wiadomo軼i: 567

« Odpowiedz #1 : 29-04-2012, 11:44 »

Cze嗆 Mag2, fajnie, 瞠 wr鏂i豉. My郵, 瞠 sama domy郵asz si co si dzieje z Twoim organizmem. dlatego zn闚 tu jeste.

Cytat
Od jakiego czasu dostaj bardzo licznych, czerwonych, mega sw璠z帷ych plam na ciele. To jest niesamowite zjawisko, 瞠 taka plama potrafi si pojawi, a potem nagle wch這n望. Serce potrafi przyspieszy nie wiadomo dlaczego. Pobolewa w徠roba. Czuj niepok鎩, rozdra積ienie, brak koncentracji, zagubi豉m cudown pewno嗆 siebie, jak uda這 mi si wypracowa w procesie zdrowienia. Klucha sp造wa mi po gardle i co jaki czas pojawia si wodnisty katar.

To, 瞠 widzisz popraw u siebie (ci捫a, dziecko) jest wa積e. Natomiast nie s康z, 瞠 Tw鎩 organizm  zupe軟ie wyzdrowia. Sama m闚isz, 瞠 nie mog豉 wytrzyma objaw闚 oczyszczania. Masz prawdziwe objawy candidy.
http://www.bioslone.pl/grzybica-jamy-nosowej

Mistrz pisa, 瞠 organizm potrzebuje minimum 3 lat na wyrzucenie z siebie toksyn po rozbudowanej candidzie i wyleczenie wszystkich organ闚. Pami皻aj, nie masz walczy z grzybem, tylko leczy jelita, a w zwi您ku z tym ca造 organizm i systematycznie, pomalutku pozbywa si toksyn.
 Dla Ciebie widz tylko jedn drog poprawy. Powinna zdecydowa si na szczeg馧owe wprowadzenie Diety Prozdrowotnej (od pierwszego etapu).  Wiem, 瞠 w dzisiejszym 鈍iecie i przy ma造m dziecku nie jest to 豉twe. Fajnie, 瞠 wr鏂i豉 do koktajlu. Je郵i w pierwszym etapie nie b璠ziesz mog豉 pi go z warzywami, to mo瞠sz z bananem. Troszk owocu nie zaszkodzi.
Czytaj te od nowa Portal - wyk豉dy Mistrza. Jest tam du穎 nowo軼i.
Wiem te z w豉snego do鈍iadczenia, jak wa積a jest sprawa kosmetyk闚. Polecam naturalne: myd這 marsylskie, kawa, oleje, ocet jab趾owy jako od篡wka do w這s闚 -  to zawsze troch mniej toksyn zewn皻rznych.
A Twoja c鏎ka, wszystko  z ni dobrze? By豉 szczepiona, pije MO?
Pytam, bo na pewno w ci捫y przekaza豉 jej troch swojego grzybka i 鈍iat te jest pe軟y toksyn.
« Ostatnia zmiana: 29-04-2012, 11:50 wys豉ne przez Lenka » Zapisane
Mag2

« Odpowiedz #2 : 30-04-2012, 18:14 »

Serdecznie dzi瘯uj za wsparcie i wszystkie wa積e informacje.
Tak, wygl康a na to, 瞠 bez DP si nie ob璠zie.
Troch pomaga kuracja Slow-Magiem, KB i picie miksu wody przegotowanej, miodu i octu jab趾owego.

Dzisiaj znowu mam ca造 dzie zimne r璚e i nieuzasadniony niepok鎩, klucha sp造wa gard貫m, pobolewa gard這, w g這wie jakby mrowienie, za chwil pobolewa w okolicy w徠roby i jest i nie jest niedobrze. Ale najgorsze s te zimne, wiotkie r璚e i brak energii do czegokolwiek.
Nie jest mnie tak 豉two z豉ma psychicznie, wi璚 si nie poddaj!
Postanowi豉m wdro篡 zakraplanie nosa, bo tu jest chyba g堯wna przyczyna moich dolegliwo軼i. Dzisiaj zakropi豉m pierwsz dziurk.
Jak tylko zaczynam ssa olej prawie natychmiast dostaj co w rodzaju zajad闚/liszaju w okolicy ust. Przemywam to alocitem i przerywam kuracj. Potem wracam do tego.
Sukcesywnie wieczorem jestem na portalu i czytam sobie dla od鈍ie瞠nia mojej wiedzy r騜ne informacje.
Chc te doda, 瞠 mam na swoim koncie kilku nawr鏂onych na metody prozdrowotne pacjent闚, co bardzo mnie cieszy.

B璠 pisa o moich post瘼ach, kt鏎e mam nadziej wkr鏒ce nadejd.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2012, 19:39 wys豉ne przez Klara27 » Zapisane
Lenka

« Odpowiedz #3 : 30-04-2012, 21:34 »

S逝chaj, od razu po przeczytaniu Twojego posta pomy郵a豉m, 瞠 masz takie fajerwerki  w oczyszczaniu z powodu za du瞠j ilo軼i kuracji: MO, olej i jeszcze krople.  Mo瞠 wprowadzaj  to wszystko wolniej.
Mag2

« Odpowiedz #4 : 01-05-2012, 22:22 »

Tak, zmniejszy豉m ilo嗆 MO i jak tylko by這 czy jest gorzej to odstawiam mikstur na kilka dni.

Co do ssania oleju to r闚nie na razie odstawiam. Po umyciu z瑿闚 p逝cz usta alocitem na bazie aloesu, bo taki obecnie mam.

Nos zacz窸am zakrapla od 2 dni, wi璚 to dopiero pocz徠ek. Ale po przeczytaniu/od鈍ie瞠niu linku, kt鏎y mi podes豉豉 przekona豉m si, 瞠 bardzo to mo瞠 by mi potrzebne. Bo w豉軼iwie przez ca造 proces oczyszczania to o ile mniej mam problem闚 z "do貫m" tu這wia to "g鏎a" jest pe軟a niespodzianek. Czyli dominuj reakcje jak pisa豉m powy瞠j, a to by si sk豉da這 w豉郾ie na grzybic gard這wo - nosow. Do tego jak pami皻am od dzieci雟twa non -stop infekcje gard豉, oskrzeli, zapalenia p逝c leczone antybiotykami.

Teraz ju mog napisa, 瞠 jestem na DP i mam pytania:
Czy mog pi zielon herbat?
U篡wa miodu do miksu wody, miodu w豉郾ie i octu jab趾owego?
S這dzi miodem KB?
U篡wa 2 orzech闚 laskowych do KB?
Dodawa do KB owoc闚 Goji?
Nigdy nie szkodzi造 mi pomidory, czy s bezwzgl璠nie zakazane w I etapie?

Co do c鏎eczki to zacz窸am podawa jej MO jak sko鎍zy豉 rok i jak w豉郾ie wtedy przesta豉m karmi j piersi.
Tak, by豉 szczepiona. Standardowe szczepienia, bez rota wirus闚 i pneumokok闚.
Jak dot康 nie choruje, w okolicach 6 miesi帷a ma豉 infekcja z katarem.
Jest pe軟a energii, rozwija si prawid這wo.
Po MO raz nie幢e j zsypa這 takimi drobnymi krostkami na ca造m ciele, ale po odstawieniu mikstury jako samo zesz這. Mikstur podaj jej na razie bez cytryny i robi po 2-3 dni przerwy.

Mog napisa, 瞠 dzisiaj w por闚naniu z ostatnimi tygodniami mia豉m lepszy dzie.

Mag2

« Odpowiedz #5 : 02-05-2012, 06:55 »

I hu鈣awka nastroju wraca.

Nic si specjalnie nie wydarzy這, a noc mia豉m kiepsk, 郾i造 mi si jakie koszmary, wybudza豉m si bez powodu. Rano niepok鎩, rozdra積ienie, do嗆 zimne r璚e, sucho嗆 w ustach.

Mo瞠 na razie zupe軟ie odstawi MO?
Wczoraj wzi窸am zmniejszon dawk.
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #6 : 02-05-2012, 09:33 »

Podczas I etapu DP
- zielonej herbaty pi nie wolno,
- pomidory musisz wykluczy (mimo i uwa瘸sz, 瞠 Ci nie szkodz),
- orzech闚 laskowych lepiej nie dodawa do KB, poniewa, po pierwsze mog uczula, a po drugie nie ma teraz sezonu na orzechy, wi璚 mog by sple郾ia貫, a niestety nie zawsze to wida,
- owoce goji odpadaj, bo nie s naszymi owocami, a poza tym maj pe軟o w豉軼iwo軼i leczniczych, czyli mog blokowa oczyszczanie,
- co do wody, miodu i octu jab趾owego, to ja nie jestem pewna, mo瞠 to nie zaszkodzi, ale trzeba pami皻a, 瞠 w DP mi鏚 jest te zabroniony (pozwala si na odrobin do KB, je郵i kto nie daje rady wypi bez s這dzenia, cho tak naprawd lepiej si przem璚zy przez te trzy tygodnie bez miodu).

Mag2

« Odpowiedz #7 : 02-05-2012, 21:54 »

Dobrze, wszystkie te informacje ju wdra瘸m w moj diet.
Chcia豉bym jeszcze ustali czy mog je嗆 na zmian z kaszami dozwolonymi w pierwszym etapie komos ry穎w? Nie zawiera glutenu, a bardzo j lubi.
Co do kosmetyk闚 "bez chemii" to od kilku ju lat bardzo zwracam na to uwag co stosuj. Staram si kupowa te bez paraben闚, na naturalnych sk豉dnikach.

« Ostatnia zmiana: 03-05-2012, 08:12 wys豉ne przez Klara27 » Zapisane
Lucia

MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
NIA: 09-04-2013
Wiadomo軼i: 72

« Odpowiedz #8 : 02-05-2012, 22:44 »

Agata, czy mo瞠sz wyja郾i, dlaczego w I etapie nie mo積a, a w豉軼iwie "nie wolno" si napi zielonej herbaty, je郵i kto lubi?
Herbata to herbata, ta sama ro郵ina, troch inny proces przetworzenia, ale wp造w na organizm podobny. Aby tylko nie parzy zbyt mocnej (drugie zalanie daje smaczniejszy napar).
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #9 : 03-05-2012, 10:27 »

Bo zielona herbata ma te w豉軼iwo軼i zdrowotne (czyli jest zio貫m = lekiem), tak wi璚 mo瞠 blokowa oczyszczanie.
Zielona herbata ma o wiele wi瘯szy wp造w na organizm, ni zwyk豉 herbata czarna s豉bo parzona.

http://www.odchudzanko.pl/zielona-herbata-poznaj-jej-zalety-i-wlasciwosci,138.html

Poza tym temat by ju poruszany:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17340.0
Rif
*

P貫: M篹czyzna
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomo軼i: 500

« Odpowiedz #10 : 03-05-2012, 12:46 »

Lucia, w DP najlepiej spo篡wa produkty w niej dozwolone a nie kombinowa. Od tego w jaki spos鏏 przebrniemy przez DP zale篡 dalszy proces zdrowienia.
Mag2

« Odpowiedz #11 : 03-05-2012, 21:38 »

Zielon herbat odstawi豉m.
Pij wod mineraln z cytryn lub bez, jak r闚nie czarn herbat z cytryn.

Dzisiaj mija 3 dzie DP i musz przyzna z zadowoleniem, 瞠 wr鏂i mi apetyt i jako tak wi璚ej energii mia豉m w ci庵u dnia. Oby tak dalej.

Do s這dkiego nie ci庵nie mnie w og鏊e, ale kanapk i pomidora to bym zjad豉.

Ponawiam pytanie dotycz帷e komosy ry穎wej, czy mog j je嗆 w I etapie DP?
Kozaczek
*

MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk康: Szczecin
Wiadomo軼i: 2.160

« Odpowiedz #12 : 03-05-2012, 22:20 »

A po co komosa? W pierwszym etapie DP jest do嗆 produkt闚.
Je郵i ju, to patrz co odj望 a nie doda.
Lenka

« Odpowiedz #13 : 03-05-2012, 22:47 »

Agata, czy mo瞠sz wyja郾i, dlaczego w I etapie nie mo積a, a w豉軼iwie "nie wolno" si napi zielonej herbaty, je郵i kto lubi?
Herbata to herbata, ta sama ro郵ina, troch inny proces przetworzenia, ale wp造w na organizm podobny. Aby tylko nie parzy zbyt mocnej (drugie zalanie daje smaczniejszy napar).
Li軼ie zielonej herbaty s poddawane specjalnej fermentacji, dlatego te nie jest wskazana w pierwszym etapie DP.
Mag2

« Odpowiedz #14 : 04-05-2012, 08:48 »

No to co do jedzonka mam jasno嗆 - mniej znaczy wi璚ej.

Rozumiem, 瞠 MO, ze wzgl璠u na fajerwerki w oczyszczaniu stosowa w zmniejszonej dawce i to w zale積o軼i od samopoczucia?
Lenka

« Odpowiedz #15 : 04-05-2012, 18:09 »

Rozumiem, 瞠 MO, ze wzgl璠u na fajerwerki w oczyszczaniu stosowa w zmniejszonej dawce i to w zale積o軼i od samopoczucia?
Jak najbardziej. smile
Mag2

« Odpowiedz #16 : 06-05-2012, 18:44 »

Dzisiaj mija 6 dzie DP.
Zdecydowanie ust瘼uj sw璠z帷e, czerwone plamy w r騜nych miejscach cia豉. Pewnie organizm uwalnia si od glutenu. Wczoraj mia豉m biegunk, ale by豉 i min窸a i tyle j widzieli.
Co jaki czas pojawia si wodnisty katar.

Jako nie ci庵nie mnie ani do s這dkiego ani do pieczywa. W og鏊e raczej apetyt s豉by, ale pojawiaj si momenty, 瞠 czuj g堯d.

Zdecydowa豉m si na koktajle warzywne. Na razie wypr鏏owa豉m przepis na KB z awokado i cebulk - bardzo smaczny, nawet Hania troch podjad豉.

To co bardzo utrudnia codzienne funkcjonowanie to pojawiaj帷y si niepok鎩, rozdra積ienie, zimne r璚e i ci篹ka g這wa, ale mam nadziej, 瞠 z czasem b璠zie lepiej.

Na razie odstawi豉m MO i inne metody oczyszczania. Czekam, 瞠by organizm troch wyszed na prost.

Dzisiaj p馧 niedzieli mieli鄉y ma陰 manufaktur w domu i przetwarzali鄉y pokrzyw. Mam spory zapas, tak瞠 ju dzisiaj doda豉m do koktajlu.

Rozumiem, 瞠 wod z cytryn mog sobie popija? Jednak przynosi to ulg w rozrzedzeniu tych okropnych toksyn.
K'lara

MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 2.264

« Odpowiedz #17 : 06-05-2012, 19:54 »

To co bardzo utrudnia codzienne funkcjonowanie to pojawiaj帷y si niepok鎩, rozdra積ienie, zimne r璚e i ci篹ka g這wa, ale mam nadziej, 瞠 z czasem b璠zie lepiej.

Rozumiem, 瞠 wod z cytryn mog sobie popija? Jednak przynosi to ulg w rozrzedzeniu tych okropnych toksyn.

Te objawy s typowe dla procesu oczyszczania si z toksyn. Prawie ka盥y z nas to przechodzi. smile
Woda z cytryn - dobry pomys.

Mag2

« Odpowiedz #18 : 07-05-2012, 22:00 »

Dzisiaj na prawej d這ni, na zewn皻rznej powierzchni bli瞠j kciuka wyskoczy這 mi podejrzane "co". Wygl康a jak pokrzywka czy liszaj, jest usiane ma造mi krosteczkami, naoko這 jest rumie.

Pisz o tym dlatego, 瞠 dok豉dnie w tym samym miejscu pojawi這 si to w czasie ci捫y. Wtedy rozsia這 si na obydwu d這niach na zdecydowanie wi瘯szej powierzchni. By豉m u dermatologa, kt鏎y stwierdzi, 瞠 to bardzo gro幡e jest i natychmiast zaordynowa kuracje jak捷 ma軼i ze sterydami. Oczywi軼ie jej nie wykupi豉m nawet i jako samo zesz這, ale wtedy pami皻am, 瞠 potwornie to sw璠zia這, drapa豉m si nawet przez sen.

Czy to uczulenie na gluten?
Czy teraz wystarczy smarowa alocitem?

Dzisiaj 7 dnia diety czu豉m si ca趾iem dobrze, jedynie mia豉m zimne d這nie i to nie ca造 dzie.
Psychika znacznie lepiej, od razu wszystko da si zrobi!
Kalina
*

MO: 08.03.2009
Wiedza:
Sk康: lubuskie
Wiadomo軼i: 962

« Odpowiedz #19 : 08-05-2012, 11:46 »

Czy to uczulenie na gluten?
Tu mo瞠 pom鏂 tylko jasnowidz msn-wink. A tak na powa積ie, to na podobne zmiany u syna nak豉da豉m glink. Sk鏎a bardzo szybko wr鏂i豉 do normy.
Mo瞠sz smarowa alocitem lub octem jab趾owym. Mo瞠sz te na這篡 kompres z lnianej 軼iereczki namoczonej octem jab趾owym.
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!