Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:38 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Pogorszenie - dreszcze, zimno, niepokój, md³o¶ci, brak apetytu  (Przeczytany 90258 razy)
Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #20 : 09-05-2012, 18:44 »

Dzisiaj 9 dnia DP masakra.
W nocy poty, md³o¶ci, ledwo wsta³am, a musia³am i¶æ do pracy.
W dzieñ zimne rêce, md³o¶ci, brak apetytu, czu³am siê jak struta i przeziêbiona naraz.
Oczy zaczê³y mnie  szczypaæ, swêdzieæ i k³uæ jak nigdy dot±d.

Jedyne co pomaga to picie wody z cytryn±.

MO nie pijê i zastanawiam siê czy wdro¿one KB w ilo¶ci 2 dziennie mog± zbyt gwa³townie przyspieszaæ oczyszczanie? Dzisiaj rano zauwa¿y³am lekkie krwawienie przy oddawaniu stolca.

To wszystko jest zbyt gwa³towne, muszê jako¶ normalnie funkcjonowaæ czyli pracowaæ i zajmowaæ siê dzieckiem.

Jakie¶ sugestie na z³agodzenie tego "huraganu"?
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Sk±d: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 567

« Odpowiedz #21 : 09-05-2012, 19:52 »

Spróbuj wytrzymaæ, ju¿ koñczysz drugi tydzieñ. W weekend  bêdziesz mog³a odpoczywaæ do bólu.
 Nie mogê uwierzyæ, ¿e organizm mo¿e tak reagowaæ bez spo¿ywania glutenu i wêglowodanów. Mo¿e to jest tak jak g³ód nikotynowy lub narkotykowy, tylko cukierkowy. Je¶li tak, to znaczy, ¿e musisz wytrzymaæ i daæ dro¿d¿akom popaliæ.
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #22 : 09-05-2012, 20:46 »

Dziêkujê za szybk± odpowied¼.

Tak, widocznie dro¿d¿aki siê u mnie rozpanoszy³y.

Zamierzam daæ im popaliæ i dalej kontynuowaæ dietê.

Bêdê sobie od czasu do czasy tylko trochê biadoliæ.
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #23 : 10-05-2012, 18:52 »

Dzisiaj przez wiêkszo¶æ dnia md³o¶ci, sucho¶æ w ustach, jakby brak ¶liny.

Ale najbardziej niepokoi mnie stan niedotlenienia i jakby zbyt p³ytki oddech, co przek³ada siê na s³abo¶æ, ciê¿k± g³owê.

Do tego dochodzi jakby ko³atanie serca, jakby przyspieszanie bicie serca.

Co robiæ?

MO nie pijê  czy to DP to powoduje czy mój organizm robi jakie¶ gruntowne porz±dki.

Czy mogê sobie jako¶ ul¿yæ?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #24 : 10-05-2012, 20:48 »

Czy dostatecznie du¿o pijesz? Pij czêsto, wodê, ma³ymi porcjami (1/4 szklanki). Zjedz 1/2 awocado/dzieñ ( potas). 1/2 banana (potas, magnez). Jak skoñczysz DPI to jedz wiêcej takich produktów, które zawieraj± potas, magnez, wapñ.
Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #25 : 10-05-2012, 21:59 »

Dzisiaj wziê³am sobie do pracy 1,5 litra wody do której doda³am sok z cytryny. Wypi³am wszystko. Do tego jeszcze z 0,5 litra wody w domu. To chyba do¶æ du¿o.

Pó³ banana dodajê do KB, ³±czê go z marchewk±.
Wprowadzê jeszcze awokado.

Nie wiem co siê sta³o, ale na wieczór dolegliwo¶ci siê jakby wyciszy³y i teraz czujê siê ca³kiem dobrze. Mam nadziejê, ¿e ten stan utrzyma siê choæ 1 dzieñ, ¿eby trochê odetchn±æ i w przeno¶ni i dos³ownie.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #26 : 11-05-2012, 06:40 »

Dzisiaj wziê³am sobie do pracy 1,5 litra wody do której doda³am sok z cytryny. Wypi³am wszystko. Do tego jeszcze z 0,5 litra wody w domu. To chyba do¶æ du¿o.

Tak, to wystarczaj±ca ilo¶æ wody, chyba, ¿e wystêpuje pragnienie. Lepszym rozwi±zaniem jest, zast±piæ w±tpliwej jako¶ci cytrynê octem jab³kowym.

Pó³ banana dodajê do KB, ³±czê go z marchewk±.
Je¿eli marchew jest 'sklepowa' to ja nie polecam, gdy¿ mo¿na skoñczyæ po niej jak królik w Oazie Bios³one. msn-wink
Skoro jest prze³om to ju¿ bêdzie dobrze. smile
Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #27 : 17-05-2012, 19:44 »

Tak, rzeczywi¶cie jak napisa³a¶ powy¿ej to by³ prze³om i od tego czasu czujê siê lepiej. Ust±pi³y uci±¿liwe dolegliwo¶ci natury psychicznej. Skoñczy³y siê te¿ md³o¶ci i brak apetytu.

Dzisiaj mija 17 dzieñ DP. Jako¶ siê przyzwyczai³am do tych ograniczeñ w diecie. Nie jest tak ¼le.

MO nie pijê, ale mój organizm bardzo sprawnie porz±dkuje ró¿ne rzeczy. Teraz na przyk³ad mam takie up³awy jakich nie mia³am nigdy w ¿yciu. Zastanawiam siê czy wprowadziæ tampowanie alocitem?  Czy poczekaæ a¿ samo wyp³ynie?

Bardzo ³adnie oczyszczaj± mnie KB. Zmniejszy³am ilo¶æ do jednego dziennie, bo pojawi³a siê krew w stolcu.

Mam te¿ wêdruj±ce bóle w ró¿nych miejscach cia³a. No i ca³y czas odzywa siê swêdzenie i wyskakuj± czerwone plamy, które potem znikaj±.

Rozumiem te¿, ¿e z wprowadzeniem MO jeszcze poczekaæ? Trochê siê bojê, ¿eby znowu siê nie pogorszy³o.
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #28 : 29-05-2012, 19:19 »

Pomalutku wracam do MO w zmniejszonej dawce i co drugi dzieñ.

Jako¶ siê trzymam, objawy nie s± ju¿ tak uci±¿liwe, ale nadal s±.

Przesz³am ju¿ do drugiego etapu diety i muszê przyznaæ, ¿e apetyt znacznie mi siê poprawi³.

Nie jem ju¿ tego glutenu od 29 dni, a nadal pojawiaj± siê na skórze czerwone plany ró¿nych kszta³tów albo jakby drobniutkie pêcherzyki. Co ciekawe czasem swêdzi czasem nie i znika te¿ do¶æ szybko. Kiedy to ust±pi?

Wydaje mi siê tak¿e, ¿e mój organizm miejscami wymienia naskórek, bo ³uszczê siê jak w±¿!
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2.159

« Odpowiedz #29 : 30-05-2012, 19:54 »

Mag2 - cierpilwo¶æ pop³aca. To wszystko chore musi odej¶æ, dlatego to tak wygl±da!
Bêdzie ok. Daj sobie pó³ roku, rok - masz czas.
Mia³am egzemê, lekarze mówili, ¿e z wiekiem bêdzie coraz gorzej!
Szukam jej i nie mogê jej znale¿æ!
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #30 : 25-08-2012, 22:35 »

Jaki¶ czas nie pisa³am, bo nast±pi³a znaczna poprawa mojego samopoczucia, nawet do tego stopnia, ¿e zapomnia³am o objawach oczyszczania.

Teraz znowu siê zaczê³o i znowu to samo dreszcze, okresowo zimno, md³o¶ci, brak apetytu.
Na ciele nadal wyskakuj± mi takie dziwne czerwone plamy, niektóre swêdz±, inne nie.

Czasami w k±pieli tak zaczynaj± mnie swêdzieæ plecy, ¿e nie sposób siê nie podrapaæ i wtedy normalnie schodzi jakby smo³a - taki brudny z³uszczony naskórek. Plecy zostaj± totalnie czerwone, ale to nie boli. Co¶ takiego powtarza siê co kilkana¶cie dni.

Ca³y czas swêdz± i piek± oczy.

Czasami pojawia siê totalna mêczliwo¶æ i brak energii. P³ytki, jakby przyt³umiony oddech, jak to mija to jakby przeja¶nia³o w g³owie, no i wraca wtedy energia.

Nie wiem czy ja siê oczyszczam z tych neurotoksyn, bo odbija siê to na mojej psychice i sen mam znacznie gorszy. Nawet swêdzi mnie twarz.

Czy kto¶ z Was mia³ podobnie? Zawsze lepiej wiedzieæ, ¿e nie siê samemu w tym wszystkim.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #31 : 26-08-2012, 08:22 »

Klasyczne objawy oczyszczania organizmu. smile
Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #32 : 26-08-2012, 13:26 »

Bardzo dziêkujê za odpowied¼.
Dobrze wiedzieæ, ¿e to wszystko "to standard".

Przy zmianie pracy i ma³ym dziecku naprawdê bardzo trudno to wszystko pogodziæ, ale mam nadziejê, ¿e to ju¿ ostatnie tego typu fajerwerki.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #33 : 26-08-2012, 13:58 »

Wiem, wiem nie jest lekko, zw³aszcza przy obowi±zkach domowych i rodzinnych, ale innej drogi do zdrowia nie ma i dobrze, ¿e w ogóle jest... Za to potem samopoczucie jest doskona³e. smile
Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #34 : 26-08-2012, 15:53 »

Zastanawiam siê jeszcze nad takim objawem jak "przydech".
Wyra¼nie czujê jakby utrudnione oddychanie, jakby mi co¶ tam le¿a³o na piersiach.
Wtedy i g³owa robi siê ciê¿ka, przyznajê, ¿e jest to do¶æ niepokoj±ce uczucie, bo odbiera ca³± energiê do ¿ycia.

Pamiêtam z pocz±tków oczyszczania, ¿e co¶ takiego mi siê zdarza³o, potem minê³o i w³a¶ciwie zapomnia³am, ¿e co¶ takiego by³o.

Czy jest jaki¶ sposób, ¿eby przez to przej¶æ?
Powtarzam sobie, ¿e to oczyszczanie i to dla mojego dobra.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #35 : 26-08-2012, 17:18 »

Je¶li masz ocet jab³kowy domowej roboty to pij powerdrinka i zastosuj inhalacje octowe.
Na swêdz±c± skórê cia³a nacieranie wod± z octem (2 ³y¿ki octu na 1 szklankê wody). Poczytaj w dziale o occie jab³kowym.

Jak duszno¶ci nie ust±pi± to mo¿e mieszanka na drogi oddechowe? Chocia¿ uwa¿am, ¿e to jest na tle nerwowym i powinien pomóc powerdrink.
Czy te wzmo¿one objawy oczyszczania wystêpuj± dopiero teraz? Pijesz MO od dawna. Czy systematycznie pi³a¶?
Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 137

« Odpowiedz #36 : 08-09-2012, 13:58 »

Pisze dopiero teraz, bo ostatnio du¿o siê u mnie dzieje.

MO pijê od lipca 2008 roku, pocz±tki by³y bardzo trudne je¶li chodzi o objawy, ale jako¶ to przetrwa³am i pó¼niej nast±pi³a znaczna poprawa mojego zdrowia. By³o na tyle dobrze, ¿e zdecydowa³am siê na ci±¿ê. W ci±¿y nadal pi³am MO, odstawi³am dopiero w okolicy 6 miesi±ca czyli czerwiec 2010.
Do MO wróci³am nied³ugo po urodzeniu córci czyli grudzieñ 2010, ale musia³am odstawiæ, bo karmi³am j± piersi± i jako¶ nie s³u¿y³o to nam obydwu.
Na sta³e pije MO od maja 2011 robi±c kilkudniowe czasem przerwy.
W kwietniu/maju tego roku nast±pi³o znaczne pogorszenie mojego stanu zdrowia. Pisa³am o tym powy¿ej w tym w±tku. Wdro¿y³am wtedy DP i jako¶ poma³u przesz³o.
Teraz od sierpnia zmieni³am pracê i mia³am trochê sytuacji stresowych, ale one jako¶ minê³y, a moja psychika znacznie siê pogorszy³a. Dopada mnie totalny brak energii, raz zimno, raz gor±co, s³aby apetyt, jakby md³o¶ci, k³opoty ze snem. Przyspieszone bicie serca. Na szczê¶cie nie mam tego co na wiosnê czyli lêków.

Z natury jestem osob± pogodn±, energiczn± i optymistycznie nastawion± do ¶wiata, wiêc kompletnie nie rozumiem co siê ze mn± dzieje?
Dawa³am sobie ¶wietnie radê ze wszystkim co mnie otacza³o, a teraz czujê md³o¶ci, zniechêcenie i brak energii.
To totalnie nie ja!

W tej chwili nie jestem na diecie.

Proszê o pomoc co robiæ? Czy to jaki¶ trudniejszy etap zaawansowanego oczyszczania?
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Sk±d: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 567

« Odpowiedz #37 : 28-09-2012, 20:49 »

Mag, czy pijesz kawê? To jest wa¿ne. Ostatnio zda³am sobie sprawê, ¿e kawa nas pomalutku zabija. Najgorsze jest to, ¿e wyp³ukuje magnez, potas i inne wa¿ne mikroelementy.

 Je¶li nie jeste¶ na diecie, to znaczy, ¿e jesz normalnie jak zwykli Polacy, tzn. du¿o wêglowodanów. Powrót do wêglowodanów po stosowaniu diety powoduje wzrost od¿ywki dla grzybka, a zarazem, wiêcej go i powsta³ych od niego toksyn. Nie dziwiê siê, ¿e ¼le siê czujesz.

 Ja niestety jestem w podobnej do Ciebie sytuacji i jestem tego ¶wiadoma. Wiem, ¿e muszê zawzi±æ siê w sobie i znowu wróciæ do diety, ¿eby ukróciæ mojemu wewnêtrznemu grzybkowi ¿ycie i rozwój.
  
Twój stan mo¿e byæ tez z zwi±zany z Twoim ¿yciem osobistym: masz malutkie, ruchliwe i potrzebuj±ce du¿o uwagi dziecko. Jeste¶ zmêczona, ca³y dom na Twojej g³owie.
 Je¶li teraz nie masz si³y pilnowaæ porz±dnie diety, to staraj siê chocia¿ trzymaæ trochê ZZO. Dziecko uro¶nie, bêdziesz wtedy bardziej mog³a o siebie zadbaæ, bo bêdziesz mia³a wiêcej czasu, chêci i si³y.

Nie przestawaj jednak piæ MO i KB. Zawsze choæ trochê bêdzie postêpowa³o oczyszczanie u Ciebie.
Twoje obecne samopoczucie te¿ jest oczyszczaniem, które po prostu jest dla Ciebie za bardzo uci±¿liwe.
 Ja na Twoim miejscu jad³abym du¿o potraw z miêsa z bardzo niewielk± ilo¶ci± wêglowodanów (ma³y ziemniak - ja nie przepadam za kasz±)  i du¿o warzyw. Spróbuj, czy poczujesz siê lepiej.
« Ostatnia zmiana: 29-09-2012, 08:01 wys³ane przez Klara27 » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: Nie stosujê.
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.370

« Odpowiedz #38 : 29-09-2012, 08:02 »

¯ycie zabija jeszcze wolniej, za to ze 100% skuteczno¶ci±.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Sk±d: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 567

« Odpowiedz #39 : 30-09-2012, 09:44 »

¯ycie zabija jeszcze wolniej, za to ze 100% skuteczno¶ci±.
O co Ci chodzi? O kawê?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!