Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 23:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dylematy rasowego pacjenta  (Przeczytany 33764 razy)
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #20 : 14-05-2012, 22:53 »

W porządku, zaciekawiło mnie to, ale i trochę zbiło z tropu smile
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #21 : 15-05-2012, 07:11 »

Poza tym żeby mnie przekonać abym od zaraz zaczął stosować tą Waszą metodę, dał sobie od jutra z lekarzami i badaniami to naprawdę musicie mi dać ostrą historie z poważną chorobą, która została pokonana tym sposobem.


Skąd się tacy ludzie biorą.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 15-05-2012, 07:26 »

Pojawili się jako nowy gatunek, specjalnie wyhodowany: http://www.bioslone.pl/slownik/pacjent
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #23 : 15-05-2012, 08:06 »

Cytat
Wy mi współczujecie, żal Wam mnie, szkoda Wam mnie tylko dlatego że zrobiłem sobie badania krwi?

Mnie nie jest żal i nie współczuję.

Cytat
Poza tym żeby mnie przekonać abym od zaraz zaczął stosować tą Waszą metodę, dał sobie od jutra z lekarzami i badaniami to naprawdę musicie mi dać ostrą historie z poważną chorobą, która została pokonana tym sposobem.

Wcale nie musimy. To Ty musisz zrozumieć, że Ty podejmujesz decyzje na podstawie wiedzy, którą tu zdobywasz. Na razie jesteś rozkapryszonym dzieckiem, które siedzi w piaskownicy i mówi, że jak go nie polubimy to się obrazi. Możesz się obrazić.
« Ostatnia zmiana: 15-05-2012, 08:13 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 15-05-2012, 08:56 »

Znam ludzi, którym pomogły różnego rodzaju krople, granulki i inne szatańskie mikstury.
Co to znaczy - pomogły? Bo chyba nie wyzdrowieli...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #25 : 15-05-2012, 09:00 »

A teraz pytanie konkursowe dla wszystkich: Jakie badanie daje stuprocentową pewność?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #26 : 15-05-2012, 09:03 »

Pewnie sekcja zwłok smile.
Zapisane
DL31n
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #27 : 15-05-2012, 09:17 »

Tak to jest, jak się zamknie w swoim świecie i trzyma się tylko jednego. "Bo chyba nie wyzdrowieli"? Przepraszam kochany, że w ogóle raczyłem wspomnieć o innych sposobach na zdrowie. Zapomniałem przecież, że tylko Wy posiadacie tajny kod na nieśmiertelność...
Uśmiałem się trochę jak poczytałem ostanie posty. Na pewno nie będę brnął a jakieś jałowe dyskusje z ludźmi, którzy wszystko inne prócz swojego wyznania traktują z pogardą. Poza tym zanim tu trafiłem, to wielu ludzi na innych forach mnie ostrzegało, że ciężko z Wami o czymkolwiek porozmawiać. Taka panuje opinia o Was w sieci niestety.
Uciekam stąd, bo ta dyskusja kompletnie nie ma sensu. Sami przyznacie. Pozdrawiam wszystkich i dużo zdrowia życzę.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 15-05-2012, 09:27 »

Przepraszam kochany, że w ogóle raczyłem wspomnieć o innych sposobach na zdrowie.
Raczej na choroby, choć dla rasowego pacjenta to to samo.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #29 : 15-05-2012, 09:29 »

Cytat
Pozdrawiam wszystkich i dużo zdrowia życzę.

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #30 : 15-05-2012, 09:29 »

DL31n właśnie przegrywasz. Tez będziesz ostrzegał przed Bioslone, bo poczułeś się urażony, tak jak wielu innych, którzy swoja, sorry, głupawą dumę stawiają ponad rozum. To takie, rozbrajająco polskie. (:
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #31 : 15-05-2012, 09:36 »

Cytat
Uciekam stąd, bo ta dyskusja kompletnie nie ma sensu. Sami przyznacie.

Dla nas nie, dla ciebie była szansą.
« Ostatnia zmiana: 15-05-2012, 09:39 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #32 : 15-05-2012, 09:39 »

To wiele wyjaśnia, z jakim Hansem-mondralom mamy do czynienia:
Naprawdę szanuję poglądy każdego na różne tematy, ale moja obecna sytuacja nie pozwala mi na długotrwałe poddanie się czemuś, co nie wiem czy zaskutkuje. Dlaczego?
Od prawie roku nie mogę normalnie żyć.
- Ciągle jestem osłabiony, brak mi sił na cokolwiek
- Jakieś żółte prześwity na skórze i białkach oczu nie wiadomego pochodzenia
- Zlewanie przez lekarzy na każdym kroku
- Jakiś dziwny żółto-biały nalot na języku dziwnego pochodzenia, bo ani to grzybica ani nic podobnego...
- Rany na języku. Niebolące. Takie dziwne po jego bokach. Jaśniej mówiąc wcięcia
- Ciągły pisk uszach, raz ciszej raz głośniej (było badanie rezonansu magnetycznego, ale to nie od mózgu)
- Ciągły stan podgorączkowy (37 37,2 37,5)
- Niebolące węzły chłonne za uszami niewiadomego pochodzenia
- Problemu jelitowe, przelewanie, bulgotanie, luźny żółty stolec
- Ciągle podwyższona bilirubina, gdzie wszystkie inne badania wątrobowe są w normie. Nie jest to na 100% zespół Gilberta.
- Od tego wszystkiego dostałem nerwicę lękową, a konkretnie od 2 miesięcy co kilka nocy miewam drgawki z nerwów, tak jakby było mi zimno.
- Przez ostatnie 4 miesiące dwa razy byłem chory na anginę, jak nigdy wcześniej nie chorowałem. Raz na 2-3 lata trafiło się lekkie przeziębienie, które znikało przeważnie w 3 dni.
- Jakieś dziwne męty przed oczami, choć zaznaczam że i tak noszę soczewki pod kilku lat, także nie wiem na ile to od mojej wady, a na ile od jakiś innych czynników.
- Bardzo szybkie męczenie się. Jakakolwiek ciężka czynność kończy się zadyszką i oblaniem potem. Mam dopiero 21 lat... Wchodzenie po schodach kończy się nawet zadyszką

Do tego przez ostatnie 2 miesiące totalnie się posypało. Zacząłem doszukiwać się przyczyn moich dolegliwości. Na chwilę obecną boje się przełykać cokolwiek przez gardło, bo nie wiem w końcu czy mam te żylaki przełyku czy nie. Żylaki przełyku mają to do siebie, że każdej chwili mogę pęknąć, co w 50% kończy się śmiercią... Poza tym żylaki przełyku to nie choroba, tylko efekt innej choroby, a w 90% przeważnie chodzi o wątrobę.
Mam codziennie schizy, że mam jakieś najgorsze choroby o podłożu autoimmunologicznym i nie da się tego wyleczyć.
Przez ostatni miesiąc schudłem 10kg z nerwów.

Także jak widać moja sytuacja do kolorowych nie należy i teraz chyba rozumiesz skąd mój pośpiech do tego wszystkiego...
« Ostatnia zmiana: 15-05-2012, 13:07 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #33 : 15-05-2012, 09:39 »

Uciekam stąd, bo ta dyskusja kompletnie nie ma sensu. Sami przyznacie. Pozdrawiam wszystkich i dużo zdrowia życzę.
Zapraszamy ponownie, jak zrozumiesz, kto ma rację.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #34 : 15-05-2012, 09:42 »

- Ciągły pisk uszach, raz ciszej raz głośniej (było badanie rezonansu magnetycznego, ale to nie od mózgu)
Skutki braku tegoż?
« Ostatnia zmiana: 15-05-2012, 13:06 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #35 : 15-05-2012, 10:55 »

Tak to jest, jak się zamknie w swoim świecie i trzyma się tylko jednego.

Człowieku, wracaj tu w te pędy, póki jeszcze nie jest za późno i wyjdź z tego swojego światka, bo on jest dla ograniczonych. O na to, co Ty tutaj nawypisywałeś, to Mistrz zachował anielską cierpliwość, inni też. Te wyniki to skanowane czy przepisane? Jeśli przepisane, to determinacji masz dużo i dasz radę się wyzwolić z tego w czym tkwisz. Po prostu przeczytaj książki. A co Ci szkodzi? To nie wymaga łażenia po gabinetach, żadnego wysiłku. Spróbuj.

Pierwszą osobą, z którą się kontaktowałam tutaj, najpierw telefonicznie a później e-mailowo był Zibi (już go tu nie ma). Po przeczytaniu książek wysłałam e-meila z przeprosinami za głupawe pytania. Jak poznasz prawdę, pomyślisz podobnie.
Zapisane

Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #36 : 15-05-2012, 19:26 »

[Zibi (już go tu nie ma).

Dlaczego już go tu nie ma? Wyleczył się?
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #37 : 15-05-2012, 19:46 »

[Zibi (już go tu nie ma).

Dlaczego już go tu nie ma? Wyleczył się?

Tego nie wiemy, ale (podobno) inni wtykali mu szpilki. To nie ludzie, to... insekty, krety, szczury.
Zapisane

Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #38 : 15-05-2012, 19:52 »

Nie poddawaj się DL31n i bierz się za swoje zdrowie, bo przecież po to tu się zalogowałeś! Czytaj forum i kup książki, a za jakiś czas będziesz opisywać jak się poprawiło Twoje zdrowie i jak się świetnie czujesz..
Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #39 : 17-05-2012, 13:24 »

A robiłes może badanie świeżej kropli krwi ?
Dopiero po tym badaniu robi się badanie aparatem Mora i na końcu dopiero stosuje się procedurę Bob Becka oraz jego pulser magnetyczny.
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!