Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alergia na pyłki  (Przeczytany 115642 razy)
Gerda
« Odpowiedz #40 : 29-01-2016, 10:16 »

Praktycznie całe życie się odczulałem, ostatnim etapem tego były szczepienia co 1-5 tygodni wykonywane przez 4 lata. Żadne tabletki ani szczepienia nie pomagały a kasy szło na to zdecydowanie zbyt wiele. W końcu zdecydowałem, że przestanę się szczepić i co? Alergia przeszła... 4 rok i praktycznie 0 kichania w okresie wiosennym i letnim
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #41 : 29-01-2016, 21:52 »

Cytat
ostatnim etapem tego były szczepienia co 1-5 tygodni wykonywane przez 4 lata.

To z ciebie niezły kozak!
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #42 : 29-01-2016, 22:40 »

Wszyscy odczulający się na pyłki traw w ten sposób to nieźli kozacy. Niektórym pomogło. Wszystkich wyczyściło z kasy. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Gerda
« Odpowiedz #43 : 08-02-2016, 10:13 »

No właśnie... nie no, w sumie pomogło bo już nie kicham, a to że się nie odczulam to inna kwestia
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #44 : 08-02-2016, 19:17 »

Cytat
No właśnie... nie no, w sumie pomogło bo już nie kicham, a to że się nie odczulam to inna kwestia

Ale o co chodzi?
Zapisane
Basia33
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 09.07.2015
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #45 : 27-02-2017, 21:59 »

Czy dla 2,5-letniego dziecka na nadżerki w błonie śluzowej nosa nadają się krople z alocitu? Jeśli tak, jak je stosować?
Syn ma wodnisty katar, który nasila się po spacerze na dworze, do tego ma powiększone migdałki. Chciałabym u niego zastosować krople z alocitu do noska i napar na drogi oddechowe. Czy mogę tak?
Syn jest nieszczepiony, nieleczony nigdy na nic, infekcje odchorowywał naturalnie. Ale od października ubiegłego roku męczył go nawracający ropny katar, który trwał nawet 2 tygodnie z różnym nasileniem. Do tego za pierwszym razem zaczęło się od gardła, chrypa i mocny kaszel, odchorował sam, popijał prawoślaz i robiłam mu inhalacje. Katar i kaszel minął, ale syn pochrapywał.
Po 2 tygodniach katar ropny wrócił i trzymał się przez ok. 2 tygodnie z różnym nasileniem, później znowu mijał na 2 tygodnie, aby ponownie powrócić. I tak do tej pory.
A teraz katar stał się wodnisty, przezroczysty i nasila się po spacerze. Uważam, że nabłonek w nosie jest uszkodzony przez poprzednie infekcje i teraz reaguje alergią na pyłki. Chciałabym to zagoić.
Syn od tygodnia pije MO i KB.

Proszę o jakąś podpowiedź co do stosowania u niego kropli z alocitu oraz naparu na drogi oddechowe.
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 06:59 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #46 : 27-02-2017, 23:06 »

W zimę też są pyłki? To raczej nie alergia, choć krople faktycznie mogłyby pomóc. Mam tak samo w zimę, gdy chodzę dość długo po dworze kiedy jest zimno. Leje mi się wtedy z nosa. Nie powinno tak być, choć nie znam dokładnej przyczyny. Przypuszczam właśnie uszkodzony nabłonek w jamie nosowej.

Raczej nie ma przeciwwskazań. Polecam zacząć od najmniejszej dawki:
http://portal.bioslone.pl/porady-medycyny-ludowej/krople_do_nosa

Co do naparu, to tu masz rozpisane dawki dla dzieci:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-oddechowych
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 07:08 wysłane przez Gloria » Zapisane
Basia33
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 09.07.2015
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #47 : 28-02-2017, 15:31 »

Jaka jest najmniejsza dawka dla dzieci? Po 1 kropli do nosa czy więcej?
Zimą niestety też są pyłki - w lutym np. leszczyna i olcha.
« Ostatnia zmiana: 28-02-2017, 19:12 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Dyczkin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 7.04.17 KB: 20.4.17
Skąd: Polkowice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #48 : 25-04-2017, 01:23 »

Ja na szczęście​ nie odczulałem sie. W tym roku przeszedłem trzydniowy atak alergii, teraz zostal lekki katarek. MO stosuję od niedawna, zobaczymy jak będzie latem. "Zyrteksów" nie stosuję obecnie, poprzednimi latami zdarzało się.
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #49 : 06-05-2018, 22:04 »

Z wielką wdzięcznością (to dzięki Wam!) informuję, że mój syn, po latach borykania się z alergią na pyłki, po raz pierwszy w tym roku, nie ujawnia objawów alergii! Jest maj, wszystko pyli, a on kichnął jedynie kilka razy, smarknął delikatnie z odrobiną krwi i nic więcej! Zaznaczam, że regularnie od pięciu lat pije miksturę, staramy się jeść bez chemii, zero leków i właściwie to tylko tyle.
O naszych "przygodach" z alergią pisałam wcześniej, bywało bardzo groźnie...
Jednak jestem przekonana, że jedynie czystość jelit jest gwarantem pozbycia się alergii. A to wymaga czasu i konsekwencji w  działaniu. Polecam metody Biosłone wszystkim, którzy aktualnie borykają się z problemem alergii na pyłki.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!