Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 05:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało.  (Przeczytany 16061 razy)
m.war
« Odpowiedz #20 : 20-06-2012, 10:56 »

Zawodnicy są, przecież polowa to pierwsza liga europejska. Drużyny nie ma. Ci z Borussi grali swoje, Francuzi swoje a reszta tez swoje. Siatkówki nie da się porównać z piłką nożną, ze względu na inny charakter, siatkówka to mało drużynowa gra, nie wymaga tak dużej współpracy miedzy zawodnikami jak nożna.

Tego o siatkówce nie skomentuje bo inni to zrobili. smile Widzę, że kompletnie nie czujesz tematu. Skupiasz się na drużynie, na 11 osobnikach, a nie widzisz całego marazmu polskiej piłki. Chodzi właśnie o to, żeby nie była to jakaś 1 liga europejska tylko 1 liga polska. Chodzi o to, żeby nie nadawać obywatelstwa na siłę i szukać polsko brzmiących nazwisk po świecie, tylko żeby nasza rodzima liga grała tak jak powinna, a wraz z nią reprezentacja.  

Ja tam fanem sportu nie jestem, bardziej interesuje mnie, dlaczego jedni na ogol wygrywają a inni na ogol przegrywają.

Niemcy na ogół wygrywają, Hiszpanie, Włosi itd. Jak spojrzysz na piłkę klubową najlepszych drużyn świata to zauważysz, że to najlepsze ligi świata. Stąd sukces. Na czym budować sukces polski jak nasza liga to dno?
« Ostatnia zmiana: 20-06-2012, 11:00 wysłane przez M.war » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #21 : 20-06-2012, 11:14 »

Wszystko źle piszecie. smile Niemcy mieli całkiem inne problemy niż Polacy. Niemcy nie mieli problemu z wydajnością, graniem w grupie, a jedynie chcieli zmienić styl gry z klasycznego niemieckiego, czołgowego na coś lepszego. Te problemy były problemami fazy przejściowej. Zmieniono styl, zaczęto integrować przyjezdnych, nie musza nawet śpiewać hymnu, a raczej im zabroniono. Co w Polsce jest nie do pomyślenia. To właśnie jest jedna z oznak zacofania i jednym ze źródeł problemow. Który to zespół oparty jest na jednym zawodniku? Może Argentyna ? Jakoś niczego nie wygrali a maja najlepszego zawodnika Świata. Może Portugalia? Drugi najlepszy na świecie. W siatkówce nie pracujesz na innych tylko głównie dla siebie, udane zagranie i jest dobrze co z tym zagraniem zrobi inny już cie nie obchodzi już wykonałeś swoja robotę i dalej musi odbijać ktoś inny, ty nie możesz, piłka raczej nie trafi do ciebie drugi raz. Nożna to ciągła praca tyłów dla tych z przodu i odwrotnie. Rożnica jest bardzo duża, tylko trzeba się nad tym zastanowić, najlepiej bez urażonej dumy. Współdziałanie w grupie jest w Polsce słabe i nie chodzi tylko o sport. Rożnica miedzy Polska a Niemcami jest duża.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #22 : 20-06-2012, 11:47 »

W siatkówce nie pracujesz na innych tylko głównie dla siebie, udane zagranie i jest dobrze co z tym zagraniem zrobi inny już cie nie obchodzi już wykonałeś swoja robotę i dalej musi odbijać ktoś inny, ty nie możesz, piłka raczej nie trafi do ciebie drugi raz. Nożna to ciągła praca tyłów dla tych z przodu i odwrotnie.

Ale mnie rozbawiłeś biggrin
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #23 : 20-06-2012, 11:57 »

W siatkówce nie pracujesz na innych tylko głównie dla siebie, udane zagranie i jest dobrze co z tym zagraniem zrobi inny już cie nie obchodzi już wykonałeś swoja robotę i dalej musi odbijać ktoś inny, ty nie możesz, piłka raczej nie trafi do ciebie drugi raz. Nożna to ciągła praca tyłów dla tych z przodu i odwrotnie.

Ale mnie rozbawiłeś biggrin
No to się ciesze, ze przynajmniej tyle mi się udało. Niestety dalej nie będzie sukcesów reprezentacji, bo myślą tak jak Ty, czyli źle. Jeśli widzisz kilka osób w grupie to jeszcze nie znaczy ze grupa są. Musisz w to wniknąć, dopiero wtedy będzie wiadomo czy to grupa, czy przypadkowi ludzie stojący razem. W siatkówce, podobnie jak np. w żużlu wystarczy nie szkodzić sobie wzajemnie a w piłce trzeba się wspierać, wyższy poziom.
« Ostatnia zmiana: 20-06-2012, 11:58 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #24 : 20-06-2012, 12:37 »

No to się ciesze, ze przynajmniej tyle mi się udało. Niestety dalej nie będzie sukcesów reprezentacji, bo myślą tak jak Ty, czyli źle. Jeśli widzisz kilka osób w grupie to jeszcze nie znaczy ze grupa są. Musisz w to wniknąć, dopiero wtedy będzie wiadomo czy to grupa, czy przypadkowi ludzie stojący razem. W siatkówce, podobnie jak np. w żużlu wystarczy nie szkodzić sobie wzajemnie a w piłce trzeba się wspierać, wyższy poziom.

Wątpię czy kiedykolwiek widziałeś mecz siatkówki. Ja grałem w siatkówkę i dlatego traktuję twoje posty jako formę żartu. Wypisujesz bzdury o tym, że w siatkówce wystarczy sobie nie szkodzić. A pisząc to nie wiesz co piszesz. Podkreślam jednak, że jako były zawodnik nie będę z tobą na ten temat dyskutował. Sukcesów w kopanej nie ma bo system jest chory, a nie dlatego że nie ma grupy.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #25 : 20-06-2012, 12:50 »

Miałeś jakieś sukcesy w siatkówce? Jeśli nie to chyba już wiesz dlaczego. Albo nadal nie wiesz. System czy nawet trener nie przegrywa meczy, tylko piłkarze. PZPN nie biegał po boisku.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #26 : 20-06-2012, 13:02 »

System czy nawet trener nie przegrywa meczy, tylko piłkarze. PZPN nie biegał po boisku.

Ale system szkolenia tworzy piłkarzy.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #27 : 20-06-2012, 13:07 »

Pięciu zostało wyszkolonych w Niemczech, dwóch we Francji a jeden w Anglii. Problemem jest to, ze nie są drużyną, bo do tego ich nikt za granica nie szkolił.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #28 : 20-06-2012, 15:51 »

Piszesz jak typowy pacjent, dla którego przyczyną chorób jest niedobór leków w organizmie.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #29 : 20-06-2012, 16:03 »

Piszesz jak typowy pacjent, dla którego przyczyną chorób jest niedobór leków w organizmie.
Wysilił byś sie na więcej, bo ten wywód ma Ci tylko ulżyć ale nie wyleczy Cie na pewno, wiec pacjenta poszukaj w sobie. Polska potrzebuje Mistrza. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #30 : 20-06-2012, 16:11 »

Mistrza, który rozwali bagno w postaci PZPN, tu się zgadzam.
Zapisane
m.war
« Odpowiedz #31 : 20-06-2012, 16:17 »

Proponuję skończyć ta jałową dyskusję, która prowadzi donikąd. Mam propozycję, za rok o tej porze końca dobiegać będą eliminacje do MS w Brazylii. Wśród kandydatów na selekcjonera kadry są również Niemcy (podobno nawet 3). Spotkajmy się w tym wątku za rok i zobaczymy kto miał rację, czy Ty twierdząc, że tylko zbudowania drużyny nam trzeba, czy ja twierdząc, że trzeba czegoś więcej i sam fakt powołania nowego trenera nie pomoże. Co Ty na to?
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #32 : 20-06-2012, 16:59 »

Graba! Na już potrzeba trenera ale tego właściwego z tej nowej niemieckiej fali, nie jakiegoś ciołka jak np. Slomka czy Magath choć oni i tak byli by za drodzy. Oczywiście wokół drużyny tez powinno grac, bo to składniki całości choć nie najważniejsze. Szkolenie młodzieży, konieczna głupawka ale wszyscy tak robią wiec jeśli chce się wygrywać to tez trzeba. Gladiatorów tez tresowano od dziecka, dla kilku występów, to jest porównywalne. Sport zawodowy=debilne igrzyska dla mas. Ale popatrzeć można. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #33 : 20-06-2012, 17:01 »

Mistrza, który rozwali bagno w postaci PZPN, tu się zgadzam.
Dlaczego znowu rozwalać? Ewolucja tak! Rewolucja nie!
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!