Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciśnienie mojego taty  (Przeczytany 6338 razy)
Lodziuniag
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 15.02.2011
Wiadomości: 60

« : 13-06-2012, 18:41 »

Mój tato ma problemy z nadciśnieniem, od roku pije MO na bazie aloesu, ciśnienie troszkę stabilniejsze, leki zmniejszył o połowę. Mam pytanie do ekspertów co teraz po roku, jak długo można MO z aloesem, próbowałam zamienić na ocet jabłkowy ale jest mu bardzo niedobrze a dzisiaj zwymiotował. Czy ma sens przerwanie picia MO na 3 miesiące, a później powrót znowu na 3 miesiące?
« Ostatnia zmiana: 13-06-2012, 18:55 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 13-06-2012, 19:25 »

W tej sytuacji należy przejść na nierozcieńczony sok z aloesu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lodziuniag
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 15.02.2011
Wiadomości: 60

« Odpowiedz #2 : 13-06-2012, 19:34 »

Bardzo proszę o podanie w jakich ilościach i jak długo podawać aloes?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 13-06-2012, 19:36 »

Jako składnik MO, w takich ilościach jak dotychczas alocit.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lodziuniag
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 62
MO: 15.02.2011
Wiadomości: 60

« Odpowiedz #4 : 14-06-2012, 19:43 »

Dziękuje.
Zapisane
Turoluttu
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #5 : 15-06-2012, 12:07 »

A może warto, by powiedzieć od razu, żeby nie jeść "pełnoziarnistych produktów zbożowych"? Żadnych produktów opartych na mące. A dlaczego? Ano dlatego: http://zdrowiewnaturze.wordpress.com/2011/10/18/buszujacy-w-pszenicy/
Nikt z tym faktem jeszcze się nie spotkał do tej pory? TO JEST GŁÓWNA PRZYCZYNA CHORÓB.

Przytoczę fragment wywiadu, który mówi sam za siebie:

"14 kg temu, kiedy jeszcze byłem entuzjastą „zdrowych pełnoziarnistych pokarmów zbożowych”, stale zmagałem się z trudnościami z koncentracją i brakiem energii. Kawa, spacery i ćwiczenia fizyczne były moim sposobem na walkę z powracającą otępiałością. Wyniki badań stężenia cholesterolu odzwierciedlały moje zamiłowanie do produktów pszenicznych: HDL 27 mg/dl (bardzo mało), trójglicerydy 350 mg/dl (BARDZO dużo), a poziom cukru w granicach cukrzycy (161 mg/dl). Miałem wysokie ciśnienie krwi ok. 150/90, a wszystkie dodatkowe kilogramy nosiłem wokół pasa. Był to mój własny, typowy pszeniczny brzuch.

Rozstanie z pszenicą umożliwiło mi zrzucenie niechcianych kilogramów wokół pasa, poziom cholesterolu we krwi zmienił się na lepsze (HDL 63 mg/dl, trójglicerydy 50 mg/dl, LDL 70 mg/dl), poziom cukry spadł do 84 mg/dl, a ciśnienie krwi ustabilizowało się na poziomie 114/74 – wszystko bez lekarstw. Innymi słowy, to, co wymagało naprawy, naprawiło się samo. Odzyskałem też zdolność koncentracji. Potrafię się teraz skupić na czymś tak długo, że moja żona krzyczy na mnie, żebym przestał. Koniec końców, w wieku 54 lat czuję się lepiej niż wtedy, kiedy miałem lat 30."

CDN:)
                     
                                                                                                                         
« Ostatnia zmiana: 15-06-2012, 12:15 wysłane przez Turoluttu » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #6 : 15-06-2012, 13:06 »

Wiemy o tym, Mistrz o tym pisze 'od stu lat'. "Buszujący w zbożu" też jest nam dobrze znany od dawna. smile
Zapisane

Jelonek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: styczen 2012
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #7 : 21-06-2012, 23:53 »

"Im więcej mąk, tym więcej mąk" -absolutnie. Jakiś czas temu smęciłem tu na forum że jak piję MO to po cytrynie mam straszne bóle hemoroidów. Nie prawda. Wystarczyło odstawić mąki i po paru tygodniach bóle totalnie przeszły. Dziękuję! Chyba jeszcze muszę poczekać na prawidłowy stolec, bo nie jest dobrze, ale myślę że z czasem się poprawi. Prawda?

Ja również podobnie jak inni dużo zrzuciłem na wadze. Będąc kluską od małego, zawsze miałem kompleksy. Ostatecznie zrzuciłem troszkę ponad 20 kg. Ale stopniowo. Stosując dietę ostatnio jakieś 8 kg. Tylko zauważyłem że totalnie brak mi sił.

Moja rodzina stosuje MO ponad rok czasu. Ojciec całkiem odstawił lekarstwa na nadciśnienie. Kiedyś to bez tabletek nie mógł żyć. Zawroty głowy etc. Teraz jest coraz lepiej. DP niestety nie stosuje. Nie chce odstawić alkoholu. Zarzeka się że z tego nie zrezygnuje. Szkoda, chciałbym bardzo, tym bardziej że staje się nieznośny i nieprzyjemny po 2 browarach. Nie wiem jaki sposób znaleźć na niego. Może macie jakieś dobre porady. Wiem że człowiek musi chcieć sam z siebie. Chciałbym żeby rodzice byli zdrowi i żyli jak najdłużej. Ich rodzice, moi dziadkowie wszyscy poumierali w młodym wieku. Na serca, raki, krążenia, nadciśnienia i takie tam bzdury Wszyscy jak mi się wydaje byli ofiarami złego żywienia i lekarstw. Babka pracowała w szpitalu. Przypuszczam że miała łatwy dostęp do antybiotyków i ich używała "na ojcu" Stąd jego problemy, a może i charakter i malkontenctwo?

Czy możecie poradzić co zrobić z bólami kręgosłupa, odcinek lędźwiowy? Nie umiem usiedzieć przy komputerze, a mam pracę trochę siedzącą i jest to dla mnie katorga. Najlepsza pozycja dla mnie to pozycja leżąca. Wtedy kręgosłup odpoczywa. Dzięki i pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!