Niemedyczne forum zdrowia
16-09-2021, 22:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepienia z nagonką  (Przeczytany 262329 razy)
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« : 02-07-2012, 08:34 »

Na portalu ukazał się nowy artykuł zatytułowany "Szczepienia z nagonką". Zachęcam do zapoznania się z jego treścią, gdyż poruszany tam temat dotyczy każdego z nas.

Cytat
Szczepienia z nagonką

15 czerwca 2012 roku w „polskim” sejmie, przy jednym głosie przeciwnym, przeszło pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zapobieganiu kompromitacji WHO. Wychodzi na to, że ustawa niebawem wejdzie w życie. Nasze życie – moje, twoje, naszych najbliższych: wszystkich.

Jak do tego doszło

WHO bardzo się skompromitowała, ogłaszając w roku 2009 pandemię świńskiej grypy. Skutkiem tej kompromitacji jest nasilenie nikłego jeszcze wówczas ruchu antyszczepionkowego. Jak do tego mogło dojść? Zawiniła akcja medialna mająca zasiać panikę wśród ludności po to, by przed punktami szczepień ustawiły się długie kolejki, a stojący w nich ludzie truchleliby ze strachu, czy aby dla wszystkich starczy szczepionek. Tym sposobem miał być osiągnięty zadowalający (WHO) „stopień wyszczepienia”, planowany na powyżej 95%. Akcja spaliła na panewce, bowiem tylko rządy państw, w których ogłoszono pandemię świńskiej grypy, stanęły na wysokości zadania (za chlubnym wyjątkiem polskiej minister zdrowia, pani Ewy Kopacz) i wykupiły przewidzianą pulę szczepionek, natomiast społeczeństwa tych państw nie wystraszyły się świńskiej grypy i w długich kolejkach do punktów szczepień się nie ustawiły. I wtedy nastąpiła katastrofa – świńska grypa miała przebieg wyjątkowo łagodny, o wiele łagodniejszy od normalnej grypy sezonowej. O zgrozo – nie było milionów ofiar wśród niezaszczepionych. Praktycznie żadnych ofiar nie było, prócz WHO.

Co by było, gdyby...

Zupełnie inaczej rzecz by się miała, gdyby „stopień wyszczepienia” był zadowalający (dla WHO), czyli zaszczepiono by owe powyżej 95% społeczeństwa krajów objętych szóstym alertem zagrożenia epidemiologicznego. Wtedy brak milionów ofiar, które miały paść ofiarą wirusa A/H1N1, przypisano by, rzecz jasna, skuteczności szczepionek.

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi...

Koszt wyprodukowania jednej szczepionki wynosi niespełna 4 centy, zaś jej wartość rynkowa to średnio 50 dolarów. Narkobiznes przy tym to mały pikuś. Globalna akcja szczepionkowa, zwana pandemią, to miliardowe zyski ze sprzedaży mielonych kurzych embrionów, zakażonych wirusem. Z takiej gratki biznes szczepionkowy nie zrezygnuje dobrowolnie, tym razem jednak postanowiono przygotować odpowiedni grunt. Na pierwszy ogień poszła Polska, w której nie tylko społeczeństwo, ale także rząd nie sprostał zadaniom postawionym przez WHO.

Nowe rozdanie

Nowa ustawa o zapobieganiu epidemiom odbiera wszelkie kompetencje rządowi, w tym także ministrowi zdrowia. W razie ogłoszenia epidemii rząd, za pieniądze podatników, a więc za nasze pieniądze, będzie musiał zakupić tyle szczepionek, by wystarczyło do zaszczepienia każdego obywatela, bez względu na wiek. Na tym rola rządu się kończy.

W nowym rozdaniu niebywałe kompetencje uzyskuje sanepid, porównywalne do kompetencji SS podczas okupacji. Funkcjonariusze sanepidu oraz wyznaczony przez tę instytucję personel medyczny, po ogłoszeniu epidemii, będą mieli prawo organizowania łapanek i przy użyciu przemocy bezpośredniej wstrzykiwać opornym zakażone wirusem mielone kurze embriony. Tym sposobem ma być osiągnięty zadowalający stopień wyszczepienia, a wówczas już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że pandemia została ogłoszona pochopnie, gdyż nowy wirus, jaki zapewne się pojawi, jest w gruncie rzeczy niegroźny. Uniknięcie milionów ofiar tym razem przypisze się bezinteresownej troskliwości WHO, gdyż drugiej opcji już po prostu nie będzie.

Autor: Józef Słonecki


http://bioslone.pl/szczepienia_z_nagonka

Uzupełniłem post o link do artykułu, a także wkleiłem treść tego artykułu, aby ułatwić indeksowanie strony przez oszukajki internetowe. /Heniek
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 11:40 wysłane przez Heniek » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 949

« Odpowiedz #1 : 02-07-2012, 10:05 »

Mnie się tylko jedno słowo na to w głowie układa... Niezbyt cenzuralne.
Zapisane

I'm going through changes
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #2 : 02-07-2012, 10:53 »

No cóż, nie chcieliśmy dobrowolnie to teraz nas za frak i doprowadzą. Praktycznie będziemy pozbawieni jakichkolwiek mechanizmów obronnych przed tym krwiożerczym systemem. Nasz niepokorny rząd ostatnio nie zakupił szczepionek bo w kasie po prostu świeciło pustkami. Okazało się jednak, że towar to jeszcze nie wszystko. Potrzeba chętnych do jego konsumpcji. W bogatszych krajach zachodnich, których to rządy poddały się woli WHO i zakupiły badziewne szczepionki społeczeństwa zupełnie zignorowały regularne, nieudolne straszenie coraz to nową mutacją wirusa i nie skonsumowały wyprodukowanego dla nich paskudztwa. Teraz im pokażą na naszym przykładzie co grozi za nie poddanie się woli bogatego lobby. Mnie zastanawia jednak jak zamierzają rozwiązać problem ponoszenia kosztów akcji wprowadzania iniekcji wbrew woli zainteresowanego.
« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 10:55 wysłane przez Slawekgo » Zapisane
Travis
« Odpowiedz #3 : 02-07-2012, 10:57 »

Nasz niepokorny rząd ostatnio nie zakupił szczepionek bo w kasie po prostu świeciło pustkami.
Myślę, że to nie miało żadnego znaczenia. Od tego są kredyty i dług publiczny.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #4 : 02-07-2012, 11:13 »

Mnie zastanawia jednak jak zamierzają rozwiązać problem ponoszenia kosztów akcji wprowadzania iniekcji wbrew woli zainteresowanego.

Wbrew woli zainteresowanego już planują podatek katastralny (1% wartości nieruchomości) albo wezmą działkowcom. Jak zwykle zapłacimy za to sami.
http://marucha.wordpress.com/2012/07/02/dzialkowcu-zaplacisz-20-000zl-rocznie-za-dzialke/
http://www.monitor-polski.pl/podatek-katastralny-jedna-z-metod-eksterminacji-polakow/
« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 11:21 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #5 : 02-07-2012, 11:25 »

Nie znam się na prawie, ale czy konstytucja nie gwarantuje mi przypadkiem nietykalności cielesnej czy coś w ten deseń? Czy jeśli nie wyrażę zgody, to zmuszą mnie fizycznie do szczepień, czy też trafię do więzienia?
Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #6 : 02-07-2012, 11:31 »

Cytat
Czy jeśli nie wyrażę zgody, to zmuszą mnie fizycznie do szczepień, czy też trafię do więzienia?

W przypadku zmiany prawa o jakim dyskutujemy, dotyczącym zagrożenia epidemią nikt już nietykalności cielesnej nie zagwarantuje. Zastosują wszelkie dostępne represje jakie tylko będą możliwe. Zresztą Pan Józef słusznie porównał rozszerzenie uprawnień sanepidu do gestapo. Przyjdą, zawiozą, jeśli będzie trzeba przytrzymają i z pewnością za wszystko obciążą.
« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 12:10 wysłane przez Slawekgo » Zapisane
Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #7 : 02-07-2012, 11:32 »

To jest dramat!
Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #8 : 02-07-2012, 11:42 »

Cytat
Wbrew woli zainteresowanego już planują podatek katastralny (1% wartości nieruchomości) albo wezmą działkowcom. Jak zwykle zapłacimy za to sami.

Tak, to jest kontynuacja polityki alkoholika, jaką uprawiają nasze rządy. Sprzedano już wszystko co można było sprzedać, często za kilka srebrników. Teraz przyszedł już czas na odbieranie swoim obywatelom. Będą zabierać wszelkiego rodzaju ulgi, działki, nakładać coraz to nowe opłaty i podatki. Nowe warunki sprawią, że wielu porzuci swoje dobra, bo obciążenia będą nie do udźwignięcia. Takie firmy jak Monsanto pozbędą się sporej konkurencji, a my ostatniego bastionu żywności bez chemicznego i genetycznie spapranego paskudztwa.
« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 12:30 wysłane przez Slawekgo » Zapisane
Travis
« Odpowiedz #9 : 02-07-2012, 11:43 »

Nie znam się na prawie, ale czy konstytucja nie gwarantuje mi przypadkiem nietykalności cielesnej czy coś w ten deseń? Czy jeśli nie wyrażę zgody, to zmuszą mnie fizycznie do szczepień, czy też trafię do więzienia?
Cytat
Traktat lizboński (oficj. Traktat z Lizbony zmieniający Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską; w wersji roboczej określany jako traktat reformujący) — umowa międzynarodowa zakładająca m.in. reformę instytucji Unii Europejskiej, podpisana 13 grudnia 2007 roku w Lizbonie[...] 1 kwietnia 2008 roku Sejm RP uchwalił ustawę o ratyfikacji Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, sporządzonego w Lizbonie dnia 13 grudnia 2007 r., która upoważnia Prezydenta do dokonania ratyfikacji. 2 kwietnia 2008 roku ustawa została przyjęta przez Senat RP, a 9 kwietnia 2008 została podpisana przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 15 kwietnia 2008 została opublikowana w Dz. U. z 2008 r. Nr 62, poz. 388. Weszła w życie 30 kwietnia 2008[29]. Na jej mocy Prezydent RP został upoważniony do ratyfikacji tej umowy międzynarodowej, co uczynił 10 października 2009, po drugim referendum ratyfikacyjnym w Irlandii[30][31]. Procedura ratyfikacyjna została ukończona 12 października 2009 gdy dokumenty ratyfikacyjne zostały złożone rządowi Włoch – depozytariuszowi traktatu rzymskiego. Złożył je ambasador RP w Rzymie Jerzy Chmielewski podsekretarzowi stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Republiki Włoskiej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_lizboński
Polska już od jakiegoś czasu jest jednym z landów eurokołchozu, także o konstytucji RP można zapomnieć.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #10 : 02-07-2012, 12:44 »

To niedokładnie tak. Przybliżę temat bo w rzeczywistości projekt idzie jeszcze dalej. Intencją autorów zmian jest połączenie dotąd istniejących przepisów dotyczących postępowania w czasie epidemii i postępowania poza czasem epidemii (czyli z przepisami dotąd ogólnymi).
Skąd wiemy, że takie są intencje zmian? Od samych autorów. Można o tym przeczytać na oficjalnej stronie http://sejmometr.pl/projekt/298,projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-oraz-ustawy-o-panstwowej-inspekcji-sanitarnej-z-proj
Zacytuję fragment:
„Projektowana ustawa poprzez zmianę art. 5 ust. 1 ustawy doprecyzowuje katalog obowiązków, które mogą być nałożone w sytuacjach i przez organy określone w ustawie, na osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, poprzez uzupełnienie go o inne obowiązki rozproszone w różnych przepisach ustawy. Zmiana ta ma charakter redakcyjny i porządkujący – nie poszerza katalogu ograniczeń ponad te, które są dopuszczone na podstawie obowiązujących przepisów ustawy.
Przykładowo przepis art. 5 ust. 1 pkt 2 ustawy w dotychczasowym kształcie wymienia jedynie obowiązek poddawania się szczepieniom ochronnym prowadzonym w ramach Programu Szczepień Ochronnych. Należy zwrócić uwagę, że nie wyczerpuje w ten sposób wszystkich sytuacji, w których ustawa przewiduje możliwość nałożenia obowiązku szczepień ochronnych – obowiązek poddania się innym szczepieniom ochronnym niż te, o których mowa w Programie Szczepień Ochronnych, przewiduje bowiem również dotychczasowy art. 46 ust. 3 ustawy.
Przepisy art. 5 ust. 1 ustawy zostały również uzupełnione o wymienione w art. 40 ust. 2 ustawy obowiązki w zakresie profilaktycznego stosowania leków wobec osób po narażeniu na kontakt z osobą chorą lub zakażoną. „

A ten wspomniany art 46, który ma być włączony do ogólnych obowiązków i ograniczeń praw obywateli, znajduje się teraz w Rozdziale 8

"Zasady postępowania w razie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii"  

Czyli sami przyznają, ze wprowadzają przepisy dotąd obowiązujące w stanie wyjątkowym jakim jest epidemia, do przepisów ogólnych (również dotyczących zdrowych obywateli poza stanem epidemii)
Nie trzeba będzie więc teraz ogłaszać epidemii aby obywatele mieli obowiązek szczepić się. Wystarczy decyzja Sanepidu.
Dokładnie jak wyglądają zmiany art.5? W obecnie obowiązującej ustawie artykuł brzmi tak:
„Art. 5. 1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań;
2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym w ramach Narodowego Programu Szczepień Ochronnych;
3) poddawania się leczeniu, hospitalizacji, izolacji, kwarantannie lub nadzorowi epidemiologicznemu;
4) stosowania się do nakazów i zakazów organów administracji publicznej służących zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych;
5) poddawania się zabiegom sanitarnym;
6) zaniechania wykonywania prac, przy wykonywaniu których istnieje możliwość przeniesienia zakażenia lub choroby zakaźnej na inne osoby — jeżeli są osobami zakażonymi, chorymi na chorobę zakaźną lub nosicielami;
7) udzielania informacji oraz niezbędnych danych podmiotom sprawującym nadzór epidemiologiczny.
2. W przypadku osoby nieposiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych odpowiedzialność za wypełnienie obowiązków, o których mowa w ust. 1, ponosi osoba, która sprawuje prawną pieczę nad osobą małoletnią lub bezradną, albo opiekun faktyczny w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. z 2009 r. Nr 52, poz. 417).
3. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez okres krótszy niż trzy miesiące są zwolnione z obowiązku poddawania się szczepieniom ochronnym, z wyjątkiem szczepień przeciw wściekliźnie i przeciw tężcowi u osób ze styczności.”
Po zmianach artykuł ma brzmieć tak:
„3) w art. 5:a) ust. 1 otrzymuje brzmienie:„1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się :
a) zabiegom sanitarnym,
 b) szczepieniom ochronnym,
c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,
d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań
e) nadzorowi epidemiologicznemu,
f) kwarantannie,
g) leczeniu,
h) hospitalizacji,
i) izolacji;

2) zaniechania wykonywania prac, przy wykonywaniu których istnieje możliwość
przeniesienia zakażenia lub choroby zakaźnej na inne osoby – jeżeli są osobami zakażonymi, chorymi na chorobę zakaźną lub nosicielami;

3) stosowania się do nakazów i zakazów organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej służą
cych zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych;
4) udzielania danych i informacji:
a) organom Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Wojskowej In-spekcji Sanitarnej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Inspekcji Weterynaryjnej, Wojskowej Inspekcji Weterynaryjnej, Inspekcji Ochrony Środowiska, jednostkom, o których mowa w art. 30 ust. 1, oraz ośrodkom referencyjnym i instytutom badawczym – niezbędnych do prowadzenia nadzoru epidemiologicznego nad zakażeniami i chorobami zakaźnymi i zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych,
 b) właściwym państwowym inspektorom sanitarnym – niezbędnych do prowadzenia nadzoru epidemiologicznego nad niepożądanymi odczynami poszczepiennymi,
c) organom Państwowej Inspekcji Sanitarnej – niezbędnych do sprawowania nadzoru nad realizacją obowiązków, o których mowa w pkt 1–3.”,
 b) uchyla się ust. 3;”


Czyli jak widać był ograniczony do Narodowego Programu Szczepień Ochronnych. Po zmianach nie będzie już takich ograniczeń, obowiązek będzie dotyczył dowolnych szczepień.
Dodano też sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem obowiązków (w tym obowiązku szczepień) przez organy Inspekcji Sanitarnej. Dotąd prawo pozwalało wyłącznie na ogólny nadzór  nad szczepieniami czyli zbieranie danych, zapewnianie szczepionek itd. Po zmianach, niewykonanie obowiązku przez obywatela, będzie podlegało nadzorowi Sanepidu.


« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 12:48 wysłane przez Zosia_ » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.160

« Odpowiedz #11 : 02-07-2012, 13:43 »

Nasz sejm robi prezent dla firm farmaceutycznych.
Od dawna wiadomo, że Polska jest terenem królików doświadczalnych: - http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #12 : 02-07-2012, 15:10 »

Od dawna wiadomo, że Polska jest terenem królików doświadczalnych: - http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

Czy nadal, po przeczytaniu tego artykułu, będziecie się oburzać na  określenia: nałukowiec, eksperyment nałukowy?
Chyba tylko z powodu ich delikatności w określeniu tego nieprawdopodobnego sqs.....twa.
« Ostatnia zmiana: 02-07-2012, 15:14 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #13 : 02-07-2012, 18:17 »

Bulwersującym staje się fakt, że większość społeczeństwa w szczepionkach nie widzi niczego złego, a wręcz przeciwnie - wiele osób uważa, że szczepienia ochronne są dobrodziejstwem współczesnej cywilizacji.
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #14 : 02-07-2012, 21:21 »

A niech sobie myślą o szczepionkach co chcą. O ile wogóle myślą.
Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #15 : 03-07-2012, 11:36 »

Cytat
Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.
Mnie również to bulwersuje. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktokolwiek mi włazi do domu, nagabuje czy fizycznie zmusza do przyjęcia czegokolwiek.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #16 : 03-07-2012, 11:55 »

Cytat
Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.

Polacy, o ile będą mieli pełną michę i trochę spokoju, dadzą sie przymusić do wszystkiego prawie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #17 : 03-07-2012, 12:14 »

Polacy, o ile będą mieli pełną michę i trochę spokoju, dadzą sie przymusić do wszystkiego prawie.
Nie spokoju, tylko sportu - chleba i igrzysk.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #18 : 03-07-2012, 12:44 »

Polacy, o ile będą mieli pełną michę i trochę spokoju, dadzą sie przymusić do wszystkiego prawie.
Nie spokoju, tylko sportu - chleba i igrzysk.

Igrzyska to niekoniecznie sport, może też być inna, mało wymagająca, masowa rozrywka. Ale do tego najpierw potrzebny jest spokój.
Czasy, w jakich przyszło nam żyć, brzydzą mnie coraz bardziej. Hipokryzja, obłuda, zakłamanie, celowe rozmydlanie i dewaluacja pojęć, znaczeń, słów. A lemingi łykają to wszystko ze strachu, bo może być gorzej.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #19 : 03-07-2012, 12:51 »

Cytat
Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.
Mnie również to bulwersuje. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktokolwiek mi włazi do domu, nagabuje czy fizycznie zmusza do przyjęcia czegokolwiek.

Mam dokładnie takie same odczucia.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!