Niemedyczne forum zdrowia
06-05-2021, 17:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepienia z nagonką  (Przeczytany 247201 razy)
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #120 : 05-07-2012, 16:41 »

Teraz będzie inny temat  a głosowanie nad "naszą" ustawą pod koniec posiedzenia senatu.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #121 : 05-07-2012, 16:41 »

Pytanie: ile w Polsce konszuje konstytucyjne prawo nienaruszalności cielesnej?
Odpowiedź: 500zł.. zapłaci ten, którego prawo naruszono.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #122 : 05-07-2012, 16:49 »

Myślałam, że Pani Lobbystka też zabierze głos a tu klops. Ustawę przegłosują, trzeba będzie Bronka przycisnąć.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #123 : 05-07-2012, 18:01 »

Pytanie: ile w Polsce konszuje konstytucyjne prawo nienaruszalności cielesnej?
Odpowiedź: 500zł.. zapłaci ten, którego prawo naruszono.
Przecież oni szydzą z nas w żywe oczy!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.300

WWW
« Odpowiedz #124 : 05-07-2012, 19:52 »

Tekst poniżej wysłałem do moich, z mojego miasta http://www.dorotarutkowska.pl/ i tutaj http://www.dariuszseliga.pl/

Nie jest dobrze. Osobiście boję się, że co będą chcieli, to z nami zrobią. Nie chcę wbrew mojej woli być doprowadzony do sanepidu, żeby mi wtłoczyli jakieś chorobotwórcze substancje.
http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48 Ten film wzięliśmy stąd http://www.senat.gov.pl/transmisje/retransmisje/  od 13:32
 
O ustawie nie mówi się nigdzie, ludzie nic nie wiedzą. To jest próba postawienia naszych rodaków przed faktem przymusowego szczepienia. Jedna akcja ze "świńską" grypą nie wyszła im w Polsce, bo ludzie wiedzą o co chodzi, to chcą to zrobić siłą, wymyślić epidemię, której tak naprawdę nie ma i wyszczepić populację. Tam gdzie im to się udało, czyli w krajach skandynawskich, w Niemczech, we Francji, tam ludzie chorują na narkolepsję po wyszczepieniu w 2009 roku. Lekarze i tak mają pracy więcej, bo jest co robić po szczepieniach, czyli leczyć i zarabiać na lekach produkowanych pod kątem powikłań po szczepieniach, więc biznes się kręci. Jak ktoś się chce szczepić, to niech się szczepi i ponosi konsekwencje tego, ale dlaczego ludzi choć trochę myślących próbuje się zagonić siłą do wszczepienia chorobotwórczych substancji? Tylko dlatego, żeby biznes nie obniżył lotów na giełdzie? Jest to po prostu straszne, co się z nami próbuje zrobić. Darek Machowski.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Travis
« Odpowiedz #125 : 05-07-2012, 20:42 »

Napisałem na fejsbuku do Korwina-Mikke i Kongresu Nowej Prawicy z prośbą o oficjalne zabranie głosu w sprawie tej nowelizacji, gdyż bez wątpienia jest to atak na wolność jednostki. Łącznie ponad 100 tys. ludzi będzie miało możliwość o tym usłyszeć, chociaż biorąc pod uwagę to środowisko, już o tym wiedzą.
« Ostatnia zmiana: 05-07-2012, 20:53 wysłane przez Solan » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #126 : 05-07-2012, 20:50 »

Tu jest tekst, którym warto jeszcze dziś zasypać senatorów. Jeszcze nie było głosowania, pewnie będzie jutro.

" Z przykrością wysłuchaliśmy wczorajszego posiedzenia komisji zdrowia oraz dzisiejszego posiedzenia senatu. Z przykrością, ponieważ w naszej ocenie Inspektor Biliński kilka razy bardzo poważnie minął się z prawdą wprowadzając Państwa w błąd.
Ustawa, której nowelizacja jest omawiana ma tytuł „USTAWA o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”. Nie jest więc to ustawa, która ma na celu eliminację wszelkich chorób z terytorium Polski co mogłaby sugerować zmiana definicji choroby zakaźnej. Tworzone prawo powinno być jasne i precyzyjne, ponieważ stosowane jest dosłownie (bez uwzględnienia intencji autorów).
Zmiana definicji choroby zakaźnej, która usuwa z niej część określającą  zagrożenia „które ze względu na charakter i sposób szerzenia się stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego;” sprawia, że ustawa dotyczy wszystkich występujących chorób, również tych, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia publicznego.
Ustawa w art. 5 rozszerza zakres obowiązków i ograniczeń jakim będą podlegać osoby przebywające na terytorium RP. Intencją autorów jest (jak czytamy w uzasadnieniu nowelizacji) połączenie przepisów ogólnych dotyczących obowiązków dla wszystkich osób przebywających na terenie RP z przepisami szczególnymi dotyczącymi postępowania w czasie epidemii, który jest stanem wyjątkowym, ogłaszanym na konkretny czas i obszar  oraz niesie ze sobą ograniczenia wielu praw obywatelskich. Ani Konstytucja ani Ustawa o stanie wyjątkowym, ani żadne inne przepisy prawa materialnego nie pozwalają na stałe ograniczenie praw obywatelskich dla OSÓB ZDROWYCH. (istnieją osobne przepisy dotyczące osób chorych lub podejrzanych o choroby szczególnie zakaźne i niebezpieczne – te przepisy pozostają bez zmian- ale tam również znajdują się ograniczenia czasowe ograniczenia praw obywatelskich). Powodem takiego ograniczenia praw nie może być profilaktyczne, obowiązkowe stosowanie procedur medycznych u LUDZI ZDROWYCH.
Tym bardziej, ze szczepienie jest procedurą medyczną (obarczoną ryzykiem), którą u osoby ZDROWEJ można zastosować wyłącznie po uzyskaniu świadomej zgody tej osoby jak również z  możliwością wycofania tej zgody w dowolnym momencie.
Inspektor Biliński uzasadniał rozszerzenie obowiązkowych szczepień poza Program Szczepień Ochronnych koniecznością objęcia tym obowiązkiem żołnierzy wyjeżdżających na misję. Przykład ten jest nietrafiony i nieprawdziwy. Już od lat służba wojskowa nie jest w  Polsce obowiązkowa. Żołnierze wyjeżdżający na misje zagraniczne robią to dobrowolnie w ramach wykonywanie pracy zawodowej a nie zmuszani ustawowym obowiązkiem. Podpisują kontrakty i wykonują swoja pracę odpłatnie. Jeśli kontrakt obejmuje dodatkowe szczepienia ochronne to nie wynikają one z obowiązku ustawowego a wyłącznie z podpisywanego dobrowolnie kontraktu. Ustawa  USTAWA o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi  w zadym miejscu nie zobowiązuje obywateli RP do poddawania się szczepieniom ochronnym przed planowanym wyjazdem zagranicznym. Jeśli zamysłem autorów nowelizacji jest wprowadzenie takich obowiązków, to Program Szczepień Ochronnych powinien zawierać takie szczepienia. Załącznik do Ustawy powinien również zawierać te egzotyczne choroby zakaźne, które nie występują i nigdy nie występowały terenie RP. Objęcie takim obowiązkiem wszystkich obywateli planujących wyjazdy zagraniczne wiązałoby się również z ogromnymi kosztami dla budżetu państwa związanymi z dodatkową refundacją ogromnej ilości szczepień.
W art. 5 ust 4 podpunkt c)  „(informacji) …niezbędnych do SPRAWOWANIA NADZORU NAD REALIZACJĄ OBOWIĄZKÓW o których mowa w pkt 1-3”
pojawia się określenie nowych obowiązków i uprawnień Inspekcji Sanitarnej. W punktach 1-3 (w nowelizacji) znajduje się między innymi ogólnie określony obowiązek szczepień oraz nowo dodany obowiązek poddawania się profilaktycznemu poekspozycyjnemu podawaniu leków.
Dotąd nadzór epidemiczny miał charakter ogólny a odpowiedni przepis znajduje się w pkt 7 i brzmi:
„7) udzielania informacji oraz niezbędnych danych podmiotom sprawującym nadzór epidemiologiczny”
Ogólny nadzór epidemiczny ma się więc zmienić z nadzór nad realizacją obowiązków nałożonych na osoby przebywające na terenie RP.
Wyjaśnienia wymaga w jaki sposób Inspektor Sanitarny będzie taki nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez osoby ZDROWE prowadził. Jakich środków i metod zamierza użyć, jakie ma do tego narzędzia prawne oraz jakie środki finansowe zamierza na ten cel przeznaczyć. Jakie będą koszty podjęcia tych zadań dla budżetu państwa? Czy wiąże się to z zatrudnieniem urzędników, którzy będą nadzorować wszystkich (również zdrowych) obywateli RP w kwestii realizacji przez nich obowiązków zawartych w art.5? Interesujące jest również, jak zostanie zachowana ochrona prywatności osób objętych nadzorem nad realizacją obowiązków, które przebywają na terenie RP, są ZDROWE i nie wymagają pomocy medycznej.

Rezygnację z finansowania zgłoszeń niepożądanych odczynów poszczepiennych Inspektor Biliński uzasadnił nikłymi kosztami tych zgłoszeń. Czy jeśli coś jest tanie, to znaczy, że należy z tego rezygnować? Mówił również, ze rocznie jest zgłaszanych tylko ok. 1000 NOP a maksymalny koszt jednego zgłoszenia to 7 złotych. Czy Minister nie jest w stanie wyobrazić sobie, że w związku z poszerzeniem obowiązkowych szczepień ochronnych oraz ze względu na możliwie w przyszłości zwiększenie ilości szczepionek, nie można  całą pewnością wykluczyć wystąpienia dużej ilości niepożądanych odczynów poszczepiennych. Kto wtedy będzie płacił za zgłaszanie tych odczynów jeśli z ustawy zniknie ich finansowanie?
Omawiana była również nowelizacja dotycząca zmian w stosowaniu przymusu bezpośredniego przy stosowaniu procedur medycznych. Podstawowa różnica między obecnie obowiązującym przepisem a proponowanym w nowelizacji polega na pominięciu motywów zastosowania takiego przymusu.
Obecnie obowiązujący przepis w art.36 brzmi:
„2. O zastosowaniu bądź zaprzestaniu stosowania środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer UDZIELAJĄCY POMOCY OSOBIE, O KTÓREJ MOWA W UST 1. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
W projekcie nowelizacji proponuje się brzmienie:
„2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, którzy określają rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzorują jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.”
W nowelizacji rezygnuje się więc z określenia, że przymus jest stosowany wyłącznie w związku z udzielaniem pomocy osobie o której mowa w ust 1 – czyli osobie chorej lub podejrzanej o chorobę szczególnie niebezpieczną. Nie podaje się żadnych innych motywów zastosowania takiego przymusu bezpośredniego. Rodzi to uzasadnione obawy, że przez rezygnację ze sprecyzowania o jaką osobę chodzi, może powstać prawna możliwość zastosowania przymusu bezpośredniego wobec osoby zdrowej w celu zastosowania u niej procedury medycznej ( jaką jest szczepienie lub profilaktyczne podanie leków).
Osobną kwestią jest zasadność obarczenia nadzorem oraz wykonaniem przymusu bezpośredniego lekarzy, felczerów oraz pracowników medycznych. Zastosowanie przymusu bezpośredniego nawet przez policję jest obwarowane poważnymi ograniczeniami a jego formy są w prawie ściśle określone. Ani lekarze, ani pracownicy medyczni nie są przeszkoleni do stosowania przymusu bezpośredniego. Ze względu na szczególny i stresujący charakter takiej sytuacji, możliwość wystąpienia niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia nie tylko osoby poddawanej przymusowi ale i osób przeprowadzających ten przymus, konieczne jest zachowanie odpowiednich procedur a przede wszystkim przeszkolenie personelu medycznego odnośnie zasad stosowania takiego przymusu. Kto miałby finansować takie szkolenia, jak długo miałyby trwać i jakie certyfikaty będą po ich ukończeniu obowiązywać?"


Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #127 : 05-07-2012, 21:27 »

Tu są adresy:
biuro@abgarowicz.info; biuro@MieczyslawAugustyn.pl; biuro@blaszczyk.senat.pl; biuro@ryszardbonislawski.pl; biuro@grzegorzbierecki.pl; biuro@b-borusewicz.pl; biuro@biurosenatorskie.pl; biuro@chroscikowski.senat.pl; biuro@henrykcioch.pl; senator@czarnobaj.senat.pl; biuro@grzegorzczelej.pl; biuro@senatorczudowska.pl;
biuro@dobkowski.senat.pl; senator@dowhan.pl; jaroslaw@duda.org.pl; biuro@stanislawgogacz.pl; biuro@ryszardgorecki.pl; biuro@piotrgruszczynski.pl; senator@andrzejgrzyb.pl; biuro@iwan.senat.pl; jmj@jmjackowski.pl; kazimierz.jaworski@polskichleb.pl; biuro@klich.pl; biuro@maciejklima.pl; ryszard@knosala.com; dyrektor@stanislawkogut.pl; biuro@kraska.home.pl;
biuro@misiolek.senat.pl; biuro@obrycki.senat.pl; dyrektor@pajakandrzej.pl;
sekretariat@panczyk.senat.pl; andrzej@andrzejperson.eu; pek.biuro@gmail.com; senator@leszekpiechota.pl; biuro@jadwigarotnicka.pl; janusz@sepiol.pl; biuro@skurkiewicz.pl; a@szewinski.senat.pl; biuro.senatorskie@kazimierzwiatr.pl; biuro@wittbrodt.pl;
biurorawa@interia.pl; biuro@wojtczak.info; jan.wyrowinski@gazeta.pl; szajac@wp.pl; biuro@zdzieblo.pl, biuro@zientarski.pl; biuro@slawomirpreiss.pl; biuro@ortyl.senat.pl; senator@bohdanpaszkowski.pl; zbigniewmeres@o2.pl; biurosenatora@janmichalski.eu; antoni@motyczka.pl; senator@mozdzanowska.pl; biuro@kazimierzkleina.pl; senatorhatka@wp.pl; poczta@stanislawgorczyca.pl; biuro.senatorskie@hotmail.com; biuro@cimoszewicz.eu; stanislaw.lamczyk@sejm.pl; senator@jozefzajac.pl; biurosenatorskie@witoldsitarz.pl krzysztof@krzysztof-slon.pl; senator@sztark.senat.pl; biuro@smigielski.org; biuro@piotrwach.org.pl; jozef.pinior@ue.wroc.pl; biuro@aleksanderpociej.pl;senator@sewerynski.pl biuro@andrzejowczarek.pl
jwl@jaroslawlasecki.pl; robert.mam@interia.pl; biuro@andrzejmatusiewicz.eu;
biuro@rafalmuchacki.pl; biuro@niewiarowski.pl; biuro.kilian@wp.pl; andrzej@kobiak.pl;
biuro@marek-konopka.pl; kopect@neostrada.pl; senator.gorski@neostrada.pl;
hodorowi@chemia.uj.edu.pl; biuro@kazimierzkutz.pl; biuro@chybicka.senat.pl;
biuro@bienkowska.senat.pl , biuroposelskie@borowski.pl; anna.aksamit@op.pl;
s.karczewskibiuro@wp.pl; marek@rocki.pl; rulewski@janrulewski.pl; biuro@grubskimaciej.pl
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #128 : 05-07-2012, 22:00 »

Właśnie wróciłem z wyjazdu służbowego z Wrocławia. Co prawda wątek śledziłem, w przeglądarce telefonu komórkowego, jednakże dopiero teraz mogłem wysłuchać fragmentu posiedzenia komisji.
Wniosek jeden, trzeba intensywnie nagłaśniać sprawę wśród społeczeństwa, bo ci zbrodniarze i tak będą robić swoje. Powstrzymać to może jedynie fala protestów (podobnie jak było w przypadku ACTA).
Rozsyłam link do filmu wśród znajomych, gdzie tylko się da. Słowa tej pani powinny przekonać tych, którzy do tej pory nie widzieli żadnego zagrożenia ze strony tej zdradzieckiej ustawy.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 08:38 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.300

WWW
« Odpowiedz #129 : 06-07-2012, 00:54 »

Powstrzymajmy atak na ludzką wolność. Wpływ szczepionek i leków na niedorozwój organizmu ludzkiego.

http://www.radiobioslone.pl/ramowka
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #130 : 06-07-2012, 06:01 »

Zastanawiam się nad takim wariantem. Szczepionki mają w składzie różne substancje. Jakby tak posiadać zaświadczenie, wydane przez specjalistę (w Polsce tylko ryby nie biorą) o alergii na jakiś składnik, powszechnie występujący w szczepionkach. Wtedy takiej osoby nie można zaszczepić.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 06:09 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #131 : 06-07-2012, 07:02 »

A kto będzie patrzył na twoje zaświadczenie po podpisaniu Ustawy.
Dwóch "przeszkolonych" sanitariuszy złapie Cię pod rękę a pani Doktór wbije strzykawkę w skórę.
Zaświadczenie możesz sobie zabrać, będzie leżało na podłodze.
Znam to z autopsji jak była ospa we Wrocławiu.

Jeszcze jeden kwiatek do zbioru.
Cytat
Bill Gates o konieczności redukcji populacji przy pomocy szczepień i “leczenia” AIDS

Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent. [wystąpienie na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii].
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 08:13 wysłane przez Euroscan » Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #132 : 06-07-2012, 13:51 »

Tak dla potomnosci i żeby nie mógł się wyprzeć. Cytat ze stenogramu posiedzenia senatu.

Główny Inspektor Sanitarny Przemysław Biliński:
"...Chciałbym odpowiedzieć na pytanie pana senatora dotyczące art. 5 i zawartej w nim nowelizacji. Chcę powiedzieć, że... Już, moment, tylko otworzę… Otóż obecny zapis art. 5 ust. 1 brzmi: „Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do: 2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym w ramach Narodowego Programu Szczepień Ochronnych”. Proponuje się natomiast brzmienie: „Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do: 1) poddawania się szczepieniom ochronnym”. Chcę powiedzieć, że umieszczenie tam nazwy Narodowy Program Szczepień Ochronnych powodowało zawężenie katalogu osób, które mogłyby być poddawane tym szczepieniom, bo ten katalog zawierał choroby umieszczone w programie szczepień ochronnych. Zrezygnowano z tego zapisu, skracając jego brzmienie do sformułowania: „poddawania się szczepieniom ochronnym”, ponieważ w innym miejscu tej ustawy jest informacja o tym, jakim to szczepieniom powinny się poddać te osoby. Przepis art. 5 ust. 1 w dotychczasowym kształcie wymienia jedynie obowiązek poddawania się szczepieniom ochronnym prowadzonym w ramach programu szczepień ochronnych, ale przecież są też inne szczepienia. Należy zwrócić uwagę na to, że nie wyczerpuje się w ten sposób wszystkich sytuacji, w których ustawa przewiduje możliwość nałożenia obowiązku szczepień ochronnych. Przewiduje się możliwość nałożenia obowiązku szczepień ochronnych na inne osoby oraz przeciw innym zakażeniom i chorobom zakaźnym niż corocznie publikowane w kalendarzu szczepień ochronnych w sytuacjach ogłoszenia na przykład stanu epidemicznego lub epidemii. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, czy bakteria lub wirus nie są w stanie spowodować, że takie szczepienia będą konieczne. Każdorazowe podjęcie decyzji o szczepieniu innych osób w zakresie innych chorób, poza kalendarzem… Uniemożliwia to nam stosowanie tego prawa. Tak więc usuwamy to utrudnienie, tę nieprawidłowość. Ustawa w proponowanym brzmieniu umożliwi osobom przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej poddanie się takim szczepieniom, jeśli zajdzie taka konieczność. Wspominałem państwu senatorom o konieczności szczepień na przykład wyjeżdżających na misję żołnierzy"

Całość tutaj
http://www.facebook.com/groups/235150186595347/permalink/255569044553461/#!/notes/og%C3%B3lnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/cz-ii-dyskusja-o-przymusie-szczepie%C5%84-zapis-15-posiedzenia-senatu-rp-pkt-3-dot-us/467996549894445
Zapisane
Fabularasa
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Luty 2010
Wiedza:
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 384

« Odpowiedz #133 : 06-07-2012, 14:03 »

Napisałem na fejsbuku do Korwina-Mikke i Kongresu Nowej Prawicy...

Może ktoś ma innego, tak popularnego "znajomego", wówczas do niego również warto coś napisać. Większy rozgłos, większy odzew. Może znajdzie się ktoś kto przetłumaczy i wstawi tekst do naszego filmu, w ten sposób wyszlibyśmy poza granice naszego kraju.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.300

WWW
« Odpowiedz #134 : 06-07-2012, 14:51 »

Powstrzymajmy atak na ludzką wolność. Wpływ szczepionek i leków na niedorozwój organizmu ludzkiego.

http://www.radiobioslone.pl/ramowka
Powstrzymajmy atak na ludzką wolność – Józef Słonecki.

http://www.radiobioslone.pl/ramowka
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #135 : 06-07-2012, 16:22 »


DOŁĄCZ https://www.facebook.com/events/131841330287833/
PODPISZ PETYCJĘ
http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH Z CAŁEGO ŚWIATA do tego wydarzenia https://www.facebook.com/events/473092489387545/
PISZ DO PREZYDENTA Mail: listy@prezydent.pl
http://www.prezydent.pl/kontakt/
https://www.facebook.com/prezydentpl

Już mówią o tym w tv, na razie w super stacji:
http://www.youtube.com/watch?v=Baj0I0EQZr8&feature=youtu.be
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #136 : 06-07-2012, 17:41 »

Już mówią o tym w tv, na razie w super stacji:
http://www.youtube.com/watch?v=Baj0I0EQZr8&feature=youtu.be
Następna pani senator pod lupę. Ciekawe co o niej mówi wiki?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_Hatka
Cytat
Helena Hatka (ur. 18 sierpnia 1956 w Wojcieszowie Górnym) – polski urzędnik państwowy, menedżer w ochronie zdrowia, w latach 2007–2011 wojewoda lubuski, senator VIII kadencji.
Cytat
W 1999 kierowała Lubuską Regionalną Kasą Chorych. Była następnie (również od 1999) dyrektorem generalnym, a w latach 2002–2005 radcą generalnym urzędu wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. W 2005 mianowana na urzędnika służby cywilnej, objęła w tym samym roku stanowisko dyrektora oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.
I wszystko jasne.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 18:43 wysłane przez Jack » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #137 : 06-07-2012, 20:55 »

Senat przyjął nowelizację. Zmiany tylko kosmetyczne, wartościowe poprawki zgłoszone przez senator Czudowską (czyli rezygnacja z poprawek GISu) odrzucone. Było lepiej niż w sejmie bo senatorowie chociaż z grubsza wiedzieli o co chodzi, głosy były podzielone, wielu było przeciw.
No nic, działamy dalej. Teraz prezydent i społeczność międzynarodowa.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #138 : 06-07-2012, 21:04 »


Zapewne w taki sam sposób głosowali za przymusowym szczepieniem nas:
http://www.fakt.pl/Poslowie-ogladaja-porno-na-tabletach-Pornosy-na-sluzbowych-tabletach-poslow-Pornografia-w-Sejmie-Porno-na-Wiejskiej-,artykuly,167272,1.html
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #139 : 07-07-2012, 00:03 »

Ustawa trafi z powrotem do sejmu:
http://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Senat-poprawki-do-ustawy-o-chorobach-zakaznych,121277,2.html
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!