Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepienia z nagonką  (Przeczytany 338868 razy)
Catherine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 25.10.2010
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #20 : 03-07-2012, 12:55 »

Cytat
Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.
Mnie również to bulwersuje. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktokolwiek mi włazi do domu, nagabuje czy fizycznie zmusza do przyjęcia czegokolwiek.

Mam dokładnie takie same odczucia.

Ale jeśli dojdzie do takiej sytuacji, co będzie można zrobić? To tragiczne, co się obecnie dzieje na świecie Smutny.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #21 : 03-07-2012, 13:10 »

Dziewczyny i chłopaki, mamy wersję angielską !!! DZIEKIIIIIIIIII 

Teraz do roboty !!! Wklejamy, wrzucamy gdzie się da na strony obcojęzyczne. Niemcy, Anglia, Czechy, Słowacja, Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja, Serbia, Węgry, Grecja, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia, Szwajcaria... no gdzie się tylko da. I duuuuuuużo !


Tutaj tekst:

"When will the next "pandemic" strike? Vaccination enforcement in Poland.

This time neither the government nor the Minister of Health will have a say. They will HAVE TO buy vaccines and all Poles will be FORCED to have them injected, and that is no conspiracy theory. Just now the parliament (with only one vote against it) is forcing the change in the Act on Preventing and Fighting Infections and Infectious Diseases in Humans and in The Act on National Sanitary Inspection. The changes include, among other things, the extension of the obligation to vaccinate to all Poles (not only children, as has been the case so far), a change of the definition of an infectious disease (now it will simply be any disease caused by a biological infectious agent), an extension of the rights of the sanitary inspection to supervise the performance of vaccinations (so far it has been entitled to general supervision over vaccination), and changes in the principles of using direct coercion for medical procedures. Now the supervision of a doctor and medical staff will be enough, without the police or a court verdict, a doctor's decision will suffice. So far it was the Polish Minister of Health that decided about the announcement of an epidemic, now the "decision" will come from the general sanitary inspector at the request of EU institutions managing epidemic safety. The Minister of Health is out of the picture and the role of the Ministry is reduced to that of a payer of vaccination bills. Moreover, data concerning the number of cases of infectious diseases will become confidential (payed access to the data, only for entities which have signed a contract with the sanitary inspection – the sole administrator of the Sentinel system). The project also eliminates all social and governmental control over the actions of the sanitary inspection. Registration and storage of data about infections in hospitals, health centers, and laboratories will cease and all the data will be kept in the electronic Sentinel system managed by the sanitary inspection. The changes of the laws also abolish the financing of the doctors' reports of vaccine adverse effects. The powers of the sanitary inspection conducting an epidemic inspection will be greater than those of the army, the police, the prosecutors, and courts, and there will be no control over such actions. The sanitary inspection will also have the right to inspect all the contacts (including by phone and electronic) of people suspected of or endangered with contracting an infectious disease (i.e., according to the new definition, any disease), to enter a private house, to use force against any citizen, and all that without the need to apply for a court permit and without any control on the part of the police. Sanitary inspection will have powers greater than security services and the Minister of Health loses the right to issue regulations concerning the work and the inner procedures of that institution.
That change of laws has already been voted over once in the Parliament (on 15 June, 2012, voting no. 15) and was supported by all parties and parliametary clubs. Nobody abstained from voting, there was one vote against the change of the laws.

http://sejmometr.pl/proje...nitarnej-z-proj
(I allow to copy and distribute this text in any media and places, on condition that no changes be made in it.)"
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #22 : 03-07-2012, 13:16 »

Cytat
http://sejmometr.pl/proje...nitarnej-z-proj
(I allow to copy and distribute this text in any media and places, on condition that no changes be made in it.)"

Link nie działa.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #23 : 03-07-2012, 14:11 »

Mnie bulwersuje tylko to, że Polacy chcą być przymuszani do stosowania procedur medycznych.
A w ogóle można jeszcze ich nazwać Polakami? To sprzedawczyki - rozsprzedali mienie, a teraz handlują zdrowiem społeczeństwa.
« Ostatnia zmiana: 03-07-2012, 14:18 wysłane przez Jack » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #24 : 03-07-2012, 14:13 »

Tu jest petycja: http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
Zapisane
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #25 : 03-07-2012, 14:18 »

W końcu coś się może ruszy.
« Ostatnia zmiana: 03-07-2012, 14:25 wysłane przez Jack » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #26 : 03-07-2012, 14:50 »

A jak miało być z Narodowym Spisem Powszechnym? (http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm) Niby każdy miał udzielić informacji na temat siebie i swojego życia. Przewidywali jakieś kary za nie udzielenie informacji. Ja nikomu drzwi nie otwierałem i wszystko przeszło bokiem. Rozumiem, że ta sprawa a sprawa szczepionek ma się nijak do siebie, ale mimo wszystko może nie ma, co sie tak ekscytować. Nie widzę tej sceny, kiedy idę ulicą nagle zatrzymuje mnie policja w celu wylegitymowania, następnie zabrania mnie siłą na pogotowie czy szpitala, bo jak się okazało jestem poszukiwany za brak szczepienia; przecież to chore. To nie przejdzie, nie możliwe.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #27 : 03-07-2012, 15:09 »

W końcu coś się może ruszy.
Właśnie się ruszyło... w przeciwnym kierunku.

Nie widzę tej sceny, kiedy idę ulicą nagle zatrzymuje mnie policja w celu wylegitymowania, następnie zabrania mnie siłą na pogotowie czy szpitala, bo jak się okazało jestem poszukiwany za brak szczepienia; przecież to chore. To nie przejdzie, nie możliwe.
Niemożliwe to jest gołemu w kieszeń nasrać.
Wystarczy, że po ogłoszeniu epidemii, zakład pracy będzie od Ciebie żądał potwierdzenia zaszczepienia się. A szkoła? Tylko Cię poinformują, że już nie musisz biec do pani dochtór, bo właśnie uratowali życie twojemu dziecku... szczepiąc je.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #28 : 03-07-2012, 15:37 »

W końcu coś się może ruszy.
Właśnie się ruszyło... w przeciwnym kierunku.
To już wiemy, ja miałem na myśli działania z naszej strony.
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #29 : 03-07-2012, 15:44 »

W końcu coś się może ruszy.
Właśnie się ruszyło... w przeciwnym kierunku.
To już wiemy, ja miałem na myśli działania z naszej strony.
Co proponujesz?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #30 : 03-07-2012, 15:50 »

Propozycja padła ze strony Zosi, a ja proponuję rozszerzenie działań informacyjnych o grono swoich znajomych, rodziny współpracowników itp. Wiem, że to kropla w morzu, ale przecież kropla drąży skałę.
Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #31 : 03-07-2012, 16:15 »

Jack nie odbieraj mnie źle, bo jestem po tej samej stronie co Ty. Tylko historię pewnych podpisów masz tutaj:http://www.youtube.com/watch?v=pGWNnFnQ5AI

A najnowsze informacje, o tym jak rządzący biorą sobie do serca zdanie obywateli, są tutaj:http://www.rp.pl/artykul/887212.html
Cytat
Na koniec wysłuchania do sali wwieziono kartony z kopiami podpisów ponad 2 mln osób w obronie TV Trwam.
Nie jestem zwolennikiem pana Rydzyka ale uważam, że taka grupa obywateli ma prawo żądać swoich praw. Tym bardziej, że paradoksalnie słuchacze pana Rydzyka są największą grupą płatników abonamenty RTV. A jak mówi przysłowie: wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Jack
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: sierpień 2010
Wiadomości: 230

« Odpowiedz #32 : 03-07-2012, 16:53 »

Ale jednak w sprawie ACTA  "pospolite ruszenie" internautów przyniosło skutek, a tutaj też chodzi o ograniczenie wolności obywateli.
« Ostatnia zmiana: 03-07-2012, 16:55 wysłane przez Jack » Zapisane

Pacjent - stan umysłu.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #33 : 03-07-2012, 17:13 »

Bo wśród tych internautów byli "młodzi, wykształceni z dużych miast" czyli wyborcy PełO.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #34 : 03-07-2012, 17:24 »

Cytat
http://sejmometr.pl/proje...nitarnej-z-proj
(I allow to copy and distribute this text in any media and places, on condition that no changes be made in it.)"

Link nie działa.

Szybcy są, nieprawdaż? msn-wink

Wersja francuska. rozsyłajcie proszę, niech idzie w świat smile

"Cette fois, ni le gouvernement ni le ministre de la Santé n'auront rien à dire. Ils DEVRONT ACHETER le vaccin et tous les Polonais seront obligés de leur injection. Et ce n'est pas la théorie du complot.
À l'heure actuelle, par le parlement (avec une seule voix contraire), est poussé le changement de la loi sur la prévention des épidémies et de la loi sur l'inspection sanitaire.
Les modifications, entre autres, consistent à étendre l'obligation de la vaccination sur tous les Polonais (et pas seulement les enfants à ce jour), modification de la définition des maladies infectieuses (maintenant il est tout simplement une maladie causée par un agent pathogène biologique), l'extension des pouvoirs d'inspection de surveillance sanitaire sur l'obligation de se faire vacciner (jusqu'à présent, il n'était qu'une supervision générale de la vaccination), et les changements dans les règles sur l'application de la contrainte directe (soit la force physique) dans l'application des procédures médicales.
Depuis lors, ce sera uniquement sous la supervision d'un médecin et le personnel médical, il n'y aura pas besoin ni la police ni le jugement, de le faire, il suffit la décision du médecin.
Jusqu'à présent, le ministre polonais de la Santé décidait de déclarer une épidémie, et maintenant ce sera le chef inspecteur sanitaire qui va "décider" sur la commande des institutions de l'UE sur la sécurité d'épidémie. Le ministre de la Santé sera complètement ignoré, son rôle sera réduit au payeur de la facture du vaccin.
Il seront également tenus des données confidentielles sur la morbidité (prévu un accès payant à des données, uniquement pour ceux qui ont un contrat avec le système Sentinel, qui sera l'unique propriété de Sanel). Le projet élimine également tout contrôle social et gouvernemental sur les activités de Sanepid (station sanitaire et épidémiologique). Il sera supprimée l'enregistrement et le stockage de données sur l'incidence des maladies dans les hôpitaux, les cliniques et les laboratoires. Tout sera seulement dans le système informatique Sentinel de Sanepid.
Les changements de la loi aussi éliminent le financement des déclaration la déclaration des effets indésirables post-vaccinales. Des autorisations de Sanepid lors de l'enquête de l'épidémie seront plus grande que ces de militaires, policiers, procureurs et les tribunaux et seront réalisée sans aucun contrôle.
Sanepid aura le droit d'inspecter l'ensemble de vos contacts (y compris téléphone et électroniques) des personnes soupçonnées ou à risque de la maladie infectieuses (à savoir, selon une définition - c'est, toutes les maladies), d'entrée à l'appartement, l'utilisation de la force contre un citoyen - et tout cela sans la nécessité d'obtenir la permission de la cour, et sans contrôle de la police.
L'inspection sanitaire aura des pouvoirs plus importants que les services spéciaux, et ministre de la Santé perdra le droit d'édicter des règlements régissant le travail et les procédures internes qui y sont utilisés.
Ce changement dans la loi est déjà après le premier vote au Parlement (il a eu lieu lors d'une réunion du 15/06/2012 n ° 16, vote n ° 15) et a été soutenu par tous les partis parlementaires, personne ne s'est abstenu, une voix contre.
http://orka.sejm.gov.pl/D...%24File/416.PDF"
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #35 : 03-07-2012, 17:28 »

Te francuski też nie działa.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #36 : 03-07-2012, 18:05 »

Wczoraj chciałam dać linka do Biosłone na forum Monitora Polskiego, wrzucałam kilkakrotnie i za każdym razem wywalało mi wpis na starcie.
Zapisane

Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #37 : 03-07-2012, 18:06 »

Trudno, wysyłajcie  tekst z niedziałającym linkiem albo bez niego. To, że linki do oficjalnych stron sejmowych i senackich nagle przestają działać, to chyba tez o czymś świadczy? msn-wink
« Ostatnia zmiana: 03-07-2012, 18:08 wysłane przez Zosia_ » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #38 : 03-07-2012, 18:46 »

To, że linki do oficjalnych stron sejmowych i senackich nagle przestają działać, to chyba tez o czymś świadczy? msn-wink
Tak... mają nas tam, gdzie światło nie dociera.
Walizy pod stołem już zmieniły właścicieli i robotę trzeba dokończyć. Nam zostaje tylko jedno... powoli zbroić się, bo kilka głów musi polecieć, żeby coś się ruszyło. Inaczej dalej będą pluć nam w twarz. Jak tutaj:http://marucha.wordpress.com/2012/07/03/kiszczak-i-reszta-wron-z-wyzsza-emerytura/
« Ostatnia zmiana: 03-07-2012, 19:21 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #39 : 03-07-2012, 20:25 »

Dusiu70 nic się nie ruszy, bo ludzie są tak zniewoleni i bezradni jak jeszcze nigdy w historii świata. W razie problemów, jeden wirus załatwi wszystko w tri miga.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: 1 [2] 3 4 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!