Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 05:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepienia z nagonką  (Przeczytany 341220 razy)
Travis
« Odpowiedz #300 : 27-07-2012, 13:17 »

Raczej szykuje się coś większego niż zamiana stołków. Za dużo totalitarnych ustaw w tak krótkim czasie. To nie jest przypadek.
Dużo ostatnio mówi się o kryzysie na skale większa od wielkiego kryzysu, na co wskazują nawet wszelkie obserwacje szarego człowieka. Ta bańka musi w końcu pęknąć, nie można dodrukowywać pieniędzy w nieskończoność, kroplówka się kończy. Do tego dochodzi bardzo niepokojąca nagonka na Syrię i Iran, co czytając TO, może być preludium do wojny w tym regionie, która przerodzi się w tą "mityczną" 3WŚ. A teraz mamy olimpiadę w Londynie, której dziwaczne logo układa się w słowo "ZION" i wywołuje ataki padaczki u ludzi. Dobrze wiemy co by się stało jakby coś się wydarzyło, i kogo by to była rzekoma sprawka. Z kolei z drugiej strony znowu szykowana jest jakaś pandemia. Ciekawe czasy nas czekają myślę, może będzie co wnukom opowiadać.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #301 : 27-07-2012, 13:57 »

Raczej szykuje się coś większego niż zamiana stołków. Za dużo totalitarnych ustaw w tak krótkim czasie. To nie jest przypadek.

Tak chyba szykuje się jakaś wojna domowa albo przewrót. Za dużo uchwalono antydemokratycznych ustaw. Ograniczenie możliwości zgromadzeń, przymusowe szczepienia jako możliwość eliminacji niewygodnych osób, likwidacja jedynych ogólnopolskich niezależnych mediów w Toruniu i to w wykonaniu rzekomo liberalnego rządu.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #302 : 27-07-2012, 14:59 »

Cytat
Dużo ostatnio mówi się o kryzysie na skale większa od wielkiego kryzysu, na co wskazują nawet wszelkie obserwacje szarego człowieka.

Kryzysy wybuchają niespodziewanie.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #303 : 27-07-2012, 15:21 »

Kryzysy wybuchają niespodziewanie.
No oczywiście, kryzysy finansowe domyślnie są niespodziewane. Bo co by komu dał kryzys jakby wszyscy się spodziewali i się przygotowali? Kto by zbankrutował i został okradziony? Ja przecież nie wiem kiedy dokładnie będzie kryzys, a masa w ogóle nie bierze go pod uwagę, bo mówią o tym od 4 lat i się wszyscy przyzwyczaili. Fakt pozostaje jednak taki, że rozwiązało by to wiele "problemów", tak jak rozwiązało w latach 30-tych
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #304 : 27-07-2012, 16:22 »

Może już czas podpisać taką petycję?
http://www.petycjeonline.pl/petycja/odwolanie-rzadu-donalda-tuska/934
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #305 : 27-07-2012, 17:35 »

Odwolanie rządu to tylko zamiana stołków. Pamietajcie, że za tymi ustawami głosowali posłowie i senatorowie ze wszystkich partii i ugrupowań.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #306 : 27-07-2012, 18:10 »

http://www.mp.pl/szczepienia/wywiady/show.html?id=72013
Wywiad z Bolesławem Piechą z dnia 17.07.2012
Po przeczytaniu tego artykułu, mogę stwierdzić, że to jednak pan posioł jest idiotą. On naprawdę wierzy w tą swoją medycynę naprawczą.
Cytat
Szczepił się Pan przeciwko grypie?

Nie.

Nigdy?

Szczepiłem się w poprzednich latach. Zacząłem się szczepić, kiedy byłem dyrektorem szpitala, przede wszystkim z tego powodu, że nie stać mnie było na zwolnienia lekarskie. Teraz się nie szczepię, bo prowadzę na tyle intensywny tryb życia, że po prostu o tym zapominam. Przyznaję ze skruchą, że ostatnio mało dbam o swoje zdrowie.
Tu koń parsknął śmiechem.smile smile smile

Cytat
Zgadzam się, taka analiza jest bardzo potrzebna. Mamy jako tako zdefiniowane niektóre choroby zakaźne. Zastrzegam przy tym, że nie uważam, iż są opanowane. Myślę tu na przykład o gruźlicy, odrze czy polio; wiemy, o co chodzi i jak im przeciwdziałać. Są nowe wyzwania jak HIV. Są też – powiedziałbym – „miękkie” zagrożenia, jak ludzki wirus brodawczaka i możliwy skutek zakażenia się nim w postaci raka szyjki macicy, pneumokoki u najmłodszych dzieci, meningokoki wraz ze zdarzającymi się czasem endemiami. Pogłębioną analizą tych zjawisk, które w końcu stanowią zagrożenie populacyjne, powinien się zająć think-tank, czyli grupa ekspertów.
Po tej wypowiedzi można stwierdzić z całą stanowczością, że ten człowiek jest wręcz niebezpiecznym idiotą. Ci szarlatani (niełukowcy) zdolni są w ramach profilaktyki, usuwać niemowlętom sutki..., bo dzięki temu ochronią przed rakiem piersi.

Cytat
Kwestia finansowa w kontekście ogromnych wydatków na medycynę naprawczą jest mało istotna – w tym sensie, że można bez problemu przeznaczyć na szczepienia więcej pieniędzy. Kwestionuje się co prawda każdą złotówkę wydaną na profilaktykę, bo jest tendencja do inwestowania w medycynę naprawczą, ale w istocie nie jest to duży problem.
Przecież nie po to mamy "wolność" msn-wink, żeby pytać się obywateli, jak mają być wydawane ich pieniądze.

Cytat
Niemniej jednak ruchy antyszczepionkowe mają się coraz lepiej. Co gorsza, wydaje się, że w ruchach antyszczepionkowych nie działają ludzie mało wykształceni, a wprost przeciwnie.

Te ruchy to wielkie zagrożenie. Przeżywamy kryzys autorytetów. Lekarz dla wielu, zwłaszcza dla wykształconych i czynnie korzystających z „dr. Google” – nie jest już żadnym autorytetem. Nie twierdzę, że lekarz powinien być wyrocznią, ale wiele lat studiów i doświadczenie to wciąż dużo, dużo więcej, niż ma do zaoferowania Google.
A ja sobie kiedyś wygooglowałem: http://www.bioslone.pl/ i dziękuję Bogu za to.

Cytat
Czy państwo może wprowadzać takie regulacje, które w istocie zmuszą do szczepienia dzieci w postaci kar dla rodziców, którzy zaniechają obowiązku zaszczepienia bądź odmowy na przykład przyjęcia dziecka do szkoły w razie braku zaświadczenia o szczepieniu? Jak rozwiązać konflikt między autonomią i wolnością jednostki a zagrożeniem epidemiologicznym?

Dobro wspólne w postaci zdrowia całej populacji jest w tym wypadku ważniejsze niż wola przysłowiowego Kowalskiego. Jednostka musi się w demokratycznym państwie podporządkować pewnym regułom, inaczej mamy do czynienia z anarchią.
Niebezpieczny wariat/idiota.

To, że komorowski podpisze tą ustawę, byłem pewny. Uważam, że pozostaje nam obywatelom zaskarżanie ustawy. Myślę również, że powinniśmy zaskarżyć Państwo Polskie o działanie na szkodę obywateli, w kwestii szczepień ochronnych niemowląt. Zgodnie z informacjami z tego artykułu:  http://www.bioslone.pl/nielegalne_eksperymenty_medyczne_na_polskich_noworodkach
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #307 : 27-07-2012, 18:43 »

List od znanej Pani doktor

Osoby wątpiące w możliwie zbrodnicze działania rządów i  organizacji medycznych powinny się zaznajomić na początek z poniższymi faktami.   Teraz polski rząd i sejm dały prawne przyzwolenie na prowadzenie takich ekperymentów na polskich obywatelach wbrew ich woli.  Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne, bo nie wiadomo, co się za nimi kryje. 
http://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States
http://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele

http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Makabryczne-eksperymenty-medyczne-na-zywych-ludziach,wid,13395279,wiadomosc.html?ticaid=1ee15

http://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_syphilis_experiment

http://www.infoplease.com/spot/bhmtuskegee1.html

http://en.wikipedia.org/wiki/British_nuclear_tests_at_Maralinga

http://www.whale.to/v/my1.html

http://naturalsociety.com/glaxosmithkline-fined-93k-over-14-vaccine-baby-deaths/

 
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #308 : 27-07-2012, 19:48 »

Cholera odnoszę wrażenie, że my tu tylko bijemy pianę. W żadnym radiu czy TV nie słychać o problemie, jedynie w internecie. No nie wierzę, że dziennikarze niezależnych stacji radiowych zostali przekupieni i nabrali wody w usta. A może już nie ma niezależnych stacji radiowych?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #309 : 27-07-2012, 20:01 »

Dziennikarze większości mediów nie będą występować przeciw farmacji, gdyż wydawcy większości komercyjnych gazet, portali, telewizji biorą od koncernów farmaceutycznych kasę za reklamy leków.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #310 : 27-07-2012, 20:49 »

Racja. Ciężko dziś spotkać przerywnik reklamowy w radio czy TV, który nie miałby w składzie promocji specyfiku na żołądek, wątrobę, włosy, paznokcie czy zgagę.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #311 : 27-07-2012, 22:49 »

Jedyny dziennikarz, który RAZ poruszył temat w radiu tokfm to Jacek Żakowski. Poza tym zmowa milczenia.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #312 : 27-07-2012, 22:53 »

Słucham Tok codziennie... musiałem przeoczyć.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #313 : 28-07-2012, 09:17 »

Dziennikarze pracują, nie chcą mówić, bo straciliby pracę. To jak dawniej był, był rozkaz zabić, zabijali, nawet jak myśleli inaczej. Niewiele się zmieniło od tego czasu. Rozkaz to rozkaz, nie ma samodzielnego myślenia. Praca daje kasę, więc jak mogą się przeciwstawić, nawet jeśli uważają inaczej...
Dawniej (czasy wojenne) ważne wiadomości były przekazywane w podziemiu a dziś w internecie. Powinniśmy się cieszyć, że mamy jeszcze to "podziemie" i, że możemy się nawzajem informować nawet jeśli jeszcze nie mamy wpływu na takie ustawy.
Zapisane
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #314 : 28-07-2012, 19:37 »

Nowy list od dr D.M.

„W ciagu ostatnich dwóch dekad przemysł farmaceutyczny daleko odszedł od oryginalnego celu  wynajdywania i produkowania nowych użytecznych leków.   Teraz, będąc głównie maszyną marketingową do sprzedawania leków wątpliwej użyteczności, przemysł ten wykorzystuje  swoje bogactwo i siłę  do korumpowania każdej instytucji, która może stać na jego drodze, włącznie z Amerykańskim Kongresem, FDA,  medycznymi centrami akademickimi,  i samą profesją medyczną.„  http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

Oto słowa wypowiedziane przez amerykańską lekarkę,  uprzednią zasłużoną redaktor naczelną bardzo prestiżowego czasopisama medycznego „New England Journal of Medicine” z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym Harvarda. One najlepiej opisują okoliczności przyjęcia w Polsce totalitarnej ustawy o przymusowych szczepieniach.   

Przemysł farmaceutyczny stał się dziś tak pazerny i zdenegenerowany, że uznał, iż nie opłaca się produkować leków dla ludzi naturalnie chorych, bo jest ich zbyt mało. Lepiej  zatruwać szczepionkami ludzi zdrowych i zamieniać ich w chronicznie chorych. A jeśli przy okazji  zabije się miliony, to należy to uznać za koszty biznesowe. Wystarczy zrobić proste obliczenie. Jeśli firma wyprodukuje szczepionkę na wymyśloną pandemię i przekupi  decydentów do ich zakupienia za publiczne pieniądze i do podania ich miliardom ludzi, to zarobi na tym dziesiątki miliardów $. (Np. jeśli sprzeda 5 miliarów  bezużytecznych „pandemicznych” szczepionek po 20$ za sztukę, to  zarobi 100 miliardów).  Nawet jeśli potem zapłaci za te przekręty kary wielkości 5 czy 10 miliarów , to i tak na czysto zostanie jej ok. min. 90 miliardów.   I pomnóżmy to przez dziesiątki różnych szczepionek.  Te gigantyczne zarobki dają temu biznesowi totalitarną władzę nad światem, która może okazać się znacznie bardziej zbrodnicza i ludobójcza niż nazim i stalinizm razem wzięte.  To też w znaczym stopniu tłumaczy przyczyny obecnego kryzysu światowego."

 
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #315 : 28-07-2012, 23:02 »

Dziennikarze pracują, nie chcą mówić, bo straciliby pracę.
Są zwykłymi, sprzedajnymi szmatami. Dwukrotnie zrezygnowałem z pracy, ponieważ w obu przypadkach chodziło o gnębienie ludzi. Wolałem odejść z firmy, niż szmacić drugiego człowieka. W jednej firmie byłem pierwszym po bogu (szefie), w drugiej (dużej ogólnokrajowej) założyłem wojewódzki oddział i byłem jego kierownikiem. Zrezygnowałem w jednej chwili, kiedy powiedziano mi, że być przełożonym, nie oznacza być odpowiedzialnym/opiekunem drugiego człowieka, tylko wyciskać z niego wszelkie soki a jak się zużyje, to wymienić na nowszy model. To nie moja hierarchia wartości. Dzisiaj pracuję za mniejsze pieniądze (choć od września znów zostaję przełożonym), ale nie zmieniłbym swojej wcześniejszej decyzji.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #316 : 29-07-2012, 08:57 »

Wiem o czym piszesz Dusiu, bo sama zrezygnowałam z przedstawicielstwa farmaceutycznego, choć to były duże pieniądze i duże premie. Ale takich jak my nie ma wielu. Nie potrafiłam sprzedawać czegoś co szkodzi człowiekowi i jest wbrew mojemu sumieniu. Podobnie z bycia aptekarzem, bo mam akurat takie wykształcenie. Ale ludzie w większości przypadków lecą na kasę i władzę.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #317 : 29-07-2012, 13:26 »

Ustawa o szczepieniach może być najgorsza ze wszystkich
http://solidarni2010.pl/n,3776,8,ustawa-o-szczepieniach-moze-byc-najgorsza-ze-wszystkich.html
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #318 : 29-07-2012, 19:55 »

"Jesteś idiotą" - jeżeli masz wątpliwości co do sensu idei szczepień...
http://zdrowobycie.blogspot.com/2012/07/jestes-idiota-jezeli-masz-watpliwosci.html
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #319 : 30-07-2012, 14:00 »

Wazny wywiad i informacje. Polecam wszystkim, ktorzy chca miec swiadomosc zagrozen ze strony szczepien. Tragiczne jest to, ze szczepienia pod kulami karabinow beda realizowane w Polsce prawdopodobnie przez gestapo zlozone ludzi o calkowicie wypranych mozgach.
----------------
 
 http://wolnemedia.net/zdrowie/zanieczyszczenia-szczepionek/
 

 
 
« Ostatnia zmiana: 30-07-2012, 16:46 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!