Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 03:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepienia z nagonką  (Przeczytany 341533 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #380 : 21-01-2013, 03:19 »

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/pelzajacy-totalitaryzm-w-ameryce.html
Cytat
Już niebawem może wejść w życie przepis o obowiązkowym szczepieniu przeciw grypie. US Centers for Disease Control and Prevention (CDC) zaleca, aby co roku każdy obywatel był zaszczepiony na grypę sezonową, z wyjątkiem kilku przypadków, w których szczepionka wiadomo, że jest niebezpieczna. Za tą propozycją opowiedział się jednogłośnie Komitet Doradczy ds. Szczepień. Wyjątek zrobiono dla dzieci w wieku poniżej 6. miesiąca i niektórych alergików.


Już teraz te „zalecenia" często stają się wymaganiami obowiązkowymi dla okręgów szkolnych i pracodawców na terenie całego kraju. Prawa do odmowy niektórych szczepień nie mają pracownicy opieki zdrowotnej. Muszą przystać na nie – nawet jeśli wiedzą, że są szkodliwe.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #381 : 21-01-2013, 11:14 »

Na razie w USA powolutku wprowadza się Orwellowskie zasady, ale nim się obejrzymy do nas też one przyjdą.
Zapisane
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #382 : 21-01-2013, 21:00 »

Znalazłam Was kilka dni temu... Zaczytuję się w temacie szczepień, a może poprawniej nieszczepienia...
O mnie to raczej nie tu... Ale krótko: mam dwoje dzieci. 6 lat-syn, zaszczepiony państwowym świństwem... dtp, wzw, gruźlica, mmr.
Córka - 2 latka, zaszczepiona jedynie dwiema dawkami wzw Engerix.
Ostatnio na święta byłam z nią na zakaźnym - na szkarlatynę...
Strasznie się bałam żeby się nie zaraziła.
Lekarze zrobili mi wodę z mózgu i byłam niemal gotowa zaszczepić na to co ominęłam. Strach wygrywał i na szczęście trafiłam tutaj...
I teraz moja obawa o nagonkę na zaszczepienie wzrosła, bo myślę, że z zakaźnego zaraz pójdzie info do sanepidu i będą mnie ścigać. Poza tym jeśli faktycznie będą tak ścigać jak w tych linkach powyżej to koszmar... Moje chronione dziecko dostanie hurtem ogrom trucizny...
Jak się przed tym bronić?
Macie jakiś pomysł?

ps. Planuję wprowadzić MO i koktajl dla naszej całej rodziny, tylko muszę sie w tym dobrze zorientować. Chciałabym też oczyścić syna ze szczepionek. Na który wątek się kierować?
« Ostatnia zmiana: 22-01-2013, 12:30 wysłane przez Agata » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #383 : 21-01-2013, 21:14 »

Nikt Ci na siłę dzieci nie zaszczepi. To TYLKO Twoja decyzja.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #384 : 21-01-2013, 21:24 »

Co powinien zrobić personel szkoły dla ochrony uczniów i pracowników?
- http://www.men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=816&catid=119&Itemid=156

" Zorganizować i przeprowadzić szkolenie lub serię szkoleń z zakresie zapobiegania szerzeniu się zakażeń wirusem nowej grypy A/H1N1 dla uczniów oraz dla rodziców".

 "Zachęcać do szczepień przeciw grypie sezonowej oraz nowej grypie A/H1N1. Wskazane może być uzgodnione z lekarzem zorganizowanie akcji szczepień dla uczniów".
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #385 : 21-01-2013, 21:42 »

Jaka umieralność jest na zwykłą grypę a jaka na A/H1N1. Porównanie: http://www.milosc-egoizm.iap.pl/pl/29808/19690/A/H1N1-pandemia_czy_panika.html

mały fragment artykułu:
"Na świecie panuje panika z powodu grypy zwanej świńską, media podsycają atmosferę, a ludzie dają się wkręcić w całe zamieszanie. Zacznijmy od czystych danych liczbowych. Rocznie na zwykłą grypę umiera około 700.000 osób, a jeżeli liczyć zgony z powodu powikłań liczba ta może dochodzić do nawet 1.000.000. Podczas gdy na świńską grypę zmarło około 6000 osób. Śmiertelność na nią wynosi poniżej 1 proc. a mimo że umarło na nią 160 razy mniej osób niż na zwykłą grypę ogłoszono pandemię, a media głośno mówią o każdym kolejnym przypadku śmiertelnym, nawet jeżeli nie był on spowodowany tylko przez świńską grypę..."
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #386 : 23-01-2013, 19:23 »

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/w-moldawii-beda-szczepic-bez-pytania-o.html
Cytat
Trybunał Konstytucyjny Republiki Mołdawii wydał decyzję zgodnie z którą obowiązkowe szczepienia dzieci nie są sprzeczne z Ustawą Zasadniczą.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Teuta
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03.02.2013
Wiedza:
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #387 : 23-01-2013, 21:03 »

Dzięki za odpowiedź, jednak jak mają wprowadzić przymusowe szczepienia bez względu na wolę rodziców, jak to można przeczytać w niektórych linkach tutaj zamieszczonych, to mam pewne wątpliwości.

Poza tym proszę o podpowiedź gdzie powinnam pytać o wprowadzenie MO u dzieci i oczyszczanie ich ze szczepień.

« Ostatnia zmiana: 23-01-2013, 23:07 wysłane przez Agata » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #388 : 23-01-2013, 21:14 »

Cytat
Poza tym proszę o podpowiedź gdzie powinnam pytać o wprowadzenie MO u dzieci i oczyszczanie ich ze szczepień.
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #389 : 23-01-2013, 22:11 »

Udowodniona korupcja na ogromną skalę i niemal jawne fałszowanie badań naukowych. Nie bądź leszczem, nie daj się oskubać!
- http://kefir2010.wordpress.com/2013/01/23/dr-jerzy-jaskowski-swinska-grypa-i-korporacje-farmaceutyczne-udowodniona-korupcja-na-ogromna-skale-i-niemal-jawne-falszowanie-badan-naukowych-nie-badz-leszczem-nie-daj-sie-oskubac/

"Zmarły dwie osoby chore na świńską grypę. Jedna ze starości, drugą potrącił samochód".

"Wnuczku chcesz "usunąć" dziadka, babcię, zafunduj im szczepionkę przeciw GRYPIE".

Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #390 : 24-01-2013, 15:10 »

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pzh-28-zgonow-z-powodu-grypy,1,5402496,wiadomosc.html
Cytat
Rzeczniczka podkreśliła, że wzrost liczby zachorowań może mieć związek z mniejszym niż rok temu zainteresowaniem radomian szczepieniami przeciwko grypie.

Kierownik Oddziału Epidemiologii WSSE w Gorzowie Wlkp Jolanta Owsińska powiedziała PAP... "Powinniśmy pamiętać, iż najskuteczniejszą i równocześnie najtańszą metodą zapobiegania zachorowaniom na grypę jest szczepienie” - podkreśliła.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-donald-tusk-w-szpitalu,1,5403195,wiadomosc.html
Cytat
"W związku z ostrą infekcją dróg oddechowych premier Donald Tusk przebywa w szpitalu. Szef rządu przerwie swój pobyt w szpitalu jutro, by uczestniczyć w głosowaniach w Sejmie"
Dochtóry nastraszą, mózg wypiorą i będzie pierwszym orędownikiem obowiązkowych szczepień przeciw grypie.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #391 : 24-01-2013, 16:03 »

Czyżby Tusk się nie zaszczepił? msn-wink
Zapisane
Esz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46

« Odpowiedz #392 : 24-01-2013, 16:04 »

Zosia <3  smile
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #393 : 28-01-2013, 10:39 »

"Koklusz wrócił na skutek zaniechania szczepień. W Polsce szczepienia dla dzieci są obowiązkowe ale nie wszyscy rodzice je wykonują - podkreśla dziennik."
- http://www.sfora.pl/Grozna-choroba-atakuje-Polakow-Myla-ja-z-grypa-a51958

Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #394 : 28-01-2013, 16:34 »

Według danych Głównego Inspektora Sanitarnego, które można znależć w jego oficjalnych raportach, w POlsce wyszczepialność wynosi 98%. Tym się chwali msn-wink
Gdzie więc te ogromne rzesze niezaszczepionych dzieci, które "sieją zarazę"?
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #395 : 28-01-2013, 17:29 »

Nie wiem dlaczego, ale ostatnio oglądałem TV i nie wiem dlaczego, ale leciał akurat TVN. Reklamowali jakiś swój dokument (czy para-dokument... a może to po prostu telenowela była?), w którym roztrzęsiona, pełna wyrzutów matka nie mogła sobie darować, że jej dziecko zmarło, ponieważ nie było szczepione. Widział to ktoś? Propaganda na całego i jak zwykle celująca w najczulszy punkt: strach.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #396 : 28-01-2013, 17:56 »

Cytat
w najczulszy punkt: strach.
Chyba utrata dziecka.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #397 : 28-01-2013, 18:01 »

No, czyli strach smile.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #398 : 28-01-2013, 22:51 »

Nie wiem dlaczego, ale ostatnio oglądałem TV i nie wiem dlaczego, ale leciał akurat TVN. Reklamowali jakiś swój dokument (czy para-dokument... a może to po prostu telenowela była?), w którym roztrzęsiona, pełna wyrzutów matka nie mogła sobie darować, że jej dziecko zmarło, ponieważ nie było szczepione. Widział to ktoś? Propaganda na całego i jak zwykle celująca w najczulszy punkt: strach.
To nowa szmira tvn-u: serial Szpital. Też widziałam tą reklamę, ale nie całą. Czasami z mężem włączamy tvn, żeby zobaczyć jakie manipulacje wymyślili, albo jaki temat zastępczy. Przyznam, że już mnie to nie bawi jak kiedyś.
Tutaj jest zwiastun, w 7 minucie "lekarz" informuje matkę, że dziecko jest w stanie ciężkim, przez to, że go nie zaszczepiła:
http://superseriale.se.pl/multimedia/video/show/5421/szpital-nowy-serial-w-tvn/
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Kko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 47
MO: 7.6.2012
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #399 : 29-01-2013, 07:22 »

"Koklusz wrócił na skutek zaniechania szczepień. W Polsce szczepienia dla dzieci są obowiązkowe ale nie wszyscy rodzice je wykonują - podkreśla dziennik."
- http://www.sfora.pl/Grozna-choroba-atakuje-Polakow-Myla-ja-z-grypa-a51958

Zakładam, że chorują tylko nieszczepione dzieci, bo te szczepione przecież nie mają prawa zachorować. To jest doskonała okazja dla zwolenników szczepień aby zaprezentować statystykę z której jasno powinno wynikać, że chorują tylko nieszczepione dzieci. No, chyba że jest inaczej i nieszczepione dzieci nie tylko nie chorują bardziej, ale jakimś sposobem przyczyniają się do chorowania tych szczepionych. Tylko nauka nie potrafi jeszcze wytłumaczyć tego mechanizmu...
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!