Szukamy tłumaczy - wolontariuszy

(1/5) > >>

Szpilka:
Potrzebni tłumacze j. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i każdego innego języka obcego do tłumaczenia artykułów na portalu. Tłumaczenia nie muszą być "na gwałt", ale dobrze by było, by pojawiały się w miarę regularnie. Biosłone chce docierać do ludzi z całego świata. Jeśli ktoś może w tym pomóc prosimy o kontakt. :)

Tandasek:
Jam jest tłumacz angielskiego, ale sytuacja życiowa niewesoła, więc mogę jedynie odpłatnie.

Tmalkiew:
Jestem nowy na forum i dopiero rozpoczynam przygodę ale jestem w stanie pomóc z tłumaczeniami. 8 lat pracy w Polsce jako tłumacz a od 7 lat w Irlandii.
Tomek

Domi5:
Cytat od: Tandasek  03-07-2012, 17:55

Jam jest tłumacz angielskiego, ale sytuacja życiowa niewesoła, więc mogę jedynie odpłatnie.


Wolontariusz nie dostaje pieniędzy ;-) Z forum korzystamy bezpłatnie, a wiedza zdobyta na forum jest bezcenna, więc jeśli jest możliwość zrobienia czegoś pożytecznego dla naszego forum, to jest okazja, żeby się odwdzięczyć. Mistrz nie pobiera opłat od nas, a poświęca nam bardzo dużo czasu.

Ja żałuję, że nie znam angielskiego na tak wysokim poziomie, bo chętnie pomogłabym.

Maciass26:
Pomogę z językiem angielskim.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona