Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sheryl Crow - walka z rakiem [Pudelek]  (Przeczytany 4726 razy)
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« : 06-06-2012, 23:56 »

Sheryl Crow wygrała już walkę z rakiem piersi, teraz ma guza mózgu, lekarze zapewniają ją, że wyzdrowieje:
http://www.pudelek.pl/artykul/40779/sheryl_crow_ma_guza_mozgu/
« Ostatnia zmiana: 06-07-2012, 20:30 wysłane przez Heniek » Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Robbxx
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-10-2010
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #1 : 07-06-2012, 11:26 »

Od czasu, jak poznałem Biosłone zupełnie innaczej odbieram wszelkie newsy na temat raka i osób chorych na raka. Kiedyś myślałem, że lekarze robią wszystko, aby pacjenta wyleczyć, przecież mamy XXI wiek a leki są ciągle udoskonalane. Teraz wiem, że medycyna w ogóle sobie nie radzi z rakiem, lekarze diagnozują raka, operują i jedynie przepisują chemię. Czasami uda się przedłużyć pacjentowi życie o kilka lat i wtedy ogłaszany jest sukces. Żal mi pacjentów, chorych na raka, bezgranicznie ufających lekarzom, oddających im wszystkie oszczędności, wierząc, że pan profesor ich uleczy. Prawda jest taka, że pan profesor nie ma zielonego pojęcia, czy pacjent wyzdrowieje. Lekarz nie jest już dla mnie autorytetem. Poza tym nie boję się raka, bo wiem, jak to działa i wiem, że mój organizm oczyszcza sie z toksyn w sposób ciągły. 
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #2 : 07-06-2012, 19:15 »

Ja mam podobne podejście. Śmieszni są ci wszyscy kalekarze dla mnie, grają uzdrowicieli, a nie znają podstawowych zasad funkcjonowania ludzkiego organizmu. Zwykli wypisywacze recept i oszuści. Straciłam ponad 10 lat życia na szukanie pomocy, majątek na leki, a teraz leczę skutki tych świetnych doktorskich rad :-/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!