Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 13:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Iluminaci sprawują całkowitą kontrolę nad nami!?!  (Przeczytany 47325 razy)
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #60 : 28-06-2013, 09:28 »

Cytat
Ale zdrowie nie jest fundamentem bycia wolnym
Denver, z całym szacunkiem, nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem.
Być może jeszcze nie czujesz tego, ale Biosłone, a jednocześnie i przede wszystkim zdrowie, jest jednym z ważniejszych czynników wyzwalających nas z niewoli tego systemu (przynajmniej z jego części handlowej, medialnej i korupcyjnej - w tzw.służbie zdrowia).   
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #61 : 28-06-2013, 11:27 »

Zginiesz na własne życzenie- Chipy - znamię bestii.

http://www.youtube.com/watch?v=kg9PM56OZyI

Fragment biblii o tym mówi. Apokalipsa Św. Jana (13,16-18)

16: I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło.

17: I że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Na tej stronie można znaleźć cały artykuł o mikro chipach, które niebawem mają pojawić się także i w Polsce.
Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #62 : 28-06-2013, 16:14 »

Wkleję jeszcze jeden filmik o wpływie kreskówek na dzieci: https://www.youtube.com/watch?v=v9RDqdkI7K0

Kukułka, no widzisz teraz mam problem rozwiązany! W dzieciństwie oglądałam na dobranoc Jacka i Agatkę,  no i przez tych strasznych ludzi ciągle chcę się upodobnić do Agatki co czyni mnie nieszczęśliwą i zdołowaną! Na dodatek nie mogę całe swoje nieszczęśliwe życie znaleźć Jacusia - mój utęskniony ideał mężczyzny! Wiedziałam, że ktoś za TYM STOI! Illuminaci z TVP! Roześlę linka po całej Polsce, odszukam podobne do mnie nieszczęśliwe kobiety i pójdziemy protestować pod sejm!

Zginiesz na własne życzenie- Chipy - znamię bestii.

http://www.youtube.com/watch?v=kg9PM56OZyI
Fragment biblii o tym mówi. Apokalipsa Św. Jana (13,16-18)
16: I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło.
 
O kurcze!
Ja mam znamię na prawym ramieniu! Mama mi mówiła, że to od jednej szczepionki podstępem danej w szkole baz jej zgody! Znak BESTII i zniewolenia! To musi być ten CHIP!
« Ostatnia zmiana: 28-06-2013, 16:31 wysłane przez Anya » Zapisane
Kukułka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #63 : 29-06-2013, 21:00 »

Anya, niestety, ale nie obejrzałaś tego filmiku, więc, proszę, nie ironizuj! Nie ma tam nic o Jacku i Agatce. Pokazany jest wpływ bajek głównie disney'owskich. Nie ma tam mowy o bajkach rodzimych, w których bardzo często ukazywane były dobre wartości.
Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #64 : 29-06-2013, 21:26 »

Kukułka, obejrzałam ten co polecasz i kilka innych. To szukanie dziury w całym. Dawniej oglądaliśmy inne bajki i jakoś nikomu wody z mózgu nie zrobiły. Wcześniej też były bajki o smokach, diabłach, potworach i jakoś ofiar nie notowano. Disney`owskie bajki też już są zamierzchłą przeszłością. Ja się na nich wychowałam i nie szukam partnera w postaci księcia, nie domagałam się od mamusi karety z dyni ani złotych pantofelków. Nie upodabniam się do Ariel, Królewny Śnieżki czy Calineczki i nie chcę spać z siedmioma krasnoludkami! A co jeszcze głupsze czepiamy się nawet kolorów, bo w bajkach złe, ale jednocześnie od chwili kiedy dziecko potrafi utrzymać kredkę w ręku dajemy mu książeczki do kolorowania. Czy ty nie oglądałaś/eś tych bajek? Mnie natomiast dziwią kolorowe książeczki typu jak to w piekle bywa, krzyżowanie, biczowanie i zjadanie potem ciała, albo inny armagedon. To dopiero działa na wyobraźnię dziecka.
Nie przyszło nikomu do głowy, że przedstawianie nieco inaczej postaci dzieciom wzmaga instynkt opiekuńczy? Duże oczy i nieproporcjonalnie większa głowa. Znajdźcie inny temat do straszenia ludzi, bo ten jakoś nie bardzo się nadaje.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #65 : 23-09-2013, 21:13 »

Jeśli już nawet z ust byłego prezydenta Polski padają te słowa to nie jest dobrze:
Zdaniem Wałęsy współczesny, zglobalizowany świat wymaga "innych programów i struktur". Noblista przyznał, że podróżując namawia ludzi do "dyskusji nad nowym porządkiem świata". - Tak daleko doszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa - mówił Wałęsa.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-z-polski-i-niemiec-powinnismy-stworzyc-jedno-panstwo/c3nm2
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #66 : 28-09-2013, 13:13 »

Nie wymagałbym jakichś mądrości z ust Wałęsy - albo raczej z jego głowy. Inteligencją człowiek nie grzeszy.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #67 : 28-09-2013, 13:22 »

Sęk w tym, że to nie jego głowa wymyśliła, ale jego usta szerzą te herezje.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!