Aktualności:

Sklep Biosłone --> wejdź

Młynek niedrogi

Zaczęty przez Blazy, 02-08-2012, 09:44

Luciano

Cytat: Poziomek w 20-05-2017, 15:21
http://www.eukasa.pl/blender-stolowy-philips-hr2860-55-bialy-zolty-pomaranczowy/
Jest dostępny.
Kupiliśmy go parę dni temu i muszę przyznać, że robienie KB stało się łatwiejsze.
Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

R2d2

Aktualnie od roku jadę na PRL-owskim zabytku znalezionym w piwnicy. Może zobacz na swoim  targowisku.
"Każda cywilizacja wypływa z małej liczby idei zasadniczych, przez cały naród przyjętych."

Piotr321

Przymierzam się do wymiany blendera, ale Philips HR 2860 jest już niedostępny.
Czy macie jakieś równie dobre zamienniki?

Darko

Zobacz MPM młynek do zbóż.

Rafalecito

Cytat: Darko w 04-03-2020, 20:55
Zobacz MPM młynek do zbóż.
Miałem, od początku mielił dosyć grubo, niezbyt mi to przeszkadzało ale rozleciał się po roku.

Gibbon

Cytat: Darko w 04-03-2020, 20:55
Zobacz MPM młynek do zbóż.
Cytat: Rafalecito w 05-03-2020, 13:45
Cytat: Darko w 04-03-2020, 20:55
Zobacz MPM młynek do zbóż.
Miałem, od początku mielił dosyć grubo, niezbyt mi to przeszkadzało ale rozleciał się po roku.

Warto czytać czego dotyczyło pytanie.

Shadow

Świetny i tani zamiennik, którego używam obecnie:
https://allegro.pl/oferta/410w-mini-blender-mlynek-turbo-mikser-robot-6705851338

Jest to praktycznie kopia philipsa. Wydaje mi się, że nawet lepiej mieli niż philips. Jedyny minus, słaby pojemnik do mielenia. Po kilku miesiącach zaczyna pękać od uderzeń, aż nie nadaje się do użycia. Jeśli ktoś posiadał wcześniej philipsa i ma pojemniki od niego to jest to świetny wybór bo pojemniki od philipsa są niezniszczalne a pasują idealnie do tego młynka.

Magnusone

Cytat: Shadow w 15-04-2020, 14:15
Jeśli ktoś posiadał wcześniej philipsa i ma pojemniki od niego to jest to świetny wybór bo pojemniki od philipsa są niezniszczalne a pasują idealnie do tego młynka.
To jest dobra informacja. Wezmę na próbę bo mój philips ma już lata świetności za sobą. Jeszcze jakby można noże naostrzyć to byłoby idealnie.

Mario

Mogę polecić blender Smart blender NB102 x JJ ze strony 4swiss. Użytkuję go od stycznia, po tym jak rozsypał mi się nasz stary sprawdzony philips. Jest trochę drogawy, bo 399 zł, ale mieli bardzo dokładnie i bardzo szybko. Mniejszy pojemnik jest niby 300 ml, ale do kreski w połowie pojemnika, w rzeczywistości ma 500 ml, także idealnie dla dwóch osób. W dużym można zrobić nawet dla 3-4 osób. Ostrze bez problemu zmieli porcję dla 2-3 a nawet 4 osób na raz.
Jedyną wadą jak dla mnie jest to, że ma tylko jedną pokrywę z ostrzami. Jak się zrobi już jeden koktajl to następny dopiero jak się wysuszy pokrywę. Z drugiej strony można dokupić drugą pokrywę za 74,9 na tej samej stronie.
Podsumowując. Po 4 miesiącach użytkowania jestem z niego bardzo zadowolony, chociaż na początku ciężko było się przyzwyczaić. Pokrywa z ostrzami droga, ale chyba dokupię na zapas, bo prędzej czy później jak każde ostrze się wytrze i rozpadnie i wtedy będzie nowe jak znalazł.

https://4swiss.pl/produkt/smart-blender-nb102-x-jj/

Poziomek

Dzięki za recenzję, zamawiam. Na rynku blenderów ostatnio straszna bieda, a ten wygląda całkiem nieźle.

Poziomek

Zakupiony i przetestowany. Mieli ziarna na pył bez najmniejszego problemu. Pracuje 90% ciszej od starego philipsa. Polecam.

Mario

Mój stary Philips pod koniec to pracował tak głośno niczym startujący odrzutowiec. Generalnie dalej działa, ale jest totalnie zajeżdżony, cieknie z każdego pojemnika, każde ostrze ma centymetrowe luzy.

Cieszę się, że pomogłem swoim poleceniem, ja też jestem bardzo zadowolony z nowego blendera.