Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 16:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Wezwanie do przebudzenia"  (Przeczytany 96131 razy)
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #80 : 16-08-2012, 21:32 »

Na pierwszy rzut oka fajna perspektywa... mam chipa pod skórą, w nim wszystkie dane. Każdy rachunek płacę wirtualnym pieniądzem, przybliżam tylko rękę do czytnika i już pobierają należność z mojego konta. W sumie to już teraz można posługiwać się kartą zbliżeniową
Fajna perspektywa? Mam coś pod skórą, nie mam swojej prywatności, bo jakieś cholerstwo zarządza jednym z najważniejszych aspektów mojego życia. I te obawy czy jakiś cwaniak nie zechce zhakować mojego miniurządzenia. Ludzie na to nie pójdą.
Coś takiego będzie możliwe dopiero w przypadku nowego pokolenia, które nie zna wolności i świata bez komputeryzacji i bankowości elektronicznej, nas jednak do tego nie zmuszą.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #81 : 16-08-2012, 22:15 »

Oczywiście napisałem "na pierwszy rzut oka" bo na chwilę obecną bardzo sobie cenię płatności kartą. Nie muszę nosić przy sobie dużej gotówki. Bez portfela mogę iść z żonką na obiad do restauracji. I jak dla mnie na tym etapie jest ok. No ale to plusy... minusów (zagrożeń) natomiast jest natomiast baaardzo dużo. Tak czy siak faktycznie idzie widmo zniewolenia.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #82 : 17-08-2012, 10:49 »

Na pierwszy rzut oka fajna perspektywa... mam chipa pod skórą, w nim wszystkie dane. Każdy rachunek płacę wirtualnym pieniądzem, przybliżam tylko rękę do czytnika i już pobierają należność z mojego konta. W sumie to już teraz można posługiwać się kartą zbliżeniową
Fajna perspektywa? Mam coś pod skórą, nie mam swojej prywatności, bo jakieś cholerstwo zarządza jednym z najważniejszych aspektów mojego życia. I te obawy czy jakiś cwaniak nie zechce zhakować mojego miniurządzenia. Ludzie na to nie pójdą.
Coś takiego będzie możliwe dopiero w przypadku nowego pokolenia, które nie zna wolności i świata bez komputeryzacji i bankowości elektronicznej, nas jednak do tego nie zmuszą.

Warto byłoby zauważyć, że TO JUŻ JEST. W krajach najbardziej objętych "terroryzmem". Tam już są te chipy, na zasadzie - jeżeli dziecko zostanie porwane, policja wie gdzie jest, nigdzie nie ucieknie, nikt nie porwie (oczywiście wszystko dla kontroli); ludzie jeżeli chcą coś zapłacić, to nie potrzebują karty.
Spiskowcy(albo realiści?) biorą to bardziej na ostro. Chip da się wyłączyć albo zablokować co się wiąże z brakiem możliwości przeprowadzania transakcji pieniężnych.
Zapisane

Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #83 : 28-11-2012, 23:14 »

http://npn.org.pl/?p=7511
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #84 : 29-11-2012, 08:13 »

I znowu, jakże nieszczęśliwie, uczony nie pozostawił żadnych zapisków, a rzeczona platforma została doszczętnie zniszczona. Co za pech.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #85 : 29-11-2012, 11:20 »

A propos chipów RFID to polecam książkę będącą co prawda fikcją literacką, ale bardzo realną fikcją: "Bydło" autor Greg M. Sarwa.

Mnie ciągle nie dają spokoju smugi, które zostawiają samoloty. Poczytajcie o tym, polecam film "Nie rozmawiaj o pogodzie" oraz całą masę dokumentów i filmów na temat tzw. chemitrail.
Zresztą wystarczy poobserwować przez dłuższy okres czasu nasze niebo...
« Ostatnia zmiana: 29-11-2012, 20:45 wysłane przez Agata » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #86 : 29-11-2012, 21:35 »

I znowu, jakże nieszczęśliwie, uczony nie pozostawił żadnych zapisków, a rzeczona platforma została doszczętnie zniszczona. Co za pech.

Pełna zgoda, ale jak miło pomarzyć o darmowej energii czy antygrawitacji.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #87 : 12-12-2012, 19:29 »

HAARP

http://npn.org.pl/?p=7547
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #88 : 13-12-2012, 10:33 »

Możliwości HAARPa nie są do końca znane. Podobno zarówno przy trzęsieniu ziemi na Haiti jak i tsunami w Japoni odnotowano wzrost aktywność pola elektromagnetycznego w okolicach HAARP. Wielu przypisuje mu również skierowanie Sandy na Nowy York, patrząc na nienaturalne skręcenie żywiołu w ostatniej fazie kiedy to wydawało się, że powinien ominąć NY. Jeśli żeczywiście potrafi wpływać na pogodę i wywoływać trzęsienia ziemi to znaczy, że ktoś się nieźle tym światem bawi.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #89 : 13-12-2012, 11:25 »

Savege7, zainteresował mnie już jakiś czas temu temat orgonu. Zastanawiam się czy nie poeksperymentować z cloudbusterem, bo w końcu koszt nie duży, a kto wie - może coś w tym jest?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #90 : 13-12-2012, 11:29 »

Już o to pytałam Mistrza, przy okazji publikacji artykułu o bioenergii i radiestezji. Mistrz nie podziela, delikatnie mówiąc, tego entuzjazmu.
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #91 : 13-12-2012, 12:12 »


Z dział orgonowych powinniście strzelać do dronów rozpylających chemtrails i będzie git.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #92 : 13-12-2012, 12:58 »

Bardziej jakimś przeciwlotniczym Scorupion smile

Wiesz K'lara - to są tematy z pogranicza wiary i nauki, dlatego większość podchodzi do nich sceptycznie. Ja obecnie eksperymentuję z małym modelem piramidy przy energetyzacji żywności i myślę, że wiele jest źródeł szeroko rozumianej energii, którą jesteśmy w stanie wykorzystać.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #93 : 13-12-2012, 22:02 »

Fajny list do Pana Sikorskiego. można się uśmiać.
Jeśli ten list tutaj nie pasuje, proszę moderatorów o przeniesienie.
- http://www.ecoego.pl/index.php/archiwum/1095-list-otwarty-do-pana-sikorskiego
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #94 : 14-12-2012, 21:14 »

Savege7, zainteresował mnie już jakiś czas temu temat orgonu. Zastanawiam się czy nie poeksperymentować z cloudbusterem...

Jak chcesz budować to pewnie już masz pościągane jakieś plany konstrukcyjne:

http://chomikuj.pl/Markowski/*2b+CLOUDBUSTER+CHEMBUSTER+DZIA*c5*81O+ORGONOWE+-+ZR*c3*93B+TO+SAM+-+OCZY*c5*9a*c4*86+NIEBO
 
Mnie to osobiście nie przekonuje, ale oczywiście masz rację, że są to tematy z pogranicza wiary i nauki, bardziej jednak kładąc nacisk na wiarę.


Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #95 : 17-12-2012, 19:40 »

Jeżeli mogę dorzucić swoje trzy grosze odnośnie wątku... Polecam naszego rodaka kanał na YouTube - WEARECHANGE, czy przekaz zapewne już znanego Alexa Jonesa. Codzienne zgrywanie jego podcastów z linka http://wp.alexjonespodcasts.com/ otwiera oczy na wiele spraw.
« Ostatnia zmiana: 17-12-2012, 19:59 wysłane przez Solan » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #96 : 17-12-2012, 21:16 »

A temat zapowiadał się ciekawie Smutny

Właśnie, może teraz coś bardziej w nurcie:

"Sygnał laserowy z pozasłonecznej planety" - http://innemedium.pl/wideo/sygnal-laserowy-pozaslonecznej-planety-gliese-581-g-dotarl-ziemi

"Chiński satelita odnalazł sztuczne struktury na Księżycu" - http://innemedium.pl/wideo/chinski-satelita-change-2-odnalazl-sztuczne-struktury-ksiezycu
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #97 : 17-12-2012, 21:37 »

Coraz bliżej daty przepowiadanej od dawna jako przełom.Czy ktoś ma jakieś przemyślenia?
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #98 : 17-12-2012, 21:41 »

Dokładnie 21 grudnia kończy się jedna aukcja na allegro i jak jej nie wygram to będzie koniec świata... więc trzymajcie za mnie kciuki dla własnego dobra.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #99 : 17-12-2012, 22:07 »

Coraz bliżej daty przepowiadanej od dawna jako przełom.Czy ktoś ma jakieś przemyślenia?

http://odkrywcy.pl/kat,111404,title,Kalendarz-Majow-zostal-zle-odczytany,wid,15181983,wiadomosc.html
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!