Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 02:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konto Fundacji Biosłone  (Przeczytany 10843 razy)
Grzegorz
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 57
MO: 04.08.2006r
Skąd: Burzenin
Wiadomości: 40

« : 15-08-2012, 03:16 »

Czy ktoś z forum orientuje się w kwestiach bankowych. W jakim banku byłoby najkorzystniej otworzyć konto fundacji?
« Ostatnia zmiana: 15-08-2012, 11:03 wysłane przez Mistrz » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1 : 15-08-2012, 08:36 »

A które banki są najbliżej Zarządu? Chodzi o to, że czasem trzeba coś uzgodnić w banku i wtedy dobrze jest mieć go pod ręką. Tu powinna też wypowiedzieć się księgowa fundacji.
Zapisane

Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #2 : 15-08-2012, 10:20 »

Prowadzę firmę już kilka lat i uważam, że najlepsze to konto, które ma dostęp przez NET. Jest tanie w utrzymaniu i ew. co trzeba rozważyć czy można tworzyć subkonta bo to może być przydatne. Ja mam konto w mbanku i jestem zadowolony ale jeśli się nie bierze kredytu. Mam dostęp do historii przelewów ze wszystkich lat. Zabezpieczeniem sa jednorazowe hasła sms. Pytanie do czego to konto ma być wykorzystywane, jak dużo będzie przelewów na zewnątrz ile osób będzie miało dostęp do konta. Na początek ja założyłbym w mbanku, ew. Volkswagen Banku i w miarę jak będzie widać jak zmieniają się operacje wtedy szukać bardziej dopasowanego konta.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 : 15-08-2012, 11:47 »

Firmy, fundacje, mogą negocjować z Bankami indywidualne warunki prowadzenia kont. Trzeba, pójść do kilku najbliższych, tych pod ręką i pogadać. Oczywiście musza być jakieś obroty, chociaż planowane. Jeśli chodzi o male kwoty to może ING się sprawdzi, bo jest za darmo. Mam 4 Konta w ING ze 10 lat i jakoś się kreci, bo maja prawie zachodnie standardy.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
m.war
« Odpowiedz #4 : 16-08-2012, 21:44 »

Czy ktoś z forum orientuje się w kwestiach bankowych. W jakim banku byłoby najkorzystniej otworzyć konto fundacji?


Pracowałem klika lat w banku i mogę pomóc.
Zapisane
m.war
« Odpowiedz #5 : 17-08-2012, 07:56 »

Jeśli mogę coś na szybko podpowiedzieć to polecam banki spółdzielcze. Duża grupa, bezpieczna i można negocjować indywidualnie warunki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!