Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Autorytet kadry forum  (Przeczytany 21981 razy)
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #20 : 21-08-2012, 23:43 »

Dlatego zgłębiaj wiedzę i sprawdzaj a zaufanie miej tylko do mądrości swego organizmu.

Aktualnie mój organizm jest zbyt mądry w porównaniu do mnie i zbyt zdenerwowany na mnie za zaśmiecanie go, aby chcieć ze mną rozmawiać i okazać mi swoją mądrość msn-wink
[/quote]

Jeszcze Ci się przedstawię. Mam wspaniałą żonę i kochane dzieciaki, mieszkam w domu i pracuję. Pracuję... przede wszystkim nad sobą. Jestem Biosłonejczykiem.
Bardzo się cieszę, że się powodzi. Być Biosłonejczykiem to jest powód do dumy, radości i szczęścia.
Zapisane

Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #21 : 22-08-2012, 00:44 »

Bioslone to nie religia, więc wiara jest tu zbędna. Zaufanie można mieć tylko do Natury. Wiedza ułatwia zrozumienie jej praw. Moim zdaniem profilaktycy nie powinni być odbierani jako autorytety. Raczej jako partnerzy do rozmowy.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #22 : 23-08-2012, 20:10 »

Zgadza się, wszyscy są równi. Ale najrówniejsi są Biosłonejczycy smile. Ja osobiście po wejściu na naszą ścieżkę czuję się nie powiem, że lepszy czy mądrzejszy od innych ale na pewno w uprzywilejowanej sytuacji. To mi bardzo pomaga w codziennym życiu czego i wam życzę.
« Ostatnia zmiana: 29-05-2013, 06:25 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!