Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 13:37 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Dziwne zawroty g³owy  (Przeczytany 85949 razy)
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #20 : 29-08-2012, 07:57 »

Helusia, bada³am tarczyce, kilka razy. Wszystko ok. Natomiast na doplerze wyszed³ guzek 4 mm, ale lekarz powiedzial, ze to nic groznego, ze wiekszosc ludzi ma takie guzki i nawet o nich nie wiedza, a do biopsji sie nie nadaje, bo za maly. No i ze pewnie to przez stres lub nerwice.

Lilithxx: te kasze, warzywa i owoce to w tej diecie oczyszcajacej, przeciwhelmintowej. To nie jest moja docelowa dieta. Przeczytalam, jak sie powinnam odzywiac i zastosuje sie do tych wskazowek. Chcialam skonczyc najpierw jedno, zeby nie przerywac w srodku, bo pozniej wyrzucalabym sobie, ze moze moj stan sie nie poprawil, bo nie zastosowalam sie do wskazowek.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #21 : 29-08-2012, 08:00 »

A nie pomy¶la³a¶, ¿e jeden sposób ¿ywienia sprzeczny z drugim, to oba nie mog± byæ dobre dla organizmu?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #22 : 29-08-2012, 08:04 »

Co dok³adnie masz na mysli? Przeciez nie stosuje obu n raz. Skoñcze jedno, przejde na MO i DP.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #23 : 29-08-2012, 08:26 »

Gosiu, je¶li mamy dowody na to, ¿e gluten powoduje wiele spustoszeñ w organizmach ludzi, to po co dalej zatruwaæ siê np. kasz± jêczmienn±, która go zawiera?
Z pewno¶ci± masz nad¿erki w ¶luzówce uk³adu pokarmowego, bo wszyscy je maj±, i bez sensu jest dok³adaæ tê powa¿n± lektynê pokarmow± do swojego stanu zdrowia.
Przeczytaj dok³adnie tu: http://www.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
« Ostatnia zmiana: 29-08-2012, 08:53 wys³ane przez Klara27 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #24 : 29-08-2012, 08:47 »

Dzieki Asiu, przeczyta³am jeszcze raz. Dodam tylko, ¿e ja nigdy problemów z ¿o³±dkiem, jelitami, gazami, etc nie mia³am. Przed t± diet± dehelmintacyjna odzywia³am siê zawsze zdrowo. Pisa³m wy¿ej o tym. Rozumiem konieczno¶æ stosowania MO i KB, ale jeszcze raz podkre¶lê, wczesniej moja dieta nie by³a niezdrowa i nie mia³am dolegliwo¶ci ¿o³±dkowo-jelitowych.   
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #25 : 29-08-2012, 08:56 »

... ale jeszcze raz podkre¶lê, wcze¶niej moja dieta nie by³a niezdrowa i nie mia³am dolegliwo¶ci ¿o³±dkowo-jelitowych.   

Ja te¿ tak my¶la³am a jednak by³o inaczej bo nie by³am zdrowa...
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 29-08-2012, 09:00 »

Ka¿dy pacjent w pe³ni zas³uguje na choroby, które ma, i które z pewno¶ci± bêdzie mia³.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #27 : 29-08-2012, 10:20 »

Ale mnie Mistrz podsumowa³ :-) Nie do³ujcie mnie, bo ja naprawde chce co¶ zmieniæ. Ciesze sie, ze trafi³am na ksi±zki Pana Józefa i znalaz³am to forum. Zwróci³am siê tu z moim problemem, bo nie uzyska³am znik±d pomocy. Rozumiem, ¿e s± tu ludzie, którzy stosuj± i MO i KB ju¿ d³ugo, s± obeznani ze wszystkimi teoriami i zasadami, ale proszê byæ bardziej wyrozumia³ym dla pocz±tkuj±cych. My te¿ za jaki¶ czas bêdziemy "obtrzaskani" :-) 
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosujê ze wzglêdu na reakcje
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.049

« Odpowiedz #28 : 29-08-2012, 14:18 »

... wyszed³ guzek 4 mm, ale lekarz powiedzial, ze to nic groznego, ze wiekszosc ludzi ma takie guzki i nawet o nich nie wiedza, a do biopsji sie nie nadaje, bo za maly.

To ciekawe, mamy trochê podobne objawy a u mnie te¿ znaleziono taki guzek na tarczycy, podobnej wielko¶ci.

Jednak ja znalza³am u siebie wiêcej tych guzków, w ró¿nych miejscach, wszystkie mniej wiêcej takiej samej wielko¶ci 4-5 mm. Nie wiem co to jest ale mam swoj± teoriê. Niesprawdzon±, mo¿e bezpodstawn±. Mog± to byæ albo jakies otorbione z³ogi, toksyny, albo na przyk³ad guzki po szczepieniu BCG.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakoñczy³am 12.2012
Sk±d: Pomorze
Wiadomo¶ci: 376

« Odpowiedz #29 : 29-08-2012, 16:54 »

Bardzo du¿o lekarzy Ciebie pobada³o i nic nie znale¼li i co teraz? Prawdziwy k³opot?
Oczywi¶cie - ¿artujê. Bardzo wiele osób z forum, mia³o tak samo.
Dlatego trzeba braæ zdrowie w swoje rêce, póki ono jeszcze jest. Trzeba zmieniæ sposób my¶lenia i zaufaæ sobie i swojemu organizmowi.
Nie wiem co to jest dieta dehelmintacyjna, ale skoro tu trafi³a¶, to pij chocia¿ miksture?
Im wcze¶niej, tym lepiej. Nasz organizm siê starzeje z roku na rok; przybywa nam te¿ toksyn z powietrza i po¿ywienia - jest tak jak pisze Klara.
Spróbuj ¶wiecowania.
Zapisane

Przyjmuj z godno¶ci± co ci lata doradzaj±, z wdziêkiem wyrzekaj±c siê przymiotów m³odo¶ci.
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #30 : 29-08-2012, 19:45 »

Zosiu, ja tez znalaz³am tych guzków wiêcej. Dok³adnie dwa. I oczywi¶cie polecia³am do dr sprawdzic. Mam na szyi takie maleñstwo, 2 -4 mm, to jest wêze³ek ch³onny, który wyskoczy³ przy jakiejs infekcji pare lat temu i siê nie wch³on±³. Tak siê zdarza podobno. I na czole, z boku, tez co¶ takiego wyczu³am.

Melindo, biorê zdrowie w swoje rêce, zatem :-) Zakupi³am produkty i zaczynam od jutra piæ MO. Musze jeszcze doczytaæ o KB, o mieszaniu z owocami czy warzywami i tez w³±czê. Nie wiem tylko, w którym momencie. Czy Wy tu wszyscy stosujecie MO, KB i DP razem? Sorry, jesli to g³upie pytanie.
Na ¶wiecowanie ide we wtorek.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2.159

« Odpowiedz #31 : 29-08-2012, 20:39 »

Regu³y nie ma, ka¿dy jest inny.
Zacznij od MO, od 1/4 dawki, obserwuj siê. Za kilka dni KB. ZZO stosuj od dzisiaj. Potem DP.
Pisz co siê dzieje, pomo¿emy. Gdy zacznie siê oczyszczanie, wszystko wstrzymuj do czasu poprawy samoczucia i od nowa.
Gocha79 - to bêd± dwa kroki do przodu, trzy do ty³u. Zapewniam, warto!
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosujê ze wzglêdu na reakcje
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.049

« Odpowiedz #32 : 30-08-2012, 00:20 »

Czy Wy tu wszyscy stosujecie MO, KB i DP razem? Sorry, jesli to g³upie pytanie.

Najlepiej bêdzie, jesli zaczniesz od solidnego zdobywania wiedzy. Bez tego tak naprawdê wiele nie zdzia³asz. Trzeba dobrze zrozumieæ o co chodzi, poprzestawiac sobie w g³owie, dobrze siê przygotowaæ. Musisz wiedzieæ po co to robisz, czemu s³u¿± konkretne dzia³ania, jakie mog± byæ oczekiwane, choæ niezbyt przyjemne reakcje, jak obserwowaæ swój organizm i s³uchaæ jego sygna³ów. Musisz tez wiedzieæ co robiæ, je¶li wyst±pi± nadmierne reakcje, czym jest niepotrzebne poganianie organizmu.
Najpierw podstawowa wiedza, potem dopiero dzia³anie ze zrozumieniem.
Zapisane
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #33 : 30-08-2012, 07:30 »

Dziêki, zasotusje siê do wskazówek. Dzi¶  zaczê³am MO, razem z córk±. Choæ moja porcja by³a normalna, nie zaczê³am, jak radzili¶cie od 1/4. Za pó¼no przeczyta³am t± wiadomo¶æ :-) My¶lê, ¿e nic negatywnego nie bêdzie siê dzia³o, bo dotychczas pi³am citrosept, ale sam, z wod±, w 15 kropli na 200 ml. Pi³am tez olej lniany i rano wode ciep³a z sokiem z 0,5 cytryny, wiêc niby sk³adniki MO (poza tym lnianym olejem), ale nie w jednej miksturze. Bêdê zdawa³a relacjê. Zaczê³am te¿ ZZO, odstawi³am diete antypaso¿ytnicz± i antygrzybicz± wg moich zielarzy :-) Jestem pe³an nadziei.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #34 : 30-08-2012, 08:01 »

Bardzo siê cieszê Gosiu z Twoich postêpów. Pomy³k± w dawce pocz±tkowej siê nie przejmuj, mo¿esz w ka¿dej chwili to poprawiæ. Ja równie¿ zaczyna³am od pe³nej (pomy³kowo) i po prostu wcze¶niej wyst±pi³y reakcje oczyszczania. No i by³y do¶æ silne.
Jest jeszcze jedna wa¿na informacja dot. dawki MO. Staraj siê nie przekroczyæ tych 30 ml ogó³em, bo ¿o³±dek to strawi. Przy pe³nych dawkach o przeholowanie ³atwo.
Zmieñ dane na profilu i czytaj, czytaj, czytaj. Oczywi¶cie ze zrozumieniem. msn-wink
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #35 : 30-08-2012, 08:09 »

Ok, dziêki !!!! :-)
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakoñczy³am 12.2012
Sk±d: Pomorze
Wiadomo¶ci: 376

« Odpowiedz #36 : 30-08-2012, 22:43 »

Znalaz³am w Google, ¿e - diet± dehelmintacyjna - to jest odrobaczanie.

Zasz³a¶ bardzo daleko.
Poszukaj co o tym pisze Mistrz.
Zapisane

Przyjmuj z godno¶ci± co ci lata doradzaj±, z wdziêkiem wyrzekaj±c siê przymiotów m³odo¶ci.
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #37 : 31-08-2012, 09:39 »

Tak, to jest odrobaczanie. Bo na Imedisie wysz³y mi jakie¶ paso¿yty i grzyb. Skoñczy³±m jednak t± dietê i od wczoraj jem zgodnie z ZZO. Plus MO. Samopoczucie-doskona³e. Nie mia³am ucisku w czole i zawrotów. Mo¿e ju¿ tak zostanie? POszukam, co pisze w tej kwestii Mistrz.
Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #38 : 01-09-2012, 12:43 »

Mo¿e tak zostanie, a mo¿e czasowo siê pogorszy, my¶lê, ¿e na pewno, ale to w³a¶nie dobry znak.
Zapisane
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #39 : 01-09-2012, 12:51 »

Na razie pogorszenia nie ma. A to ju¿ trzeci dzieñ. Ja w zasadzie, jak pisa³am wy¿ej, za¿ywa³am duzo ró¿nych sk³adników oczyszczaj±cych, w dawkach du¿o za du¿o, jak widze w tej strony. Wiêc mo¿e dklatego mia³am przez tyle czasu tak± reakcjê. Póki co, jest ok, nie chce zapeszaæ. Od wczoraj podajê tez MO mê¿owi. Tak na wszelki, bo on zawsze czu³ siê dobrze. No i stosujemy ZZO.     
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!