Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:15 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Dziwne zawroty g³owy  (Przeczytany 85366 razy)
Helusia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: obecnie nie stosujê
Wiedza:
Sk±d: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 749

« Odpowiedz #80 : 13-09-2012, 08:44 »

Gocha, je¶li to sprawy nerwicowe czy hormonalne (te dwa uk³ady ¶ci¶le wspó³pracuj± ze sob±) to magnez jest wskazany (slow mag). Nie wiem w jakim jeste¶ wieku. Takie objawy zg³aszaj± te¿ kobiety w okresie menopauzy (42 - 50 lat).
Zapisane

Najcenniejsze, co mo¿esz podarowaæ innym, to m±dro¶æ
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #81 : 13-09-2012, 09:11 »

Mam 33 lata. Hormony bada³am. W porz±dku. Wszystko jest w porz±dku, je¶li chodzi o wyniki badañ. Dlatego to jest takie dziwne. Czy tylko ten magnez polecasz? Ja biorê magnez, ale akurat nie slow mag.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: obecnie nie stosujê
Wiedza:
Sk±d: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 749

« Odpowiedz #82 : 13-09-2012, 10:09 »

Jeste¶ m³oda, ale jak masz s³aby uk³ad nerwowy to i hormonalny przy tym cierpi. Powinna¶ moim zdaniem braæ slov mag i to przynajmniej na noc 3 tabl.. Pamiêtam, jak przed laty (nie zna³am jeszcze tego forum) mia³am podobnie (zawroty, trzêsawkê), wtedy kole¿anka poleci³a mi abym wziê³a 10 zastrzyków Vit. B12 500 jedn.. Dosta³am takiej energii na d³ugi czas.
Zapisane

Najcenniejsze, co mo¿esz podarowaæ innym, to m±dro¶æ
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #83 : 13-09-2012, 11:34 »

Kupiê w takim razie Slow- mag. Wit. B te¿ biorê (B complex), nie wiem jaka tam jest dawka B12. A Tobie jak przesz³y te zawroty i trzêsawki?  Tylko po B12? I czy co¶ w badaniach Ci wychodzi³o?
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 17:59 wys³ane przez Klara27 » Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: obecnie nie stosujê
Wiedza:
Sk±d: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 749

« Odpowiedz #84 : 13-09-2012, 15:22 »

Nic w badaniach mi nie wychodzi³o. Diagnoza by³a: nerwica wegetatywna. Najczê¶ciej pojawia siê w okresie wzmo¿onego d³ugotrwa³ego stresu, zmartwieñ, zmêczenia, wyczerpania organizmu. Na nerwice podatne s± osoby zbyt wra¿liwe, uczuciowe. Jednak na leki siê nie zgodzi³am. Trochê chodzi³am na relaksacje - mnie to akurat + ta vit B12 du¿o pomog³a i na d³ugo. Czasami po d³ugim stresie wracaj± podobne objawy ale w du¿o mniejszym stopniu i po kilkudniowym odpoczynku najczê¶ciej przechodz±. Wspomagam siê wtedy kropelkami walerianowymi, (czasami Validolem).
Dzisiaj masz do dyspozycji KB, w którym jest wiêcej witamin i menera³ów (przyswajalnych) jak  w B complex, któr± stosujesz (a uwa¿am, ¿e i tak organizm jej nie przyswaja w tabletkach). Ponadto Slow-mag:  ja stosujê codziennie przed snem 2-3 tabletki (nerwy wyp³ukuj± du¿o magnezu) Najwa¿niejszy jest jednak spokój.
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 18:01 wys³ane przez Klara27 » Zapisane

Najcenniejsze, co mo¿esz podarowaæ innym, to m±dro¶æ
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #85 : 13-09-2012, 19:32 »

U mnie tez stwierdzono nerwicê. Lêkow±. Mia³am kilka tragicznych prze¿yæ w ¿yciu. Na leki te¿ siê nie zgodzi³am. Chdzi³am na akupunkturê, bra³am zio³a TCM i æwiczy³am techniki relaksacji. Ale mój stan zamiast poprawiaæ siê, ulaga³ pogorszeniu. Dizisiaj wróci³am do KB. Zakupi³am te¿ slow mag, wiêc po³kne na noc 3 tabletki. Dzieki Helusia za Twój opis. Kupi³am dzi¶ ksi±¿kê "Kod uzdrawiania" A. Loyd'a i B. Johnsona. Je¶li kiedy¶ mia³a¶ nerwicê, polacam Ci j±.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: obecnie nie stosujê
Wiedza:
Sk±d: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 749

« Odpowiedz #86 : 13-09-2012, 20:10 »

Mam "Kod Uzdrawiania". Fajnie jest napisana. Dostêpnym bardzo jêzykiem. Musisz przeczytaæ j± ca³± od samego pocz±tku. Wtedy jest sens jej czytania w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 20:12 wys³ane przez Helusia » Zapisane

Najcenniejsze, co mo¿esz podarowaæ innym, to m±dro¶æ
Gocha79
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: Ja i córka 30 sierpnia 2012
Sk±d: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 43

« Odpowiedz #87 : 13-09-2012, 20:58 »

Ju¿ czytam :-)
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 582

« Odpowiedz #88 : 21-03-2013, 21:02 »

Ciekawe dlaczego w±tek siê urwa³ w momencie czytania ksi±¿ki...msn-wink
Zastosowa³a¶ ju¿ te kody?
My¶lê, ¿e przepracowanie pewnych tematów (emocji) ma ogromne znaczenie z punktu widzenia psychiki i aury, co mo¿e bardzo korzystnie wp³ywaæ na zdrowie. Jednak mam pewne w±tpliwo¶ci co do 'uzdrawiaj±cego' dzia³ania opisanych w ksi±¿ce pozycji.
Próbowa³am kiedy¶ stosowaæ tê metodê, ale odstawi³am j± nie widz±c oczekiwanych efektów. Ceniê natomiast jej aspekt terapeutyczny je¶li chodzi o uzdrawianie uczuæ i podnoszenie wibracji energetycznych.

A Wy jakie macie do¶wiadczenia?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #89 : 21-03-2013, 22:23 »

Z wibracjami energetycznymi nie mam ¿adnych, co to jest?
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 582

« Odpowiedz #90 : 21-03-2013, 23:31 »

Z wibracjami energetycznymi nie mam ¿adnych, co to jest?

Celem dokszta³cenia zacznij mo¿e od przybli¿enia sobie sylwetki Alberta Einsteina:)

W tym konkretnym przypadku chodzi o to jak± energi± emanujesz i co wysy³asz do innych.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #91 : 22-03-2013, 07:53 »

Chêtnie przybli¿ê i my¶lê, ze nie tylko ja.
Mo¿esz podaæ tytu³ pracy, w której Einstein pisze o podnoszeniu wibracji energetycznych?
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze wzglêdu na uci±¿liwe objawy
Wiadomo¶ci: 1.020

« Odpowiedz #92 : 01-01-2017, 19:51 »

W w±tku poruszony jest temat zawrotów g³owy, których przyczyn± s± zwyrodnienia krêgos³upa. Ja borykam siê z uczuciem bycia pijan± (zawroty) wystêpuj±ce z nerwic± lêkow± od ponad roku, które to zapocz±tkowa³o ssanie oleju. Ssanie przerwa³am. Parê tygodni temu rozpoczê³am kuracjê mieszank± na drogi oddechowe, gdy¿ wydawa³o mi siê ¿e zatkane zatoki powoduj± owe problemy. Po 4 tygodniach wyst±pi³o czyszczenie w postaci silnej nerwicy, zawrotów, kataru, ³zawienia, podwy¿szonej temperatury. Oczywi¶cie nie wszystko naraz. Od paru dni odczuwa³am bardzo uci±¿liwe zmêczenie, przyspieszone têtno, niepokój, czêste chodzenie do wc. My¶la³am, ¿e umieram. Wczoraj zmêczenie ust±pi³o a wyst±pi³ silny ból prawej strony szyi (ty³). Wnioskujê zatem, ¿e przyczyn± moich nerwic (oraz zawrotów g³owy w ostatnim czasie) by³o zwyrodnienie krêgos³upa szyjnego, o czym dok³adnie czytamy w artykule o oczyszczaniu:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem

Wszystkie objawy oczyszczaj±ce powoli ustêpuj±, ale nie mogê otrz±sn±æ siê z powodu cudu, który siê wydarzy³! Czy to jest koniec moich nerwic?
Nie rozumiem tylko w jaki sposób mieszanka na drogi oddechowe ruszy³a z³ogi w krêgos³upie szyjnym? Dziêkujê panie Józefie!
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!