Niemedyczne forum zdrowia
24-08-2019, 11:35 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Dziwne zawroty g這wy  (Przeczytany 52489 razy)
Helusia

P貫: Kobieta
MO: obecnie nie stosuj
Wiedza:
Sk康: Wielkopolska
Wiadomo軼i: 749

« Odpowiedz #80 : 13-09-2012, 09:44 »

Gocha, je郵i to sprawy nerwicowe czy hormonalne (te dwa uk豉dy 軼i郵e wsp馧pracuj ze sob) to magnez jest wskazany (slow mag). Nie wiem w jakim jeste wieku. Takie objawy zg豉szaj te kobiety w okresie menopauzy (42 - 50 lat).

Najcenniejsze, co mo瞠sz podarowa innym, to m康ro嗆
Gocha79

MO: Ja i c鏎ka 30 sierpnia 2012
Sk康: 奸御kie
Wiadomo軼i: 44

« Odpowiedz #81 : 13-09-2012, 10:11 »

Mam 33 lata. Hormony bada豉m. W porz康ku. Wszystko jest w porz康ku, je郵i chodzi o wyniki bada. Dlatego to jest takie dziwne. Czy tylko ten magnez polecasz? Ja bior magnez, ale akurat nie slow mag.
Helusia

Wiedza:

« Odpowiedz #82 : 13-09-2012, 11:09 »

Jeste m這da, ale jak masz s豉by uk豉d nerwowy to i hormonalny przy tym cierpi. Powinna moim zdaniem bra slov mag i to przynajmniej na noc 3 tabl.. Pami皻am, jak przed laty (nie zna豉m jeszcze tego forum) mia豉m podobnie (zawroty, trz瘰awk), wtedy kole瘸nka poleci豉 mi abym wzi窸a 10 zastrzyk闚 Vit. B12 500 jedn.. Dosta豉m takiej energii na d逝gi czas.

Gocha79

« Odpowiedz #83 : 13-09-2012, 12:34 »

Kupi w takim razie Slow- mag. Wit. B te bior (B complex), nie wiem jaka tam jest dawka B12. A Tobie jak przesz造 te zawroty i trz瘰awki?  Tylko po B12? I czy co w badaniach Ci wychodzi這?
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 18:59 wys豉ne przez Klara27 » Zapisane
Helusia

Wiedza:

« Odpowiedz #84 : 13-09-2012, 16:22 »

Nic w badaniach mi nie wychodzi這. Diagnoza by豉: nerwica wegetatywna. Najcz窷ciej pojawia si w okresie wzmo穎nego d逝gotrwa貫go stresu, zmartwie, zm璚zenia, wyczerpania organizmu. Na nerwice podatne s osoby zbyt wra磧iwe, uczuciowe. Jednak na leki si nie zgodzi豉m. Troch chodzi豉m na relaksacje - mnie to akurat + ta vit B12 du穎 pomog豉 i na d逝go. Czasami po d逝gim stresie wracaj podobne objawy ale w du穎 mniejszym stopniu i po kilkudniowym odpoczynku najcz窷ciej przechodz. Wspomagam si wtedy kropelkami walerianowymi, (czasami Validolem).
Dzisiaj masz do dyspozycji KB, w kt鏎ym jest wi璚ej witamin i menera堯w (przyswajalnych) jak  w B complex, kt鏎 stosujesz (a uwa瘸m, 瞠 i tak organizm jej nie przyswaja w tabletkach). Ponadto Slow-mag:  ja stosuj codziennie przed snem 2-3 tabletki (nerwy wyp逝kuj du穎 magnezu) Najwa積iejszy jest jednak spok鎩.
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 19:01 wys豉ne przez Klara27 » Zapisane

Gocha79

« Odpowiedz #85 : 13-09-2012, 20:32 »

U mnie tez stwierdzono nerwic. L瘯ow. Mia豉m kilka tragicznych prze篡 w 篡ciu. Na leki te si nie zgodzi豉m. Chdzi豉m na akupunktur, bra豉m zio豉 TCM i 獞iczy豉m techniki relaksacji. Ale m鎩 stan zamiast poprawia si, ulaga pogorszeniu. Dizisiaj wr鏂i豉m do KB. Zakupi豉m te slow mag, wi璚 po趾ne na noc 3 tabletki. Dzieki Helusia za Tw鎩 opis. Kupi豉m dzi ksi捫k "Kod uzdrawiania" A. Loyd'a i B. Johnsona. Je郵i kiedy mia豉 nerwic, polacam Ci j.
Helusia

Wiedza:

« Odpowiedz #86 : 13-09-2012, 21:10 »

Mam "Kod Uzdrawiania". Fajnie jest napisana. Dost瘼nym bardzo j瞛ykiem. Musisz przeczyta j ca陰 od samego pocz徠ku. Wtedy jest sens jej czytania w og鏊e.
« Ostatnia zmiana: 13-09-2012, 21:12 wys豉ne przez Helusia » Zapisane

Gocha79

« Odpowiedz #87 : 13-09-2012, 21:58 »

Ju czytam :-)
Tashideley

MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 583

« Odpowiedz #88 : 21-03-2013, 22:02 »

Ciekawe dlaczego w徠ek si urwa w momencie czytania ksi捫ki...msn-wink
Zastosowa豉 ju te kody?
My郵, 瞠 przepracowanie pewnych temat闚 (emocji) ma ogromne znaczenie z punktu widzenia psychiki i aury, co mo瞠 bardzo korzystnie wp造wa na zdrowie. Jednak mam pewne w徠pliwo軼i co do 'uzdrawiaj帷ego' dzia豉nia opisanych w ksi捫ce pozycji.
Pr鏏owa豉m kiedy stosowa t metod, ale odstawi豉m j nie widz帷 oczekiwanych efekt闚. Ceni natomiast jej aspekt terapeutyczny je郵i chodzi o uzdrawianie uczu i podnoszenie wibracji energetycznych.

A Wy jakie macie do鈍iadczenia?
scorupion
« Odpowiedz #89 : 21-03-2013, 23:23 »

Z wibracjami energetycznymi nie mam 瘸dnych, co to jest?
Tashideley

MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 583

« Odpowiedz #90 : 22-03-2013, 00:31 »

Z wibracjami energetycznymi nie mam 瘸dnych, co to jest?

Celem dokszta販enia zacznij mo瞠 od przybli瞠nia sobie sylwetki Alberta Einsteina:)

W tym konkretnym przypadku chodzi o to jak energi emanujesz i co wysy豉sz do innych.
scorupion
« Odpowiedz #91 : 22-03-2013, 08:53 »

Ch皻nie przybli輳 i my郵, ze nie tylko ja.
Mo瞠sz poda tytu pracy, w kt鏎ej Einstein pisze o podnoszeniu wibracji energetycznych?
Wera

MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze wzgl璠u na uci捫liwe objawy
Wiadomo軼i: 1.020

« Odpowiedz #92 : 01-01-2017, 20:51 »

W w徠ku poruszony jest temat zawrot闚 g這wy, kt鏎ych przyczyn s zwyrodnienia kr璕os逝pa. Ja borykam si z uczuciem bycia pijan (zawroty) wyst瘼uj帷e z nerwic l瘯ow od ponad roku, kt鏎e to zapocz徠kowa這 ssanie oleju. Ssanie przerwa豉m. Par tygodni temu rozpocz窸am kuracj mieszank na drogi oddechowe, gdy wydawa這 mi si 瞠 zatkane zatoki powoduj owe problemy. Po 4 tygodniach wyst徙i這 czyszczenie w postaci silnej nerwicy, zawrot闚, kataru, 透awienia, podwy窺zonej temperatury. Oczywi軼ie nie wszystko naraz. Od paru dni odczuwa豉m bardzo uci捫liwe zm璚zenie, przyspieszone t皻no, niepok鎩, cz瘰te chodzenie do wc. My郵a豉m, 瞠 umieram. Wczoraj zm璚zenie ust徙i這 a wyst徙i silny b鏊 prawej strony szyi (ty). Wnioskuj zatem, 瞠 przyczyn moich nerwic (oraz zawrot闚 g這wy w ostatnim czasie) by這 zwyrodnienie kr璕os逝pa szyjnego, o czym dok豉dnie czytamy w artykule o oczyszczaniu:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem

Wszystkie objawy oczyszczaj帷e powoli ust瘼uj, ale nie mog otrz御n望 si z powodu cudu, kt鏎y si wydarzy! Czy to jest koniec moich nerwic?
Nie rozumiem tylko w jaki spos鏏 mieszanka na drogi oddechowe ruszy豉 z這gi w kr璕os逝pie szyjnym? Dzi瘯uj panie J霩efie!
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!