Niemedyczne forum zdrowia
27-05-2024, 16:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: I tak to się zaczęło  (Przeczytany 150589 razy)
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #20 : 28-12-2011, 11:44 »

A jeśli forum się kiedyś jakoś odrodzi, to czy dostaniemy o tym jakąś informację? Może na portalu?
Zapisane
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #21 : 28-12-2011, 11:46 »

Ja coś tu czuję kryzys małżeński wśród rządzących i zmęczenie materiału. Ale szkoda, szkoda, szkoda ...
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #22 : 28-12-2011, 11:47 »

Bardzo dobry ruch Mistrza. W pełni popieram. Może jak zniknie forum wielu doceni pracę włożoną w ten projekt, może też samodzielnie zacznie myśleć i w końcu ozdrowieć. A Eksperci mają prawo odejść bez podania przyczyny. Biadolenie o ich braku niszczy morale zespołu.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #23 : 28-12-2011, 11:57 »

Czytam i nie wierzę!!! Przecież przy takim transferze jaki obserwuję na tym forum serwer za 200 zł rocznie w zupełności nam wystarczy!
200 zł miesięcznie to za mało.
Bez żartów - prowadzę 2 duże fora (www.w210.pl, www.w203.pl) gdzie łącznie jest kilkanaście tys. użytkowników i niedawno wykupiłem ten serwer http://linuxpl.com/Konto-W5GB_f_2_pakiet_21 , który z dużym zapasem wystarcza (120 GB transferu miesięcznie, 20 GB pojemności), więc prosze nie opowiadać bajek, że portal + forum biosłone, na którym jest ok 500 użytkowników potrzebuje większego serwera!

Widzę, że przez potyczki "na górze" ucierpimy my wszyscy! Tylko czy tak powinno być?
A może chodzi tu o coś więcej? - może sam Pan przestaje wierzyć w swoje idee i metody? Bo ja już nie wiem co mam mysleć...
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #24 : 28-12-2011, 12:03 »

Panie Słonecki - Ludzie Panu zaufali - jak sam widzi nie zadowolą się byle wyjaśnieniem o braku funduszy. Chyba należy się prawdziwe wyjaśnienie i podanie powodów takiej decyzji.
Proszę zwrócić uwagę na fakt że gdy coś jest niejasne - ludzie sami sobie dopisują teorie spiskowe jak np. ta powyżej - chyba nigdy by niechciał pan żeby posądzono o zrezygnowanie ze swoich przekonań.
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Zebbra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #25 : 28-12-2011, 12:04 »

Jeśli chodzi o finanse, to można wprowadzić opłaty za korzystanie z forum, może trochę powstrzymałoby to tzw. trolle. Ewentualnie jakąś dobrowolną składkę, ja się deklaruję. Trochę mało czasu do końca roku, ale może niech odezwą się osoby, które nie chcą zamknięcia forum i nie płaczą za ekspertami, itp. Dlaczego zawsze jest paru pieniaczy, którzy wszystko psują dla tych którzy może się nie odzywają, ale czytają i korzystają z forum w razie potrzeby? Nie interesuje mnie tak naprawdę, dlaczego ktoś tam odszedł i się na nas "wypiął". Takie jest życie, ktoś miał swoje powody, nie chciał być na forum to się wypisał. Tym co go znali na pewno jest szkoda, ale przecież pozostał ogrom wiedzy, mnóstwo tematów potrzebnych w różnych chwilach i na pewno jest sporo osób, które mogłyby i chciałyby pomóc jeśli chodzi o koszty. Najbardziej szkoda byłoby zniszczyć to wszystko, co już powstało, wiele lat pracy wielu ludzi, mnóstwo świadectw osób, którym pomogły zasady Biosłone, dowodów na to, że te zasady naprawdę działają i ja na przykład wiele nadziei w tych świadectwach odnalazłam. A potem to już się tylko upewniłam że to fakt, ale na początku czytanie opinii innych, którzy mieli podobnie i wyszli z tego było bardzo pomocne, zwłaszcza że na początku to wszystko brzmi nieprawdopodobnie i trzeba czasu żeby to zrozumieć.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #26 : 28-12-2011, 12:12 »

Najbardziej szkoda byłoby zniszczyć to wszystko, co już powstało, wiele lat pracy wielu ludzi, mnóstwo świadectw osób, którym pomogły zasady Biosłone, dowodów na to, że te zasady naprawdę działają i ja na przykład wiele nadziei w tych świadectwach odnalazłam.

Tak, te świadectwa dochodzenia do zdrowia są ważne. To jak światełko w tunelu. Zawsze gdy wątpiłam, odradzałam się na nowo w walce o nowe, lepsze życie.

Jeśli to wszystko musi się rozpaść, to pragnę podziękować Mistrzowi za otworzenie nam szeroko oczu, za nowe życie. smile
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #27 : 28-12-2011, 12:12 »

Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale odnoszę wrażenie, że jedynym człowiekiem na forum, który ma wiedzę popartą setkami doświadczeń jest Mistrz. Eksperci, nic im broń Boże nie ujmując, świecą światłem odbitym. W zawiązku z tym, odejście jednego, dwóch, czy wszystkich na raz niewiele zmienia, co mieliśmy okazję parę razy zauważyć.
Drugie spostrzeżenie dotyczy zarządzania. Nie znam, nie rozumiem, ale kilka niuansów wskazuje na dziwne układy, tylko...że to nie nasz biznes.
Zapisane
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #28 : 28-12-2011, 12:13 »

Czy Pan Józef mógłby ewentualnie napisać czy po zamknięciu będzie dostęp do forum na zasadzie możliwości przeczytania tekstów archiwalnych - pytam, bo jestem zupełnym laikiem w zakresie funkcjonowania i zamykania takich forów.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #29 : 28-12-2011, 12:18 »

Czy Pan Józef mógłby ewentualnie napisać czy po zamknięciu będzie dostęp do forum na zasadzie możliwości przeczytania tekstów archiwalnych - pytam, bo jestem zupełnym laikiem w zakresie funkcjonowania i zamykania takich forów.
Też o to prosimy, są przecież darmowe serwery. Sama mam na takim stronę. Choć nie wiem, czy taki darmowy serwer wszystko zmieści. Może tylko najważniejsze wątki.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #30 : 28-12-2011, 12:25 »

Lenka - serwer to żaden problem. Tak jak pisałem wyżej - góra 200 zł i mamy serwer kilkukrotnie przewyższający potrzeby transferowe forum + portalu. A kwotę tą bez problemu uzbieramy w kilka dni.
Tu chodzi o coś innego, i albo Mistrz powie nam prawdę, albo zamknie to forum i pozostawi nam przeróżne domysły.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 12:30 wysłane przez Zmichal » Zapisane
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #31 : 28-12-2011, 12:37 »

Pan Józef jest, z tego co zauważyłam, akurat taką osobą, że ma w głębokim poważaniu to czego chcialibyśmy się domyślac - wyjaśnień i tak się nikt nie doczeka. A mi zależy na informacji czy archiwum zostanie później udostępnione. Wielu wątków nie zdążyłam przeczytać, a kiedyś jeszcze bym chciała.
Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #32 : 28-12-2011, 12:57 »

Naprawdę nie wiem czym została podyktowana decyzja o zamknięciu forum, ale to Mistrza decyzja i musimy ją uszanować, pożegnać wszystkich i przeprosić i mieć nadzieję, że jednak forum za jakiś czas się odrodzi i znów będzie tak jak dawniej, czyli tak jak teraz. Wszystkich, którzy zechcą się pożegnać i przeprosić proszę o wpisywanie się w tym wątku, jak już ma to miejsce powyżej.
I to nieprawda, że na Biosłone nie było miło, bo było, tylko niereformowalni pacjenci nie potrafili tego zrozumieć. I dziękuję wszystkim i Mistrzowi.

Mistrzu, apel ostatniej szansy! Nie zamykaj forum!!!!!!!

Proszę nie przesadzajmy z tym przepraszaniem. Choć Gościsław mówi o jakimś wielkim stylu w jakim pożegnał się i odszedł Zibi to ja nijak tego stylu doszukać się nie mogę. Rozumiem, że chodzi o prywatne sprawy (czytaj poróżnienie się z Mistrzem). Jednak zupełnie pojąć nie mogę tej nagłej skruchy i przepraszania wszystkich, których z taką konsekwencją Zibi obnażał z głoszenia nieprawdy oraz zakłamania. To postawa godna człowieka zamieszanego w niecne czyny, a Ruch Biosłone z pewnością do takich nie należy. Chciałbym dodać, że prowadzenie Gabinetu Profilaktyka Zdrowia jako pionierskiego w skali kraju mogło Zibiego sporo kosztować, ale nie kto inny tylko On sam wielokrotnie wspominał jaką satysfakcję czerpie z pomocy cierpiącym i często terminalnie chorym. Tym ludziom przywracał zdrowie w oparciu o biosłonejską wiedzę. Zibi postanowił jednak odejść. To jego wybór - czy dobry oceni po upływie czasu.
Teraz chciałem kilka słów skierować do Mistrza. Otóż my nie wiemy jako szeregowi użytkownicy forum co wpływa na tak gwałtowne reakcje Ekspertów. Proszę się jednak nie dziwić, że wielu źle znosi stratę i w jakiś sposób przyzwyczaja się do obecności wartościowych osób na forum. Przecież o ich wartości sam Pan wcześniej stanowił przyznając im właśnie tak wysoką rangę. Wiem, że takie skamlanie po odejściu kolejnego eksperta nic merytorycznego nie wnosi, lecz proszę o wybaczenie tych emocjonalnych wpisów.
Otworzył Pan przed nami drzwi tego bezpiecznego, przebogatego w najcenniejszą człowiekowi wiedzę wirtualnego domu. Nigdy nie zapomnę jak ledwo żywy, prawie trzy lata temu zapukałem i zostałem do niego wpuszczony. Od tamtego momentu po kilka razy dziennie zaglądam tutaj, czytam, czerpię siłę i najzwyczajniej w świecie cieszę się, że istnieje.
Jeśli rzeczywiście zajdzie konieczność zapłacenia czynszu to myślę wspólnie udźwigniemy ciężar utrzymania serwera.
Proszę jednak nie karać wszystkich za sprawy, których nie kreujemy i nie mamy do nich dostępu. Proszę nie zatrzaskiwać drzwi bezpiecznej przystani przed nami wszystkimi.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 13:07 wysłane przez Slawekgo » Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #33 : 28-12-2011, 13:05 »

Zibi miał odwagę napisać, że się żegna. Inni eksperci tego nie zrobili, stąd mój szacun. Jakoś człowieka trzeba pożegnać ciepłym słowem, skoro odchodzi. Jak Mistrz ogłosi, że odchodzi to też wielki szacunek za ogrom pracy. Nie ogłosił tego jednak oficjalnie, tylko postraszył, więc nie panikowałbym za bardzo.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #34 : 28-12-2011, 13:14 »

Może Mistrz jest na razie zmęczony prowadzeniem forum. Odchodzą kolejne osoby na które liczył. Może postanowił zamknąć forum w momencie gniewu i rezygnacji. Może po  przemyśleniu i zastanowieniu się zmieni jednak zdanie.
 To naprawdę jest dla nas drugi dom, ostoja spokoju i prawdziwej, pewnej drogi w otaczającym nas dookoła zwariowanym świecie.
Zapisane
Apriliana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15-01-2008 z przerwą w wakacje, od 01-09-2008 ponowne stosowanie
Skąd: woj. lubelskie
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #35 : 28-12-2011, 13:18 »

Ja mam nadzieję, że Forum zostanie... Tyle osób zaufało Biosłone. Dzięki temu forum wreszcie zaczynam normalnie funkcjonować i każdego dnia uczę się nowych rzeczy jak  żyć aby żyć pełnią życia... Byłaby to ogromna strata dla każego z nas...
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #36 : 28-12-2011, 13:23 »

Skoro w temacie wątku jest wyrażenie "Własne Życzenie", to ja chciałbym złożyć wszystkim uczestnikom forum najlepsze życzenia poświąteczne i przednoworoczne.

Oczywiście, nikogo nie mam zamiaru za nic przepraszać, w szczególności lekarzy i homełopatów.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #37 : 28-12-2011, 13:27 »

Bez żartów - prowadzę 2 duże fora (www.w210.pl, www.w203.pl) gdzie łącznie jest kilkanaście tys. użytkowników i niedawno wykupiłem ten serwer http://linuxpl.com/Konto-W5GB_f_2_pakiet_21 , który z dużym zapasem wystarcza (120 GB transferu miesięcznie, 20 GB pojemności), więc prosze nie opowiadać bajek, że portal + forum biosłone, na którym jest ok 500 użytkowników potrzebuje większego serwera!
Nie ma Pan pojęcia, o czym pisze. Teraz nie ma naszego Admina, bo jest na urlopie, który by wyjaśnił, jak i co, toteż, posądzony o kłamstwo, jestem zmuszony zaprezentować wyciąg bankowy.

« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 13:33 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Isia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 56
MO: 29.o1.2011
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 76

« Odpowiedz #38 : 28-12-2011, 13:30 »

A mnie żal... Czuję smutek, bo wśród was poczułam się jak w rodzinie. Dotąd wpadałam w niesamowite przygnębienie, bo gdziekolwiek poszłam, z kimkolwiek rozmawiałam, otrzymywałam informację zwrotną, że jestem dziwna, nie chcę brać leków, narzekać, szukać coraz to nowych schorzeń, badać się. Czytam forum od dawna, a aktywnie uczestniczę niecałe dwa miesiące i pamiętam, że gdy dostałam zawiadomienie o przyjęciu, wzruszyłam się, naprawdę, miałam ochotę napisać w przywitalni, że was kocham. Pewnie że dostrzegam poróżnienia, czasem nieładne określenia, ale mimo wszystko uważam, że łączy nas tak wiele, że powinniśmy trwać jak opoka. W myślach, i nie tylko w myślach, przyrównuję Mistrza do ojca (proszę wybaczyć :-) nie chodzi o wiek), który wiele uczy, jak trzeba beszta, a czasem czuje zniecierpliwienie i znużenie i mówi: 'odczepcie się'. Nigdy nie pytałam Pana Słoneckiego wprost o poradę, ale korzystam z jego wypowiedzi nieustannie. Wiedza forumowiczów w ogóle jest przeogromna. Są i tacy na forum, którzy robią trochę szumu, trochę wzburzają, a nawet wkurzają, ale... dzięki nim pamiętamy, że jesteśmy ludźmi i również w takich wypadkach musimy zaradzić, poradzić albo jakoś inaczej zareagować. Nie wyobrażam sobie, że z końcem roku stracę rodzinę...
Zapisane
Marita03
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2007
Skąd: Sosnowiec
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #39 : 28-12-2011, 13:31 »

Był taki Prima Aprilis, kiedy to Mistrz sobie zażartował.  Proszę w ten sposób z nas nie żartować. Zaufaliśmy Panu . Nie wyobrażam sobie bez forum stosowania zasad Biosłone, to pewność, że zawsze można  znaleźć rady, abywyjść z trudnej sytuacji w oczyszczaniu. Tu wyszliśmy z mężem z pacjentyzmu. Jesteśmy odporni na reklamy suplementów. Potrafię realnie i krytycznie ocenić rewelacje mediów dot. zagrożeń zdrowotnych. Mężowi, dzięki poprowadzeniu przez Pana, wyrównało się ciśnienie, a miał zażywać leki na nadciśnienie do końca życia. Ja doszłam już do takiego stanu zdrowotnego, że mogę teraz cierpliwie czekać na dalsze efekty. Wyeliminowałam gluten z pożywienia i wchodzę i schodzę bez bólu ze schodów.
Jednym słowem dołożę się ile potrzeba, aby to forum istniało!
Zapisane

marita
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!