Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: I tak to się zaczęło  (Przeczytany 148431 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 28-12-2011, 10:18 »

Niniejszym w dniu dzisiejszym, po przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji, podjęliśmy decyzję, że po odejściu wszystkich najwartościowszych ekspertów, czas już zamknąć forum Biosłone, zwłaszcza że opłaty za serwery są coraz wyższe, ze względu na kurs euro. Tak więc forum Biosłone funkcjonuje tylko do końca tego roku. Do tego czasu zdążymy przeprosić tych, których przeprosić powinniśmy, i tych, których pominiemy. Na razie trwają intensywne dyskusje, kogo przeprosić w pierwszej kolejności, a kogo w dalszej; czy lista powinna być długa, czy krótka; czy uzależnić to od dr przed nazwiskiem, czy nie; czy Beatę M. mamy za co przepraszać, czy nie mamy; czy w ogóle przepraszać homełopatów.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 17:39 wysłane przez Machos » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #1 : 28-12-2011, 10:53 »

Cytat
czas już zamknąć forum Biosłone
Już? czy to jakiś żart...
Skąd ta decyzja ?
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #2 : 28-12-2011, 10:55 »

Straszne, nie będziemy mogli wymieniać się poradami. Stracimy kontakt. Smutny
 Czy będzie można tutejsze rozmowy znaleźć gdzieś w formie archiwum? A Radiobiosłone?

Nie udało nam się nawet wszystkiego przeczytać.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 10:57 wysłane przez Lenka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 28-12-2011, 10:57 »

Radiobiosłone i portal pozostaną na jakimś darmowym serwerze.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #4 : 28-12-2011, 10:59 »

Panie Józefie, będzie to wielką stratą, myślę, że nie tylko dla mnie ale dla wszystkich korzystąjacych z tego forum. Wielka szkoda. A może jednak nie jest to jeszcze do końca przesądzone?
 
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #5 : 28-12-2011, 11:01 »

Czy ta decyzja jest ostateczna?
Być może warto przemyśleć dokładnie. Jeśli problemem są "jedynie" koszta utrzymania strony na serwerze to chyba nie jest to jedyny powód tej decyzji.
Wiedza i doświadczenie zawarte na forum po części przepadną, Pozwolisz na to Mistrzu?
Czy może jest jakiś inny szczególny powód ?
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #6 : 28-12-2011, 11:05 »

Cytat
Czy może jest jakiś inny szczególny powód ?
To nie powinno nas interesować. Właścicielem tego forum jest Pan Józef i on tutaj rozdaje karty. Mnie jednak pozostaje nadzieja.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #7 : 28-12-2011, 11:07 »

Niniejszym w dniu dzisiejszym, po przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji, pojęliśmy decyzję, że po odejściu wszystkich najwartościowszych ekspertów, czas już zamknąć forum Biosłone, zwłaszcza że opłaty za serwery są coraz wyższe, ze względu na kurs euro. Tak więc forum Biosłone funkcjonuje tylko do końca tego roku. Do tego czasu zdążymy przeprosić tych, których przeprosić powinniśmy, i tych, których pominiemy. Na razie trwają intensywne dyskusje, kogo przeprosić w pierwszej kolejności, a kogo w dalszej; czy lista powinna być długa, czy krótka; czy uzależnić to od dr przed nazwiskiem, czy nie; czy Beatę M. mamy za co przepraszać, czy nie mamy; czy w ogóle przepraszać homełopatów.
Czytam i nie wierzę!!! Przecież przy takim transferze jaki obserwuję na tym forum serwer za 200 zł rocznie w zupełności nam wystarczy! Podejrzewam, że chodzi tu o coś poważniejszego niż te kilka złotych za serwer.
Panie Józefie - chyba należy się nam kilka szczerych słów wyjaśnienia zaistniałej sytuacji?! Wiele osób zaufało Panu i liczy na Pana pomoc, także ta na forum!
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 28-12-2011, 11:08 »

Finanse nie są jedynym powodem, aczkolwiek nie są bez znaczenia. Główny powód to ten, że nie potraficie docenić tych, którzy ciężko harują utrzymując poziom forum, a rozpaczacie za tymi, którzy wypieli na Was dupę i sobie poszli.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #9 : 28-12-2011, 11:12 »

Najbardziej boję się stracić poczucie bezpieczeństwa, jakie tu mam. Od dwóch lat odchorowujemy choroby, ale gdy oczyszczanie jest trudne i nie wiem co robić (np. ostatnio angina), tu znajduję pomoc i wsparcie przeszukując forum.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 28-12-2011, 11:12 »

Czytam i nie wierzę!!! Przecież przy takim transferze jaki obserwuję na tym forum serwer za 200 zł rocznie w zupełności nam wystarczy!
200 zł miesięcznie to za mało.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #11 : 28-12-2011, 11:14 »

Myślę, że chodzi o coś dużo ważniejszego, niż tylko koszty, szkoda, że tak się potoczyły losy tego Forum, wprawdzie dopiero 3 lata uczestniczę w jego życiu, ale już zdążyłam się od niego uzależnić, wiele rzeczy mnie denerwowały, bolały, rozczarowywały, jak to w życiu, ale może właśnie za to kochałam to Forum.
Bo to Forum to kawałek mojego życia, akurat tego pozytywnego, bez bólu, bez leków.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #12 : 28-12-2011, 11:17 »

Jeżeli chodzi tylko o koszty, to proponuję składkę na opłacanie forum.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #13 : 28-12-2011, 11:22 »

Finanse nie są jedynym powodem, aczkolwiek nie są bez znaczenia. Główny powód to ten, że nie potraficie docenić tych, którzy ciężko harują utrzymując poziom forum, a rozpaczacie za tymi, którzy wypieli na Was dupę i sobie poszli.
Kiedy nie wiadomo o co chodzi,i to zazwyczaj rozchodzi się o jedno.
Aczkolwiek specjalnie przeczytałem sobie kilkakrotnie ta wypowiedz by lepiej zrozumieć.
Wewnętrzne zgrzyty nie powinny być przyczyną upadku forum, to co Pan stworzył i jak sam widzi napędza nadzieję ludzi, bezpowrotnie odejdzie. (cały nakład pracy)
Proszę przemyśleć czy to jedyna droga - może już czas wprowadzić pewne zmiany na "lepsze" a nie koniecznie dokonywać tak przykrych decyzji.
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #14 : 28-12-2011, 11:26 »

To chyba jakiś koszmarny żart?!
Zostaniemy bez możliwości konsultacji, wsparcia?
Kto chcę to forum rozwalić a wraz z tym położyć szerzenie wiedzy z zakresu Biosłone?!
Proszę, Panie Józefie, powiedzieć nam całą prawdę.
Zapisane

Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #15 : 28-12-2011, 11:29 »

Ja też proponuję składkę. Panie Józefie, zrobić pierwsze logowanie w roku dopiero po opłaceniu składki. Albo faktycznie warto byłoby wyjaśnić czemu. Zdaję sobie sprawę, że Pan tutaj rządzi, bo to Pana własność. Dlatego nawet obrażanie wielu osób nie było dla mnie wielkim nietaktem, bo skoro zdecydowały sie tutaj wymieniać poglądy to winny również przyjąć, że przyszły do kogoś. Jedna nie za ładne z Pana strony wydaje mi się wykręcanie kosztami, a następnie wspominanie mimochodem, że właściwie nie tylko o to chodzi. Forum zmieniło trochę życia wielu osób, faktycznie czujemy się dzięki niemu trochę pewniej. I oprócz tych niewdzięcznych jest kilku forumowiczów, którzy nikogo nie lekceważą.
Przeprosiny są chyba zbędne, ale jakieś wyjaśnienie by się przydało.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 11:31 wysłane przez Eso75 » Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #16 : 28-12-2011, 11:33 »

W związku z tym, iż Mistrz postanowił jak postanowił chciałbym pożegnać wszystkich użytkowników forum byłych obecnych i przyszłych, którzy mieli się zarejestrować, ale nie będzie już im to dane. Chciałbym pożegnać w szczególności wszystkich Ekspertów, nawet tych, którzy sprzeniewierzyli się zasadom Biosłone i woleli drogę łatwego zarobku kosztem zdrowia pacjentów, choć mówili, że nie, albo nic nie mówili tylko odchodzili. Chciałbym pożegnać też wszystkie miłe forumowiczki, które były ozdobą naszego forum. Oczywiście również chciałbym przeprosić wszystkich, których nieświadomie, albo świadomie w jakiś sposób uraziłem. Wszystkich dochtórów, magistrów, inżynierów i techników. Chciałbym w szczególności przeprosić dra. Janusa, Grażynę, Lackyego, Hajdiego, Wodoleja, XYZ 5-10-15, Ewkę, Nikitę, Hansa, Beatę M., całą Germańską Medycynę i Bogusława Gasa. A także Mistrza, Solan, Machosa, Heńka, Szpilkę, Lilijkę, Margo, Apollo, Nieboraczka, Izę 38, Kelvinów, Agę, Marcina i siebie, czyli obecną jeszcze przez kilka dni kadrę forum.
Naprawdę nie wiem czym została podyktowana decyzja o zamknięciu forum, ale to Mistrza decyzja i musimy ją uszanować, pożegnać wszystkich i przeprosić i mieć nadzieję, że jednak forum za jakiś czas się odrodzi i znów będzie tak jak dawniej, czyli tak jak teraz. Wszystkich, którzy zechcą się pożegnać i przeprosić proszę o wpisywanie się w tym wątku, jak już ma to miejsce powyżej.
I to nieprawda, że na Biosłone nie było miło, bo było, tylko niereformowalni pacjenci nie potrafili tego zrozumieć. I dziękuję wszystkim i Mistrzowi.

Mistrzu, apel ostatniej szansy! Nie zamykaj forum!!!!!!!


Wybaczam Ci, Rysiu biggrin. Właśnie miałam kupować bilet do teatru, a tu patrzę, taki dramat się rozgrywa... / Margo
« Ostatnia zmiana: 28-12-2011, 16:57 wysłane przez Margo » Zapisane

Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #17 : 28-12-2011, 11:37 »

Rozumiem, że ważna jest obecność ekspertów w doradzaniu. Wiem też, że nie wszyscy jesteśmy mądrzy, nie wszystko wiemy, ale pomagamy sobie wzajemnie. Nawet ci, którzy są krótko na forum, mają dobre, usłyszane w różnych regionach świata, sposoby na łagodzenie objawów oczyszczania.  Czy te nasze porady, choć może nie eksperckie, nie wystarczą, by forum nadal istniało?

Wiem, że nie jest łatwo zrozumieć ideę Biosłone, szczególnie będąc bombardowanym wiedzą ze szkoły z mediów. Ja sama też na początku szłam po omacku i niby rozumiałam, ale nie wszystko i chyba nadal dochodzę do pewnych wniosków i rozumiem, że moje pytania mogły denerwować.

Żal mi też nowych forumowiczów, którzy dopiero niedawno się tu pojawili, i tak jak ja kiedyś, szukają nowej drogi.

Najgorsze jest to (właśnie dopowiedział mąż), że ucieszą się nasi przeciwnicy, lobby farmaceutyczno-medyczne, dr Janus. Będą argumentowali, że jednak nie mieliśmy racji, że takie życie wg Hipokratesa jest nie realne w dzisiejszym świecie, a ich sposoby leczenia i odżywiania są i przyjęte przez wszystkie ważne instytucje, a więc prawdziwe, właściwe. Smutny
 

 
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #18 : 28-12-2011, 11:38 »

A ja nie przepraszam nikogo.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #19 : 28-12-2011, 11:43 »

Mistrzu, apel ostatniej szansy! Nie zamykaj forum!!!!!!!
Rychło w czas to napisałeś, Ryśku.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!