Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 19:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sklep Biosłone  (Przeczytany 464381 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #60 : 09-10-2012, 07:17 »

Kto?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #61 : 09-10-2012, 08:20 »

Fundacja Biosłone zamierza uruchomić Sklep Biosłone.

Prosimy o wpisywanie w tym wątku produktów jakie chcielibyście kupować w tym sklepie.

Heńka zapytaj diabel.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #62 : 09-10-2012, 20:01 »

Ziarno mi się kończy i mam nadzieję, że sklepik już powstaje i niedługo ruszy sprzedaż podstawowych składników do KB i najpopularniejsze produkty... Czekam z niecierpliwością ;-)
Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #63 : 10-10-2012, 06:58 »

Kod:
Poda ktoś kompetentny termin zakupu produktów do koktajlu błonnikowego ze sklepu internetowego.
Mistrz to zawsze uderzy w te czułe nuty.
Cytat
Kto?
Jak to kto, jest zamysł otwarcia sklepu, to jest już na pewno urzędujący Prezes, sekretarka, minumum jedna sprzedawczyni na razie na pół etatu.
Fakt na razie nie widziałem reklamy w mediach głównego nurtu, czyli jeszcze mam poczekać.
Martwi mnie to trochę ponieważ widzę, że pestki dynii właśnie powoli kończą się suszyc.

Kod:
Fundacja Biosłone zamierza uruchomić Sklep Biosłone.
W tym zaślepieniu nie zauważyłem tego wpisu na 1 stronie, czyli nie mam pytania, idę na zakupy na rynek.
« Ostatnia zmiana: 10-10-2012, 07:03 wysłane przez Euroscan » Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #64 : 10-10-2012, 10:33 »

A może pójść w drugą stronę. Jest bardzo dużo sklepów ze zdrową żywnością, oczywiście nie wszystkie produkty tam sprzedawane są rzeczywiście zdrowe, ale większość pewnie tak.
Poza tym nie wyobrażam sobie zamawiać wędlinę czy też pieczywo w sklepie internetowym gdzie na przesyłkę czekam dłużej niż godzinę czy dwie od ich zapakowania.. Może by "prześwietlać" producentów, dostawców pod względem jakości i składu produktów. Zrobilibyśmy taką listę i bez wgłębiania się za każdym razem w etykietę moglibyśmy kupować w naszych lokalnych eco/bio sklepach dopóki dopóty nie powstanie sklep Biosłone. A może by stworzyć coś takiego jak "produkty firmowane przez Biosłone" Jest nas tak dużo na forum i każdy ma tam jakiś znajomych etc..., którym łatwiej jest dotrzeć do właścicieli takich sklepów, opowiedzieć im o idei Biosłone. Po czym będzie informacja w sklepie "Tutaj sprzedajemy produkty rekomendowane przez Biosłone" Pewnie za niedługo producenci będą sami starali się o rekomendacje swojego produktu i wtedy koło się rozpędzi! Od czegoś trzeba zacząć. To takie moje myśli na szybko w przerwie między karmieniem Franka a gotowaniem dla reszty obiadu smile
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #65 : 10-10-2012, 11:29 »

Milusińscy, przestańcie już dokuczać i wypytywać o sklep! Może jeszcze kto bezczelnie zapyta kiedy fundacja podbije świat!
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #66 : 10-10-2012, 11:29 »

A może by stworzyć coś takiego jak "produkty firmowane przez Biosłone".
Bardzo dobry pomysł. Sprawdzone produkty, czy masarnie mogłyby otrzymać szyld (sklep) czy etykietę (wyrób) "Biosłone poleca" (czy coś w tym sensie). Opłata za takie polecenie, wskazanie sklepu zasiliłaby konto Fundacji Biosłone.
Zapisane

Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #67 : 10-10-2012, 17:08 »

Dzięki Klara za wsparcie. Kontynuując myśl... Nie ma sensu mnożyć bytów (otwieranie kolejnego sklepu) na typ etapie rozwoju Fundacji Biosłone. Trzeba by się skupić na stworzeniu listu/oferty zarówno do sklepów jak i producentów. A może jeszcze inaczej. Wyszukać jakieś produkty, sprawdzić ich po kątem kryteriów ZZO czy jakiś innych specjalnie dla tej sprawy stworzonych. Ci, którzy spełniają te warunki otrzymują list od FB, która informuje o tym fakcie i wychodzi z propozycją (propozycja marketingowa: oprócz etykiety, że polecamy etc to np. reklama w radiu, na stronie. Wszystko przez jakiś określony czas...) Lista rekomendowanych produktów też powinna być na stronie, za którą producenci powinni płacić, nie dużo, ale płacić powinni, że na tej liście się znajduje.
Znowu miałam jakiś przypływ myśli smile Wróciłam z baaardzo długiego spaceru ulicami Łodzi, od nowa odkrywam jej uroki smile
Może jakieś pomysły...
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #68 : 10-10-2012, 17:18 »

Ja mam pomysł, żebyś Beza pochodziła jeszcze po Lodzi, a podniesiesz nie tylko sklep ale i cały kraj, bo masz świetne pomysły.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #69 : 10-10-2012, 18:17 »

Cytat
Znowu miałam jakiś przypływ myśli

Super, ale oby nie za często.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #70 : 10-10-2012, 20:35 »

Popieram pomysł Bezy.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #71 : 10-10-2012, 21:23 »

No to jeszcze tylko je zrealizujcie. Przeproszę szczerze za krytykę, a na razie się jeszcze z Was ponabijam. Internetowi bajkopisarze. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #72 : 10-10-2012, 21:30 »

No, o ile sklep ma jakąś szansę na zaistnienie i utrzymanie się na rynku, to ten pomysł żadnych szans nie ma. Fantastyka.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #73 : 10-10-2012, 21:49 »

Sklep, jako samodzielnie działający, tez nie ma szans na powodzenie na większa skalę. W najlepszym wypadku skupi się to na kilkunastu/kilkudziesięciu czytelnikach forum, co nie pokryje kosztów, a gdzie zyski. A ile z tym roboty. Podszycie się pod coś działającego, już istniejącego, czyli tylko dorzucenie komuś roboty, a nie tworzenie samodzielnej firmy, może jeszcze by się udało, ale wiadomo, że kroci z tego też nie będzie, bo trzeba będzie się dzielić.
« Ostatnia zmiana: 26-02-2013, 17:12 wysłane przez Whena » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #74 : 11-10-2012, 06:08 »

Irek, przestań biadolić. Kup sobie książkę Spokoadama i zobaczysz jaki biznes jest prosty.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #75 : 11-10-2012, 07:24 »

Irek, kup sobie książkę Scorupiaka... aha on nic nie napisał, tylko siedzi na czterech literach i pociska pierdoły...
« Ostatnia zmiana: 11-10-2012, 08:06 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #76 : 11-10-2012, 09:16 »

Scorupion to pochwal się swoimi osiągnięciami w Biznesie. he, he, he!
Ja mam przypadkiem taki sklep i to od lat, to może i coś wiem na ten temat, ale się nie przeceniam, nawet po lekturze książki Adama. smile Tez Ci to radze Scorupion.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #77 : 11-10-2012, 10:14 »

Cytat
ale się nie przeceniam, nawet po lekturze książki Adama.  Tez Ci to radze Scorupion.

Przeczytać, nie przeceniać, czy wprost przeciwnie?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #78 : 11-10-2012, 12:01 »

Obyś się zaczął oczyszczać przez opuszki palców smile
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #79 : 11-10-2012, 12:17 »

Cytat
No, o ile sklep ma jakąś szansę na zaistnienie i utrzymanie się na rynku, to ten pomysł żadnych szans nie ma. Fantastyka.
Mógłbyś swoją myśl nieco rozwinąć?

To co napisałam ma szansę aby zaistnieć realnie. W pojedynkę sama tego nie zrobię, z Waszą pomocą jak najbardziej tak.
Krytyka jest jak najbardziej potrzebna, ale konstruktywna... a nie złośliwa. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać poważnie na ten temat to serdecznie zapraszam. smile
« Ostatnia zmiana: 11-10-2012, 12:19 wysłane przez Beza » Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!