Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 07:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Można już wpłacać na konto  (Przeczytany 136475 razy)
Jacek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: lipiec 2007
Skąd: Antwerp
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #20 : 26-09-2012, 17:27 »

Opiotr: moja opinia jest moją prywatną opinią i nie przedstawia stanowiska Mistrza, ogółu, zarządu czy kogokolwiek innego. Wyrażam po prostu swoje osobiste zdanie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 26-09-2012, 18:35 »

Zostałem wywołany do odpowiedzi. Wystarczy przeczytać statut fundacji, żeby stało się jasne, że jako fundator nie będę czerpał jakichkolwiek zysków z jej funduszu. Publikacje są nieodpłatne, więc także będę pozbawiony tantiem. Jedyną korzyścią materialną będzie odciążenie mojego konta o 49 euro miesięcznie, które do tej pory płaciłem za serwer.

Pieniądze zawsze po jakimś czasie psują nawet najlepsze 'idee'.
Jeśli się już coś pisze, to warto wiedzieć co, nie mówiąc już po co. Przecież my właśnie zbieramy pieniądze dla idei - dla szerzenia wiedzy o zdrowiu. Czy to tak trudno zrozumieć? W przyszłości fundacja w końcu dorobi się własnych funduszy, ale my nie chcemy czekać na tę przyszłość z założonymi rękoma. Chcemy coś zrobić już. Ale po co ja to piszę? Pewno do durnego łba nic nie dotrze, bo wciąż będzie uważał, że założyli sobie fundację, żeby się dorobić. Strasznie nie lubię dupków!
« Ostatnia zmiana: 27-09-2012, 09:07 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Sylanna
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 27-12-2007
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #22 : 26-09-2012, 19:08 »

No faktycznie 20 osób to trochę mało,gdyby więcej Biosłonejczyków wsparło fundację mniejszymi kwotami to nazbiera się całkiem pokażna suma.Chyba prawie każdego stać na 20 zł co jakiś czas.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #23 : 26-09-2012, 19:36 »

Pewno do durnego łba nic nie dotrze, bo wciąż będzie uważał, że założyli sobie fundację, żeby się dorobić. Strasznie nie lubię dupków!
Pewnie jak każdy 'dupek' mam spore kłopoty z rozumieniem czytanego tekstu ale w żadnym poście nie odniosłem się do statutu Fundacji tylko do wypowiedzi Admina, który jasno napisał, że wszyscy co nie wpłacili datków są tu na forum tylko po to by kiwać i lekarzy i Biosłone (post stronę wcześniej).
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #24 : 26-09-2012, 20:00 »

Kochani, większość z nas ma konta internetowe. Myślę, że nawet symboliczne wpłaty były by miłe dla Mistrza. Czy ktoś by zbiedniał przez wpłatę np. 5zł? Pamiętam liczne deklaracje wsparcia jak forum miało być zamknięte. Pomóżmy na starcie.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Marita03
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2007
Skąd: Sosnowiec
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #25 : 26-09-2012, 20:23 »

Tak jak obiecałam, dorzucam parę groszy i dalej będę wspierała fundację. 
Zapisane

marita
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #26 : 26-09-2012, 20:33 »

Jutro wpłynie "renta" i też chętnie pomogę ;-)
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #27 : 26-09-2012, 20:38 »

Powszechne myślenie jest takie - wyczytać wiedzę na portalu i forum za darmo i cieszyć się, że się Biosłone i lekarzy wykiwało. Wcześniej jeszcze tym ostatnim trzeba było bulić po 100-200zł za badania włosa, paznokcia czy też kosmicznego pyłu, nie licząc wizyt u lekarza, leków, maści, tabletek. A teraz jak się zdrowie pojawiło, to można fundacji wystawić dowolnego palca.
Jestem innego zdania...
Jeżeli tak boli to wszystkich, że dużo z nas korzysta z forum ZA DARMO, to wprowadźcie opłaty! To wszystkich 'darmozjadów' wtedy Wy wykiwacie. Pieniądze zawsze po jakimś czasie psują nawet najlepsze 'idee'.
Ale jeżeli zarabiają na chorobach, to co jest złego w zarabianiu na zdrowiu?! Czy tutaj chodzi o jakieś kiwanie!?

Jacek się wkurzył, bo miał takie prawo po tym, co przeczytał na temat frekwencji wspierających fundację. Zresztą co się mu dziwić. A jest inaczej z tym korzystaniem!? Mało tego, są tacy, co zyskali zdrowie, ale nie napisali o tym, lepiej było biadolić, wtedy dużo pisali, a teraz już zapomnieli, jak pytali.

Boli! Bo forum istnieje od lat, czytających dziennie jest lekko ponad 20 000 i ponad 30 000, więc zastanawiam sę, gdzie ta rzesza, ten tłum!? Kolejnego dnia wchodzą na Biosłone inni, więc się zastanawiam, czy to sama ekipa medyczno-farmaceutyczna nas czyta!?

Fundacja ruszyła od miesiąca prawie, a za chwilę okaże się, że pieniądze, które mamy, zjedzą nam rachunki na utrzymanie tego. Broszura, jej wydanie stanęło na miesiąc przynajmniej, takie są realia. Być może wielu uważa, że Szalony chce wydać jakąś tam broszurę, to niech tam sobie wydaje. Te 20 osób, które zadeklarowały się dla idei, tak naprawdę pokazują, ilu jest przeciwnych szczepieniom, w przeciwnym razie powinno być więcej osób. Proszę, wyprowadźcie mnie z błędu, w przeciwnym razie wierzę, że my jesteśmy tylko teorią spiskową, a każdy i tak zaszczepi siebie czy dziecko.  
« Ostatnia zmiana: 26-09-2012, 20:43 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #28 : 26-09-2012, 20:54 »

Machos, jeśli Cię to pocieszy, to ja czekam na ostatniego i wypłatę. Może cała reszta też msn-wink

Ja na pewno wpłacę, ponieważ na samych lekach i wizytach u lekarzy zaoszczędziłem kilka tysięcy zł. Poprawiające się zdrowie dzieci - bezcenne.
Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #29 : 26-09-2012, 20:57 »

Od nas też poszło wsparcie i będzie w miarę systematycznie:)
Zapisane
Kasial_70
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02-01-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #30 : 26-09-2012, 21:07 »

Może - dla tych leniwych założyć tutaj, na stronie forum, Payu albo jakiś inny system transferu?
Jest to rozwiązanie całkowicie bezpłatne dla sklepów internetowych (poza przetrzymaniem przez kilka dni naszych pieniędzy), natomiast nie wiem czy może działać na stronach takich jak tu. Może ktoś bardziej wtajemniczony się wypowie?
 Gdyby przy logowaniu pojawiło się okienko Payu z możliwością wpłaty lub "przypomnij później" to może zmobilizowałoby to parę osób leniwych, lub tych czytających wybiórczo forum.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #31 : 26-09-2012, 21:54 »

No co Ty Kasial_70 wszystkie systemy płatności są płatne. Nie płaci kupujący tylko sprzedający, czyli w tym przypadku fundacja. Płacą również sklepy internetowe itd.
« Ostatnia zmiana: 26-09-2012, 21:57 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Kasial_70
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02-01-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #32 : 26-09-2012, 22:00 »

Masz rację, nie wiem czemu o tym zapomniałam. Tym niemniej nie są to ogromne kwoty - ok. 2,5% a pewnie można wynegocjować mniej.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #33 : 27-09-2012, 08:26 »

Cytat
Fundacja "BIOSŁONE"
adres: Wolnica Grabowska 16, 98-260 Burzenin
nr konta: 56 1540 1245 2091 9099 4458 0001

Lepiej usuńcie cudzysłów z Biosłone - we wszystkich chyba bankach, w polu odbiorca (przy przelewie internetowyn), nie można stosować żadnnych znaków. Jeszcze by to komuś dało pretekst do rezygnacji. Powinniście wprowadzić opłatę za korzystanie z forum. 10 zł miesięcznie, systematycznie wydawane w najmądrzejszy możliwie sposób, wyjdzie każdemu wyłącznie na zdrowie. Myślę, iż nie zaszkodziłoby również założenie konta na paypal.
« Ostatnia zmiana: 27-09-2012, 08:29 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #34 : 27-09-2012, 09:52 »

Powinniście wprowadzić opłatę za korzystanie z forum. 10 zł miesięcznie, systematycznie wydawane w najmądrzejszy możliwie sposób, wyjdzie każdemu wyłącznie na zdrowie.
Jest to do rozważenia rzeczywiście, bo już od kilku osób słyszeliśmy takie propozycje. W sumie dla wspierających fundację moglibyśmy dawać coś w zamian, wiedzę portalu, z forum, audycje radiowe. W końcu zależy nam na ludziach, dla których najcenniejsze jest zdrowie.

Ustalanie kwoty pieniężnej nie ma sensu. Każdy kto chce wesprzeć, wesprze, a ile, to jego sprawa.

« Ostatnia zmiana: 27-09-2012, 09:58 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #35 : 27-09-2012, 10:06 »

Cytat
Ustalanie kwoty pieniężnej nie ma sensu. Każdy kto chce wesprzeć, wesprze, a ile, to jego sprawa.
Chodziło mi o 10 zł za możliwość korzystania ze skarbów forum, portalu, radia przez miesiąc (to przykład). Polak ma w genach branie oraz pożyczanie; z dawaniem i poczuciem konieczności odwdzięczenia się, trzeba mu nieco pomóc. Leciutko przymusić, bo sam może zapomnieć niedomyśleć się. Można by także wysłać wiadomość do każdego użytkownika, z prośbą o wsparcie (z panelu admina).
« Ostatnia zmiana: 27-09-2012, 10:11 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Karola
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 01.05.2010
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 31

« Odpowiedz #36 : 27-09-2012, 12:19 »

Dzięki Wam przestałam szczepić pierwszego synka, drugi lada chwila przyjdzie na świat i oczywiście nie będzie szczepiony. Jestem Wam naprawdę wdzięczna, dorzucam się do broszurki i deklaruję regularne wsparcie. Biosłonejczycy, zmobilizujcie się!
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #37 : 27-09-2012, 17:26 »

A jak mają się rozwijać idee BIOSŁONE? Odpowiem przysłowiem: Z pustego i Salomon nie naleje.
Bądźmy mądrzejsi i słuchajmy głosu rozsądku.
« Ostatnia zmiana: 28-11-2012, 23:05 wysłane przez Agata » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #38 : 27-09-2012, 18:14 »

Dzięki ruchowi Biosłone zaoszczędzamy miesięcznie sporo pieniążków. Część tych oszczędności możemy przekazać na cele statutowe. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #39 : 28-09-2012, 10:16 »

Powinniście wprowadzić opłatę za korzystanie z forum. 10 zł miesięcznie, systematycznie wydawane w najmądrzejszy możliwie sposób, wyjdzie każdemu wyłącznie na zdrowie.
Jest to do rozważenia rzeczywiście, bo już od kilku osób słyszeliśmy takie propozycje. W sumie dla wspierających fundację moglibyśmy dawać coś w zamian, wiedzę portalu, z forum, audycje radiowe. W końcu zależy nam na ludziach, dla których najcenniejsze jest zdrowie.

Ustalanie kwoty pieniężnej nie ma sensu. Każdy kto chce wesprzeć, wesprze, a ile, to jego sprawa.
Jestem przeciwny płatnemu forum, gdyż płatne oznacza niedostępne dla wyszukiwarek.
Ja Biosłone znalazłem właśnie przez Google i myślę, że wielu w ten sam sposób znalazło tę stronę.
Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!