Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3 lata picia mikstury - to najpiękniejsze co może być  (Przeczytany 109460 razy)
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #20 : 15-01-2008, 11:09 »

Największe podziękowania należą się naszym wspaniałym fachowcom, którzy potrafią podzielić się swoją wiedzą,bo to oni otworzyli nam oczy na to wszystko co się wkoło dzieje.
Znajdują czas by tłumaczyć i wspierać, ale tez i odpierać ataki,których ostatnio nie brakowało.

Nie ma takiego dnia w który bym nie dziękowała Bogu za to, że są bo to oni zmienili prawie całkowicie moje podejscie do zdrowia.
Mówię prawie ponieważ zdrowie było dla mnie zawsze ważne,ale czasem błądziłam w natłoku różnych informacji i dopiero teraz mam to wszystko uporządkowane.

Dziękuję Panie Andrzeju i Panie Józefie za wszystko i pozdrawiam serdecznie i oczywiście zdrówka życzę wszystkim  smile
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #21 : 21-01-2008, 10:47 »

Jagódko, to ja jeszcze podrążę  msn-wink .
W jaki sposób u Ciebie dawała znać chora wątroba? I jakie były objawy w czasie jej leczenia? Pytam, bo też mam kłopoty z woreczkiem żółciowym i wątrobą.
Pozdrawiam.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Żabka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2006
Skąd: Gryfino k/Szczecina
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #22 : 21-01-2008, 16:00 »

To ja tez sie podzielę swoimi spostrzeżeniami....

Piję miksturę już prawie dwa lata. Mam gęstsze włosy, które wreszcie nie wypadają, ładną cerę, nie mecze sie już tak szybko jak kiedyś, myślę bardzie pozytywnie, mam mocniejsze paznokcie i język bez nalotu. Nie budzę sie z dziwnymi bólami brzucha, nie miewam już bólów w okolicy odbytu oraz bólów neuralgii, która mieści sie trochę nad piersią. Kiedyś ja przewiałam i musiałam brać tabletki przeciwbólowe. Ból ten co jakiś czas sie potem odzywał, teraz zniknął na zawsze.
Ostatnio zauważyłam , że gdy jestem bardzo głodna to wreszcie nie boli mnie głowa, a to jest przydatne, gdy wracam np. z uczelni albo z pracy. Wcześniej przy dłuższym głodzie czułam ból w skroniach, co było dla mnie uciążliwe. Teraz czuje tylko, że żołądek chce jeść smile
Oprócz picia mikstury także się tamponuję i ostatnio zauważyłam, ze moje tamponiki są prawie czyste po wyjęciu smile Ale nie zapeszam.
Podsumowując, bardzo sie cieszę, ze trafiłam na to forum, zresztą całkiem przypadkiem, bo dowiedziałam sie wiele na temat zdrowia i nikt mi już tego nie odbierze. smile
Dość długo męczyłam się z grzybkiem, ale wiara w to, że kiedyś znajdę ten złoty środek opłaciła się.
pozdrawiam wszystkich i życzę duuuuzo zdrówka i wytrwałości.
Zapisane

To jak traktujesz kota, decyduje o Twoim miejscu w niebie.
Gdyby tak skrzyżować człowieka z kotem, człowiek by wiele zyskał, kot tylko ucierpiał.
Nawet najmniejszy kotek, to żywe arcydzieło.
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #23 : 21-01-2008, 16:20 »

Moje kłopoty zaczęły sie 9 lat temu, kiedy to zjadłam sobie na Boże Narodzenie trochę różnorodnego jedzenia, to był mój pierwszy atak i takie ataki trwały przez 6 lat i zawsze wtedy kiedy zjadłam zbyt urozmaicone jedzenie. Wtedy miałam przez kila godz. tępy,głuchy ból i pół nocy nie spałam.Teraz mieszam wszystko i nawet nie wiem gdzie leży moja wątroba smile.

Ale w trakcie picia,robiłam próby i wrzucałam co się da do żołądka i parę razy wątroba dawała o sobie znać, nie  tak mocno, ale dawała,więc dalej piłam olej kukurydziany, no i w końcu przyszedł ten piękny dzień-znów nawrzucałam i czekałam,a tu nic tabletki na stole czekały i czekają smile  do dziś,bo ich nie potrzebowałam  smile  smile  smile pozdrawiam serdecznie
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #24 : 21-01-2008, 20:37 »

Cytat od: Żabka
Piję miksturę już prawie dwa lata.

Uzupełnij więc proszę swój profil o datę rozpoczęcia picia MO. Zawsze to przyjemniej patrzeć na osoby z dłuższym "stażem" msn-wink
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #25 : 21-01-2008, 22:03 »

Jagoda, a czy na początku lub w  późniejszych etapach kuracji MO z olejem kukurydzianym miałaś lużne żółto-zielone stolce? Po 3-mies. piciu MO z oliwą z oliwek spróbowałam przejść na olej kukurydziany i zamiast ładnie już uregulowanych stolców zaczęły się właśnie takie jak wyżej. Wróciłam  znów do MO na bazie oliwy z oliwek.
I wyraźnie mi się odbijało olejem kukurydzianym czego przy oliwie z oliwek praktycznie nie obserwuję.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Matylda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: maj 2007
Skąd: Poznań
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #26 : 22-01-2008, 12:06 »

Chamomillka, to chyba dobrze że "zauważyłaś" zmianę oleju na kukurydziany smile To znaczy, że MO działa i oczyszcza Twoją trzustkę i wątrobę. Powinnaś pić MO z olejem kukurydzianym aż znowu poczujesz, tak jak przy oliwie z oliwek, że masz już wszystko wyregulowane.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #27 : 22-01-2008, 13:09 »

Matylda, wiesz, też tak pomyślałam, że to pewnie objawy oczyszczania, bo to, że od lat mam chory woreczek żółciowy i trzustkę wiem na pewno. Tylko trochę mnie przestraszyły te brzydkie luźniejsze stolce, ostatnio przyzwyczaiłam się, że nie pozostawiałam po sobie też nieprzyjemnego zapaszku po korzystaniu z toalety jak było przed rozpoczęciem picia MO, a tu powrót, a kolor jeszcze gorszy :jasno-żółty   . To chyba rzeczywiście objawy oczyszczania, a ja je na razie przerwałam  Smutny . Z tym, że decyzję podjęłam też pod wpływem wcześniejszych rad p. Józefa i 2 forumowiczek, oni mi radzili kontynuować MO z oliwą z oliwek tak jeszcze ze 3 mies. co najmniej, a ja miałam już w domu olej kukurydziany i postanowiłam spróbować, ale jednak znów przeszłam na MO na bazie oliwy z oliwek .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #28 : 23-01-2008, 00:17 »

Ja nie miałam takich objawów i naprawdę nie umiem ci nic powiedzieć. Ale jeżeli chodzi o ten ,,zapaszek,, to tak jak pisze pan Józef, faktycznie jest łagodniejszy po oczyszczeniu i chyba wygojeniu nadżerek-dokładnie nie pamiętam, bo moje książki są w ciągłym obiegu.
pozdrawiam
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #29 : 23-01-2008, 10:14 »

Jagoda, to widzę, że ze mną jest jeszcze gorzej  Smutny . W każdym razie wiem, że potrzeba dużo czasu, aby mój organizm zaczął w miarę poprawnie funkcjonować. Więc, do dzieła  msn-wink !
Pozdrawiam.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #30 : 09-06-2009, 10:03 »

Już dłuższy czas upłynął od powyższej rozmowy, ale z zainteresowaniem ją przeczytałam. Muszę przyznać, że poczułam się zbudowana, zachęcona i zmobilizowana do trzymania się zasad Biosłoników msn-wink (?) Ja jestem na początku tej drogi i przede mną pewnie sporo zakrętów, może nawet zwątpień, dlatego fajnie byłoby, żeby osoby z długim stażem picia MO, te które uważają, że leczenie jako takie zakończyły i teraz to już tylko pozostaje im o zdrowie dbać pisały o swoich doświadczeniach - jak to zrobiła Jagoda47. Myślę, że wszyscy potrzebujemy takich pozytywnych przykładów. Zatem czekam na następne i z góry dziękuję!
Zapisane
Apriliana
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15-01-2008 z przerwą w wakacje, od 01-09-2008 ponowne stosowanie
Skąd: woj. lubelskie
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #31 : 13-06-2009, 13:18 »

Ja również czekam na kolejne relacje smile Pozdrawiam
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #32 : 22-06-2009, 19:00 »

Kochani_-_nasza mikstura naprawdę działa i nie zrażajcie się tylko dajcie waszemu organizmowi szansę._Ja sama na początku też miałam różne wątpliwości,_ale nie poddałam się i wierzyłam,_że mój organizm da radę._Po tak długim czasie picia mikstury i nie wspomaganie organizmu niczym innym,_mogę jedno powiedzieć,_że u mnie najdłużej trwa chrząkanie i spływanie wydzieliny._Wydawało mi się,_że po 3 latach prawie nie chrząkam,_ale różnie z tym bywa._Jest tylko jedna różnica_-_kiedyś tej wydzieliny nie mogłam połknąć,_bo nie chciała się w ogóle oderwać,_a dziś się odrywa._Fakt,_że w dużo mniejszej ilości,_ale jednak jest._Dlatego kupiłam sobie ostatnio zioła na drogi oddechowe i zaczęłam pić._Dość długo to trwa,_bo ja po prostu nie poganiam organizmu i nie łykam żadnych cudownych specyfików piję sobie i już._Ta dolegliwość jest niczym w porównaniu ze wspaniałym samopoczuciem,_jakie mi towarzyszy na co dzień.
Pozdrawiam serdecznie  
« Ostatnia zmiana: 22-06-2009, 21:51 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #33 : 19-05-2012, 20:49 »

Minęło Wam ponad 6 lat stosowania MO - może podzielicie się ze świeżakami co u Was. Jakieś kolejne sukcesy może? Może jakieś wskazówki, spostrzeżenia, o których warto napisać? Proszę podzielcie się. Dzięki
Zapisane
Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #34 : 28-05-2012, 12:42 »

Po sześciu latach picia MO to już się chyba umiera.
Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #35 : 28-05-2012, 15:29 »

Po sześciu latach picia MO to już się chyba umiera.
Jagoda47 w roku 2010 miała się całkiem, całkiem, dobrze.
http://www.youtube.com/watch?v=s-cRnMZFrII&feature=relmfu
Jagoda47 odezwij się, dla tych niewiernych Tomaszy. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #36 : 28-05-2012, 19:47 »

Ciekawa trochę jestem ;-) Chyba po tylu latach MO mają siłę, żeby pisać chociaż hi hi...
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #37 : 28-05-2012, 22:50 »

A mnie to właśnie uspokaja, ze Jagoda nie pisze, bo jeśli byłoby coś nie tak to już dawno byłoby ze 100 postów z pretensjami. Jakiś na pewno bym przeczytał bo coś tam zawsze się prześlizgnie przez cenzurę. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #38 : 28-05-2012, 22:57 »

16 maja o północy, Jagoda była na naszym terenie! Pozdrawiamy.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #39 : 29-05-2012, 20:38 »

Może tak się oczyścili, że w mózgu jest czysta karta i chcieliby coś napisać, ale nic nie pamiętają :-(
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!