Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dystrybucja broszury: Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko  (Przeczytany 117970 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #80 : 07-01-2013, 16:36 »

Proszę o informację czy mogę jeszcze zamówić broszurę? Bardzo proszę o odpowiedz.

Broszurę należy zamawiać drogą mailową fundacja@Bioslone.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer: 790 321 927. Można też napisać PW do Machosa.
Zdecydowanie proszę o zamawianie drogą mailową, w ten sposób jest łatwiej wysłać do Was broszurę. Jest początek roku, a jest tyle zamówień, że za chwilę broszur już nie będzie. Tylko dzisiaj zrobiliśmy paczki do pięćdziesięciu adresatów.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #81 : 07-01-2013, 16:46 »

U mnie jest jeszcze trzysta egzemplarzy.
Zapisane

Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #82 : 07-01-2013, 17:28 »

U mnie jest jeszcze trzysta egzemplarzy.
Będę miał to na uwadze.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #83 : 07-01-2013, 22:24 »

Już zamówiłam. Dzięki Machos za informacje smile
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #84 : 08-01-2013, 20:36 »

Dałam dwie broszury położnej przyjmującej porody domowe. Zainteresowanie tematem z jej punktu widzenia jest bardzo duże, zwłaszcza wśród osób poszukujących i nastawionych na zdobywanie wiedzy. Zdecydownie nie należą do tej grupy lekarze.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #85 : 18-02-2013, 14:06 »

Są jeszcze broszury? Jesli tak, to chętnie wezmę kolejne 50 smile
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #86 : 18-02-2013, 14:17 »

Są jeszcze broszury? Jesli tak, to chętnie wezmę kolejne 50 smile

Zosiu, wyślij maila do fundacji. W tym tygodniu idzie "grubsza" wysyłka, to się jeszcze załapiesz.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #87 : 18-02-2013, 14:29 »

Poszło smile
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #88 : 11-03-2013, 18:24 »

Dr Hałat broszury jeszcze nie zamówił.

Ala Urbanowicz pisze:
25 października 2012 o 12:01
Niestety, wszystkie szczepienia szkodzą. Broszura o szczepieniach – lektura obowiązkowa dla wszystkich, również dla Pana dr Zbigniewa Hałata
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #89 : 26-03-2013, 00:07 »

Kolejny mail do fundacji.

Cytat
Witam!
Gratuluję odwagi i determinacji. Bardzo zainteresowały mnie Państwa działania, reprezentuję podobne stanowisko. Prowadzimy 2 poradnie logopedyczne i wdrażamy w nich model logopedii holistycznej mojego autorstwa. Byłabym zainteresowana  zapoznaniem rodziców naszych pacjentów z broszurką " Zanim zaszczepisz.." oraz dystrybucją Waszych produktów za pośrednictwem naszej Hurtowni pomocy. Czy taka forma współpracy wchodzi w rachubę, ponadto (na początek dla siebie) chciałabym zamówić wszystkie Wasze pozycje książkowe. Podaję adres do wysyłki i dane do faktury:....

Myślę, że bardzo cenna dla obu stron byłaby osobista rozmowa na temat współpracy z kreatorami i decydentami Fundacji. Jeśli to możliwe proszę o tel (adres) gabinetu P. Słoneckiego. W oczekiwaniu na odpowiedź serdecznie pozdrawiam. Jolanta.


Proszę napisać, ile broszur chcieliby państwo zamówić? Fundacja (aktualnie moja osoba) zajmuje się wysyłką broszur, natomiast Wydawnictwo Biosłone zajmuje się sprzedażą książek. Broszury są bezpłatne, wysyłka również. W rewanżu zawsze można wspomóc naszą fundację. Państwa mail przekazałem do wydawnictwa, ale nie wiem, czy się kontaktowali? Prezes fundacji Darek Machowski.


Przepraszam za krótkie milczenie - byłam poza firmą.
Co do ilości broszur - wystarczy kilka - 3, 4. Wszyscy się na nie niestety nie "rzucą". Oczywiście fundację wesprzemy. Książki zamówię przez Wasz sklep lub dystrybutorów.  



To jest cytat z państwa strony: http://www.logopedia.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=5&Itemid=37 "W tym miejscu znajdziesz wybór artykułów specjalistycznych poświęconych nie tylko bezpośrednio sprawom logopedii, ale także dysleksji, rozwojowi człowieka (w tym jego mowy i zdolności do komunikowania się), pracy z dziećmi i osobami wymagającymi szczególnej troski, sprawom pedagogiki, wychowania i nauczania i jeszcze... Jest to wybór z nadsyłanych do nas artykułów przez naszych współpracowników. Zamieszczamy tutaj każdą wartościową, interesującą publikację."

Myślę, że mogą państwo bez problemu umieścić naszą publikację "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko", ponieważ szczepienia zdecydowanie mają wpływ na trudności w prawidłowym rozwoju dziecka, a państwo pomagają przecież dzieciom z dysleksją. Nauczanie właśnie, profilaktyka prozdrowotna propagowana wśród rodziców pozwoli uniknąć patologii. Z poważaniem Darek Machowski.

Odpowiedzi nie otrzymałem, ale szperając na stronie, znalazłem to http://www.logopedia.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2185&Itemid=92.
« Ostatnia zmiana: 26-03-2013, 00:12 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #90 : 03-04-2013, 14:26 »

Dziś przyszła do mnie babcia dziecka okaleczonego po szczepionce po kilka sztuk broszur aby "fachowo" sprawę nagłośnić wśród swojego otoczenia.
Cieszę się, że mogę przynajmniej w taki sposób pomóc, choć jest już za późno.

Ogólnie widzę, że ludziom widząc nasza broszurę zaczyna niekiedy coś świtać, że "coś kiedyś faktycznie słyszałem o tych szczepieniach..."
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 14:29 wysłane przez Marooned » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #91 : 03-04-2013, 17:54 »

Tak, broszura to strzał w dziesiątkę, w internecie dużo jest na temat szczepień, ale na "papierze" to jest rzadkość, co wpływa na ogromną rangę takiego opracowania.
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 18:00 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #92 : 17-07-2013, 12:22 »

Czy można jeszcze zamawiać broszury? Wysłałem zamówienie na wskazany e-mail fundacji ale bez echa.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #93 : 17-07-2013, 13:21 »

Machos jest na urlopie. Jak wróci na pewno odpisze, aczkolwiek ostatnio mówił, że już jest końcówka.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #94 : 19-08-2013, 11:32 »

Nie dostałem żadnej odp., a już rozdałem wszystkie broszury. Może warto byłoby pomyśleć o dodrukowaniu?
« Ostatnia zmiana: 19-08-2013, 12:43 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #95 : 19-08-2013, 14:41 »

Broszur już nie ma od paru miesięcy, z powietrza ich nie wydrukujemy, a ponoć mamy ludziom oczy otwierać na to, co dzieje się wokół!

Nie piszę za każdym razem próśb o wpłaty, bo nie chodzi tutaj o jakieś żebractwo. Liczymy przede wszystkim na tych, którzy skorzystali z wiedzy Biosłone i dalej systematycznie korzystają. Wiedzę macie bezcenną, a wyobraźcie sobie, gdyby ją teraz przyszło studiować, najlepiej w prywatnej uczelni.
 
Dziękujemy garstce darczyńców za wpłaty, ale widać, jak to w życiu, więcej się tutaj korzysta, a dalej to już różnie bywa, dlatego wegetujemy. Na szczęście na utrzymywanie stron fundacji, portalu, forum i radia pieniądze jeszcze mamy.

Pomyślcie zatem o wpłatach do fundacji na broszury, bo na razie marnie to idzie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #96 : 04-09-2013, 23:07 »

Broszur już nie ma od paru miesięcy, z powietrza ich nie wydrukujemy, a ponoć mamy ludziom oczy otwierać na to, co dzieje się wokół!

Przez ostatnie dwa tygodnie uzbieraliśmy dzięki wam kilkaset złotych, no i choć nieśmiało jeszcze, przymierzamy się do wydania kolejnych pięciu tysięcy broszur "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko", bo wielu chętnych czeka na nie już od wielu miesięcy.

Chcielibyśmy zacząć na jesieni kolejną dystrybucję, ale brakuje nam jeszcze około trzech tysięcy złotych.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #97 : 19-09-2013, 19:35 »

Chcielibyśmy zacząć na jesieni kolejną dystrybucję, ale brakuje nam jeszcze około trzech tysięcy złotych.

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Brakuje nam około 2500 złotych.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #98 : 20-09-2013, 22:39 »

Ledwie wczoraj napisałem, że brakuje nam około 2500 zł, a już z wielką przyjemnością informuję, że do wydrukowania broszury pozostaje nam mniej niż 2000 złotych!
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #99 : 23-09-2013, 23:39 »

Ledwie wczoraj napisałem, że brakuje nam około 2500 zł, a już z wielką przyjemnością informuję, że do wydrukowania broszury pozostaje nam mniej niż 2000 złotych!

Właśnie zapłaciliśmy za serwer około 200 złotych.

Ku ogromnemu zaskoczeniu nie brakuje nam wcale do dodruku broszury więcej niż 2000 złotych. Dzięki waszym kolejnym wpłatom potrzebujemy już tylko 1700 złotych!
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!