Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: A tu proszę... Porządki...  (Przeczytany 137301 razy)
Anusia
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10 04 2013
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #100 : 19-05-2013, 16:16 »

Uspokoiłaś mnie Asiu. Mam 45 lat a moi rodzice w wieku 60 już nie żyli więc dmucham na zimne i staram się dbać o zdrowy tryb życia i odżywiania. MO w sumie piję bardziej z ciekawości o efekty niż jako ostatnia deska ratunku. Powodzenia ci życzę.
Zapisane

Szpieg
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #101 : 19-05-2013, 18:48 »

Asia trochę jestem przerażona twoim samopoczuciem. Tym bardziej, że czytam forum i wielu ludzi pogorszyło swój stan pomimo stosowania MO kilka lat. Jest tylko nieliczna grupa która pisze o właściwościach zdrowotnych tego specyfiku. Pomimo tego nadal piję MO i bacznie obserwuję swoje samopoczucie. Na dzień dzisiejszy jest OK.
Jak się zacznie oczyszczanie to obsmaruje nas Pani na kafeterii, że MO pogorszyła Pański stan zdrowia? Czy w ogóle rozumie Pani istotę chorób infekcyjnych? Z tego co przeczytałem, sądzę że odpadnie Pani w przedbiegach, a szkoda bo kierunek to zdrowie.
« Ostatnia zmiana: 04-06-2013, 22:20 wysłane przez Whena » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #102 : 19-05-2013, 20:49 »

Co się dziwisz Adamie skoro MO traktuje się jak lekarstwo na wszystko. A co z ZZO się pytam? Przecież to musi iść w parze. Tyle się tu pisze, że powrót do zdrowia zajmuje lata i jak grochem o ścianę. Dalej wpadają tu niektórzy jak po poradę... MO stosują, ale czasem zapominają, ZZO oczywiście też stosują, ale z tym glutenem to ciężko go tak do końca wyeliminować. W takim podejściu do sprawy proces oczyszczania może się wydłużać i trwać bez końca a niezadowolony delikwent całą winę oczywiście zwali na wszystko tylko nie na siebie.
Ja MO piję już ponad 6 lat. O korzyściach jej picia kiedyś pisałem, ale dopiero jak półtora roku temu wprowadziłem ZZO mogę mówić o większych sukcesach. Ustąpiły bóle głowy, biegunki (chyba z 12-letnim stażem) a jakiś miesiąc temu zniknął ból barku męczący mnie od 7 lat. Z tego barku cieszę się ostatnio najbardziej bo on wyeliminował mnie częściowo z życia zawodowego.
No więc jak to jest z tym działaniem? Wszystko zadziała tylko trzeba się zdecydować co się chce. Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Chętnie porozmawiałbym z osobą niezadowoloną z MO z kilkuletnim stażem. Sądzę, że już po chwili rozmowy wyszło by z jakim to biosłonejczykiem mam do czynienia.

Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Anusia
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10 04 2013
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #103 : 19-05-2013, 20:54 »

Kolego Spokoadamie do koleżanki może Pan takim tonem się odzywać. To, że przyklejono Panu naklejkę "Profilaktyk zdrowia" nie uprawnia Pana do przepytywania mnie o mój poziom wiedzy. O własne zdrowie potrafię sama zadbać. Żadne forum nie jest mi do tego potrzebne.
Zapisane

Szpieg
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #104 : 19-05-2013, 21:12 »

Kolego Spokoadamie do koleżanki może Pan takim tonem się odzywać. To, że przyklejono Panu naklejkę "Profilaktyk zdrowia" nie uprawnia Pana do przepytywania mnie o mój poziom wiedzy.
Na razie nie ma Pani żadnej wiedzy, więc trudno tu mówić o jakimś poziomie.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #105 : 01-06-2013, 10:48 »

Od kilku dni uczucie przepełnienia w gałkach ocznych minęło, minęły też błyski. Część mętów została.
Uspokoiły się zatoki. W oczach jeszcze zdrowia nie widać, ale powieki już prawie nie puchną.
Pojawiło się za to uczucie przejmującego zimna i ból w dole brzucha, oraz okolicy krzyżowej kręgosłupa. Myślałam, że to wina warunków pogodowych i przemarznięcia w zimnym pomieszczeniu w pracy. Po zmierzeniu temperatury okazało się, że mam jedynie 35,6 st. C.
W tej chwili mam 36 st. C i już nie jest mi bardzo zimno. Ciepło - również nie. Mięśnie bardzo ociężałe, chęci do życia mało. A u mojej córki, również ciąg infekcji, tym razem z podwyższoną temperaturą.
« Ostatnia zmiana: 01-06-2013, 22:15 wysłane przez Whena » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #106 : 04-06-2013, 21:46 »

Od wczoraj poprawa samopoczucia. Dużo energii, podwyższony nastrój, więcej siły w mięśniach, większa jasność umysłu. Wreszcie mogę w miarę dobrze zarządzać czasem, planować i realizować cele. Oby mi tak zostało na dłużej.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #107 : 06-06-2013, 20:20 »

Długo moje dobre samopoczucie nie trwało. Około doby.
Od wczoraj bolą mnie zęby i dziąsła. Nie blokuję oczywiście stanów zapalnych nawet szałwią. Sprawdzam organizm. Dodatkowo boli mnie głowa.
« Ostatnia zmiana: 06-06-2013, 20:22 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #108 : 09-06-2013, 18:57 »

    Po dwóch dobach przykrych objawów opisanych w poprzednim poście wszystko się uspokoiło. Dumna jestem z siebie, że nie wzięłam nawet odrobiny ibupromu. Cały tydzień miałam temperaturę 35 z kreskami, ale nie jest mi już zimno.
Wczoraj i dziś czuję się w miarę normalnie. Jedyne objawy to męty w oczach, gorsze widzenie i lekki ból kolana.

 
« Ostatnia zmiana: 09-06-2013, 19:00 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #109 : 10-06-2013, 08:46 »

A tu proszę... Porządki smile.
Minęło już dziesięć dni, a Ty wspaniale sobie radzisz. Raz było dobrze, raz było źle. Oby tak dalej! smile
Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #110 : 19-06-2013, 12:17 »

U mnie znów nasilenie objawów zatokowych. Zastanawiam się, czy to dalszy ciąg procesów samo naprawczych, czy może reakcja na jakiś pokarm.
W obecnej chwili piję MO bez cytryny na oliwie z oliwek, ale chyba pora na zmianę. Trzeba zabrać się za likwidację nadżerek w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego.
 
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #111 : 08-07-2013, 11:07 »

Stopniowo ustępuje ciężkość moich mięśni i bóle stawów. Wczoraj poczułam się już całkiem całkiem, więc z głupoty dałam się namówić na deserek u Grycana. Wypiłam czekoladę mrożoną. Syf nad syfy. Dziś jestem struta, a moje zatoki wznowiły swoją działalność. Całe przedpołudnie oczyszczały organizm wydzielając śluzową, gęstą wydzielinę.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #112 : 10-07-2013, 08:04 »

         Ponieważ kilka ostatnich miesięcy to walka o dobre samopoczucie i o powrót kondycji mięśni, przyszło mi do głowy żeby uzupełnić przypuszczalne niedobory witaminy D.  Słońca mam w życiu niewiele, od wielu lat nie miałam możliwości zażywać kąpieli słonecznych z prawdziwego zdarzenia. Wczoraj poszłam do konowała po receptę na  Devikap i zastosowałam dawkę 2 x 15 kropli. Dołożyłam do tego solarium.
Nie wiem, czy to sugestia, czy po prostu podałam organizmowi ważną, brakującą substancję, ale wyraźnie poprawiło mi się funkcjonowanie mięśni i stawów. Chętniej chodziłam, więcej pracowałam w domu bez specjalnego zmęczenia. Jest wyraźnie lepiej. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #113 : 10-07-2013, 10:01 »

Asiu, czy naprawdę nie możesz sobie pozwolić na 15 do 30 minut dziennie spaceru na słońcu? Albo pójść gdziekolwiek się opalić? msn-wink
Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #114 : 10-07-2013, 13:46 »

Kamil, mój czas pracy to 10-18. Wcześniej i później słoneczko słabo operuje. Od 10 lat nie miałam normalnego czasu wakacyjnego, w którym mogłabym cieszyć się słońcem. Moje spacery z psem odbywają się wczesnym rankiem i późnym wieczorem. Poza tym w trakcie spacerów lub zakupów moja skóra jest osłonięta ubraniami, więc 'marne szanse' na naturalną produkcję tej ważnej witaminki.   
« Ostatnia zmiana: 13-02-2021, 13:15 wysłane przez Kamil » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #115 : 26-07-2013, 14:18 »

      Wyjechałam na 3 dni w plener, gdzie cieszyłam się wyśmienitym towarzystwem, oraz relaksowałam się jedząc surówki i gotowane mięsko lub dobrą kiełbasę, i doczekałam się kolejnej fazy oczyszczania. Od 15 lipca do teraz miałam bóle (na zmianę): pleców (pod łopatkami), nerek, brzucha, a teraz została mi tylko ćmiąca stale głowa. Ogólnie czuję się już dobrze, mam sporo energii, pozytywny nastrój, wraca lekkość mięśni. Kawę piję już sporadycznie, zwykle po to, aby troszkę poprawić sobie samopoczucie (świadomie spowalniając zdrowienie). Gdyby nie to ciągłe uczucie lekkiego, ćmiącego bólu głowy (przy pustym nosie, ale chyba zatokowy), który powoduje uczucie otępienia, to czułabym się jak nowo narodzona.
       Devikap (kropelki z witaminą D) biorę najczęściej raz dziennie po 15 kropli.
MO odstawiona nadal, KB jeszcze nie wchodzą. Rano piję jedynie wodę z cytryną.
       Jeśli chodzi o żywienie, to wpadłam w stały schemat: rano jajecznica na boczku z cebulką zieloną, w południe owoce (trochę za dużo, bo kuszą wiśnie, maliny, porzeczki i jagody), oraz migdały.
Na obiad jadam tę samą surówkę (najlepiej mi smakuje) z kapusty pekińskiej lub sałaty lodowej, papryki, pomidorów, ogórków, z ziołami prowansalskimi, miodem, sokiem z cytryny, pieprzem, solą i olejem lnianym, oraz białą kiełbasę z patelni lub jakieś duszone mięsko (najczęściej wieprzowe).
Kolacja to fasolka szparagowa z masłem, lub kalafior.
Wracając do stanu moich gałek ocznych, to 3 lipca byłam na obserwacjach okulistycznych, w trakcie których dowiedziałam się, że moje oczy są OK, ciałko szkliste się obkurczyło, ale nie pociągnęło za sobą siatkówki, więc nic się nie uszkodziło. Żadnych zmian zwyrodnieniowych nie stwierdzono. smile Wada krótkowzroczność ciut się zmieniła, ale nie na tyle, aby się cieszyć lub martwić.
Męty powinny się wchłaniać samoistnie (to wiedziałam sama). Recepta (specyfik poprawiający stan ciałka szklistego) - nie wykupiona.  
Cóż, pozostaje mi cieszyć się chwilową przerwą w chorowaniu i zbierać siły do dalszego zdrowienia marząc o możliwości zastosowania zielonych KB wykonanych z pomocą super wyciskarki wolnoobrotowej, cichej i skutecznej.
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 14:23 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #116 : 26-07-2013, 19:57 »

Cóż, pozostaje mi cieszyć się chwilową przerwą w chorowaniu i zbierać siły do dalszego zdrowienia marząc o możliwości zastosowania zielonych KB wykonanych z pomocą super wyciskarki wolnoobrotowej, cichej i skutecznej.
Soki z tych wyciskarek to raczej stosują jacyś 'frutarianie' i chyba nie do końca są na tej samej drodze co Biosłone. Do tego na innych forach o tych wyciskarkach można poczytać o aferze z BPA - producent niby pisze, że są wolne od BPA, ale jak bezpośrednio paru właścicieli zadało pytanie, to okazało się, że producent się z tego wycofuję i przyznaje, że pewne części zawierają BPA.
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 21:43 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #117 : 26-07-2013, 20:14 »

Szkoda. Masz rację. Właściwie, to marzy mi się superblender, który pracując cichutko wykona super zielonego szejka bez mojej pomocy. A potem sam się umyje. msn-wink
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #118 : 26-07-2013, 21:19 »

marzy mi się superblender, który wykona super zielonego szejka.

Moja żona ma taki blender.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #119 : 27-07-2013, 09:25 »

Dlaczego piszesz "moja żona ma"? Przecież to Wy macie ten blender. Możesz się pochwalić jaki?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!