Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 668770 razy)
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #420 : 17-10-2016, 22:20 »

To jutro pewnie na dobre u nas zawita CETA.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
scorupion
« Odpowiedz #421 : 18-10-2016, 17:15 »

Najlepsze w tym wszystkim jest, że przychylanie nieba zawsze wiąże się z nowymi albo większymi opłatami.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #422 : 18-10-2016, 23:06 »

Coś chyba jednak poprzekładali czy odłożyli na 27ego... Może to i trochę lepiej rokuje.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
scorupion
« Odpowiedz #423 : 27-10-2016, 13:35 »

Hura! Demokracja wygrała, Walonia podwinęła ogon. Ktoś myślał, że będzie inaczej? Z demokracją żartów nie ma. Zaciska coraz bardziej swoją żelazną obręcz na naszych biednych głowach i w związku z tym mogę coś podpowiedzieć. Otóż, zanim możliwości techniczne pozwolą na kontrolowanie każdego kroku i ruchu, przez 24 godziny na dobę, każdego człowieka, a nieszczęśliwie chwilowo jeszcze nie pozwalają, należałoby wprowadzić obowiązek składania raportów. Raport taki obejmowałby miesięczny okres, z podziałem na dni i godziny, gdzie wszysycy bez wyjątku musieliby opisywać w krótkich punktach swoje działania. Na ten przykład:
1. Obudziłem się ciężko skacowany.
2. Zeżarłem śniadanie.
3. Wyrzygałem go.
4. Na klatce schodowej spotkałem sąsiadkę i dla niepoznaki klepnąłem ją w tyłek.
5. Itp.
6. Itd.
Do odbierania raportów powołać Urząd do Spraw Zwyczajnych, który po stwierdzeniu nieprawidłowości, mógłby wsadzać do mamra.
Dla recydywy, powołać w ramach Urzędu Wydział do Spraw Nadzwyczajnych, gdzie niepoprawni delikwenci musieliby składać takie same raporty, plus aneks zawierający myśli, pomysły, zaniechania i zamierzenia.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #424 : 28-10-2016, 07:55 »

Cytat
Hura! Demokracja wygrała, Walonia podwinęła ogon.
Szkoda liczyłam na rozłam.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #425 : 28-10-2016, 09:12 »

Nie w demokracji.
Najlepsza w tym wszystkim jest nazwa. Traktat o wolnym handlu, który potrzebuje ponad półtora tysiąca stron do opisania. Ja bym zawarł na jednej w jednym zdaniu. Ot, demokracja pozoliła sobie na krotochwilę, podobnie jak przy ustawie o swobodzie działalności gospodarczej, gdzie 95% treści stanowią zakazy i nakazy.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #426 : 09-11-2016, 08:33 »

Jakaś sprawiedliwość jest na świecie, kończy się era tęczowych lewaków, gdzie największym wrogiem był biały, heteroseksualny mężczyzna, który cały ten bałagan trzymał w porządku. W USA obłuda i propaganda osiągnęły szczyty szczytów, jeszcze gorzej niż w Polsce i gorzej niż w byłym ZSRR. A kiedyś były to wolne media...
Teraz czekamy na naszych umiłowanych, europejskich przywódców.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #427 : 10-11-2016, 11:05 »

Tymczasem na rodzimym podwórku kolejny rok przyjdzie nam zrobić zrzutkę na emerytury rolnicze i mundurowe. Niech żyją żywiciele i obrońcy narodu, niech żyją!
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #428 : 11-11-2016, 09:44 »

A co Ty na to? Chyba już kiedyś widziałam coś na ten temat, ale nie wiem czy to było na naszym forum. Ja w wymienionych objawach widzę nieuświadomione silne oczyszczanie, lub choroby psychiczne z nadmiarów i niedoborów.

https://www.youtube.com/watch?v=MRNLFkIk6xw
https://www.youtube.com/watch?v=sSUchl_eaJA

« Ostatnia zmiana: 11-11-2016, 09:59 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #429 : 11-11-2016, 09:58 »

Cytat
lub choroby psychiczne z nadmiarów i niedoborów.
Z nadmiarów, owszem- toksyn. Ale niedoborów czego?
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #430 : 11-11-2016, 10:01 »

Z niedoborów fosfolipidów, kwasów tłuszczowych omega 3, witamin, magnezu i innych makro i mikroelementów, i jeszcze by się trochę znalazło. No, ale coś jest na rzeczy. Może nie we wszystkich przypadkach, ale niektórzy mogą być namierzani i nękani.
« Ostatnia zmiana: 11-11-2016, 10:19 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
scorupion
« Odpowiedz #431 : 11-11-2016, 10:42 »

Robią przeróżne machloje, część to teorie spiskowe, ale sporo prawdziwych i są  jeszcze takie, o których nic nikt nie wie.
A do grona szacownych podglądaczy, którzy śledzą, inwigilują, włażą z buciorami w prywatne życie, dołączyli producenci samochodów. W co nowszych modelach aut zapisują wszystko, nawet i wagę kierowcy hehehe i jak masz połączenie z netem, to wysyłają w czasie rzeczywistym. Przyjemnej drogi.
Teraz czekamy na inicjatywę deweloperów, bo dlaczego tylko w samochodzie mamy być podglądani.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #432 : 11-11-2016, 10:51 »

To co piszesz, Scorupionie, jest przerażające. Zaczęło się od tego, że na własne życzenie jesteśmy podglądani, gdy korzystamy z portali społecznościowych np. facebook. Jeśli chodzi o samochody to można podróżować starszymi modelami, które śledzących nas cudów nie posiadają. Oczywiście dopóki rząd nie dowali zaporowych akcyz i innych opłat. Z mieszkaniami będzie mniej kolorowo, ale tak sobie myślę, że może zrodzić się nowa branża: specjalista od usuwania/zaślepiania urządzeń śledzących i jakoś to będzie.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #433 : 15-11-2016, 00:06 »

Cytat
Jeśli chodzi o samochody to można podróżować starszymi modelami, które śledzących nas cudów nie posiadają.
Niedawno w Niemczech wprowadzili ustawę zakazującą poruszania się po drogach samochodami z silnikiem spalinowym gdzieś koło roku 2030, zatem zostaną tylko elektryki z najnowszymi bajerami. U nas zapewne kilka lat później, bo nasi zachodni sąsiedzi będą musieli gdzieś zbyć te swoje niepotrzebne już samochody.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #434 : 15-11-2016, 08:42 »

Na drogach pełno jest kamer, radarów, systemów monitorowania. Sami na dodatek się monitorujemy poprzez smartfony, a nawet stare telefony. Są już systemy identyfikujące gęby. Kto jeszcze nie zamieścił swojego zdjęcia na facebooku hehehe?
Deweloperzy może jeszcze w prywatnych budynkach nie zostawiają prezentów, choć któż to wie, bo w różnych innych są. A jakby ktoś nie wiedział, to jest możliwa identyfikacja w mieszkaniu poprzez Wi-Fi.
Generalnie, kto żyw śledzi i podsłuchuje resztę. Taki urok cyfrowych czasów. Na razie nie mamy co narzekać, będzie znacznie gorzej, rozdziobią nas kruki, wrony.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #435 : 15-11-2016, 11:13 »

Cytat
Kto jeszcze nie zamieścił swojego zdjęcia na facebooku hehehe?
Np. ja. smile
Cytat
Na razie nie mamy co narzekać, będzie znacznie gorzej, rozdziobią nas kruki, wrony.
I ten optymizm u Ciebie lubię najbardziej.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #436 : 15-11-2016, 18:08 »

Pisałam wczoraj przez "Viber", to jest taka aplikacja, że możesz rozmawiać pewnie w całym świecie, ale na pewno w Europie za darmo. Za darmo rozmowy, sms-y, mms-y, no więc rodzinnie korzystamy z tego.
Uśmiałam się, bo co chwilę wyskakiwało mi okienko " nie możemy zlokalizować miejsca w którym jesteś, wiadomość wysyłamy bez lokalizacji". Aż chciało mi się powiedzieć do telefonu, żeby mi nie przeszkadzał takimi komunikatami, albo bardziej się wysilił.
No, mamy Skorupion powszechny Big Brother, co się dziwić. Ja mam tylko nadzieję, że nie chapną mi mojej emerytury, jak tak sobie poleci, drogą elektroniczną.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2016, 08:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #437 : 15-11-2016, 22:52 »

Są i pozytywy powszechnej inwigilacji.
Facet na parkingu powgniatał mi drzwi w aucie. Dzięki monitoringowi poznałem jego numery rejestracyjne i policja też je poznała.
Niestety negatywów jest więcej niż pozytywów. Kamerki są nawet w lasach, pokazał mi je pewien gajowy (np. budki dla ptaków). I jak tu się wysikać w lesie?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #438 : 15-11-2016, 23:32 »

Wolność ponad wszystko, brzydzę się innym podejściem. Inni się nie brzydzą i mamy to co mamy, a będziemy mieć więcej. Dobrze by jednak było mieć na uwadze, że życie jest pełne złości i przeważnie ci, którzy poświęcają wolność dla bezpieczeństwa, tracą jedno i drugie.
Udana, kruki i wrony to spece od bezpieczeństwa, Czasami to głupi jestem i nie wiem w końcu czy oni są gwarantem, czy bardziej zgrożeniem.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #439 : 16-11-2016, 23:27 »

Facet na parkingu powgniatał mi drzwi w aucie. Dzięki monitoringowi poznałem jego numery rejestracyjne i policja też je poznała.
I policja przyjęła zgłoszenie? Miałem podobne zdarzenie i stwierdzili, że parking (przed marketem) jest prywatny i tam oni nic nie zrobią, można jedynie wnieść sprawę do sądu.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!