Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 669312 razy)
scorupion
« Odpowiedz #460 : 17-12-2016, 21:37 »

Chore przepisy wymyślone przez chorych ludzi. Zdarzały sie przypadki kilkudziesięciotysiecznych kar za  wycięcie usychającego drzewa, własnoręcznie posadzonego na własnej działce. Przy czym wycinający nie mieli pojęcia, że jest to zakazane.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #461 : 19-12-2016, 12:36 »

No i na święta mamy eskalację warcholstwa. W tym kontekście zasadne wydaje się pytanie, czy aby amerykańska ciężka brygada przypadkiem nie ma na celu ochrony zachodniej granicy, tym bardziej, że będzie rozmieszczona w Żaganiu.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #462 : 19-12-2016, 14:23 »

I po co było popierać ukraiński majdan. Teraz trzeba będzie samemu zjeść tą żabę.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #463 : 20-12-2016, 17:20 »

No i na święta mamy eskalację warcholstwa.

Polecam w obecnej sytuacji politycznej dowiedzieć się, kto kim jest. Fragment jednej ze stron internetowych:

"Otóż fundacja CASE której założycielem są państwo Balcerowicz i której członkiem jest Ryszard Petru jest finansowana przez Fundację Stefana Batorego należącą do Sorosa.

Ale to nie wszystko. CASE jest również finansowana przez fundację Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe, która to z kolei bierze pieniądze od Rockefeller Brother Fund, założonej przez Davida Rockefellera oraz z Open Society Institute (Instytut Społeczeństwa Otwartego), należącego do …. George Sorosa.

Ryszard Petru jest także obecnie przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich, założonego rzecz jasna przez Leszka Balcerowicza oraz członka PZPR i doradcę I sekretarza Komitetu Centralnego PZPR Janusza Beksiaka.

Ryszard Petru był także współpracownikiem Balcerowicza przy Forum Obywatelskiego Rozwoju, fundacji założonej przez Balcerowicza.

Forum Obywatelskiego Rozwoju jak można przeczytać na stronie tej organizacji jest finansowane przez Fundacje Stefana Batorego oraz Instytut Otwartego Społeczeństwa, należące do … George Sorosa.

Oczywiście pisząc o partii Nowoczesna, nie można zapomnieć o jej współzałożycielu, Pawle Rabieju, który był rzecznikiem fundacji Pro Civili, założonej przez oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych współpracujących z radzieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU. Fundacja Pro Civili znana jest z tego, że wyprowadzała z Wojskowej Akademii Technicznej setki milionów złotych, które następnie trafiały na konta osób mieszkających na terenie byłych republik radzieckich".

Więcej tutaj.
« Ostatnia zmiana: 20-12-2016, 17:31 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
scorupion
« Odpowiedz #464 : 24-12-2016, 09:41 »

Zgodnie z moimi postulatami bardzo pięknie rozwija się sytuacja:
Cytat
Projekt ustawy o Centralnej Bazie Rachunków zakłada zgromadzenie w jednym miejscu informacji o niemal wszystkich formach przechowywania środków finansowych. Rejestr będzie musiał być aktualizowany w ciągu 24 godzin od utworzenia konta lub jego modyfikacji.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Centralna-Baza-Rachunkow-co-znajdzie-sie-w-rejestrze-7490604.html
Dobrze, ale za mało. Powinien powstać jeszcze rejestr wszystkich zakupów, rejestr medyczny, gdzie zawarta byłaby historia chorób, wypisanych zwolnień, lekarstw i badań, rejestr miłosny, gdzie urzędnicy kojarzyliby zawiedzionego pana Gieńka z porzuconą panią Jadzią, oraz najważniejszy rejestr - matka wszstkich rejestrów, czyli centralna baza wszystkiego. I wtedy dopiero będziemy żyli w szczęśliwym wszechogarniającym gułagu.
Aż w końcu dobrotliwy Pan Bóg się zezłości i spuści na wariatów, tym razem nie potop tylko nowocześnie - bombkę o sile miliona kiloton.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #465 : 24-12-2016, 10:30 »

Skarpet i materacy nie wiedzieć dlaczego nie ujęto. Wystarczyłoby dać dodatkowe uprawnienia listonoszom i poziom szczelności zbliżyłby się do 99%, niczym w jelitku doskonałym.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #466 : 24-12-2016, 12:42 »

Na to jest inny sposób - wypuścić banknoty 500-złotowe, poczekać, zdelegalizować.
Powinni mnie zrobić Centralnym Rejestratorem, mam na wszystko pomysły. Rejestr posiadanych rzeczy musiałby być aktualizowany też co 24 godziny. Przecież można codziennie poświęcić pięć minut i na ten przykład w pozycji 36 wpisać: gaci sztuk pięć, kupione trzy nowe, jest skan paragonu, dwie zutyllizowane, jest skan umowy na odbiór śmieci i opłacony ostatni rachunek.
W rejestrze medycznym piszemy: syfilis, ale leczony, na dowód zaświadczenie od lekarza oraz drugie zaświadczenie dotyczące pani Jadzi.
W rejestrze miłosnym zamieszczamy aktualizowane zdjęcia na waleta, żeby urzędnicy mogli łatwiej kojarzy pary.
Itp, itd.
Śmiejecie się? To się śmiejcie. Jeśli u władzy będą ludzie myślący w ten sposób, za dziesięć lat, albo i szybciej, przestaniecie się śmiać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #467 : 04-01-2017, 10:58 »

Gdyby tak spojrzeć z dystansu, to ewidentnie widać, że wartkim krokiem posuwamy się w stronę państwa policyjno - zamordystycznego, a może nawet niewolnictwa. Proces toczy się na całym świecie z akcentem na kraje białych. Na razie gotują żabę, ale z pewnością przyśpieszą, ciekawe jaka będzie reakcja. Te wszystkie ustawy antyterrorystyczne są jedną wielką lipą.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #468 : 23-01-2017, 12:10 »

Uwaga na smog, bo to też lipa, chcą wyrwać parę groszy bogu ducha winnym ludziom.
Oprócz tego cały czas trwa aktywny transfer od zaradnych i pracowitych do reszty. Sześć stówek droższy ZUS, a z drugiej strony 500+, propozycja podniesienia zasiłku dla obibików i darmowa opieka zdrowotna dla meneli.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #469 : 23-01-2017, 17:08 »

Uwaga na smog, bo to też lipa, chcą wyrwać parę groszy bogu ducha winnym ludziom.
A jednak smog jest. W weekend byliśmy w Krakowie.

W dzień zbyt mocno powietrze nie przeszkadzało, jednak od wieczora aż do rana nie dało się normalnie oddychać, w powietrzu było czuć te wszystkie spaliny (moim zdaniem z kominów fabryk), gardło i tchawica podrażnione po kilku minutach, dłużej nie sprawdzałem, bo czmychnąłem do zamkniętego pomieszczenia. Doświadczenie było bardzo dokuczliwe, kilkanaście minut po fakcie zanieczyszczenia przestały mnie męczyć.

Nocą obserwowałem dwa kominy w Nowej Hucie, które potężnie dymiły do atmosfery. Na określonej wysokości z dymu robiła się chmura i rozciągała po okolicy, a pod tą chmurą my i reszta śmiertelników. Z samego rana aktywność kominów malała i moim zdaniem malało zanieczyszczenie, ponieważ można było swobodniej oddychać.

Po drodze, kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa widzieliśmy zadymione mniejsze miejscowości, zwłaszcza te położone w dolinach. Z kominów domostw szły duże ilości dymu. Zamykałem wówczas nawiew w samochodzie, bo zaczynaliśmy oddychać tym dymem. Jechaliśmy wieczorem, a kiedy wróciliśmy do Skierniewic, dało się wyraźnie odczuć, o ile mamy czystsze powietrze od zadymionego Krakowa i mniejszych miejscowości z dużym skupiskiem domów.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2017, 17:22 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #470 : 23-01-2017, 21:00 »

Samochody jeżdżą i fabryki dymią nie od dziś.
Ale ilość samochodów i domów się zmieniła. Jest ich po prostu dużo więcej w porównaniu do ubiegłych lat.

Wczoraj widzieliśmy skupisko wielu domów, nie pięciu, czy dziesięciu, ale kilkudziesięciu na niewielkim obszarze i z każdego leciał dym. Pewnie na tym terenie (nie pamiętam nazwy miejscowości), wyprzedawano byle więcej działek pod budowę. W efekcie przejeżdżaliśmy przez zasnuty dymem obszar.

Skoro wydano rozkaz w izrahellu dla nadwiślańskich indian, że w Polsce jest smog to jest. I basta.
Nie wiem, czy oni są z Izraela, czy nie, ale pomiary robią http://monitoring.krakow.pios.gov.pl/

Ja akurat byłem w Nowej Hucie. Wystarczyło, że "zaciągnąłem" się kilka razy. Fabrykę widziałem jedną, poczułem i dziękuję bardzo za mieszkanie na takim terenie. Nie dało się pochodzić nawet przez pięć minut na "powietrzu".



« Ostatnia zmiana: 23-01-2017, 21:05 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #471 : 23-01-2017, 22:16 »

Tutaj coś piszą o smogu: http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/105677-smog-monitoring-powietrza-zwykla-glupota
Moim zdaniem... zresztą nie mam do końca wyrobionej opinii. Ciekaw jestem tylko kto na tym wszystkim zyska a kto straci (gotówkowo oczywiście).
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #472 : 23-01-2017, 23:41 »

Mając piec na węgiel, czy samochód spalinowy jesteś samowystarczalny jeśli nagromadzisz sobie odpowiednią ilość surowca energetycznego.
Mając piec na gaz, wystarczy, że przykręcą kurek, mając na prąd, odetną zasilanie i gospodarstwo leży. To samo z samochodami elektrycznymi, które prężnie wchodzą na rynki. Bez prądu nie pojeździsz, a docelowo zdelegalizują spalinówki i u nas, w niemczech już jest prawo zakazujące poruszania się spalinówkami ok roku 2030, u nas zapewne nieco później.
Widać do czego to prowadzi, pełne uzależnienie obywatela od Państwa, korporacji czy co tam będzie rządzić światem za te 10-20 lat.
Smog jak smog, towarzyszył nam od wielu lat, teraz jednak ktoś postanowił zrobić z niego pożytek.

Nie wiem Savage czy jesteś sympatykiem Alexa Jonesa, ale zobacz jak ładnie tańczy:
https://www.youtube.com/watch?v=wDacOjZbbVw
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #473 : 24-01-2017, 09:56 »

Mniej więcej jest tak jak napisał Brer. Łapie się nieco prawdopodobny pretekst, wyprowadza medialny jazgot, następnie uchwala odpowiednie przepisy i na koniec pod przymusem i zgodnie z prawem goli tubylców.
Uzależnienie od państwa, urzędników i korporacji rośnie cały czas, oni nigdy nie spoczną. Dużo by pisać, natenczas na przykład przegraliśmy walkę z prywatnością. Każdy, komu się akurat zachce, włazi z buciorami we wszystkie aspekty prywatnego życia pojedynczego człowieka. Nadal natomiast idzie bój o stopień niewolnictwa i tu rodzi się nadzieja, bo w odpowiedzi na przykręcanie śruby czuć narastające ciśnienie i to mimo, że śruba przykręcana jest powoli, na zasadzie gotowania żaby. Zgodnie z zasadami -  im bardziej będzie przykręcana, tym cisnienie będzie większe. Nie wiem kiedy, ani w jaki sposób, ale jestem pewien na sto procent, że w końcu wybuchnie.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #474 : 24-01-2017, 11:36 »

jestem pewien na sto procent, że w końcu wybuchnie.

Jak ta żaba przez ciebie przytaczana?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #475 : 24-01-2017, 12:08 »

Przykładowa żaba gotowana jest zawsze w otwartym naczyniu.

Widzisz, Trump z miejsca uwalił TPP. A najlepiej, bo ze stron Białego Domu zniknęły zakładki dotyczące LGBT. Nareszczie jakiś normalny facet pojawił się wśród stada eunuchów.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #476 : 24-01-2017, 12:18 »

Osobiście trzymam za niego kciuki. Oby się tylko nie okazało, że cyrk dalej został ten sam - tylko małpa się zmieniła.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Adam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 5.10.2015
Skąd: Polska
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #477 : 24-01-2017, 21:13 »

Osobiście trzymam za niego kciuki.

Nie ma za kogo trzymać kciuków. To kolejny dewiant i ludobójca na czele tego zbrodniczego państwa.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #478 : 24-01-2017, 21:17 »

Dewiant zapewne tak, ale czy ludobójca? Rozumiem, że masz na to jakiś argument.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #479 : 24-01-2017, 21:48 »

Dla nas wybór Trumpa jest super, bo zamiast wojny z Rosją na naszym terenie, będzie konflikt z Chinami z dala od nas.
Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!