Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 668878 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #900 : 02-04-2020, 12:37 »

Mamy 45 wątpliwych zgonów na koronoświrusa. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na resztę chorych, w tym ciężko, położono laskę, zaaresztowano obywateli nie wiadomo na jakiej podstawie, zrobiono kabaret z kwarantanny i rozwalono gospodarkę oraz stosunki społeczne i rodzinne?
Zapisane
Gibbon
*


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #901 : 02-04-2020, 13:41 »

Oto jest pytanie... Czy to się przypadkiem nie dzieje coś "więcej"?
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #902 : 02-04-2020, 14:23 »

Mamy 45 wątpliwych zgonów na koronoświrusa. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na resztę chorych, w tym ciężko, położono laskę, zaaresztowano obywateli nie wiadomo na jakiej podstawie, zrobiono kabaret z kwarantanny i rozwalono gospodarkę oraz stosunki społeczne i rodzinne?

Robią to po to, żeby ukryć beznadziejny stan publicznej służby zdrowia. Jest większa szansa, że w szpitalu załapiemy wirusa niż, że tam się wyleczymy z jakiejś choroby.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #903 : 05-04-2020, 17:48 »

Dla naszego dobra to wysłałbym Ministra Zdrowia na zasłużony odpoczynek, tak ze dwa miesiące. A resztę rządu za nim, może trochę krócej.

Michał Dworczyk
@michaldworczyk
Obecnie akcję #LotDoDomu przekształcamy w #CargoDlaPolski. W ramach utworzonego mostu powietrznego między Rzeczpospolitą Polską a ChRL transportujemy niezbędne materiały służące w walce z pandemią oraz sprzęt zapewniający bezpieczeństwo polskim służbom medycznym


No właśnie, Chińczycy produkują, a Polacy kiblują. Tak trzymać! Kolejność też niezła, najpierw z całego świata ściągnąć zarażonych, a później sprzęt do ochrony reszty.
« Ostatnia zmiana: 05-04-2020, 19:52 wysłane przez Skorupion » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #904 : 06-04-2020, 14:29 »

Czas inkubacji świrusa wynosi tydzień, maksymalnie dwa. Od 14 marca naród kibluje na kwarantannie.

"Spodziewamy się, że szczyt zachorowań jest przed nami - gdzieś w maju, czerwcu. Na tym etapie rozwoju koronawirusa wiemy, że musimy być cały czas poddani ogromnej dyscyplinie"
Powiedział Premier Mateusz Morawiecki na początku poniedziałkowego posiedzenia Sejmu

Powiem, że za głupi jestem, żeby te zależności pojąć, może ktoś bardziej ogarnięty mi wytłumaczy?


Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #905 : 06-04-2020, 14:48 »

Należy jeszcze uwzględnić wczorajszy przylot 7 samolotów o tak wdzięcznej nazwie zdaje się Powrót do domu i dla nich dodać 14 dni, to się równa 20 kwiecień, reszta siedzi w domach od 14 marca. Też mi się to nie zgadza. A tak bym już poszła do lasu. Oni tego nie ogarniają. Ja miałam kontakt na początku stycznia z dziećmi z Włoch, potem dziwnie się czułam, myślałam nawet że zejdę z tego świata bo na pomoc lekarzy nie liczę. Miałam wrażenie,że jakby  mi powietrze nie dochodziło do mózgu i byłam bardzo, bardzo zmęczona. Potem wszystko minęło. W tym czasie miałam kontakt z wieloma ludzmi.
Jeśli chodzi o urlop Ministra to przecież był niedawno na urlopie, bo w styczniu we Włoszech.
« Ostatnia zmiana: 06-04-2020, 14:57 wysłane przez Dużagosia » Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #906 : 06-04-2020, 16:22 »

To w ogóle żadnej kupy się nie trzyma, chcą ze mnie ostatniego barana zrobić.

Cytat
A tak bym już poszła do lasu
A w czym problem? Ludzie już organizuja państwo podziemne, fryzjerki strzygą, masażyści masują, itp., inaczej wszyscy wyzdychali by z głodu albo nerwów.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #907 : 06-04-2020, 22:03 »

Nie czytacie wiadomości. Naród kibluje na kwarantannie a lekarze i pielęgniarki roznoszą wirusa po szpitalach i domach starości. Zarażonych zostało setki ciężko chorych i kolejne oddziały są zamykane w całej Polsce. Nie będzie drugich Włoch czy Hiszpanii ale umrze jeszcze wiele setek Polaków.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #908 : 10-04-2020, 19:17 »

Mile zaskoczony jestem, jeszcze nie wszyscy ześwirowali:
Narodowy Bank Polski zaapelował o przestrzeganie prawa i powszechne akceptowanie gotówki. Jak podkreślił NBP, z niepokojem obserwuje działania niektórych podmiotów rynkowych, mające na celu bezprawne zniechęcenie przedsiębiorców do akceptowania gotówki.
Lemingi z Polski Bezgotówkowej i pozostałych wykształconych wielkich miast za klika lat się przejadą, teraz mają tylko delikatny przedsmak atrakcji.


Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #909 : 10-04-2020, 21:28 »

Bardzo dziwne. Mimo wszystko prędzej doszukiwałbym się tu jednak czegoś głębszego niż uwierzył w dobre intencje naszego banku centralnego.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #910 : 16-04-2020, 20:03 »

Kabaretu z ograniczeniami i ich znoszeniem ciąg dalszy. Koń by się uśmiał.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #911 : 01-05-2020, 21:17 »

Kabaretowe ograniczenie ogłaszane przez niewyspanego i takie samo ich znoszenie są elementem gry przedwyborczej. Ale pisiorki się zakiwały, lipa, aż miło.
Po drugiej stronie jeszcze lepiej. Okazało się, że Budka i Schetyna nie znają Kidawy, Kidawa nie zna Jachiry, Jachira zna ich wszystkich, również siebie, a podsumawała tak:
Na każdym kroku słyszę jaka to opozycja jest zła i słaba. Ok, jesteśmy beznadziejni, biorę za to odpowiedzialność, ale powiem wam szczerze - w końcu to wy nas wybraliście.
Wy to wy, ci co czytacie hehehe, bo ja nie.
Zapisane
Gibbon
*


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #912 : 02-05-2020, 05:49 »

Ja też nie, bo oglądam a nie czytam:

https://youtu.be/BCxYWxA1KcI?t=145
Zapisane
Gibbon
*


Online Online

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #913 : 06-05-2020, 17:23 »


Gdzie nie spojrzysz tam teraz pan Bilu Gatesu.
Dla bardziej ogarniętych w temacie - o co się tu rozchodzi poza tym, że o nic dobrego?

Microsoft zainwestuje miliard dolarów w transformację cyfrową w Polsce


https://www.gov.pl/web/premier/microsoft-zainwestuje-miliard-dolarow-w-transformacje-cyfrowa-w-polsce?fbclid=IwAR3K0osi8HXiJzys9TC14Ncaot4F9Cc46oY2BpOKqhHaswl9cp-xbVyYevY
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #914 : 06-05-2020, 20:03 »

Eeeee tam... piszą o samych superlatywach i korzyściach:

"Umowa przewiduje w szczególności wykorzystanie możliwości nowego regionu centrum danych na rzecz polskich instytucji publicznych i przedsiębiorstw z najważniejszych sektorów, takich jak administracja rządowa, ochrona zdrowia, edukacja, produkcja, handel detaliczny, energetyka oraz finanse i ubezpieczenia."

Nie napisali tylko jednego... co w zamian?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #915 : 08-05-2020, 21:30 »

Pisiorki pozazdrościły głupiej opozycji i odważnie ruszyły jej tropem. Tak widzę wieczór wyborczy:
https://www.youtube.com/watch?v=TUVTSXdjcOM
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #916 : 09-05-2020, 13:21 »

Zaczyna się coś dziać, nie damy się stłamsić:
https://www.youtube.com/watch?v=W0UYHEkZVTs&feature=share&fbclid=IwAR001dFUflzzaJGbKWvch_4i2y_HyoTH4-14X6zmuTKI6nI9ugRbX9m8Lgs
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #917 : 12-05-2020, 09:50 »

Są doniesienia graniczące z pewnością, że dla naszego dobra brat niewyspanego kręci lody na maseczkach.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #918 : 12-05-2020, 16:08 »

Na mnie wiele nie nakręci, ponieważ od tygodnia noszę jedną, jedyną i jak się wybrudzi to ją wypiorę.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #919 : 12-05-2020, 19:30 »

Mylisz się, na Tobie też dużo zarobi, bo zabiorą Ci pieniądze w podatkach i zakupią za to maseczki.
Zapisane
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!