Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 668962 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1160 : 05-06-2022, 16:01 »

A dziękuję.
Z zebranych patyków, gałęzi i chrustu zamierzam zbudować Narodowe, Niezłomne, Niepokorne oraz oczywiście zrównoważone ogrzewanie podłogowe.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1161 : 05-06-2022, 16:20 »

Tak na marginesie - chrustobranie chyba za darmochę nie jest?
« Ostatnia zmiana: 05-06-2022, 17:47 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #1162 : 05-06-2022, 16:44 »

Posiadaczy aut i osoby, które dopiero mają w planach zakup samochodu, z pewnością nie ucieszą nowe zobowiązania rządu. Kierowców mogą na przykład zaboleć płatne drogi ekspresowe już w 2023 r. – choć teoretycznie opłaty mają być pobierane jedynie na nowych odcinkach, a w dodatku nie od kierowców motocykli i osobówek, a cięższych pojazdów. To jednak nie wszystko – jak donosi RMF FM, możliwy jest też nowy podatek od zakupu samochodu. Osoby rejestrujące auto z silnikiem benzynowym lub diesla miałyby być zmuszone do uiszczania dodatkowej opłaty. Takie rozwiązanie istnieje zresztą już w innych krajach – i ma na celu zachęcenie do zakupu bardziej ekologicznych aut, czyli wodorowych lub elektrycznych.

Dodatkowa opłata przy rejestracji auta z silnikiem benzynowym lub silnikiem diesla to jednak nie wszystko. Kolejne zobowiązanie rządu może być dla kierowców jeszcze trudniejsze do udźwignięcia (o ile oczywiście rząd faktycznie postanowi wprowadzić to rozwiązanie w życie). Już za cztery lata miałby bowiem zostać wprowadzony jeszcze jeden podatek – tym razem będący de facto karą za posiadanie samochodu napędzanego benzyną lub olejem napędowym. Taki zabieg również miałby zachęcić Polaków do wyboru bardziej ekologicznych środków transportu.

https://bezprawnik.pl/nowy-podatek-od-zakupu-samochodu/

Kierowco, płać i płacz bo zatruwasz środowisko. Więc przesiądź się na elektryka lub na rower jeśli cię nie stać, ale pamiętaj, że planeta jest najważniejsza.
Przeorientowywania mózgów na ekologię ciąg dalszy.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1163 : 05-06-2022, 18:00 »

zachęcenie do zakupu
zachęcić do wyboru

Moje ulubione.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1164 : 05-06-2022, 20:12 »

Cytat
Tak na marginesie - chrustobranie chyba za darmochę nie jest?

Trwają prace nad odliczeniem od podatku kwoty wydanej na chrust. Podobnie jak nad kolejnym programem - śmietnik plus. Będzie można do kwoty tysiąca złotych wygrzebać sobie jedzenie w śmietniku. Jestem zadowolony. I ciepło i coś na ząb.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1165 : 06-06-2022, 08:03 »

Chodzi o to, aby każda polska rodzina miała swobodny dostęp do chrustu i śmietników. I myślę, że na tym możemy zakończyć temat.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1166 : 08-06-2022, 09:50 »

Minister pisior kapuje na szeregową pracownicę poczty:

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1167 : 08-06-2022, 12:56 »

A o co poszło? Kobicina miała wyrazić niepochlebne zdanie na temat drożyzny. Pisiory degenerują się z szybkością światła, na dodatek za co by się nie wzięli to spaprają. No może wyszło rozdawnictwo nie swojej kasy i wykopanie kawałka rowu przez mierzeję. Chociaż ten rów to nikt kompletnie nie wie po co został wykopany.
A z Ukrainą zostaną jak Himilsbach z angielskim. Wydrukujcie sobie ten post, zobaczymy za jakiś czas ile miałem racji oraz raczej pomódlcie się za zdrowie Putina. Żeby przypadkiem nie było tak, że jak umarł Lenin to przyszedł Stalin.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1168 : 12-06-2022, 18:54 »

Z zamknięciem tematu chrustu nieco się pośpieszyłem. Feministki, aktywiści LGBT, niektórzy europosłowie i wszyscy lewacy oraz lewaccy prawacy wystosowali apel o zwrot wyniesionych gałęzi bobrom. O takiego! ja nie zwrócę.
No i wydało się dlaczego brakuje węgla, a jak jest to droższy od złota. Ruskie onuce i antyszczepionkowcy go wykupili.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1169 : 13-06-2022, 07:44 »

Nie wiem jak wy, ale ja się cieszę, że jesteśmy w tolerancyjnej, nowoczesnej, uśmiechniętej Unii Europejskiej.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1170 : 20-06-2022, 16:28 »

Wyszedłem se na podwórko rozprostować kości, patrzę pod komórką leży sterta chrustu, w komórce kilka kubełków węgla, potem otworzyłem korek od baku w samochodzie, zapachniało benzyną. No! wielkie panisko ze mnie, kawał krezusa, czuć zapach pieniędzy.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1171 : 20-06-2022, 22:22 »

Minister Niedzielski: Przedstawiamy fundamentalne zmiany, które będą obejmować bardzo poważną reformę podstawowej opieki zdrowotnej. Pracowaliśmy nad tą reformą przez ostatni rok i była ona ukierunkowana na oczekiwania pacjentów.

No, rdzeniem tych fundamentów będzie standaryzacja kija do stukania w parapet przychodni. Chodzi o to, żeby w całym kraju, dla każdej polskiej rodziny te kije były jednakowe.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1172 : 22-06-2022, 14:03 »

Pisiory nie nadają się do rządzenia, opozycja jeszcze mniej. W całej zdegenerowanej Europie elity mają intelekt tani jak chińska zupa w proszku. Będzie źle.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1173 : 22-06-2022, 22:00 »

Prezes PiS J. Kaczyński w TVP info:
Polska kierowana przez PiS jest i będzie nadal przyjazną Ojczyzną dla swoich obywateli. Nie tylko w obietnicach, ale przede wszystkim w czynach, które są realne, widoczne, a my konsekwentnie je realizujemy.
Brednie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Końcówka rządów się zbliża.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1174 : 23-06-2022, 08:20 »

Ministerstwo Sportu i Turystyki Minister Kamil Bortniczuk:
Ogłaszamy dziś wielki program budowy w Polsce 1000 hal o lekkiej konstrukcji w ciągu trzech lat, licząc z rokiem bieżącym. W tym roku rozpoczynamy pilotaż, na który przeznaczymy 80 mln zł pozyskane dzięki przychylności premiera.

W tych halach zamykanych na czas lockdownów powstaną punkty przymusowych szczepień, a w chwilach wolnych od lockdownów, polskie rodziny pozbawione węgla będą mogły sobie tam pobiegać w celu rozgrzania.

Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1175 : 23-06-2022, 08:46 »

W tych halach powstaną punkty szczepień lub izolatoria , być może się tam spotkamy.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1176 : 24-06-2022, 13:55 »

Skandal niebywały! Obudziłem się rano, patrzę, a tu nie ma jednej wiązki chrustu. Jakaś osobopostać złodziejska zanitrasiła mi niezauważenie. W lasach wysprzątane co do gałązki, kasy brak, węgiel drogi, musiałem się udać do banku po kredyt. Obliczyli mi zdolność kredytową na zakup 73 kg. Odetchnąłem z ulgą, będzie zimą ciepło.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1177 : 26-06-2022, 20:51 »

Korzystając z ładnej pogody dozbierałem kilka wiązek.



No i kto jest większym bogaczem, ten cwaniaczek poniżej czy ja?

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1178 : 27-06-2022, 09:53 »

Przykład jak z baranów robią jeszcze większych baranów. Orlen podniósł cenę benzyny o 2 zł na litrze, teraz chce obniżyć o 30 groszy pod warunkiem zainstalowania aplikacji, która będzie cię śledziła oraz poda jak na tacy wszystkie dane:



Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1179 : 27-06-2022, 10:30 »

Korzystając z ładnej pogody dozbierałem kilka wiązek.



Jeżeli masz przyjaciół w Norwegii to możesz skorzystać jeszcze z programu "Żebrak+", trzeba tylko do nich napisać.
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!