Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 669190 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1180 : 28-06-2022, 10:00 »

Na razie nie ma potrzeby. Na śniadanie  zjadłem dziś dwie kajzerki posmarowane obficie masłem roślinnym, dwie parówki z kurzych zdechlaków na zimno i popiłem herbatą Saga zaparzoną z jednej saszetki. Koszt 4,80 zł, tanio, najedzony, zadowolony, świat jest piękny.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1181 : 28-06-2022, 10:35 »

Koszt 4,80 zł, tanio, najedzony, zadowolony, świat jest piękny.

I się wydało gdzie Skorupion jada. Kto krezusowi zabroni...





Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1182 : 01-07-2022, 15:03 »

Putin podpisał rozkaz o podniesieniu inflacji w Polsce do 15,6% i obniżeniu w Niemczech do 7,8%.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1183 : 03-07-2022, 13:25 »

No nie wytrzymam! Była mowa o zbieraniu gałęzi, czyli podnoszeniu z ziemi. A tu co ruskie onuce i antyszczepionkowcy narobili.

Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1184 : 03-07-2022, 22:11 »

Manifest Komunistyczny pisiorów, Gierek 2.0 tylko w gorszym wydaniu:
1. PIS stworzył monopole państwowe, teraz chce by zmniejszyły swoje zyski lub je opodatkuje
2. Bankom kazali obniżyć koszt kredytów poprzez zmianę wskaźnika ale lokaty mają być wyższe
3. Nie obłożą podatkiem tych, którzy będą realizowali inwestycje zgodne z celami rządowymi
4. Dopłaty do wszystkiego - do nawozów, węgla jak w komunizmie
5. Handlarze (spekulanci!) nie chcą dokładać do biznesu z własnej kieszeni, więc państwo stworzy własną rządową sieć sprzedaży
6. Obiecują sprzedawać węgiel poniżej kosztów zakupu
7. Zamierzają dalej podwyższać pensję minimalną, co spowoduje wzrost kosztów pracy, da impuls inflacji i bezrobociu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1185 : 05-07-2022, 21:03 »

Prezydent Andrzej Duda ws. inflacji: Proszę, żebyście państwo byli dobrej myśli. Proszę, żebyście trochę zacisnęli zęby i byli optymistami.
No, wytrzymajcie jeszcze tylko dwa tygodnie, żeby nie pozabijać babci i dziadków, a następne święta spędzimy normalnie hehehe.

Inflację wywołały pisiory lockdowanami, socjalnym rozdawnictwem, wszystkimi tymi plusami i tarczami oraz banki centralne drukując nieprzytomne ilości pustego pieniądza. Robią to nadal.
Co dalej? Chwila oddechu, bo widać na horyzoncie światową recesję i załamanie cen surowców, czyli szykuje się stagflacja, a po kilkunastu miesiącach start do mojej ulubionej hiperinflacji. Ceny wystartują w kosmos. Zapisać sobie tego posta. Zobaczymy kto będzie miał rację.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1186 : 09-07-2022, 14:52 »

Jednak jest trochę sprawiedliwości na świecie. Złapali tego gościa co mi zanitrasił wiązkę chrustu.
Mam monitoring na działce i z gotowym nagraniem udałem się na komendę. Milicjanci nieco leniwi, bo nie mają nic do roboty czekając na hasło do ponownego znęcania się nad obywatelami odmawiającymi utrudnianie sobie oddychania poprzez zakładanie kawałka brudnej szmaty na usta. Ale jak zasugerowałem, że osobopostać złodziejska może być związana z lokalnymi antyszczepionkowcami to zerwali się na równe nogi. Dorwali go pod Przemyślem jak na rowerze próbował uciec na Ukrainę. Biedaczysko, nawet trochę mi go żal. Nie wie, że na Ukrainie chrust jest za darmo, a węgiel i paliwo dostępne i sporo tańsze.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1187 : 13-07-2022, 13:55 »

Obserwuję pewne zjawisko. Otóż w środowisku, w którym się obracam następuje gwałtowny wzrost nienawiści do pisiorów. Mnie to jest ganz egal, jestem tylko skromnym kibicem, nie mam tu żadnych emocji, ale interesujące będzie rozwiązanie tej akcji.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1188 : 14-07-2022, 07:20 »

Morawiecki: Postarajcie się ocieplić domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym.

No, no, nie powiem, kanclerska głowa, bardzo dobra rada. Pędzę po styropian, potem przykleję go do ściany i gotowe. Tylko jeszcze przypilnować, żeby Putin go nie zdrapał.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #1189 : 14-07-2022, 07:57 »

Czarnek natomiast radzi mniej jeść. nikt tak nie zubożył nauczycieli jak ten minister.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1190 : 14-07-2022, 08:15 »

Bardzo dobra koncepcja, można też najeść się na zapas i jakoś dotrwać do wiosny.
A tu już usunięty twitt, jakby ktoś nie wierzył:


Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1191 : 18-07-2022, 08:25 »

Wysłać pisiorów z liberalną opozycją na Saharę to za kilka lat piachu tam zabraknie.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1192 : 19-07-2022, 14:06 »

Dziwne zdjęcie wstawiłem, co?



A to okręt pod pełnymi żaglami wiezie kolumbijski węgiel do Polski. Na razie jest na Atlantyku, ale niebawem poprzez przekop Mierzei Wiślanej popłynie do Radomia, a potem dalej do Katowic, Bytomia, Sosnowca i każda polska rodzina będzie mogła sobie napalić w piecu.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1193 : 19-07-2022, 20:22 »

Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem.
Polskie mam dopłaty do węgla. Skąd, pytam, skąd je wziąłem?
A wziąłem je z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla.
A węgiel to koks, to antracyt.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1194 : 20-07-2022, 15:19 »

Najnowsze hasło wyborcze pisiorów:
"Dobry Jezu, a nasz Panie, daj nam węgla na przetrwanie".
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1195 : 21-07-2022, 07:32 »

Z tym węglem z Wenezueli będzie tak jak z pomarańczami z Kuby na święta w PRL. Będzie płynąć, a my będziemy informowani na bieżąco, o postępach w tej drodze...a potem wyczekiwać w składzie czy aby dojechał już, a potem się okaże, że nie nadaje się do palenia w naszych piecach, jak zielone pomarańcze do jedzenia.
Ale będzie o czym mówić przez pół roku!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1196 : 21-07-2022, 08:28 »

Oklaskiwanie polityków, że zbudowali szpital, port czy zrobili cokolwiek pożytecznego za publiczne pieniądze, jest tym samym co oklaskiwanie bankomatu, że wypłacił wam wasze pieniądze hehehe.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1197 : 23-07-2022, 10:32 »

Trochę śmiesznie, ale bardziej chyba strasznie:

Cytat
66-latek rozebrał i wywiózł części ogrodzenia otaczającego pole, na którym odbyła się inscenizacja bitwy pod Grunwaldem. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Jak tłumaczył, drewno chciał wykorzystać na opał.

Cytat
Do kradzieży doszło w niedzielę, czyli nazajutrz po inscenizacji bitwy z 1410 roku na Polach Grunwaldu (woj. warmińsko-mazurskie). Tegoroczne widowisko z udziałem blisko 2 tys. rekonstruktorów z bractw rycerskich obejrzało ponad 20 tys. osób.

Według policji 66-letni mieszkaniec gminy Grunwald skorzystał z zamieszania związanego z wyjazdem rycerzy i pracami porządkowymi po obchodach. Przyjechał traktorem i rozebrał część drewnianego ogrodzenia, które odgradzało widzów od walczących wojsk polskich i krzyżackich.

O kradzieży powiadomił organizator historycznej inscenizacji, który oszacował szkody na 6 tys. zł. Sprawcę ustalili policjanci z posterunku w Stębarku, ogrodzenie udało się odzyskać.

- Skradzione żerdzie podejrzany zabrał na swoją posesję. Planował wykorzystać to drewno jako opał - powiedziała asp. Anna Karczewska z ostródzkiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do tego czynu, będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież grozi kara do pięciu lat więzienia.

Jak powiedział prezes Fundacji "Grunwald 1410" Henryk Kacprzyk, organizatorzy po zakończeniu imprezy zwykle pozwalają okolicznym mieszkańcom wykorzystywać na opał pozostałości ogrodzenia czy drewniane elementy obozu rycerskiego, które nie będą przydatne za rok. Jednak - jak zaznaczył - warunkiem jest wcześniejsze uzyskanie zgody od fundacji.


Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1198 : 28-07-2022, 18:09 »

Już płynie…smile

Port Świnoujście przyjął pierwszą dostawę węgla z RPA. Statek zacumowany przy Nabrzeżu Górników w środę dostarczył do Polski około 58 tys. ton węgla dla Polskiej Grupy Energetycznej.

Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #1199 : 09-08-2022, 10:52 »

Po co nam węgiel i gaz skoro mamy globalne ocieplenie? Za parę lat jak Murzyni będziemy leżeli na golasa pod palmami.
Zapisane
Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!