Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 23:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawostka, kto kogo nie lubi i kto jest wszystkiemu winien...  (Przeczytany 88042 razy)
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #140 : 02-11-2012, 18:37 »

To zmień Antybukmacher na zdziwiony! smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Antybukmacher
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #141 : 02-11-2012, 18:39 »

Czy w ogóle sprawdził ktoś o czym pisałem?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #142 : 02-11-2012, 18:48 »

Czy w ogóle sprawdził ktoś o czym pisałem?
A po co?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #143 : 02-11-2012, 18:51 »

Podzieliłeś się ciekawostką. Piszesz w Hyde Parku.
Zapisane

Antybukmacher
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #144 : 02-11-2012, 18:55 »

Dlaczego tak jest, że ludzie żyją na świecie tyle lat a dalej większość to ciemnota?

To forum jest świadectwem tego, że homo sapiens nawet nie wie czym ma się żywić.
Zapisane
Antybukmacher
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #145 : 02-11-2012, 18:59 »

No i używa papieru toaletowego.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #146 : 02-11-2012, 20:11 »

Biorąc pod uwagę rangę tego forum dziwi mnie zmienianie oryginalnego tytułu.
Faktycznie, to jest po prostu... dyskwalifikacja! Co ja tu robię?!
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #147 : 02-11-2012, 20:46 »


To forum jest świadectwem tego, że homo sapiens nawet nie wie czym ma się żywić.

Mam rozumieć, że ty wiesz?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #148 : 02-11-2012, 21:16 »

Macher, jakoś długo zbierałeś siły.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #149 : 04-11-2012, 20:08 »

Po takim nokaucie i tak podziwiam że się zebrał w sobie smile
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Travis
« Odpowiedz #150 : 13-11-2012, 20:45 »

Ja jeszcze powrócę do tematu "kto kogo nie lubi i kto jest wszystkiemu winien...". Ostatnio pojawił się kolejny przesiąknięty propagandą film - "Pokłosie". Na filmwebie znalazłem bardzo treściwy wątek w związku z nim.

http://www.filmweb.pl/film/Pokłosie-2012-624892/discussion/Coś+nieco+o+nas+i+o+żydach...,2056024
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #151 : 14-11-2012, 16:06 »

Ja jeszcze powrócę do tematu "kto kogo nie lubi i kto jest wszystkiemu winien...". Ostatnio pojawił się kolejny przesiąknięty propagandą film - "Pokłosie". Na filmwebie znalazłem bardzo treściwy wątek w związku z nim.

http://www.filmweb.pl/film/Pokłosie-2012-624892/discussion/Coś+nieco+o+nas+i+o+żydach...,2056024


http://marucha.wordpress.com/2012/11/14/kolejne-arcydzielo/#more-27343
Cytat
Film dla ćwierćinteligentów, którzy będą brali tabletki do usranej śmierci, aby tylko nie wyzdrowieć i nie pozbyć się  kompleksu niższości.
http://www.prawica.net/32086

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=92265&klik=powiaz

http://wpolityce.pl/wydarzenia/38988-wnaspl
Chazarska propaganda:
Cytat
W sobotę w Warszawie odbył się pierwszy publiczny pokaz filmu Władysława Pasikowskiego "Pokłosie", reklamowanego jako "oparty na faktach". W filmie Polacy przedstawieni są jako opętana antysemityzmem tłuszcza, która w finałowej scenie krzyżuje człowieka na drzwiach od stodoły (film rozgrywa się we współczesnej Polsce!).

Rzeczywistość:
Cytat
cały film i jego — delikatnie mówiąc — luźny związek z prawdą i zdrowym rozsądkiem. Otóż rzeczywiście pan Zbigniew Romaniuk, wspaniały historyk i działacz społeczny, już w latach 80. zaczął restaurować stare macewy w Brańsku, za co mu cześć i chwała. W filmie Pasikowskiego aktor grający postać wzorowaną na Romaniuku został jednak zadręczony i ukrzyżowany (!) przez owładniętych antysemickim szałem polskich sąsiadów. Wcześniej zarąbali mu siekierą psa i spalili zbiory. Tymczasem w rzeczywistości prawdziwy Romaniuk został... przewodniczącym Rady Miasta Brańsk. Jest dziś najbardziej szanowanym i znanym mieszkańcem miejscowości. Właśnie tak ma się „Pokłosie” do rzeczywistości. Ten film to nie ilustracja prawdy, ale ekranizacja publicystycznych tez Jana Tomasza Grossa, tyle, że zwulgaryzowanych i sprymitywizowanych przez Pasikowskiego.
« Ostatnia zmiana: 14-11-2012, 16:27 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Travis
« Odpowiedz #152 : 18-11-2012, 18:57 »

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=21193

Szykuje się kolejna rzeź na bliskim wschodzie. Warto śledzić temat na bieżąco, gdyż to co się teraz będzie działo ma za zadanie popchnąć syjonistyczne plany do przodu. Od wielu lat przygotowywany jest grunt pod pod ogromny konflikt zbrojny na bliskim wschodzie, zwany zazwyczaj IIIWŚ. Z perspektywy syjonistów konflikt ten jest niezbędny, podobnie jak dwie poprzednie wojny, bez niego "ani rusz".

PS. Rzeczywistość w pigułce.

« Ostatnia zmiana: 18-11-2012, 20:01 wysłane przez Travis » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #153 : 18-11-2012, 21:14 »

Ten konflikt i III wojna trwają i są faktem już od lat. Teraz po prostu stają sie również "faktem medialnym", opatrzonym kłamliwym komentarzem. Nic więcej. Lemingi łykną wszystko co poda TV a świadomi ludzie od dawna wiedzą co się dzieje.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #154 : 18-11-2012, 21:23 »

Lemingi łykną wszystko co poda TV

Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Travis
« Odpowiedz #155 : 18-11-2012, 21:50 »

Ten konflikt i III wojna trwają i są faktem już od lat. Teraz po prostu stają sie również "faktem medialnym", opatrzonym kłamliwym komentarzem. Nic więcej. Lemingi łykną wszystko co poda TV a świadomi ludzie od dawna wiedzą co się dzieje.
Ten konflikt który trwa to dopiero preludium. Natomiast biorąc pod uwagę, że wojny są tylko i wyłącznie przeciw zwykłym ludziom, faktem jest, że IIIWŚ trwa kawał czasu, o czym sam pisałem. Mnie jednak chodzi o "gwóźdź programu", czyli o konkretne działania wojskowe ukoronowane użyciem broni nuklearnej.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #156 : 20-11-2012, 18:23 »

Broni nuklearnej? A masz może wiedzę kiedy ta broń ma zostać użyta? Bo o grudniu już wiem ale może chodzi o inna datę.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #157 : 20-11-2012, 19:00 »

W grudniu pod choinkę. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Travis
« Odpowiedz #158 : 20-11-2012, 19:05 »

Broni nuklearnej? A masz może wiedzę kiedy ta broń ma zostać użyta? Bo o grudniu już wiem ale może chodzi o inna datę.
IIWŚ też była oczywista i nieunikniona*, już ładnych kilka lat wcześniej. Nie była to przecież tajna wiedza, do czego dąży III Rzesza i jakie panują tam nastroje, podobnie w komunistycznym ZSRR. A jednak próbuje się nam wmówić, że to było takie nagłe "BOOM!", którego nikt się nie spodziewał.

Teraz wygląda to podobnie, ludzi się na to przygotowuje jednocześnie usypiając ich czujność, by znowu wszyscy byli zaskoczeni. Albo i wręcz przeciwnie, śledzili transmisje "na żywo" z bombardowań obiektów cywilnych, gdyż na ten moment to się ludu nie da byle czym zaskoczyć, progi tolerancji od lat 30-tych znacznie się powiększyły. Wybór reakcji zależy od architektów tego bajzlu, jeżeli ma to być panika i strach, to byle rakiety nie pomogą.

Ja tylko uważam, że jeżeli zachodzi "inkubacja wirusów", to w najbliższym czasie musi nadejść "przesilenie chorobowe", ewentualnie sepsa. Nie muszę dodawać, że to my, z ich perspektywy, jesteśmy wirusami a przesilenie chorobowe jest w interesie globalnej mafii.

Natomiast w jakim celu tak rozreklamowany został grudzień 2012, dowiemy się już niedługo. Po owocach poznamy.

* - Jak coś jest dobrze zaplanowane, i posiada się środki do realizacji, to można stwierdzić, że jest nieuniknione.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:10 wysłane przez Travis » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #159 : 20-11-2012, 19:06 »

Polecam w temacie wojny i Izraela:

http://youtu.be/hzZuxAl2rTo

"Film ukazuje biblijną perspektywę dni ostatnich i zachodzące dziś coraz szybciej procesy, które do nich prowadzą. Opisuje zapowiedziane w Biblii wydarzenia mające poprzedzać drugie przyjście Jezusa Chrystusa i zwycięską bitwę, jaką stoczy On pod Armagedonem z armią Antychrysta.

Autorzy filmu zwracają uwagę na proroctwa dotyczące Izraela, które się już wypełniły, i na te, które wypełniają się na naszych oczach, oraz interpretują te proroctwa, które należą wciąż do przyszłości i czekają na wypełnienie. Wiele miejsca poświęcono mało znanym faktom historii i polityki światowej, w tym tajnym stowarzyszeniom, które dążą do utworzenia Nowego Porządku Światowego".


Nie sądzę, aby broń nuklearna została użyta, a na pewno nie na większą skalę. Więcej, uważam, że to niemożliwe.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!