Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 21:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawostka, kto kogo nie lubi i kto jest wszystkiemu winien...  (Przeczytany 88034 razy)
scorupion
« Odpowiedz #160 : 20-11-2012, 19:22 »

Cytat
Nie sądzę, aby broń nuklearna została użyta, a na pewno nie na większą skalę. Więcej, uważam, że to niemożliwe.
Możliwe jest jak najbardziej, ale zachodzi bardzo małe prawdopodobieństwo. Wszystkie cwaniaki co mają atom boją się odwetu. Ot, paradoks.

Cytat
Teraz wygląda to podobnie, ludzi się na to przygotowuje jednocześnie usypiając ich czujność, by znowu wszyscy byli zaskoczeni.
Absolutnie teraz nie wygląda podobnie, może za jakiś czas, kiedy nie poradzą sobie z długami, może jak zabraknie surowców albo wody. Na razie mamy niespotykany fart w postaci bardzo długiego okresu pokoju.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #161 : 20-11-2012, 19:34 »

Nikomu nie jest potrzebna wojna. Wystarczy pomyśleć, jakie się obecnie leki stosuje, jaką pijemy wodę,
co jest w jedzeniu. I to wystarczy za odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:36 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #162 : 20-11-2012, 19:41 »

Cytat
Nikomu nie jest potrzebna wojna.
To oczywista nieprawda. Biznes militarny jest prawie tak samo potężny, jak farmaceutyczny i też ma swoje potrzeby msn-wink Ale nie tylko o biznes tu chodzi.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #163 : 20-11-2012, 19:50 »

Filutek zwróciła uwagę, ze istnieją rożne wojny i to prawda. Wojna się nigdy nie kończy, jest dochodowa, pomaga w panowaniu, armia musi trenować itd. Nie będzie wojny miedzy krajami, które prowadza ze sobą interesy, wiec np. konflikt USA z Chinami, który się niektórym śni jest niemożliwy.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #164 : 20-11-2012, 20:40 »

Chodzi o to, że sam przemysł militarny nie będzie taki dochodowy. Człowiek do życia potrzebuje znacznie więcej nakładów finansowych, leków, żywności, materiałów budowlanych i innych.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 20:44 wysłane przez Agata » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #165 : 21-11-2012, 02:10 »

Teraz większość wielkiego przemysłu, to przemysł militarny. Bronią będzie żywność, energia, chemia, dostęp do wody i surowców. Wszystko skupione w rekach kilku korporacji. Wojsko, o którym przyzwyczailiśmy się myśleć, to już przeszłość (na szczęście nie wszędzie jeszcze na świecie). W większości krajów bliskich nam kulturowo, nie ma już obowiązkowej służby. Są najemnicy na kontraktach. W wielu krajach większą siłę i wpływy prezentują prywatne firmy ochroniarskie. Kontrakt to umowa dla konkretnych korzyści. Teraz, nieprzypadkowo, o patriotyzmie wspomina się głównie w związku z rozgrywkami piłki nożnej. Żołnierze zawodowi wyjeżdżają na kontrakty, prowadzić cudze wojny w krajach, o których ledwie coś wiemy i które nam nigdy nie zagrażały.
Przykro mi to pisać, ale teraz jest tylko jeden kraj, który uważa, że bardzo potrzebuje nowych terytoriów. I tam służba wojskowa jest nadal obowiązkowa a skrajny patriotyzm jest wpajany każdemu dziecku. To wojsko oczywiście nie byłoby w stanie wiele zdziałać, jednak dla ochrony interesów wielkich korporacji zupełnie wystarczy.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #166 : 21-11-2012, 17:27 »

Absolutnie teraz nie wygląda podobnie, może za jakiś czas, kiedy nie poradzą sobie z długami, może jak zabraknie surowców albo wody. Na razie mamy niespotykany fart w postaci bardzo długiego okresu pokoju.

Jedyne czego tu brakuje by powtórzyć schemat, to właśnie poważny kryzys który stanie się pretekstem do wojny. Ale nie jestem do końca przekonany czy tym razem będzie trzeba ponowić schemat, gdyż bliski wschód z dnia na dzień to coraz większy kocioł. Izrael nie powstał tam by Żydzi z całego świata mieli swoje państwo, to jest kij w mrowisko. To się nazywa planowanie kilka kroków naprzód.

Pokój jest tam gdzie ma być, bo kto miał zostać wykończony ekonomicznie i uzależniony o banków, ten został i działania wojskowe nie są potrzebne. Europa jako część ośmiornicy, na razie ma względny spokój. Synonimem tego pokoju jest tak naprawdę cicha i niewidoczna wojna każdego z nas z niespłacalnym długiem. I śmiem twierdzić, że ta wojna już dawno została przegrana.

Gdy ta bańka pieprznie, i naszymi fiducjarnymi pieniążkami będzie można się wspomagać w toalecie, to zabawa będzie chyba jeszcze lepsza niż w 1929. W każdym razie to jest bez wątpienia jeden z asów w rękawie banksterów.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #167 : 21-11-2012, 17:54 »

A czy ktoś zauważył ostatnio nasilenie zjawiska zwanym chemitralis? Nie wiadomo komu i czemu ma służyć. Podobno na utworzenie warstwy chroniącej ziemię przed promieniowaniem, bo warstwa ozonowa jest cienka. Wiele zjawisk już toczy się obok nas.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2012, 22:04 wysłane przez Agata » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #168 : 21-11-2012, 19:34 »

Droga koleżanko. Jak chcesz poczytać o chemtrails to polecam wątek z pierwszego portalu, który zmienił życie kolegi Travisa smile Zapodaję linka ale ostrzegam, że po tej lekturze będziesz bardziej skołowacona niż ci się może wydawać:  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=80
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #169 : 21-11-2012, 21:18 »

Nie jestem bardziej skołowana, bo sporo informacji zebrałam na ten temat, Martwi mnie tylko to, że nikt nie chce nam wyjaśnić czemu to ma służyć.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2012, 22:06 wysłane przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #170 : 21-11-2012, 21:39 »

Cytat
Martwi mnie tylko to, że
nikt nie chce nam wyjaśnić czemu to ma służyć.
A jak ma służyć czemuś coś czego nie ma?
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #171 : 21-11-2012, 21:48 »

Scorupionie, zawsze jesteś taki sceptyczny? Może nie oglądałeś jeszcze zdjęć, sporadycznie publikowanych systemu anten zwanych systemem HAARP, zamontowanych na Alasce. Ten sam problem. A jednak jest i jest fotografowany, a więc istnieje.
« Ostatnia zmiana: 28-11-2012, 22:47 wysłane przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #172 : 21-11-2012, 22:03 »

Cytat
Scorupionie , zawsze jesteś taki sceptyczny?
Zawsze.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #173 : 21-11-2012, 22:10 »

W porządku. Masz do tego prawo. Ale ja wolę wiedzieć więcej, żeby nie być zaskoczonym.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #174 : 21-11-2012, 22:14 »

A propos HARP, najnowsze doniesienia: http://innemedium.pl/wideo/nasa-moze-prowadzic-eksperymenty-majace-celu-operowanie-czasoprzestrzenia
Koleżanko nie gniewaj się ale ilekroć patrzę na twój nick to gubię literkę l  msn-wink
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #175 : 21-11-2012, 22:40 »

W chemtrails zastanawia mnie bardzo skomplikowana logistyka. Jak wlecieć niezauważonym w przestrzeń powietrzną różnych krajów, gdzie i w jaki sposób wyprodukować tysiące ton tych chemikaliów, rozdystrybuować po całym świecie, czyżby wszyscy ludzie, którzy się tym zajmują oraz ci co się nie zajmują, ale z racji zawodu stykają się na codzień, milczeliby jak grób? Mogłabyś Filutku mi to wytłumaczyć?
« Ostatnia zmiana: 21-11-2012, 22:44 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mario
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 15.09.2009
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #176 : 21-11-2012, 23:05 »

Cytat
Koleżanko nie gniewaj się ale ilekroć patrzę na twój nick to gubię literkę l  msn-wink

Hehe, ja też czasem gubię jedną literkę. ;P
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #177 : 22-11-2012, 07:15 »

Cytat
Jak wlecieć niezauważonym w przestrzeń powietrzną różnych krajów

Dlaczego tak zakładasz? Z filmu dokumentalnego, który kiedyś oglądałem wynikało, że do oprysków danego kraju, używany jest pilot z innego kraju - wówczas nie ma już takich oporów.  

Cytat
czyżby wszyscy ludzie, którzy się tym zajmują oraz ci co się nie zajmują, ale z racji zawodu stykają się na codzień, milczeliby jak grób?

Chyba niezbyt głęboko drążyłeś. Oglądałem, czytałem wypowiedzi wielu osób z "branży" (założywszy, że z niej faktycznie byli).
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #178 : 22-11-2012, 08:18 »

Ludzie, przecież takie regularne opryski na masową skalę to jest ogromne przedsięwięcie logistyczne. Ogarnijcie się jakoś.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #179 : 22-11-2012, 09:20 »

Ludzie, przecież takie regularne opryski na masową skalę to jest ogromne przedsięwięcie logistyczne. Ogarnijcie się jakoś.
Sam się ogarnij! Słyszałeś coś o dronach?
Zapisane

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!