Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas po wypiciu MO  (Przeczytany 21072 razy)
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« : 08-01-2008, 09:37 »

No właśnie, wedle książki Mistrza, czas po wypiciu mikstury powinien być nie krótszy niż 30 min., a im więcej tym lepiej  - a więc teraz pytanie; czy dwie osoby stosujące MO przez np: 1 rok (załóżmy że w podobnym stadium zdrowia), ale jedna już po 30 minutach zjada pierwszy posiłek a druga po 2 godzinach – czy ta pierwsza osoba w znaczący sposób przyspieszy proces leczenia czy będą to stosunkowo niewielki różnice w postępie zdrowienia ? Dlaczego pytam ? a no jak to zwykle bywa z własnego doświadczenia, rano nie mam na tyle czasu aby odczekać te 2 godziny i stosuje tylko te 30 minut po czym wyruszam do pracy lub innych zajęć.
Ale wpadłem na pewien pomysł nie wiem czy dobry - poprawny więc proszę o ustosunkowanie się zwłaszcza Mistrza – tak więc – czy można np nastawić sobie budzik na 2 godziny przed wstaniem rano i wypić miksturę ? czy człowiek już musi być na tak zwanym  „chodzie” aby wypić miksturę?
« Ostatnia zmiana: 14-01-2016, 13:55 wysłane przez Gloria » Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Shpeelka
« Odpowiedz #1 : 08-01-2008, 09:44 »

Tutaj sie wypowiadaja ludzie

http://mikstura.kei.pl/forum/topics2/1308,75.htm  
Czasem 30 min czasem 1h po wypiicu mikstury zaczynam jesc.Czasem nawet pozniej. Jednak nie zawracam sobie tym tak bardzo glowy.
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #2 : 08-01-2008, 11:34 »

Ale te 2 godziny to dobry czas na działanie mikstury.Ja nastawiam budzik,piję i zasypiam.Jak mi się zdarzyło zaspać i wypiłam później,a potem wstałam po pół godzinie to czułam się źle nie mogłam patrzeć na jedzenie.Gdy człowiek śpi to organizm też odpoczywa i nie wydzielają się soki trawienne,a więc mikstura ma czas na działania naprawcze gdy wstajemy myślimy o jedzeniu.Organizm nastawia się na działanie,a nie na regenerację ,tworzą się soki trawienne i mikstura gorzej działa.Źródło:moja intuicja. msn-wink
Zapisane

pozdrawiam Ania
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3 : 08-01-2008, 11:39 »

Dusia 53 - ale kto tu mówi o aptekarskim odliczaniu ? chodzi mi tylko o to, czy czas po spożyciu mikstury ma tak duże znaczenie aby np. poświęcić się i budzić 2 godzinki wcześniej by dobroczynne działanie mikstury było wydłużone...
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
hajdi
« Odpowiedz #4 : 08-01-2008, 12:13 »

Cytat od: Marcin
Dusia 53 - ale kto tu mówi o aptekarskim odliczaniu ? chodzi mi tylko o to, czy czas po spożyciu mikstury ma tak duże znaczenie aby np. poświęcić się i budzić 2 godzinki wcześniej by dobroczynne działanie mikstury było wydłużone...

Sam pomysł dobry. Nie wiem tylko, czy przy oleju kukurydzianym i winogronowym pozycja leżąca nie spowalnia spływania oleju.
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #5 : 08-01-2008, 12:23 »

Mój sposób jest chyba dobry ,bo dzisiaj wydaliłam pierwsze kamienie kałowe :shock: a biorę dopiero oliwę .Ta mikstura widocznie przechodzi dalej i też działa. smile  
Zapisane

pozdrawiam Ania
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 08-01-2008, 12:42 »

Cytat od: Lady
Ale te 2 godziny to dobry czas na działanie mikstury.Ja nastawiam budzik,piję i zasypiam.Jak mi się zdarzyło zaspać i wypiłam później,a potem wstałam po pół godzinie to czułam się źle nie mogłam patrzeć na jedzenie.Gdy człowiek śpi to organizm też odpoczywa i nie wydzielają się soki trawienne,a więc mikstura ma czas na działania naprawcze gdy wstajemy myślimy o jedzeniu.Organizm nastawia się na działanie,a nie na regenerację ,tworzą się soki trawienne i mikstura gorzej działa.Źródło:moja intuicja. msn-wink
Tak! To źródło w połączeniu z wiedzą jest najpewniejsze, w przeciwieństwie do teorii naukowych, które zmieniają się co kilka lat. Sam korzystam właśnie z takich źródeł, bowiem są zdecydowanie najpewniejsze. Zauważcie, że ja nigdy nie powołuję się na jakieś autorytety medycyny akademickiej, bo dla mnie żadnymi autorytetami oni nie są, chyba że negatywnymi. Wychodzę z założenia, że mój organizm wie sto..., tysiąckroć więcej, niż te mądrale. Wystarczy go posłuchać, do czego gorąco zachęcam!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Shpeelka
« Odpowiedz #7 : 08-01-2008, 12:53 »

Cytat od: Mistrz
Tak! Polecam! Najlepiej stojąc na głowie.


nie podpierając sie oczywiscie !  naughty
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #8 : 08-01-2008, 12:54 »

czyli nie ma przeciwwskazań aby wypić i spać dalej -  super od jutra pobudka 2 godzinki wcześniej msn-wink zobaczymy co będzie..........
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Dusia53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 75
MO: 01-04-2007
Skąd: lasy lubuskie
Wiadomości: 111

« Odpowiedz #9 : 08-01-2008, 22:21 »

Ja sie mam dobrze , bo bez budzika muszę do łazienki około 5 rano . No to chlup i dalej nyny .
Zapisane

dusia53
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #10 : 09-01-2008, 15:35 »

Bardzo cieszę się, że jestem na tym forum już ponad 2lata. Nie tylko mogę się czegoś dowiedzieć nt zdrowia, ale i poprawić sobie humor( też dobrze robi na zdrowie).Współczuję tylko naszym Opiekunom, którzy muszą uzbroić się w jeszcze wiekszą cierpliwość.
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #11 : 09-01-2008, 16:16 »

Ale mają też, myślę- chwile satysfakcji- jak czytają o pozytywnych efektach i podziękowania  msn-wink  
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #12 : 09-01-2008, 16:54 »

Dla mnie największą satysfakcją jest, gdy uczeń przerasta mistrza. Oto przykład:
Cytat od: Lady
Gdy człowiek śpi, to organizm też odpoczywa i nie wydzielają się soki trawienne, a więc mikstura ma czas na działania naprawcze. Gdy wstajemy, myślimy o jedzeniu, organizm nastawia się na działanie, a nie na regenerację - tworzą się soki trawienne i mikstura gorzej działa. Źródło: moja intuicja.
Moja intuicja też się z tym zgadza!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Shpeelka
« Odpowiedz #13 : 09-01-2008, 17:34 »

Cytat od: Mistrz
Dla mnie największą satysfakcją jest, gdy uczeń przerasta mistrza. Oto przykład:
Cytat od: Lady
Gdy człowiek śpi, to organizm też odpoczywa i nie wydzielają się soki trawienne, a więc mikstura ma czas na działania naprawcze. Gdy wstajemy, myślimy o jedzeniu, organizm nastawia się na działanie, a nie na regenerację - tworzą się soki trawienne i mikstura gorzej działa. Źródło: moja intuicja.
Moja intuicja też się z tym zgadza!


Walenie glowa w mur jednak nie idzie na marne...  naughty
Zapisane
Ewcia2008
« Odpowiedz #14 : 09-01-2008, 18:55 »

Czy do zrobienia alocitu mogę wziąc sok z domowego aloesu ? Przepraszam, jeśli było to pisane , ale jako początkująca nie mogę znaleźc.
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #15 : 10-01-2008, 21:26 »

Witaj Ewciu2008, tu info z archiwum Forum Ogólnego:

Sloneczko Mieszkam w slonecznej Arizonie gdzie rosna dorodne okazy krzakow aloesu. Prosze o wskazowke jak samemu sporzadzic sok z miazszu aloesowego i w jakiej proporcji rozcienczyc z woda. Pozdrawiam
o P.Sloneckiego
15.11.2006, 07:43:36

joanna: Dzien Dobry,
Sloneczna Arizona i aloes - brzmialo to
tak, ze musialam pare slow odpisac.
Ja pije juz mikstore od 2.5 miesiecy.
Od niedawna pije z aloesem. Dziala na mnie bardzo dobrze. Aloes nawet lepiej niz wyciag z pestek grejfruta.
Moja mama robila w Polsce wyciag z aloesu, ale teraz kupuje organiczny aloes. Ja na razie mieszkam w Michigan.
W Arizonie bylam 3 razy. Piekny krajobraz i duzo slonca.
Moze kiedys znowu odwiedze.
Pozdrawiam,
Joanna
20.12.2006, 21:47:34

Felicja: Joanno,
czy mozesz od swojej mamy sie dowiedziec jak uzyakac wyciag z aloesu? I jakiej firmy aloes organiczny kupuje?
Felicja
21.12.2006, 02:34:25

Józef Słonecki: Problem jest w zakonserwowaniu soku. Alkohol i pasteryzacja odpada, ponieważ sok traci właściwości. Kilka lat temu napisała do mnie Pani z Południa Francji, gdzie też występuje dziko rosnący aloes. Otóż miała ona rewelacyjne efekty po zastosowaniu soku z owych aloesów, po ich zakonserwowaniu metodą (...) i tu padło nazwisko jakiejś kobiety, nie Polki. Nie pamiętam jakie, a list gdzieś się zapodział. Ja tego nie robiłem, bo mi się nie chciało babrać, ale wielu moich pacjentów na początku kuracji do Mikstury oczyszczającej wyciskało sok z aloesów domowych. Po jakimś czasie też im się odechciało i przeszli na ten proponowany przeze mnie i wszyscy twierdzą, że działa tak samo – ani gorzej, ani lepiej. Piszą i dzwonią do mnie ze Stanów, stąd wiem, że czysty sok z aloesu jest tam tani jak woda. Nie miałem okazji sprawdzić, ale chyba jest dobrej jakości, bo wszyscy chwalą się efektami kuracji. Zresztą sok Natura-Styl oraz Laboratoriów Natury pochodzi z plantacji w Kalifornii.
21.12.2006, 10:26:02

Pozdrawianki,
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Żabka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2006
Skąd: Gryfino k/Szczecina
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #16 : 15-01-2008, 13:59 »

"Gdy człowiek śpi to organizm też odpoczywa i nie wydzielają się soki trawienne,a więc mikstura ma czas na działania naprawcze gdy wstajemy myślimy o jedzeniu.Organizm nastawia się na działanie,a nie na regenerację ,tworzą się soki trawienne i mikstura gorzej działa."

Mój organizm chyba sam sie nieźle przystosował do picia mikstury, bo kiedy rano wstaje i ja wypiję, to przez ponad dwie godziny nie myślę o jedzeniu. Zresztą odkąd pamiętam nigdy nie byłam głodna zaraz po przebudzeniu. Dobrze wiem, że mój organizm tuz po wstaniu z łózka jeszcze sobie drzemie i kiedy jest gotowy na jedzonko sam mi daje znać. Wiec myślę, ze picie mikstury w czasie spania jest dobre dla tych, którzy muszą cos zjeść tuz po wstaniu z łózka msn-wink
Zapisane

To jak traktujesz kota, decyduje o Twoim miejscu w niebie.
Gdyby tak skrzyżować człowieka z kotem, człowiek by wiele zyskał, kot tylko ucierpiał.
Nawet najmniejszy kotek, to żywe arcydzieło.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 15-01-2008, 14:03 »

Cytat od: Żabka
Dobrze wiem, że mój organizm tuz po wstaniu z łózka jeszcze sobie drzemie i kiedy jest gotowy na jedzonko sam mi daje znać. Wiec myślę, ze picie mikstury w czasie spania jest dobre dla tych, którzy muszą cos zjeść tuz po wstaniu z łózka
Jasne! Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje. Dlatego każde zalecenie należy dostosować do sygnałów płynących z naszego organizmu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
cru
« Odpowiedz #18 : 22-01-2008, 11:30 »

czytałam ten temat od początku i postanowiłam wypróbować, tak więc dziś obudziłam się wcześniej wypiłam MO i poszłam spać, jednek nie było mi dane chyba wypocząć, strasznie mnie przegoniło od godziny 8 do teraz byłam z 5 razy w toalecie, strasznie mi "burczy" w jelitach i aż boli jak się to wszystko  przelewa, tragedia Smutny muszę chyba wrócić do swojej metody
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #19 : 22-01-2008, 12:13 »

Cru- a może to korzystne oczyszczenie było? Ja bym jeszcze popróbowała   :|
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!