Kłamstwo ma krótkie nogi

<< < (19/23) > >>

Euroscan:
Jak znam Grzegorza to chyba nie ma tych nagrań, nie był na taki wypadek przygotowany.

Nieboraczek:
Cytat od: Euroscan  16-11-2012, 18:34

Jak znam Grzegorza to chyba nie ma tych nagrań


Cytat od: Euroscan  16-11-2012, 16:53


A jak znam ten typ ludzi, to się to nie spodobało panu Józefowi no i jest chryja.



A kogo jeszcze tak znasz?

Machos:
Cytat od: Nieboraczek  16-11-2012, 18:20

Nie bój się, że odejdę, bo gdzie ja pójdę? Do lekarza :)? Oj byłam.
Do Józefa. Do dobrego sanatorium.

Cytat od: M.war  16-11-2012, 18:46

Grzegorz zarabia na siebie, ma firmę dobrze prosperującą. Pewnie nie wielu wie, że Oaza to jego hobby, pasja, a nie sposób zarabiania pieniędzy. Pieniądze, wcale nie małe to ona zarabia gdzie indziej.
No tak, ale dlaczego ktoś kto ma mnóstwo pieniędzy, nigdy nie odpoczywa, nie wie, co to urlop, nie dosypia, pracuje jak wół, z grypą i z wysoką gorączką zasuwa jak maszyna, z kilkunastu kilogramów mięsa zaczyna być może robić kolejną firmę, wytwórnię mięsną?

Z kolei w fundacji pełni(ł) rolę prezesa, wiceprezesa, księgowego, sekretarza, doradcy, bankiera, takie można było odnieść wrażenie.  

Może Oaza to pasja, ale niejednego taka pasja, tylu obowiązków już zabiła. Tutaj choćby przykład http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmarl-Mariusz-Lukasiewicz-tworca-Lukas-Banku-i-Eurobanku-1114493.html

Euroscan:
Kod:

A kogo jeszcze tak znasz?

Z jakichś powodów moja żona nie zgodziła sie zrobić twojego profilu psychologicznego, na podstawie wypowiedzi na forum.
Chyba masz fory u mojej żony.
Na mój użytek taki profil został zrobiony ww osobom już dość dawno temu.

scorupion:
Tu mnie zastrzeliłeś, a właściwie twoja żona, na amen. Umieram z ciekawości jak taki profil może wyglądać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona