Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 18:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym  (Przeczytany 52879 razy)
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #20 : 18-11-2012, 12:17 »

No to jest głupi, bo mu się nigdy władzy zdobyć nie udało. Nie udaj jak Kaczyńscy. Wole mieć do czynienia z hu..m (Donek) niż z głupim, bo przynajmniej wiadomo jak się hu. zachowa a z głupim to zawsze zagadka. Sorry, ze odbieram nadzieje. smile

Jeśli wiedziałeś co Donek zrobi przez te 5 lat, to czemu nie poinformowałeś innych? Przecież zmasakrował państwo w szybkim tempie.

Mam nadzieję, że ludzie przestaną widzieć tylko PO i PIS jako jedyny wybór, ponieważ o to chodzi tym, którzy naprawdę mają władzę. Po co te kłótnie o Tuska czy Kaczyńskiego, przecież w przypadku większości ustaw (93%) są jednomyślni. Reszta ustaw jest pod publikę, jak to bardzo się różnią. Zapomniałbym jeszcze o SLD, przecież Oleksy i Miler występują teraz w TVN częściej niż kiedykolwiek.
Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #21 : 20-11-2012, 11:09 »

No i pozostałe 34 miliony Polaków też są głupie, bo rządzić mogą co najwyżej w swoim domu.
Demokracja jest idiotyzmem, bo większość ludzi nie ma pojęcia o polityce czy gospodarce, a demokracja polega na tym, że prawo do głosu ma każdy. I wybierają idioci idiotów, a co najlepsze, że wielu z tych wybranych idiotów nie jest idiotami, a tylko takich udaje i doskonale wie co robi i w jakim kierunku prowadzi kraj.

Mikke nie jest głupi, po prostu jak powiedział, przy obradach okrągłego stołu zostało ustalone aby nigdy prawdziwa prawica nie dostała się do władzy (nawiasem PIS to nie jest prawica) i jest to chyba najważniejszy powód dla którego nigdy nie będzie rządził.
Zapewne niewielu z Was słyszało te sensowniejsze wypowiedzi Mikke, bo puszczane są tylko niektóre jego "Korwinizmy" albo wypowiedzi wyrwane z kontekstu i idzie to w świat.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #22 : 20-11-2012, 11:29 »

Demokracja istnieje do poziomu sołtysa. Później jest już tylko coraz większa manipulacja i układy. Ale żeby umieć manipulować i tworzyć układy to tez trzeba mieć trochę rozumu, a Mikke tego nie potrafi, albo tego nie robi, dlatego ciągle przegrywa. Harcerzyk.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #23 : 20-11-2012, 14:24 »

Później jest już tylko coraz większa manipulacja i układy. Ale żeby umieć manipulować i tworzyć układy to tez trzeba mieć trochę rozumu
Wolisz aby tacy ludzie Tobą rządzili?
Zobaczymy co powiesz kiedy do żarcia zostanie Ci tylko GMO, wodę pitną będziesz woził z rejonów polski posiadających jeszcze wody grutnowe nie skażone poprzez wydobycie gazu łupkowego, a Twoje kieszenie opustoszeją poprzez rosnące ceny i podatek katastralny (o ile będziesz miał tyle szczęścia, że będziesz jeszcze miał gdzie je zarobić). A do tego to wszystko zmierza, człowiek codziennie walczący o przetrwanie nie interesuje się światem ani tym co dzieje się w polityce. Popatrz co się od paru lat dzieje w USA.
Władza musi mieć rozum, ale ważniejsze od rozumu są dobre intencje i jakieś poczucie odpowiedzialności.
Zapisane
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #24 : 20-11-2012, 15:06 »

Demokracja istnieje do poziomu sołtysa. Później jest już tylko coraz większa manipulacja i układy. Ale żeby umieć manipulować i tworzyć układy to tez trzeba mieć trochę rozumu, a Mikke tego nie potrafi, albo tego nie robi, dlatego ciągle przegrywa. Harcerzyk.

Aby pełnić władzę w Polsce, trzeba należeć do którejś z sitw. Ci, którzy nie należą, szybko są zdejmowani ze sceny politycznej. ONR tak się stawiał - i co? Zaraz znalazł się zamachowiec nacjonalista, antysemita i rasista. Teraz lewusy mają prawie jak w banku delegalizację ugrupowań nacjonalistycznych.
Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #25 : 20-11-2012, 15:46 »

Cytat
Zobaczymy co powiesz kiedy do żarcia zostanie Ci tylko GMO, wodę pitną będziesz woził z rejonów polski posiadających jeszcze wody grutnowe nie skażone poprzez wydobycie gazu łupkowego, a Twoje kieszenie opustoszeją poprzez rosnące ceny i podatek katastralny (o ile będziesz miał tyle szczęścia, że będziesz jeszcze miał gdzie je zarobić).
O ile mnie pamięć nie myli to JKM jest akurat za GMO (jako wszechwiedzący zna się na wszystkim) i za podatkiem katastralnym smile

Cytat
Aby pełnić władzę w Polsce, trzeba należeć do którejś z sitw.
Jeżeli tak (a pewnie tak), to po co się w ogóle tym teatrem fascynować? Inna rzecz, że JKM do tej sitwy, jak już pisałem, również przynależy, tyle że rola przypadła mu nieco inna.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #26 : 20-11-2012, 15:52 »

Zaraz znalazł się zamachowiec nacjonalista, antysemita i rasista. Teraz lewusy mają prawie jak w banku delegalizację ugrupowań nacjonalistycznych.
Cytat
BREAKING NEWS: Oficer dyżurny, który odebrał telefon od żony Brunona K. zostanie odznaczony przez prezydenta. - Uratował Polskę - napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski.
http://www.facebook.com/blog.antykomor/posts/515134428506207
A najlepsze są komentarze ludzi. smile
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #27 : 20-11-2012, 16:38 »

O ile mnie pamięć nie myli to JKM jest akurat za GMO (jako wszechwiedzący zna się na wszystkim) i za podatkiem katastralnym smile
Za GMO akurat jest (może trzeba mu podesłać kilka linków), ale nie pisałem w poprzednim poście, że nie jest. Ale np. uwolnienie gospodarki z łap Państwa które postuluje, rozwiązałoby nie jeden problem (ludzie mający pracę mają i kasę na katastrala), a tak przedsiębiorstwa po kolei są zżerane przez biurokrację i podatki. Nie ma polityków doskonałych, ale patrząc jak niewiele się zmienia kiedy rządzą ci sami ludzie widać wyraźnie, że wszystko zmierza nieuchronnie w kierunku o którym pisałem wcześniej.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #28 : 20-11-2012, 18:15 »

Cytat
Nie ma polityków doskonałych, ale patrząc jak niewiele się zmienia kiedy rządzą ci sami ludzie widać wyraźnie, że wszystko zmierza nieuchronnie w kierunku o którym pisałem wcześniej.
Owszem, ale krytyka jednych kłamców i manipulatorów wcale nie musi oznaczać poparcia dla innych.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #29 : 20-11-2012, 18:42 »

Brer wybacz, ale frajerskie podejście to Ty masz, jeśli myślisz, ze kapitalista dobrowolnie podzieli się swoimi pieniędzmi jeśli będzie ich miał więcej. Mikke to utopia, slamsy morderstwa co krok, GMO itd. 
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #30 : 20-11-2012, 19:00 »

Z tego co piszesz Irku, wygląda na to, że już rządzi Korwin. Ciekawe smile
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #31 : 20-11-2012, 19:09 »

No tak, tylko, ze pełny ''rozkwit'' to jednak tylko za Korwinna będzie możliwy. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #32 : 20-11-2012, 19:25 »

Cytat
Brer wybacz, ale frajerskie podejście to Ty masz, jeśli myślisz, ze kapitalista dobrowolnie podzieli się swoimi pieniędzmi jeśli będzie ich miał więcej.
Jeden się podzieli, dziesięciu nie. Ale tych dziesięciu zainwestuje, co w sumie na to samo wyjdzie.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #33 : 20-11-2012, 19:37 »

A skąd pewność, że zainwestują? A jeśli, to co Ty będziesz z tego miał? Zakładacie dobrą wolę u ludzi, którzy jej nie mają, bo to niemożliwe.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:39 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #34 : 20-11-2012, 19:40 »

Cytat
A skąd pewność, ze zainwestują?
Stąd, że inwestują. To nie jest dobra wola tylko pazerność. A jak inwestują to jest ruch w interesie, obrót i wszyscy zyskują.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:42 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #35 : 20-11-2012, 19:59 »

Popyt nie jest czymś nie ograniczonym. Korwin zlikwiduje urzędników, niepotrzebne instytucje itd. Dzisiejszy przemysł i rolnictwo są tak wydajne, ze 10-20% pracujących jest w stanie zaspokoić potrzeby całej populacji światowej. Może jeszcze coś na usługi, ale 50% zostanie bez zajęcia, będą nie potrzebni. Gdzie tu zysk dla wszystkich?
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #36 : 20-11-2012, 20:03 »

Irku, nie obraź się, ale pleciesz jakieś piramidalne głupoty.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #37 : 20-11-2012, 20:11 »

Nie obrażę się jeśli udowodnisz, ze plotę głupoty, a nie tylko rzeczy, których nie rozumiesz.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 20:13 wysłane przez Irek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #38 : 20-11-2012, 20:26 »

Irek ma dużo racji w twierdzeniu, że popyt nie jest nieograniczony. Podaż produktów wciąż rośnie, a społeczeństwo ubożeje więc i popyt jest ograniczony.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 20:29 wysłane przez Agata » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #39 : 20-11-2012, 20:36 »

A, no to chyba pozostaje Ci się obrazić. Nie wiem nawet od której strony to ugryźć. Wiesz, że z górą sto lat temu panowało przekonanie, że wprowadzenie maszyn do przemysłu zrujnuje klasę robotniczą i spowoduje katastrofę? I również pytano gdzie tu zysk dla wszystkich? Popyt nie jest nieograniczony, ale to nie znaczy, że możemy mieć wiedzę o tym, gdzie leży jego granica.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!