Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 20:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym  (Przeczytany 52880 razy)
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #80 : 24-11-2012, 00:54 »

Wolelibyśmy sami na siebie pracować. U siebie.
A strefy wpływów, to jak druga i trzecia żona. Mogą cieszyć, ale trzeba za nie zapłacić a potem utrzymać. To raczej kwestia chorych ambicji niż rzeczywistych potrzeb. I nie mam na myśli rozdrapywania historycznych ran. Raczej zdolność (lub jej brak) uczenia się na własnych błędach.
"Chciwość jest dobra" - to zwykłe kłamstwo.
« Ostatnia zmiana: 24-11-2012, 00:57 wysłane przez Zosia_ » Zapisane
maist
« Odpowiedz #81 : 24-11-2012, 01:42 »

To jest piękna sprawa móc powiedzieć, że identyfikuję się ze swoją Ojczyzną. Gratuluję niektórym.
« Ostatnia zmiana: 24-11-2012, 11:34 wysłane przez Agata » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #82 : 24-11-2012, 10:02 »

Oj, Zosiu, ale Ty masz uczciwe serduszko! Niestety życie to nie bajka, wiec albo podporządkujesz sobie innych, albo oni podporządkują sobie Ciebie. Strefy są po to, żeby z nich ssać, a nie dokładać.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #83 : 25-11-2012, 19:58 »

Nie wszystkim może się podobać to, co dzieje się w naszej Ojczyźnie. Ale to słowo oznacza dla nas miejsce
do życia. I powinniśmy kierować się szacunkiem, ale również wokół siebie tworzyć swoje małe ojczyzny.
« Ostatnia zmiana: 26-11-2012, 22:02 wysłane przez Agata » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #84 : 26-11-2012, 01:56 »

Oj, Zosiu, ale Ty masz uczciwe serduszko! Niestety życie to nie bajka, wiec albo podporządkujesz sobie innych, albo oni podporządkują sobie Ciebie. Strefy są po to, żeby z nich ssać, a nie dokładać.

Oj, Irku, rzeczywiście Niemiec z Ciebie pełną gębą. Wyrażnie nie rozumiesz, że nie każdy naród ma ambicje podporządkowywania sobie innych i wysysania ich msn-wink
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #85 : 26-11-2012, 02:16 »

Oj, Irku, rzeczywiście Niemiec z Ciebie pełną gębą. Wyrażnie nie rozumiesz, że nie każdy naród ma ambicje podporządkowywania sobie innych i wysysania ich msn-wink
Wydaje mi się, że chcąc nie chcąc, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dzięki temu człowiek był zdeterminowany do poznawania kolejnych gałęzi egzystencji, a teraz jest to wykorzystywane przeciw niemu. Poza tym gdy jest możliwość to się ją wykorzystuje, a jest tak na pewno z perspektywy elitarnej wieprzowiny.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #86 : 26-11-2012, 11:37 »

Ambicje elitarnej wieprzowiny już nie raz doprowadziły do katastrofy. W zasadzie, to reguła. Takie podejście u przedstawicieli tego "gatunku" nie dziwi mnie zupełnie. Jednak, jeśli takie stanowisko prezentują również zwykli ludzie, niezwiązani z polityką, pozornie świadomi, to naprawdę tracę wszelką nadzieję. Popierając taki model współistnienia narodów, trzeba mieć świadomość konsekwencji. Mówiąc wprost - świadomie brać w tym udział. Czy może znowu będziemy słyszeli, że taki zwykły człowiek, to nie chciał, ale musiał wykonywać rozkazy? Albo, że pracował tylko w kuchni polowej albo grał w orkiestrze wojskowej? Bo jak się słuchało aktywnych sprawców ostatniej ekspansji terytorialnej w Europie, to można odnieść wrażenie, że miała charakter kulinarno-muzyczny msn-wink A może zwolennicy depopulacji mają rację? Może tylko tak można wyhamować ten "apetyt"? Jeśli szeroko rozumiana konsumpcja staje się celem samym w sobie, bez poparcia w elementarnych potrzebach, to to jest po prostu chore. Z pewnością nie prowadzi do rozwoju. Ani jednostek, ani społeczeństw, ani narodów.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #87 : 26-11-2012, 11:38 »

Oj, Zosiu, ale Ty masz uczciwe serduszko! Niestety życie to nie bajka, wiec albo podporządkujesz sobie innych, albo oni podporządkują sobie Ciebie. Strefy są po to, żeby z nich ssać, a nie dokładać.

Oj, Irku, rzeczywiście Niemiec z Ciebie pełną gębą. Wyrażnie nie rozumiesz, że nie każdy naród ma ambicje podporządkowywania sobie innych i wysysania ich msn-wink
Oj, Zosieńko, co Niemca nie chciała! Jesteś Polką całą gębą i prawdziwą kobietą, czyli myślisz tak jak kobieta myśleć powinna. Gratulacje. Niestety ten świat stworzyli mężczyźni (nie tylko Niemcy), pod siebie dostosowali, więc z takim niedostosowanym myśleniem to się nie uda przetrwać, a chyba o to Ci chodzi. W dodatku to nieprawda, że Polacy nie chcą podporządkowywać sobie innych, przypomnę może tylko hulanki na wschodzie przez kilkaset lat. Nie dziwi nienawiść mieszkańców tych ziem do Polaków.
« Ostatnia zmiana: 26-11-2012, 22:05 wysłane przez Agata » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #88 : 26-11-2012, 11:57 »

Czyli co? Problemem są mężczyżni? msn-wink Pierwsze słyszę, żeby to oni stworzyli ten świat msn-wink Jakaś nowa teoria ewolucji? A kobiety w tym czasie gdzie były? msn-wink
Stworzyć to oni raczej niczego samodzielnie nie stworzyli. Ale teraz chodzą i się zastanawiają - "co by tu jeszcze spieprzyć Panowie, co by tu jeszcze..."?
Nie jestem idealistką, staram się racjonalnie podchodzić do życia. Gloryfikacja tego, co jest złe, co się już wielokrotnie po prostu nie sprawdziło, to dla mnie głupota. Po co powtarzać błędy? Z lenistwa? Z przyzwyczajenia?
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #89 : 26-11-2012, 12:35 »

Mężczyźni wszystko wymyślili i zbudowali, o to mi chodziło. Jasne, ze bez kobiet było by trudniej, ale zawsze grały drugie skrzypce. Ja nigdzie nie napisałem, ze system jest dobry, tylko, ze żyjemy w takich warunkach a nie innych i należy się dostosować żeby sobie poradzić. Dokładnie tak jak to robimy na Bioslone jeśli chodzi o odżywianie.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #90 : 26-11-2012, 22:26 »

Na Biosłone nie dostosowujemy się do systemu. Wręcz przeciwnie, wychodzimy z niego. Zmieniamy zasady, które narzuca nam system. Nie godzimy się na narzucane warunki.
W innych kwestiach dotyczacych systemu mamy taką samą moc, taką samą wolną wolę. Trzeba jednak zacząć od siebie a to bywa najtrudniejsze. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Ani w kwestiach podejscia do zdrowia, ani w żadnych innych.
Dostosowanie sie jest z pewnością łatwiejsze. Czy jednak rzeczywiście bardziej korzystne dla nas osobiście i szerzej, dla naszej rzeczywistosci? System nie istnieje bez uczestników, nie jest czymś od nas niezależnym.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #91 : 26-11-2012, 22:32 »

Mężczyźni wszystko wymyślili i zbudowali, o to mi chodziło.

A tu mnie znowu nieżle rozbawiłeś msn-wink Co to dla Ciebie jest to "wszystko". Bez kobiet byłoby trudniej? msn-wink I tyle? Kobiety nie wymyślają armat, więc są gorsze, mniej potrzebne? msn-wink Zastanów się, co tak naprawdę niezbędne jest człowiekowi do przeżycia. Również jako gatunkowi. I co to jest to "wszystko", czy to rzeczywiście takie ważne i niezbędne.
Zapisane
Milenna
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: nie stosuję
Skąd: Ksawerów
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #92 : 11-12-2012, 16:30 »

Wszędzie wojna płci... smile
« Ostatnia zmiana: 11-12-2012, 17:44 wysłane przez Agata » Zapisane

Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim, a bogactwo trzecim.
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #93 : 11-12-2012, 18:06 »

Zosie szanuje, jako Kobietę. Nie chce z nią walczyć. Odpowiadam tylko jeśli pyta. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #94 : 11-12-2012, 19:16 »

Z  Zosią walczyć nie chcesz, ale twoje wypowiedzi dotyczą kobiet, a nas jest tu więcej, mających inne
zdanie.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #95 : 11-12-2012, 20:31 »

No i co z tego?
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #96 : 12-12-2012, 00:09 »

Zosie szanuje, jako Kobietę. Nie chce z nią walczyć. Odpowiadam tylko jeśli pyta. smile

Szanujesz mnie jako kobietę? Szkoda, że nie jako człowieka.
Nie widzę też żadnego powodu, abyśmy podejmowali walkę. Bo o co? msn-wink Pomijając, że pewnie nie uważasz mnie za równoważnego przeciwnika msn-wink
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #97 : 12-12-2012, 09:52 »

Nie Zosiu, szanuje Cie jako człowieka kobietę, a przede wszystkim, ze jesteś kobieca kobieta. Kobiety są po prostu inne od mężczyzn. Czasami może się wydawać na pierwszy rzut oka, ze  są głupsze, bo trochę gorzej radzą sobie ze światem zbudowanym przez i dla mężczyzn, ale wyobraź sobie, ze ja się z tym nie zgadzam. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #98 : 12-12-2012, 10:16 »

Nie Zosiu, szanuje Cie jako człowieka kobietę, a przede wszystkim, ze jesteś kobieca kobieta. Kobiety są po prostu inne od mężczyzn. Czasami może się wydawać na pierwszy rzut oka, ze  są głupsze, bo trochę gorzej radzą sobie ze światem zbudowanym przez i dla mężczyzn, ale wyobraź sobie, ze ja się z tym nie zgadzam. smile

Brawo! To jednak elegancki facet z Ciebie jest...Elegant netter Herr... smile
Zapisane

Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #99 : 12-12-2012, 10:35 »

Chce jeszcze, jeszcze Klaruniu! smile Tylko nie tyle chciałem być miły co szczery.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!