Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 07:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Błona śluzowa żołądka w zapaleniu żółciowym  (Przeczytany 5702 razy)
Scarlet
« : 16-11-2012, 18:55 »

Mistrzu - w wielkim zaufaniu zwracam się o pomoc. Z takim problemem jak mój boryka sie wielu. Zrobiłam gastroskopię po 3-ch miesiącach leczenia żołądka. Było "zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka z płaskim owrzodzeniem i jeziorkiem żółciowym". Diagnoza obecna po 3-ch miesiącach, cytuję: "Opisywane w antrum owrzodzenie całkowicie wygojone. Przepuklina wślizgowa. Błona śluzowa żołądka w zapaleniu żółciowym. Test ureazowy ujemny". Gastrolog powiedział, że jest wszystko w porządku - a mnie się wydaje, że nie wszystko. Niepokoi mnie ta błona śluzowa w zapaleniu żółciowym. Wg mnie oznacza to refluks żółci z dwunastnicy do żołądka - czy się mylę? Tym bardziej, że po badaniu zostałam poinformowana o niestrawionym pokarmie w żołądku - po 6 godzinach bez krzty jedzenia! Myślę, że to oznacza, że żołądek źle trawi -czy się mylę? Pytanie - czy MO wypijana codziennie rozwiąże problem zapalenia żółciowego, czy jednak powinnam wspomóc organizm jakimś preparatem, np. ziołowym? A jeżeli tak - to jakim? Kupiłam ziarna ostropestu, dyni, lnu i chcę włączyć KB, ale czy powinnam w tym stanie żołądka? A jeżeli mogę, to czy wymienione ziarna wolno łączyć z kefirem lub jogurtem (rozcieńczonym 1:1 z wodą) oraz 1/2 banana? Taki koktajl przed laty piłam i bardzo mi smakował. Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: 24-06-2016, 19:29 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1 : 16-11-2012, 19:28 »

Przede wszystkim powinnas przeczytać książki, wiedzę na portalu. Z Twojego postu wynika, że zupełnie nie rozumiesz działania organizmu ani istoty zdrowia.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!