Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 02:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Infekcja a oczyszczanie  (Przeczytany 3722 razy)
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« : 19-11-2012, 22:01 »

Mam pytanie odnośnie infekcji, jaką przechodzę drugi raz w przeciągu miesiąca zaledwie... Ma to związek z oczyszczaniem twarzoczaszki, ssę olej, piję mieszankę na oczyszczanie dróg oddechowych i z przerwami piję MO, KB. Poprzednia infekcja zaczęła się miesiąc temu podobnie, z lekkim stanem podgorączkowym, drapaniem w okolicy nosogardzieli i bólem krtani, potem miałam bardzo gęsty, żółto-biały katar, spływający raczej z zatok, byłam tydzień na zwolnieniu chorobowym, nie brałam żadnych leków, piłam jedynie cytrynę z wodą, czasami zioła, KB, leżałam, niestety tydzień nie wystarczył, wróciłam z resztkami kataru do pracy i z lekkim rozbiciem oraz stanem podgorączkowym 37,2
Po miesiącu to samo, ale w mniejszym nasileniu: gęsty katar, ból krtani, kaszel, stan podgorączkowy max.37,4. Jestem na zwolnieniu od 5 dni, jutro muszę iść do pracy, a czuję się znowu w pełni nieoczyszczona, kataru co prawda już prawie nie mam, tylko kaszel został i ciągły stan podgoraczkowy max.37,3. O czym to może świadczyć? Martwię się tym bardziej, iż w pracy operuję głosem, a mam wrażenie, iż przechodzę mocne oczyszczanie tchawicy. Jak mogę sobie pomóc?
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 20:29 wysłane przez Agata » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #1 : 20-11-2012, 06:11 »

Kfiatka, ciesz się, że Twój organizm chce jeszcze robić porządki i ma siłę do podwyższania temperatury.  Zrób co możliwe, aby pozwolić mu się wychorować. Ten nawrót infekcji świadczy o tym, że organizm sobie radzi z naprawami. Tylko mu nie przeszkadzaj. Nie jedz dużo, nie bierz leków, nie pracuj ciężko itd.
Poczytaj sobie forum, np. http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=23611.40#top
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 20:30 wysłane przez Agata » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!