Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 01:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bóle brzucha po oleju kukurydzianym u autysty  (Przeczytany 11669 razy)
AgnieszkaKielce
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« : 22-11-2012, 23:43 »

Dawaliśmy MO naszemu synowi, 5 lat, który ma autyzm. Najpierw z oliwą z oliwek, po kilku miesiącach olej kukurydziany. Syn miał już przed miksturą grzybicę, którą udało się opanować na jakieś pół roku, głównie przy pomocy diety bezcukrowej i początkowo bezglutenowej. Ale oprócz nerwowości, tendencji do rozwolnień, nigdy nie bolał go brzuch. Nie miałam też zastrzeżeń do MO, bo sama równolegle z synem ją brałam (ja składniki po 10ml, on 2,5ml).
Problemy zaczęły się 2 tygodnie po dodawaniu do MO oleju kukurydzianego. Syna brzuch bolał zwykle 2 razy w miesiącu, albo 1 popołudnie albo przez 3 dni, schematycznie. Po serii badań, wizyt u lekarzy, odstawiliśmy MO i nasz syn po raz pierwszy od bardzo dawna nie budził się w nocy!!! I nic go nie boli!!!
Myślałam, że przyczyną bólu jest jakieś zaburzenie przemiany puryn, byliśmy nawet w Poradni chorób metabolicznych CZD. Najgorsze jest to, że nasz syn płakał z bólu wiele dni, nosiliśmy go na rękach w dzień i w nocy - przez nasze głupie zaufanie MO.
Przestrzegam rodziców: jeśli coś zaczyna się dziać złego ze zdrowiem dziecka - odstawić miksturę. Szczególnie przy zaburzeniach, jak autyzm.
Teraz syn już z miesiąc nie bierze MO i cały czas jest spokój!
Rodzice nie trujcie swoich dzieci tak jak ja.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 23-11-2012, 19:00 wysłane przez Agata » Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #1 : 23-11-2012, 00:06 »

Cytat
Rodzice nie trujcie swoich dzieci tak jak ja.

Rozumiem, że truciem nazywasz serię badań? Bo jeśli nie to zapoznaj się z wiedzą na portalu i w książkach, dopiero później bierz zdrowie swoje i dziecka we własne ręce.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #2 : 23-11-2012, 14:42 »

Agnieszko twój post świadczy tylko o tym, że nie wiesz jak działa MO i nie przeczytałaś wcale lub uważnie książek i portalu wiedzy, a zaczęłaś pić sama MO i do tego podawać MO dziecku. Jakbyś to zrobiła to nie pisałabyś takich głupot. Nie ma w tym nic dziwnego, że coś zaczyna boleć po MO. Dlatego wtedy ja odstawiamy na jakiś czas. Widocznie MO dotarła u twojego dziecka do miejsca w układnie pokarmowym gdzie jest problem i stąd ból. No ale lepiej niech teraz nie boli, potem będzie jeszcze gorzej jak samo się odezwie.
http://portal.Bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca
http://portal.Bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem
Poza tym zamiast wrócić do MO na oliwie to ty się bezsensownie wystraszyłaś i uznałaś, że MO to trucizna. Trucizną to można najwyżej nazwać gluten i mleko, ale nie olej , sok z cytryny i sok z aloesu.
Najpierw wiedza, potem działania.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 : 23-11-2012, 14:50 »

Na pewno Cie zainteresuje.
http://abivien.pl/
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #4 : 23-11-2012, 19:08 »

Swoją drogą to olej kukurydziany można zastąpić olejem lnianym gdyby reakcje były niepokojąco silne.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!