Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Męczący trądzik  (Przeczytany 26597 razy)
anna0102030405
« : 01-12-2012, 16:02 »

Mam 18 lat i problemy ze skórą, konkretnie łuszczycę i niezmiernie dolegliwy trądzik (z czego wynika, że ciężko jest się wyleczyć), który praktycznie w ogóle nie chce zejść, pomimo licznych kremów, tabletek. Jest on mały, na pierwszy rzut oka niewidoczny ale strasznie szybko się "przemieszcza". Znajduje się na twarzy, dekolcie i plecach. Są to małe wypuklenia, i 90% z nich nie są ropne. Byłam niedawno na oczyszczaniu, ale efekt był taki, że po 4 dniach znowu się pojawił. Co mam zrobić, żeby się go pozbyć? Jak mam się odżywiać? Co ograniczyć?
« Ostatnia zmiana: 01-12-2012, 20:55 wysłane przez Agata » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1 : 01-12-2012, 16:36 »

Co mam zrobić, żeby się go pozbyć ? Jak mam się odżywiać? Co ograniczyć?
Zanim zarejestrowałem się na forum, zgłębiłem wiedzę z portalu i forum. Tobie proponuję to samo. To forum nie jest medyczne, tutaj recepty nie otrzymasz. Ale na dobry początek jedną radę otrzymasz, porzuć gluten. I czytaj, czytaj... i ucz się.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #2 : 01-12-2012, 19:49 »

Byłam niedawno na oczyszczaniu, ale efekt był taki, że po 4 dniach znowu się pojawił. Co mam zrobić, żeby się go pozbyć ?
Na początek proponuję uświadomić sobie, że trądzik, łuszczyca to nie choroby skóry, a odzwierciedlenie stanu całego organizmu. Kremy, maści, powierzchowne oczyszczanie nic tu nie da.
Potrzebne jest zdobywanie wiedzy, by wiedzieć jak pozbyć się zalegających w całym organizmie toksyn oraz jak postępować, by nie gromadzić nowych.
Czytanie zacznij od:
http://portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/magazynowanie-toksyn
http://portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/przyczyna-toksemii
Zapisane
Magda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: czerwiec 2005
Wiadomości: 64

« Odpowiedz #3 : 02-12-2012, 20:08 »

Dla mojej córki rewelacją okazały się drożdże w tabletkach: Lewitan, Humavit. 3 x 4 tabletki. A już się wydawało, że nic nie pomoże. Oczywiście nic z naturalnych metod, bo na chemię się nie zdecydowałyśmy.
Zapisane
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #4 : 04-12-2012, 07:48 »

Anna.
Moja córka miała bardzo duży problem z trądzikiem. Nasilał się przed miesiączką. Ponieważ miała też problem z krwotocznymi miesiączkami i zbyt częstymi, zaczęłam parzyć jej krwawnik i przywrotnik a tasznik na krwawienia. Dobrze działa też nagietek. Stan skóry bardzo się poprawił. Około 10 dni przed okresem parzę jej te zioła po łyżeczce dziennie. Pije w sumie ok. 2 tygodnie w miesiącu. Okres jest prawie bezbolesny, trądzik to tylko 2,3 krostki.
Konieczna jest zmiana sposobu odżywiania. Do tego trzeba przeczytać wiele tematów, głównie w poradniku, ale na forum też jest mnóstwo informacji, ale w poradniku są uporządkowane tematycznie.
Co możesz zrobić od razu to pozbyć się cukru, chipsów i tzw. śmieciowego jedzenia.
« Ostatnia zmiana: 04-12-2012, 07:54 wysłane przez Sasima » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!