Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 10:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krissa sposób na raka  (Przeczytany 56244 razy)
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #40 : 18-12-2012, 07:08 »

Jak na razie z dużej chmury mały deszcz.
Ale ulewa (a nawet oberwanie chmury) jeśli chodzi o błędy i literówki. Zamiast przygotowywać się do jutrzejszego dnia pracy, siedzę i poprawiam posty Krissa (żeby chociaż było warto pod kątem treści...).
Przepraszam za literówki i dziękuje ci, żyję w takim pędzie, że nie mam czasu na nic, święta jednak blisko... uff. smile
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 16:02 wysłane przez Agata » Zapisane
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #41 : 18-12-2012, 07:15 »

Krisskross, zapoznaj się z naszym forum. Gluten to trucizna i nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak możesz poleszyć swoje samopoczucie i ile korzyści możesz zyskać po wykluczeniu glutenu z jadłospisu. Spróbuj, bo warto. To może być Twój kolejny krok po zdrowie. Później na pewno zechcesz stosować inne metody polecane na Biosłone.

Hmm, to jest na moim radarze jako kolejny krok dążenia do doskonałości, na pewno się doedukuję i przetestuję... z tym chlebem to tak strasznie nie przesadzam, zjadam go maksymalnie w ilości 500 gram na tydzień, kiedyś jadłem ten angielski i nic, lepszy polski i czułem się jakby zapchany... Teraz jem naturalny na zakwasie z pieca chlebowego, który stoi nawet 2 tygodnie i nic się z nim nie dzieje i taki lekko czerstwy, nawet lepiej mi smakuje... Zastanawia mnie jak to jest z tym glutenem, tzn. w sensie jakości chleba?
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 16:04 wysłane przez Agata » Zapisane
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #42 : 18-12-2012, 07:18 »

Czy mógłbyś opisać PRECYZYJNIE (najlepiej w punktach), w jaki sposób wyglądała Twoja terapia?

Jak znajdę czas na pewno nie omieszkam, prześledź moje wpisy od początku i mimo chaosu powinieneś dostrzec esencję.
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 16:05 wysłane przez Agata » Zapisane
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #43 : 18-12-2012, 07:29 »

Cytat
Ludzie chorujący czy to na raka czy na inne choroby, też miewają takie okresy że czują się wyśmienicie, a później choroba wraca.

Wiem o czym mówisz Brajan, jednak chciałem ci powiedzieć, że już rok czuję się wyśmienicie... Powiem wiecej, pracuję często prawie 70 godz. tyg., w ciężkich warunkach, bo na wysypisku śmieci, jeżdżę maszynami, pełno kurzu i w ogóle, i nic, czuje sie MEGA... Nie oszczędzam na jedzeniu, zdarza sie nawet kawior smile, lecz podstawa jadłospisu bez zmian... swieża makrela smile. Ponieważ w mym lokalnym sklepie na szczęscie jest tylko to z mięsa (są kurczaki ale ich unikam)
jestem konsekwentny w tym co robię już tyle lat, wyznacznikiem zdrowia jest samopoczucie i tym sie kieruję, masa różnych czynników, jednym z nich jest odczyn PH... Jak mi wytłumaczysz to, że jak byłem chory, moje PH wykonywane testy wiele razy z rana, było poniżej 5, a teraz między 6,5-7 i to nie przypadki, bo mierzę to co tydzien notując rezultaty... Moja poprawa była stopniowa, co i jak można wywnioskować z wcześniejszych postów.
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 16:11 wysłane przez Agata » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #44 : 18-12-2012, 09:23 »

Co jakiś czas pojawia się na forum sensacyjny sposób na ultra szybkie dojście do zdrowia. Nagle okazuje się iż jest to bardzo proste i niepotrzebnie się męczymy. Po jakimś czasie wszystko cichnie do czasu pojawienia się kolejnego łodkrycia. A moje łodkrycie jest takie, że większość łodkrywców ma problemy z pisownią.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #45 : 18-12-2012, 09:34 »

Cytat
A moje łodkrycie jest takie, że większość łodkrywców ma problemy z pisownią.
W tym przypadku również z niesmowitą gonitwą myśli i egzaltacją, a brakiem konkretów.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #46 : 18-12-2012, 09:35 »

Cytat
W tym przypadku również z niesmowitą gonitwą myśli i egzaltacją, a brakiem konkretów.
Teraz widzę, że w innych przypadkach było podobnie.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #47 : 18-12-2012, 16:11 »

Z pewną dozą nieśmiałości chciałabym zaproponować, byśmy przestrzegali podstawowych zasad interpunkcji. Łatwiej jest wówczas dotrzeć do istoty (głębi) myśli piszącego dany post.

Z pewną dozą nieśmiałości zgadzam się z tym apelem... // S.
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 17:11 wysłane przez Solan » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #48 : 18-12-2012, 16:21 »

Cytat
Z pewną dozą nieśmiałości chciałabym zaproponować, byśmy przestrzegali podstawowych zasad interpunkcji. Łatwiej jest wówczas dotrzeć do istoty (głębi) myśli piszącego dany post.
Bez nieśmiałości pytam do kogo piszesz?
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #49 : 18-12-2012, 16:27 »

To apel do wszystkich. Ciężko czyta się teksty, w których pomijane są znaki przystankowe. Błędy ortograficzne nie przeszkadzają tak w rozumieniu treści (jak brak interpunkcji).
« Ostatnia zmiana: 18-12-2012, 21:11 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #50 : 18-12-2012, 17:36 »

Cytat
Ludzie chorujący czy to na raka czy na inne choroby, też miewają takie okresy że czują się wyśmienicie, a później choroba wraca.

Wiem o czym mówisz Brajan, jednak chciałem ci powiedzieć, że już rok czuję się wyśmienicie... Powiem wiecej, pracuję często prawie 70 godz. tyg., w ciężkich warunkach, bo na wysypisku śmieci, jeżdżę maszynami, pełno kurzu i w ogóle, i nic, czuje sie MEGA... Nie oszczędzam na jedzeniu, zdarza sie nawet kawior smile, lecz podstawa jadłospisu bez zmian... swieża makrela smile. Ponieważ w mym lokalnym sklepie na szczęscie jest tylko to z mięsa (są kurczaki ale ich unikam)
jestem konsekwentny w tym co robię już tyle lat, wyznacznikiem zdrowia jest samopoczucie i tym sie kieruję, masa różnych czynników, jednym z nich jest odczyn PH... Jak mi wytłumaczysz to, że jak byłem chory, moje PH wykonywane testy wiele razy z rana, było poniżej 5, a teraz między 6,5-7 i to nie przypadki, bo mierzę to co tydzien notując rezultaty... Moja poprawa była stopniowa, co i jak można wywnioskować z wcześniejszych postów.
Moje zdanie znasz odnośnie badań, ja bym tego brzęczenia w uszach tak sobie nie zostawił, bo tak naprawdę nie wiadomo skąd ono jest i co oznacza, i takie tłumaczenie sobie że się przyzwyczaiłeś może być bardzo zgubne. Ale to Twoje zdrowie nie moje nic mi do tego.
PH jest dobre, to niewątpliwie efekt zjadania produktów zasadowych. Dobrze by było zapoznać się też z zasadami zdrowego żywienia, bo to podstawa w gąszczu informacji.
Tylko jak już uważasz siebie „po chorobie” to powinieneś pH ustalać po swoim organizmie, bo przecież nie całe życie będziesz się diagnozował pomiarami pH i pamiętaj też o czymś ważnym, organizm zawsze stara się dążyć do równowagii i tak samo jest z równowagą kwasowo-zasadową, nie można być zakwaszonym, ale jak jest mocz za bardzo zasadowy to też nie będzie dobrze.
Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #51 : 19-12-2012, 17:13 »

Cytat
Przeczytałem uważnie i nic nie skumałem. O co właściwe chodzi?

Właśnie została odkryta cudowna substancja, której organizm potrzebuje bardzo dużo. Ma właściwości zwalczające raka. Wniosek, przyczyną raka jest brak kapsaicyny.
Raczej wniosek błędny. Kapsaicyna działa na komórki rakowe podobnie jak detox+, pobudza je do apoptozy, atakując mitochondria, które odpowiadają za wytwarzanie energii. W chorobie nowotworowej, jak najbardziej jest to wskazane i tu znowu można się do edukować z doświadczenia Krisa. Natomiast w zdrowym organizmie nie bardzo wiem dlaczego potrzeba by jej bardzo dużo? w zdrowym organizmie komórek rakowych nie ma, a kapsaicyna "oszczędza" zdrowe komórki. Więc tak jak ze wszystkim, trzeba z rozsądkiem podchodzić i analizować. I tu znowu trzeba wiedzieć kiedy co i gdzie, znowu można podać przykłady giga dawki witaminy C, witaminy B17 itd. Więc bym się nie zgodził z Twoim wnioskiem.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #52 : 19-12-2012, 17:32 »

To było napisane z mocnym przymrużeniem oka. Widać trzeba stosować buźki żeby wszyscy skumali.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #53 : 19-12-2012, 17:46 »

To było napisane z mocnym przymrużeniem oka. Widać trzeba stosować buźki żeby wszyscy skumali.
No jasne. To był sarkazm.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Alinka12
***


Offline Offline

MO: 04.03.2011, córka 7 lat- MO 26.02.2012
Wiadomości: 248

« Odpowiedz #54 : 20-12-2012, 07:40 »

Kross - co do ostrych przypraw - to podam przykład  mojej obserwacji - będąc  w Serbii
zauważyłam, że nie ma tam otyłych ludzi, wszyscy szczupli - jedzą bardzo dużo tłustego mięsa, bardzo dużo ostrych papryczek i ostrych przypraw. Więc uważam, że ostre  przyprawy nie szkodzą, wręcz przeciwnie!
« Ostatnia zmiana: 20-12-2012, 09:10 wysłane przez K'lara » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #55 : 20-12-2012, 07:58 »

Nie wiem czy ostre przyprawy są dla wszystkich. Osoby z chorym żołądkiem czy uszkodzoną śluzówką przewodu pokarmowego raczej nie znajdą korzyści w ostrych przyprawach. Chyba, że się mylę?
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #56 : 20-12-2012, 09:03 »

Cytat
No jasne. To był sarkazm.
Nie dla wszystkich to było jasne. Czasami aż język świerzbi żeby napisać dobitniej zwłaszcza jak się czyta głupoty.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #57 : 28-01-2013, 12:56 »

Witam
Zaprzestalem tutaj pisac poniewaz odnioslem wrazenie ze panuje tutaj tylko jedna PRAWDA...prawda pana Sloneckiego i jego metoda oczyszczania, samo przeniesienie mojego watku do HYDE PARK mowi samo za siebie. Analizujac ta strone stwierdzam iz dla wielu jest on wrecz GURU
a to mi nie pasuje bo nie ma w tym POKORY, oczyszczanie jak i rak jest skomplikowanym procesem na wielu plaszczyznach.
P.S
Nie mam Polskiej czccionki,wszystkich wrazliwych na bledy przepraszam.

Do tych co nie maja patentu na prawde,moj mail drag@poczta.fm
prosze o cierpliwosc na odp,jestem non stop zabiegany.







Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wygrywasz.  Mahatma Gandhi


             
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #58 : 28-01-2013, 13:12 »

Cytat
Zaprzestalem tutaj pisac poniewaz odnioslem wrazenie ze panuje tutaj tylko jedna PRAWDA...prawda pana Sloneckiego

No to nie jesteś jakoś specjalnie spostrzegawczy, chociaż może i jesteś tylko to non stop zabieganie...
« Ostatnia zmiana: 28-01-2013, 13:15 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Krisskross
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #59 : 28-01-2013, 16:17 »

Cytat
Zaprzestalem tutaj pisac poniewaz odnioslem wrazenie ze panuje tutaj tylko jedna PRAWDA...prawda pana Sloneckiego

No to nie jesteś jakoś specjalnie spostrzegawczy, chociaż może i jesteś tylko to non stop zabieganie...


.......whatever
http://pl.wiktionary.org/wiki/whatever
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!